33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #20509
    Fúúúúj :D

    Én most zavartam le egy jó adag szecsuánit, ilyen csípős káposztával :)
  • Vaxi
    #20508
    Főtt krumpli főtt répával és kefirrel... álmaim kajája..
  • jazzy
    #20507
    Ezt legkönnyebben úgy lehet kideríteni, hogy ha csak egy topicból hallottál róla és azelőtt soha, illetve nem ismersz senkit és nem is láttál soha senkit csak képen akinek volt, akkor valószínűleg neked sincs.

    Ha meg igen, akkor menj el orvoshoz és megmondja.
  • MaRee
    #20506
    Egyébként, azt honnan lehet tudni, hogy valakinek gynecomatsiája van, vagy csak a mellénél megtapadt a zsír?
  • Tyler1
    #20505
    jelentem mai vacsi hamburger volt :D néha belefér egy kis lazítás a kajában is :)
  • Vaxi
    #20504
    Valamilyen szinten én is, viszont nem fogom magamat pöcsömnél fogva felkötni a fára, ha megeszek egy pizzát mittomén hétvégén :) Szerintem semmi bajod nem lesz tőle, persze azért diétában más a helyzet.
  • MaRee
    #20503
    Nem, viszont ha már csinálom akkor komolyan szeretném.És az egészséges életmód híve vagyok :)
  • Vaxi
    #20502
    szeretnél versenyezni?:)
  • MaRee
    #20501
    Félrezabálással hogy álltok?Én most hogy mióta elkezdtem megint edzeni(1 hónapja) próbálok normálisan kajálni, de hetente 1* legalább becsúszik valami bigmek vagy gyros
  • SeanJRRussel
    #20500
    dettó ez van itt is.Az állatok is ilyenkor többet esznek,készülnek a hidegre,ugyan ez az ösztzön megvan bennük is.Annyit tudnék enni én si mint a nyavaja csak az a baj hogy én meg a szénhidrátot kívánom nagyon.
  • Vaxi
    #20499
  • jazzy
    #20498
    Ezzel Vaxi is így volt.. de csak volt.. :D
  • Szabi84
    #20497
    nekem is fáj kb egy óráig
  • Szabi84
    #20496
    feszültséget érzek, folyamatosan, de olyan igazi izomlázat, hogy a cipőmet ne tudjam bekötni olyat soha:(
  • MaRee
    #20495
    Hát na, különbözőek vagyunk.Nekem nyáron semmi életkedvem a melegtől, étvágyam meg nuku, azért necces is edzeni.
  • Tyler1
    #20494
    ilyet se hallottam még :)

    nálam a téi időszak a leghúzósabb, kurvára eltudja venni a kedvem a -50 fok, meg a hó, a délutáni sötétség meg főleg.
  • MaRee
    #20493
    Nálam is ez van, szerintem az idő miatt van. Alapból jobban szeretem ha hűvös,esős,ködös idő van(a hó meg a kedvencem), ilyenkor az ez edzés kedvem meg az étvágyam is megnő. Sajnos nyáron ennek pont az ellenkezője van, most is május elejétől őszig hagytam az egészet
  • Roger6
    #20492
    Nem, ugyanaz, mint eddig. C vitamin, Multi Mineral Complex. Lehet kevés, de most erre futja.
  • Vaxi
    #20491
    vitamin beviteled változott?
  • Roger6
    #20490
    Én nem tudom mi van velem, de megnőtt egy-két hete az étvágyam. Tulajdonképpen örülnöm kéne, de most fél kiló hús helyett kb. napi 80 dekát eszek, + több zöldséget, és mindenféle köretet is. Anyagilag megint nem vágom, hogyan les ez a hónap. Nálatok is tapasztalható ez (a kaja, nem a zseton kérdés )? Időjárásnak tudható be? Egész nap tudnék zabálni, alig várom, hogy leteljen a 2-2,5 óra kajálások között.
  • dragon11
    #20489
    én is egyetértek..

    pl kar edzés után fáj az is, ha ki ki kell nyitnom az ajtót..
  • SeanJRRussel
    #20488
    3 éves pályafutásom alatt nem nagyon volt olyan edzésem hogy ne lett volna izomlázam edzés után.Sőt mi több akinek nincs az vmit télleg szarul csinál ahogy mondtad mert kizárt hogy egy kemény tárogatás,evezés,felhúzás után ne legyen izomláz a lábazásról már nem is beszélve.
  • Roger6
    #20487
    Én csak magamat tudom idézni.
  • MaRee
    #20486
    Egyetértek csuszival, azért ha izomlázat nem is, egy kis feszülést vagy valamit kéne érezned másnap az izomban.
  • csuszi
    #20485
    majd sokan jönnek azzal hogy nem, mert nem az izomláz a cél. de ezzel ellentétben szerintem gáz...egy jó edzés után egyszerűen kell legyen izomláz, vagy lustálkodsz, vagy a pörgős fogalmával nem vagy tisztában, esetleg úgy ahogy van az egész edzésterved kuka, rossz az alap vagy valami hasonló.
  • Szabi84
    #20484
    Az gáz hogy több mit 1 éve edzek és izomlázam még sosem volt. Pedig keményen nyomom, nagyon ritkán lazítok.
  • dragon11
    #20483
    Akkor fontolóra veszem, hogy a holnapi lábazás elmarad:)

    köszi mégegyszer:)
  • Tyler1
    #20482
    ami nem megy nem kell erőltetni, mert sérülés lesz a vége(ez saját tapasztalat). úgy is átesel ezen a perióduson, úgyhogy felesleges erőlködni, 1 kimaradt edzéstől még nem mész össze :)
  • jazzy
    #20481
    Csak pihenjél ha nem megy hát ötmilliárd oka lehet, front van, hideg van, szar kedved van, ideges vagy, nincs az egészhez kedved, nem aludtál eleget, stresszelsz valamin, stbstbstb.
  • dragon11
    #20480
    Holnap még megpróbálom, max fszcibálósra veszem az edzést ha úgy van..

    köszi
  • jazzy
    #20479
    Volt, fáradt vagy, pihenj.

    Túledzés.. hagyjad már..
  • MaRee
    #20478
    Nem vagy túledzve?
  • dragon11
    #20477
    Én a mai mell-kar edzést nagyon lightosan nyomtam le, nincs izomfájdalmam sem semmi.. kimerültem, nem bírtam semmit.. scott padon megy a bemelegítés 15kg-mal, emelem fokozatosan.. 20nál már azt érzem, hogy kihányom a tüdőm..

    fekvenyomásnál dettó ez volt.. kimerültnek érzem magam.:(

    ilyen már volt valakivel?

    sztem mek is aludni :(
  • matthias92
    #20476
    meg szénhidrát, hogy feltöltsd a "raktárakat". ráadásul szénhidráttal jobban felszívódik a fehérje is. Szóval tojjadcsak nyugodtan a szőlőcukrot a fehérjébe!
  • Tyler1
    #20475
    edzés után fehérje kell, szőlőcukrot edzés előtt nyomjad, attól lesz energiád.
  • hasiii
    #20474
    köszi, valamint még olyan kérdésem lenne hogy szőlőcukor az jó edzés után?:D lehet kicsit noob feltevés de ajánlották és gondoltam rákérdezek:D
  • Geri85sz
    #20473
    széles fekvőtámasz, illetve fekvőtámasz úgy hogy a lábad felljebb legyen, ez kb a 35 fok csak súlyzó nélkül.
  • hasiii
    #20472
    a mell felső részére tudnátok ajánlani vmi olyan gyakorlatot amit itthon is tudok végezni?
  • Neoncsoves
    #20471
    mint mondtam már olvasgatom
  • dragon11
    #20470
    Én is ajánlom figyelmedbe azt a linket, ami a banner alatt már nagyobb betűvel nem is lehetne.