33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #20346
    és neked ebben persze nincs semmi anyagi hasznod, csupa jó szándék vezérelt:)
    amúgy sry ha el kell keserítselek, 90 vagyok diéta után...nekem bőven elég. profikat meg ne itt keress, ahogy ha van topic ahol fociról van szó, linkelnek messuói vagy kaka, vagy pelé vagy tököm tudja kit, nem jelenti azt hogy ne lennének a realitás talaján és ne tudnák hogy bizony a barca elég messze van pilisvörösvártól.
  • Különc
    #20343
    Az Erős Pista csoffadt heréjű
  • csuszi
    #20342
    warning, he is erős...
    meg jani...
  • Vaxi
    #20339

    lool. 1:25-nél micsoda dobja van a srácnak :DDDDDDD
  • Solt
    #20338
    Igen, de ez totál váratlanul ért... semmi előjele nem volt. :( Kálcium + magnézium + C vitamin... ezek nálam is működnek, de persze most egyik sincs... :D

    Térden állva kúsztam el a fürdőbe vizet engedni!! :D
  • Vaxi
    #20337
    C vitamin edzés előtt, és akár után is. Nekem bevált :)
  • Solt
    #20336
    Olyan izomláz jött rám a "semmiből", hogy alig bírok menni... kinyírtam a vádlimat és a combomat... :(( Úgy megyek, mint akit elkaptak hátulról!! :D Sírni tudnék basszus...

    Remélem a forróvizes fürdő segít picit...
  • Vaxi
    #20335
    :)
  • plck
    #20334
    Embereeek, másfél héten belül postázzák a jogsimat
  • oliwwer
    #20333
    Jójó, mondjuk most már találtam magamnak elfoglaltságot. edzek, megcsinálom a csirkerizst és eszek. ebből áll a délutánom :D
  • Vaxi
    #20332
    Ez szerintem általánosságban igaz :)
    ú tényleg akartam mondani, hogy feltették a sátrat az uszodára, és diákigazolvánnyal az esti úszás ingyenes. hétköznap 21-23 hétvégén asszem 20-22-ig. :)
  • oliwwer
    #20331
    Csak figyelj hogy melegítsd be rendesen. Én nem egyszer húzódtam meg ilyen gyakorlatban.
  • Vaxi
    #20330
    Nem gyilkolja a vállat annyira, mint a nyak mögül nyomás. Kemény, scitec.hu-n team scitec interjúban mindenkitől megkérdezik, hogy mennyi volt a max nyak mögül, asszem majdnem mindenki azt válaszolta, hogy nem nyom nyak mögül, csak mellről :DDD
  • Roger6
    #20329
    Ohh, thx. Életemben nem nyomtam mellről, na majd ma...
  • Vaxi
    #20328
    úgy úgy :DDD
  • Vaxi
    #20327
    Mellről nyomás
  • Roger6
    #20326
    Nyak mögül nyomás helyettesítésére más gyakorlat?
  • Panzermeyer
    #20325
    És az ujjaidat is edzetted, amikor a metál villát mutattad. Remélem görcsöltetted eléggé, és ma már uborka vastagságú ujjakkal rendelkezel :)
  • matthias92
    #20324
    naigen, de ha valaki kokszol, akkor jönnek azzal, hogy az egyik ismim sokkal komolyabban nyomja, és nem ilyen káros mérgekkel tömi magát, mint a fehérje. Tablettázik.
  • Panzermeyer
    #20323
    Amikor judoztam, ott is edzettük a nyakizmot oly módon, hogy hídállást csináltunk. Kar nélkül, a fejeddel támasztottad magad a földön, és próbáltad minél kisebbre összehúzni a távolságot a láb és a nyak között. Ezt az állást kellett megtartani, ameddig csak tudtad.

    Igazából nem tudom mások mit csinálnak nyakra, ha szoktak egyáltalán, de régebben kitaláltam még azt, hogy hanyatt fekszel, felemeled a fejed, hogy a nyak vízszintes legyen és ezt a pózt tartod, ameddig csak tudod.

    Amióta edzem, azóta nem gyakorlatoztam nyakra, de így is elég vastag, 46-os ing az kell. Már egy ideje törpölök rajta, hogy heti egyszer pár percet talán megérdemelne ez az izom is egy kicsit a jóból :)
  • Vaxi
    #20322
    Szerintem hősünk egyik részhalmaznak sem eleme, ellenkező esetben én kérek elnézést.

    Nyak edzésnek nekem régen ott volt a hosszú haj és a metál koncert.. :DDD
  • MEdievil
    #20321
    +autóversenyzőknek is alap :)
    Bár az tényleg érdekes nap amikor alkar meg nyak van együtt és semmi más de nem hinném hogy akkora hülyeség a nyakizmokat karban tartani mint aminek elsőre hangzik.
  • Különc
    #20320
    Mi a baj a nyak edzéssel? Tudtommal amerikai focisták és űberkemény testőrök no meg birkózók rendszeresen csinálják
  • Vaxi
    #20319
    Ééééés megvan a nyakazós győztesünk:
    "Szia Bunny esetleg Team Builder!Az étrendemről szeretnélek titeket megkérdezni. 15éves vagyok 100kg 182cm célom a szálkásítás 06:00:6db tojásfehérje közülök 1 sárgája+4dl tej 10:00:Anabolic whey 50g 14:00:300g csirkemmelfilé+50g rízs 18:00:Edzés utáni turmixom Anabolic whey 50g 21:00:200g csirkemellfilé vmi csalamádé csemege ubi csak hogy legyen hozzá valami 22:30:multi pro+30g pro long Ez így jó?Iskolába járok azért nem tudok kajálni napközben normálisat gondoltam a dobozolásra de az az igasság hogy olcsóbban megúszom anabolic wheyel és még 1 kérdés az úgy jó edzésbe hogy: Hétfő:Mell-Láb Kedd:Bicepsz-Tricepsz Szerda:pihi nem tudom hogy ugyanabban az időpontban érdemes e meginni a fehérje turmixomat Csütörtök:Has-Törzset merevítő izmok Péntek:Alkar-Nyak Ez így megfelelne?esetleg változtatnál valamin? szeptember 30 superbody?mennyi a belépő?:D Üdv:afedor"

  • MaRee
    #20318
    Próbáld meg valahogy jobban bemelegíteni előtte, vagy csinálj más gyakorlatot, az gáz ha így fáj, nekem is volt ilyen. Túledzés egyik jele is lehet amúgy.
  • DarkHorSe
    #20317
    Hello, amikor bicepszezem neha faj az alkarom, mintha belulrol szet akarna szakadni. Foleg amikor francia ruddal csinalom es pont leteszem a sulyt. En csinalom benan vagy tuleroltettem? :D
  • Különc
    #20316
    Általában ekkor szoktam elvágni magam a csajoknál, mikor kérdezik hogy "Szedek-e ilyen porokat?" Én ilyenkor készségesen és őszintén igennel válaszolok, aztán már baszhatom mert elkönyvelnek csoffadt heréjű buzigecinek
  • Solt
    #20315
    A whey pro-t csak reggelre gondoltam... müzlihez...
  • plck
    #20314
    ezen felnevettem:D


    "Mennyi ilyen kiscsíra lebzsel nyár elején a Dagályon. 3 hete jár kb edzeni, de a medenceparton kirakja a lepkéit és meglovagolja a passzátszelet... :D "
  • Solt
    #20313
    De az, viszont abból fehérje pótláshoz ugye nagyobb mennyiség kéne... szóval a 100 whey-t csak arra használom, hogy reggel meglegyen a kellő fehérje mennyiség, amikor nincs kedvem tojással bíbelődni...

    A VM35-t meg csak edzés után használom, mert abban ugye benne van minden ami hirtelen kell... pluszba egy órán belül még jön egy csirke + rizs...

    Nem jól csinálom?

    ( Ákos alap! ;) )
  • plck
    #20312
    Cikkben is van okosság:"marad a zsírtalan tej fehérjeforrásként.."
  • Tyler1
    #20311
    akk neked mikorra kéne a fehérje, reggel-este? mert akk egy lassabb felszívódásúval járnál jól.
  • Vaxi
    #20310
    kommentekből:
    "- Miert nezik mindig magukat a tukorben a sulyok emelese kozben? Valoban nezni kell, hogyan feszul az izom? Mert nekem csak siman rohejesnek tunik.

    - Ez a sok szines turmix, amit isznak, nem kurvara karos veletlenul?"
  • Vaxi
    #20309
    ezt is érdemes :)
  • Roger6
    #20308
    Etted? Megszórtad a sült csirkét vele?
  • matthias92
    #20307
    én szilárd kaja mellé ettem a whey prot, és úgy nem ment a hasam :D
  • Különc
    #20306
    VM 35 nem kiegészítés? (Ákos aláírásodért 1 pont jár xD )
  • Solt
    #20305
    Anno ( vagy 10éve ) tejjel ittam ( most már tudom, hogy vízzel jobb ), és csodálkoztam, hogy nem marad bennem... ha vízzel is átcsúszik, akkor kipróbálom ezt a hűtős trükköt, köszi!
  • Solt
    #20304
    Na ezt jó tudni... Mondjuk edzés utánra én VM35-t tolok... A csak fehérjét kiegészítőnek használom...

  • oliwwer
    #20303
    Esetleg ha úgy alakulna hogy megiszod a fehérjét és rögtön jön is ki, akkor próbáld meg úgy, hogy edzés előtt beteszed a hűtőbe. Nálam bevált. Szerintem nem bírja a gyomrom ezt a cytopro-s fehérjét. Ja és még annyi, hogy szerintem a csokisat vedd, az nem okozhat meglepetést. Legalábbis nálam igy van, ha tápkieg, akkor az mindig csokis. Most ez az ananászos vaníliás cítopro /csakilyenvolt/ valami borzalom. Dextrózzal próbálom ihatóbbá tenni.