33479
12316971501353788406.png
  • Brolly
    #20429
    Nem küszködsz véletlenül magas vérnyomással, csak azért kérdem, hogy ha már egy kávé túl pörget, akkor gondolom ez az oka. Engem az alpha burn pörgetett nagyon, akkor .retem a szívemet is rendesen, amit am nem nagyon szoktam érezni. Szójafehérjé közül melyik lesz?
  • Brolly
    #20428
    Ja még tapasztalat. Rengeteg kihagyás után kzdtem el edzeni, de úgy, hogy most sokkal gyakraban változtatok az edzésen. Pl. mellet nem fekve kezdem, hanem ferdén, bár nem 45fokban, hanem inkább 30, úgy érezhetően, láthatóan jobban javult a felső mellem. Ezt mondjuk spec nem változtatok, de utána van mikor fekve nyomok, van mikor megint ferdén csak egykezessel, utána vagy áthúzás vagy tárogatás ferdén, bár kihagyni nem szoktam őket, csak a sorrenden változtatok. De most olyan teltnek érzm a mellemet, mint előtte sose, max mikor spiroval kostólgattam, nah mindegy, az a lényeg, hogy szerintem a változtatás csak pozitívan hat az izomra.
  • oliwwer
    #20427
    Nekem most fogyott el a cyto-s wheypro, pattogtam tőle. Amugy nem volt rossz. Most egy scitech-es szojafehérjét fogok venni, hátha attól nem leszek pattanásos + dextrózt. Hot blood-ot próbáltam, először fél adaggal, tartottam attól hogy túlpörget, mert a szivem hajlamos ilyenekre pl ha megiszok egy kávét. Semmit nem éreztem. Kipróbáltam egy egész adagot, szintén semmi.
  • Brolly
    #20426
    Ki milyen tápkieget szed ?
    Nekem most (meg egy jó darabig) nem lesz rá lóvé :/ de fehérjéből én mindig is a power proteinre esküdtem, ár/érték arányban. Haver most vett Jumbot, és azt mondta, h íze olyan semmilyen, de egy hét alatt jött 1 kg, bár azt hozzá kell tenni, hogy nem kajáz rendesen, de edz mint a gép, persze ez még a kezdeti dobás, természetsen nem fog ez jönni minden héten neki, csak előtte nem tolt semmit, és azért dobta meg annyira szerintem. Szóval most csak ezzel kapcsolatban tudok nyilatkozni. Ja bár mellette tolja még az Attackot. Van még 2 haver, aki rendelt hot bloodot, az egyik úgy van vele, hogy 1 adagot már érez, de 2 adja be neki rendesen, a másik meg 2től se érez szinte semmi említésre méltót.. ebből is látszik, hogy mennyire szervezet függő. Bár én egyszer próbáltam ki, és nekem bevált, mind ízre (amit sokan utálnak) mind pedig teljesítményre.
    Ki mit tapasztalt az előbb említett cuccokkal kapcsolatbna, vagy bármelyik más kieggel kapcsolatban?
  • SeanJRRussel
    #20425
    Nem tom h mennyire komoly a sérülésed vagy hogy mennyire gyenge a derekad de nekem van egy ismerősöm aki totál szar a dereka van benne 1-2 csavar stb... mondta neki a doki h meg ne prübáljon fizikai munkát végezni mert nem lesz jó vége.A srác már 6 éve eddz,erőemelő versenyeken indul mellette csinálja a testnevelési fősulit és elvan.Néha fájdogál neki,de nem egynélkül edzi,odafigyel rá és nincs semmi különösebb baja.

    Ezzel csak azt akarom mondani hogy szvsz nyugodtan kezd el terhelni derekad és az alsó részét a hátnak,nem agyatlanul,kis súlyokkal és ahogy érzed lehet növelni.Felhúzás tökéletes,hiperhajlítást én sose éreztem,a jóreggelt gyakorlat az adja az ívet szal válaszd ki hogy melyik fekszik jobban és kezdd el.
  • MaRee
    #20424
    Fogalmam nincs, kiskoromban volt még, nem emlékszem :)
  • Brolly
    #20423
    Jó reggelt gyakorlat :D mármint olyan, mint a hiperhajlítás, csak álva végzed és persze súllyal a nyakadban, bár nem tudom, hogy ez mennyire adná az alsó hátadnak. Mindenesetre egy próbát megér.
    Amúgy mitől volt sérved?
  • Brolly
    #20422
  • jazzy
    #20421
    szucsiNME ban lesz a vége.
  • MaRee
    #20420
    Bicajozás lassan sokáig még aerob kategóriába esik, nem tekerek én 1000-rel mint a hülye:D

    Amúgy igen szinte biztos hogy gyenge az alsó hátam, hiperhajlításon kívül milyen gyakorlattal lehetne kicsit erősíteni? Felhúzások kilőve, volt sérvem, nem akarok megint.
  • tigeroo
    #20419
    pedig egészségséges!

  • Brolly
    #20418
    Nem lehet, hogy gyenge az alsó hátad, és azért fáj?
  • Brolly
    #20417
    Feltétlen muszáj :) Nem kell édesség, se hétköznap se hétvégén, felejtsd el. Valamit valamiért ;) Csak rajtad múlik, hogy mikor éred el a 90 kg-ot, genetika, kaja, edzés, ennyi.. :D kardió a tömegelésnél szerintem felejtős, elsőnek érd el a kívánt súlyt, és aztán kardió/aerob.
  • Brolly
    #20416
    Szerintem a bicajozás inkább kardió mint aerob. Inkább gyaloglás, min 45-60 perc, minden nap. Ha tényleg van időd+akaraterőd, akkor reggel éhgyomorra, és edzés után is nyomhatod egy turmix után.
  • Tyler1
    #20415
    néztem ezt az erősembereket ma es-en, hogy a rákba kockás egy 140 kilós ember hasa? kb. ilyen fekete laci típusú csávók, csak nem annyira kövérek.
  • MaRee
    #20414
    Nem tudom hogy érted, én egyenes háttal nem tudok úgy guggolni, kicsit mindenképp görbül a hátam.
  • Solt
    #20413
    Nem dőlsz előre guggolás közben? Egyenes a hátad?
  • Vladac
    #20409
    MAP Freak Fix Muscle Whey
  • Vladac
    #20408
    Sziasztok,

    ezt a fehérjét ismeri valaki?

  • MaRee
    #20407
    Szerintem a gyakorlat helyes végrehajtásával nincs gond, két tízest raktam a rúdra hogy ne erőltessem meg így nagyon magam elsőre, amúgy majdnem le is ülök annyira leguggolok :D Régen voltam ezzel masszőrnél és valami olyasmit mondott hogy az a két izom ami párhuzamosan fut le a gerincem mentén a derekamhoz, az nincs eléggé megnyújtva és azért van ilyenkor izomlázam utána..

    No mindegy, ma jön a B nap, kiváncsi leszek hogy fogom bírni :D
  • Roger6
    #20406
    Általában a helytelen gyakorlatvégzésnél jelentkeznek guggolás mellett derék, illetve hát fájdalmak. Ami fontos, hogy helyesen hajtsd végre a guggolást. Láttam srácokat a teremben (igen-igen, egyetemista koleszos emberkék), akik rátettek 90 kilót, és nem tudtak (vagy mertek) leguggolni (értsd: kb. 10 centi volt a súlypontcsökkenésük), de azért mentek feljebb 100-120-ig. Mikor mondtam nekik az öltözőben, hogy te figyi, guggolj már le nekem, mutasd meg hogyan kell - erre leguggolt természetesen -, a válaszom az volt rá: na látod barátom, ez volt a mai ELSŐ guggolásod, a többit rakhatod a levesbe... Ezt nem neked írtam, nehogy magadra vedd, csak egy újabb idióta sztori.
  • Vaxi
    #20405
    nem tudom, én maradok a bontottnál :) majd a tapasztalatokat kérjük megosztani :)
  • dragon11
    #20404
    még nincs 1 éve, 11 hónapja:D
  • Solt
    #20403
    Na nem gúnyolódni fiatalok, a tyúk csípje meg! :D
  • Tyler1
    #20402
    az mi lenne? Sly 2 :D
  • MaRee
    #20401
    Hát nem tom srácok bele kezdtem ebbe az újfajta edzés módszerbe amit lentebb linkeltem, megint a lábbal van probléma..Ugye első nap főgyakorlat guggolás.. Sajnos úgy fáj most a derekam hogy majd be szarok, és nemtudom hogy csak izomláz van benne, vagy valami nem oké Combomba is természetesen olyn izomláz van hogy úgy járok mint aki beszart, de idővel az majd úgyis javul, ezzel a derékfájással kéne kezdeni valamit...
  • SeanJRRussel
    #20400
    Én 3 éve és 3 hónapja
  • Roger6
    #20399
    Lehet 34 éve űzi!
  • Solt
    #20398
    Jaaa... akkor kussolok! :D
  • Tyler1
    #20397
    nem életkor szerint rangidős, hanem aki régebb óta űzi a sportot :D
  • Vladac
    #20396
    Sziasztok,a PVL Mutant MAss tömegnövelővel szemezek, ismeri valaki közületek?
  • Solt
    #20395
    34 :)
  • iko
    #20394
    22 vagyok és 2 év 4 hónapja edzem
  • Tyler1
    #20393
    amúgy kiváncsiságból itt ki a rangidős kondista? :)
  • berto17
    #20392
    2 hónapos pihenő után ujra elkezdtem edzeni:) Próbálok most kevesebb zsírt felszedni, feltétlen muszáj 3-4 óránként kajálni? Az ok hogy amit édességet megkívántam a héten azt megeszem hétvégén? most 82 kg vagyok szerintetek mennyi idő míg 90 kg leszek? Persze izomban:) Gondolkoozzom heti 2 kardion, Margitszigeten futás mondjuk jó ötlet?
  • SeanJRRussel
    #20391
    Edzés után azért jó mert edzés alatt kiüríted a szénhidrát raktáraidat és utána már csak a zsír fog égni.Edzés után toljál le egy vizes tejsavót várj 5-10 percet aztán mehet az aerob így tuti h nagy részben zsír fog égni.
  • MaRee
    #20390
    Az hogy jó-e ez így, mert ha többet árt mint használ akkor nem csinálom.
  • iko
    #20389
    Akkor mi a kérdés :)
  • MaRee
    #20388
    Csak edzés után tudom megoldani sajnos.
  • iko
    #20387
    Aerob reggel éhgyomorra. Kávét ihatsz előtte, segít felpörgetni. Ettől aztán egész nap gyorsabb lesz az anyagcseréd.