33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #20386
    Igazából én ilyenkor mikor jön a rosszidő,hideg ősz meg tél akkor megy a tömegelés tavasztól meg a diéta...Én eljárok futni csapok 4-5km-t és annyi.Nézem közben a pulzust,kajára odafigyelek és akkor ok.Kocka hasam sose volt de nagyon nem is érdekel ez a téma.
  • Freeeee
    #20385
    Szerintem nem az edzés hossza a lényeges,hanem a pulzustartomány amiben végzed. Az a gond a 20 perces bringával,hogy ekkor még csak a vércukrot,és a szénhidrátot alakítja át a szervezet energiává. Igazi zsírégetés a max. pulzus 60-80% végzett,több mint 30-40 perces edzésnél kezdődik. Ja és úgy is kell enni:D
  • MaRee
    #20384
    Ja, egyébként egy gyors kérdés:

    Ki mikor végez aerobot, vagy mikor a legcélszerűbb?Ráálltam most a bicajozásra hogy lemenjen a felesleg ami a fél éves fszverés alatt feljött, heti 5* nyomom(edzések után közvetlenül 20-25 percet illetve pihenő napokon 45percet), jó ez így?
  • MaRee
    #20383
    Találtamegy érdekes cikket teszto-n, a testépítők által használt testrész bontásos edzésről ír úgymond egy kis "kritikát", szerintem érdemes elolvasni és átgondolni a leírtakat!

  • Tyler1
    #20382
    jaa így már érthető, azért remélem nem nyomtál félre, mikor egy komolyabb pózt meghallottál :)
  • Vaxi
    #20381
    szakdolgozat program része, agyalós billentyűzetpüfölős péhápés kurvaunalmas.
  • Tyler1
    #20380
    fasza meló lehet az is, amire egy ilyet HALLGATNI izgalmas :DD
  • Vaxi
    #20379
    jó volt az tegyelek a jégre :D
  • Tyler1
    #20378
    de még hallgatja a testépítőversenyt
  • Vaxi
    #20377
    nem volt kedvem zenét keresgetni youtubeon, aztán valami meg kellett, hogy szóljon. tehát inkább mondjuk azt, hogy hallgattam, miközben dolgoztam :)
  • Tyler1
    #20376
    hogy a gecibe lehet ilyen sportokat tv-n/neten keresztül nézni? mert, h élőben ott vagy és érzed a tesztoszteront, meg a versenyzők feszültségét, meg az izgalmat, na de kamerán keresztül ennek már semmi varázsa nincs.
    ez olyan mint a bicikliversenyek, én is eltekergetem mert fasza dolog, na de mikor 1000 birka egymás nyakában teker 500 km-en keresztül, és ezt élőben adják...hát inkább az akasztás mint egy olyat végig nézni.
  • Vaxi
    #20375
    :D Jah, jót nevettem rajta én is, dolgozgattam, közben meg ment a háttérben :-)
  • plck
    #20374
    Egyébként figyelemmel követtem a Superbody-t és kedvenc részem a Bunny által kommentált Kathi Béla féle "kislányos elpirulás", vagy hogy fogalmazott:D
  • plck
    #20373
    Képzeljétek kellett suliba orvosi vizsgálatra menni, és amikor hallgatták a szivemet vagy tüdőmet vagy nem tudom mimet(nem azért nem tudom eldönteni mert suta vagyok:D) megkérdezte a Doki hogy nem szoktam e hamar elfáradni, például amikor felmegyek a 4.re(ott lakok), mondom neki eddig nem tűnt fel, de igy hogy most odafigyelek ezekre tényleg elég hamar elfáradok.Futni se tudok rendesen(régen osztályelső voltam).És lényeg a lényeg azt is megfigyeltem szerdai hátazásnál, hogy az első 4 ismétlés gond nélkül megy(de tényleg annyira gond nélkül hogy meg se érzem), 5.től kezdve pedig már beleremegek az erőlködésbe és nem tudom eldönteni hogy ez most normális vagy abnormális mivel nem tudom mások hogy vannak evvel.Szóval nálatok mi a helyzet?!
  • Vaxi
    #20372
    Superbody eredmény, ha érdekel valakit

    GP abszolút
    6. Kovács Attila
    5. Jenei István
    4. Dudás Antal
    3. Nagy Hunor Szabolcs
    2. Varga Attila
    1. Szalma Attila
  • Vaxi
    #20371
    yup, közben rájöttem :D
  • zotja22
    #20370
    csak próba te okos :) Szombaton lesz a SB és ezen a "csatornán" fogják közvetíteni...
  • Vaxi
    #20369
    belenéztem, nem értem miért van 2009 kiírva :DD mind1.
  • Vaxi
    #20368
    Superbody live, ha valakit érdekelne.
  • mjanika
    #20367
    Ám szerintem két hónap alatt sok az 10 kiló. Én sokallom... Annak nagy része zsír lesz, meg a szívedet is terhelheti a hirtelen gyarapodás... Az elején könnyen megy az első-két három kiló aztán lelassul nagyon.
  • mjanika
    #20366
    Jó neked, én meg "csak" 92 kg vagyok... :( Persze év elején 105 voltam :D
    Majd kérünk ám ilyen before-after képet! :)
  • mjanika
    #20365
    meg pizza+sör azt 120 is.. :D
  • Tyler1
    #20364
    kolbász,hurka,szalonna és lesz abból még 115 is :D
  • SeanJRRussel
    #20363
    Srácok ne írjatok már neki mert úgyis folytatja.Le kell szarni nem kell odafigyelni rá és majd megunja.Jazzy a postjait törli és kész.

    Btw elkezdődött a tömegelés,kerekedek elég szépen 110kg lenne a cél évvége felé.Most vagyok 100.
  • Különc
    #20362
    Cső Kerozin alias Kocsis
  • MaRee
    #20361
  • Roger6
    #20360
    Aki oda eljut amatőr szinten, hogy ilyen szar szteroidokhoz nyúljon, annak annyira halál mindegy, hogy a te kis oldalad mi a francról szól, hogy az valami kibebaszottul hihetetlen. Csak nőni akar és kész.

    Ha meg te eljutottál 3 év alatt a saját genetikai határodra, ahhoz külön gratulálok. Mennyi jött fel a 3 év alatt, és hányszor csináltál diétát ebben az időszakban?
  • Tyler1
    #20359
    ezen a nagy szakértelmen csak nevetni tudok. így van buzdítsd a fiatalságot a tök amatőr kokszolásra, hadd legyen már 20-25 évesen rémálom az életük.
    aki meg esetleg profi akar lenni, az nem azzal kezdi amatőr létére, h agyon cuccozza magát, h minél előbb nagyobb legyen, mert ők pontosan tisztába vannak azzal, h milyen utat kell kitaposni ahhoz, h egy Vörös Zoli legyen belőlük.
    ezt te is tudnád a sok éves tapasztalatoddal, ami elég gyenge lábakon ál, de reklámozni az jól tudsz, inkább a marketing pályával próbálkozz.
  • erosjanos
    #20358
    pont erről beszéltem, hova fejlődjön is bárhova ez a sport, amég törlitek más postjait? Szerintem sokkal fontosabb a tájékozódás minden téren, mint hogy admin csoport elszigetelődése miatt, minden le legyen cenzurázva és törölve.
  • erosjanos
    #20357
    reggel és este edzenek (5-6 óra az egybeértve) hát ha láttad pl az Acélizom c. dokumentum filmet, akkor rájösz, hogy schwarzenegger se csinálta másképp
  • csuszi
    #20356
    "2 szer edzenek 5-6 órákat"

    nem baj ha megkérdőjelezem a hozzáértésed?
  • Vaxi
    #20355
    az kemény :D
    #20353: ha sárosan hoznám fel a szobába a bicajt asszony kivágna vele mint macskát szarni :DD a pincébe meg nem hagyom lent télre. :/
    mindegy, legalább most ilyen szar időben nem a pöcsömet fogom verni, mint tavaly. :)
  • erosjanos
    #20354
    hát sajnálom, hogy férre értettétek (nekem ebből nincs anyagi hasznom, vagy elhiszitek vagy nem) azzal nem értek egyet, hogy a lusták kokszolnak. Személy szerint még anno 3 év naturális testépítés után, megálltam a növésben, pedig helyesen csináltam mindent. Kellet egy kis segítség az áttöréshez (lustának nem nevezném magam heti 5 edzés mellet ami 2 órát vesz el minden nap az életemből) de nézőpont kérdése, a profikhoz képest talán énis lusta vok mert ők napi 2 szer edzenek 5-6 órákat, nah de ők is kokszolnak (nem teljesen értem az összefüggést) De nem vitatkozni jöttem ide, meg nekem senkivel semmi bajom, csak egy tipp volt az oldal. Mellesleg írtad, hogy nem nagyon vannak itt profik. Lehet nincsenek, de olyan tuti van aki arról álmodozik, hogy egyszer majd úgy akar kinézni mint egy testépítő. Hát srácok ne csak álmodozzatok róla, itt az idő elkezdeni aki komolyan akarja. És hajrá Magyar testépítés, pontosan ilyen forumokról kerülnek elő 5-10 év múlva a profik. hidjétek el!

    -nincs reklám az esgén-
  • csuszi
    #20353
    én leszarom, ha nincs hó, tekerek...
  • csuszi
    #20352
    és pl ma is kibaszottul fájt a fejem - rengeteget fáj, nagyon nehezen tűröm a kalóriamegvonást. ma ettem 500g csirke, 125 rizs 500g túró 70g lenmag. régen is nehezen tűrtem, de régen ha ennyit ettem 1 hétig, nem 1-et nem felet, nem nullát, hanem 2kg-ot fogytam...
  • Vaxi
    #20351
    pfú bazzeg nekem már itt figyel a szobában a bringa, és most jön fél év sírás, mire megint jó idő lesz és mehetek tekerni vele :C
  • csuszi
    #20350
    én is szeretném, de valami kibaszott lassan megy:(
    régen lassítanom kellett ha komolyabban diétáztam, most van olyan hét, hogy 7 helyes nap után is hullámvölgy van...sose legyetek 32 évesek:)
    azt hozzá kell tennem, hogy nem futok, és nem használok semmi anyagcsere pörgetést lépcső meg változó intenzitású aerob-ot aminek nem jut eszembe a normál neve:) havi 250-300km bringa, most ennyi van kraftban.
  • csuszi
    #20349
    az meg plusz, hogy pont a 70 kg-os nyeszledékeknek nem kell cucc, legyenek előbb szépen 90-100-110kg-osak, ott jön egy genetikai határ, már értenek hozzá, értenek a mellékeshez (kaja edzés sérülés, egyéb), és talán úgy döntenek hogy nyomják, de az ziher, hogy nem egy szaros info topicból szedik össze a cuccozós infot, akik itt olvasgatnak azoknak 100%ban felesleges.
    de persze nem vagy te hülye, tudod te ezt jól, csak jól jött volna egy kis klientúrabővítés.
  • Vaxi
    #20348
    tolhatnád már a before after képet.. :D
  • Vaxi
    #20347
    "de azért vicces, hogy az ö képeiket teszitek ki"
    Ez még akár jogos is lehet. De kinek a képét kellene kitenni ilyenkor? :)

    "Gondolom ti se hiszitek el, hogy a helyes táplálkozás elég egy profi szinthez"
    Gondolom, hogy nem elég hozzá, viszont úgy hiszem, hogy itt nem nagyon fordulnak meg profik. ( egyelőre, mert van itt akinek van olyan ambíciója ;) )

    Talán kicsit erős volt a többiek megnyilvánulása, viszont valamilyen szinten érthető. Ismerd el, hogy a kokszot a legnagyobb százalékban a lusta hülyegyerekek használják, így ha valaki szteroidokról kezd beszélni, nem az élsport fog eszünkbe jutni. Plusz ezen a fórumon kurva sok az értelmetlen reklámozó, akinek köze nincs a dolgokhoz, csak beböfög valami idióta linket. Ezért lehetett ez a reakció.
    Általában nem szokás normál körülmények között reklámozni. :)