33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #20302
    anabolic gyorsabban szívódik fel, ezért pl. edzés után ez a legjobb, 100% whey meg általános fehérje kiegészítő.
  • Solt
    #20301
    Mi a különbség az anabolic whey, és a professional közt? Az ízeket én sem vágom... 2kg-s verzió két íz, 920g-s vagy 6 féle íz... :S
  • Tyler1
    #20300
    én anabolic wheyt használok, viszont nem vágom, h abból a nagyobb kiszerelésben miért csak 2 íz van, míg a kicsiben vagy 10 féle :S
  • Solt
    #20299
    Én is ezt néztem ki, köszi! ;)
  • MaRee
    #20298
    100% whey protein professional, az én tapasztalataim szerint ez a legjobb, nekem évek óta bejön :)

    Más:

    Arcok a konditeremből valaki magára ismer?
  • Solt
    #20297
    Urak!

    A scitec fehérjék közül melyiket javasoljátok?
  • matthias92
    #20296
    úgyértem, hogy sorozat/szériaszám, gyakorlatok, stb.
  • matthias92
    #20295
    Sziasztok!
    Régóta olvasom a fórumot, de nem szólogatok hozzá. Újraszeretném kezdeni az edzést. Jelen pillanatban 53,5 kiló körül vagyok, alsónadrágban.
    Nem a tömeget tartom fontosnak (eddig soha nem bírtam 58-59 kiló fölé menni, a napi 4-5ezer kalória ellenére sem). Az "izomzatom" (amit ti úgysem tartanátok annak - én sem tartom annak) szálkás, és mivel enzimtermelési bajaim vannak, zsírt nemigen emésztek.
    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy erő és állóképesség növekedést hogyan, mivel lehet elérni? Az sem zavar, ha tömegnövekedéssel is jár, bár az sajnos elképzelhetetlen nálam. :(
  • Roger6
    #20294
    Hát az ízére kíváncsi lennék.. Illetve nem, rosszul mondtam. Szóval abszolút nem vagyok kíváncsi rá, nekem eredeti állagában teljesen megfelel, de majd mondd el a véleményed róla, ha kipróbáltad.
  • Tyler1
    #20293
    igen, de én mondjuk sosem bírtam a 8 órában egy kajálás szabályt. ilyen turmixcuccot meg többet is lehet vinni, gyorsan belököd, azt hiszik iszol :D
    mondjuk aztán melóhelytől függ, mert ismerősnél pl. nem volt gond, h többször eszek, de kisdiákként tecsóba mikor felzabáltam az árut, na ott már gáz volt :D
  • center86
    #20292
    én tömegelős időszakban sovány krémtúrót, vagy reszelt sajtot szoktam még hozzákeverni a rizshez a műanyag edényben. Alapból zöldséggel egybe főzöm. Brokkoli+sajt együtt a legkirályabb :)
  • plck
    #20291
    köszi:)
  • oliwwer
    #20290
    Jó lesz ez, de inkábbhanyagold a szar kaját. Próbáld meg turbózni a rizst. Kukoricával, húsleveskockát beleaprítasz, vegeta, sok bors, borsó, répa. Lehet válogatni, és nagyon sokat dob az ízén.
  • Roger6
    #20289
    Ezért imádom ezt a munkahelyet. Kiveszem a mikróból a megmelegített (otthon előre elkészített) csirke rizsemet, és nyugiban bezabálom. Számomra fontos, hogy ne kelljen kapkodni, és különben is, imádok enni - bár nem nagyon látszik rajtam. Nem csak csirke rizst, igazából nincs olyan kaja, amit ne ennék meg, bármi jöhet. Sajnos a legzsírosabb cigánypecsenyét is szeretem...
  • plck
    #20288
    had szórakozzak már...:D
  • Különc
    #20287
    Puszcsi, lávcsi, szivcsi, tömegnövcsit a kis köcsögöknek hagyjuk pls
  • MaRee
    #20286
    Összeturmixolt rizsnél nem igazán tudok gusztustalanabb dolgot mondani, én már próbáltam :D
    Tonhal konzerv viszont fogyasztható turmixolva, csak ugye utána olyan büdös az ember hogy ihaj :D
  • Tyler1
    #20285
    spektrumon volt ilyen kísérlet, h a sima csirkemell+rizs+zöldség és ugyanez összeturmixolva levessé, milyen hatást fejt ki a gyomorban. és utóbbinál a gyomor sokkal nagyobbra kitágul az állaga miatt, ami könnyebb emésztést mégis nagyobb tápanyag felszívódást jelent.
    nem tudom milyen íze lehet, de kipróbálom komolyan. pl. melóhelyre/suliba simán megéri ilyen cuccot vinni mint kistálban a csirkét+rizst, és kb. 3x rövidebb ideig tart megenni.
  • plck
    #20284
    Hát srácok én úgy döntöttem amint elfogy a tömegnövcsi :D meg a kreatin tartok egy kis szünetet, mármint csak kaja szünetet mivel már csurig vagyok, utálom a rizs tésztát mindent!1-2 hétig moslékot eszek...de sokat:D

    Helyzetjelentés


    Vége:D
  • Viktorr
    #20283
    Általában negyedjére már vagy nem megy mind a 8, vagy megy,de nem pontosan.
    Piramisnál azt nem értem,hogy az utolsó 6 ismétlésnél kb akkora a súly mint a 4*8-nál és mégis ugyanugy kifáradok.
    Akkor mégiscsak a piramis a jobb?
  • csuszi
    #20282
    na logikázzuk ki együtt.
    ha 4x8 ugyanannyi súllyal, akkor ha megy elsőre 8 a súlyból, és megy 4.re is, akkor végig leterhelted magad 100%osan? vagy az első 3 pöcsvakarászás volt?
  • Viktorr
    #20281
    Valaki hozzáértő szerint melyik a jobb?
    70 kg vagyok,nemtudom ez számít e.
  • dragon11
    #20280
    Nem baj, hogy ennyit kérdezel, de azért olvasgass is bodybuilder.hu-n.. nem kell Write only módban lenni.:)
  • Különc
    #20279
  • csuszi
    #20278
    milyen szerencsére????


    :)
  • Különc
    #20277
    Nekem jött a válasz gomb
  • Különc
    #20276
    Szerencsére, ám egyszer írj már a főregeddel ha már ilyen Jani vagy te itt
  • SeanJRRussel
    #20275
    Nem tom mi bajod van mikor nem a te hsz-edre mondtam.Eszem megáll...
  • poruljartal
    #20274
    nem vagy csuszi :\
  • Különc
    #20273
    Mint a tested?
  • Tyler1
    #20272
    semmiképpen nem szabad még jobban leterhelni a szétszakadt izomrostokat. de pl. a masszázs nagyon jó rá, mert ellazítja a fáradt izomzatot, és serkenti a vérkeringést, és ezért nincs szüksége a szervezetnek annyi tejsavra.
    ezért van az a tévhit, h az utóedzés hatására nem lesz izomláz, ami igaz is, de ez egyértelműen negatív hatással van az izomzatra, és gátolja a regenerálódást.
  • center86
    #20271
    nem kell pluszban rá edzeni
  • Super Saiyan
    #20270
    Sziasztok! Megint itt vagyok a hülye kérdéseimmel. :) Izomlázra edzés? Segít vagy ront a helyzeten? Nem a bicepszemben van izomláz, hanem ott ahol az izomrostok végződnek, a könyököm irányába, a karom belső részén. Köszi a tanácsokat/tapasztalatokat.:)
  • SeanJRRussel
    #20269
    gyenge hsz volt.
  • Különc
    #20268
    Mi a baj a kindertojással és a madártejjel?
  • Solt
    #20267
    Nem is mondtam, hogy rosszabb! :) Fajtája válogatja, van amelyikben jóval kevesebb én úgy tudom.
  • Vaxi
    #20266
    nem sokkal, viszont a hal sok hasznos dolgot tartalmaz, amit a csirke nem.
    szóval egyáltalán nem rosszabb, mint a csirke
  • Vaxi
    #20265
    válaszolj a privire pöcsös, mert akkor úgy készülök :DD
    #20264: kindertojásmadártejjjel :DDDDD
  • Tyler1
    #20264
    úgy hogy eszel vacsira 1 darab mellszart, mert gizdafácán vagy, aztán közben a többi kajád meg kindertojásmadártejjjel...
  • jazzy
    #20263
    Azért normális halat egyél, nézz utána tápanyagtáblázatban, ne ilyen kurvazsíros pontyot meg ilyeneket.. én afrikai harcsát vettem most, fincsi.