33479
12316971501353788406.png
  • Viktorr
    #20549
    Okké,kipróbálom,thx!
  • MaRee
    #20548
    Igen.
  • Tyler1
    #20547
    itt 1-2 ember mondta, h most megnőtt az étvágya, nekem meg pont, h csökkent az utóbbi 1 hétben. nem nagyon tudom betartani a napi 5 kaját, mert az eddigi 3 óra helyett, még 5 óra múlva is úgy érzem, h tele van a hasam(pedig az adag ugyanaz maradt).
    lelassúlna az emésztés így felkészülve a télre?
  • MaRee
    #20546
    Igen, két fajtát.
  • Viktorr
    #20545
    Köszi panzer,valoszínű majd váltogatom
    Maree:pénteken hátra csak evezést csinálsz?
  • MaRee
    #20544
    Én speciel úgy csinálom hogy szerdán fekvenyomok meg hátazok(húzodzkodás,nyak mögé + elé húzás + szűk fogású) pénteken pedig evezés.
  • Panzermeyer
    #20543
    Aztán egyik nap edzed a bicepszet, a másik nap a brachialiszt, utána a tricepsz külső, majd másik nap a belső felét... Én igazából ennek értelmét nem látom. Inkább csináld úgy, hogy egyik héten jobban a szélesítésen, a másik héten jobban a vastagításon van a hangsúly, vagy fele-fel.
  • Viktorr
    #20542
    Sziasztok!
    Lassan 1 éve edzem,hát edzéssel kapcsolatban kérdezném,hogy van e értelme heti kétszer edzeni,egyik nap hát szélesítést,másik nap hát vastagítást csinálnék.
  • SeanJRRussel
    #20541
    Vágom mit mondasz csak leírtam hogyan szerezheted be,nem kell feltétlen builderről rendelni.
  • Panzermeyer
    #20540
    Az edzés utáni házi tömegnövelőmbe szoktam rakni belőle 50 g körüli mennyiséget, nem edzés alatt eszegetem, vagy előtte.
  • Panzermeyer
    #20539
    Nem, tévedés. ki se dobta az ajándék kockát. Direkt kerestem :)
    Bunnyra nem tartoznak a webshopos dolgok, semmi köze hozzá :)
  • SeanJRRussel
    #20538
    Tescoba ha van herbália bolt akkor ott van szőlőcukor 1kg 450 pénz, lehet venni gyógyszertárban is vagy ha nagyon megvagy szurulva hogy kell izibe akkor meg megveszed az ízesítetted kis zacsiban.
  • Solt
    #20537
    +1

    Én is kíváncsi lennék a válaszára!! :D
  • Tyler1
    #20536
    mert a szőlőcukor az elég kelendő dolog. pont, hogy a ritkább cuccokból van mindig.
    ajándékot meg lehet nem nyomtad be, h kérsz :)

    de ezt kopizd már be Bunnynak, kíváncsi lennék a reakciójára, úgy is ritkán tudok önfeledten nevetni :D
  • Roger6
    #20535
    Jaja, azt a maltoizét is mindig kihúzom edzés után egy utcába, aztán orrba nyomom, utána meg rádobok egy szőlőcukkert.
  • Panzermeyer
    #20534
    Ja és különben is drogos vagy
  • Panzermeyer
    #20533
    Igen, rinyálok az ajándékért, mert rászoktattak :)
  • Roger6
    #20532
    Nalátod, én ezért nem eszek szőlőcukrot meg maltodextrint, mert kurva nehéz beszerezni. Na jó, nem ezért. Meg hogy még ajándékot sem adnak, az mindennek a teteje!
  • Panzermeyer
    #20531
    Kezdek kicsit berágni az egyik mindenki által ismert webshopra... Már ki tudja mióta tart ez a folyamat, de mindig várnom kell valamire, amit rendelek. Még, ha ritka gyártó ritka terméke az, akkor valamilyen szinten meg is értem... De most a 2 kilós szőlőcukor az egyik, ami nincs. Már ajándékot sem kapok amikor rendelek. Hát mi folyik itt "Gyöngyösön"??? Nagyon lejjebb van adva a szint.
  • Panzermeyer
    #20530
    Én termékmintába kaptam és bevált. Edzés előtt érdemes fogyasztani. Olyankor szoktam csak ilyesmit, amikor azt érzem, hogy nincs erőm az edzéshez, akkor dob rajtam egy kicsit, vagy éppen nagyon. Rászokni nem igazán kellene, mert egy idő után nem fog használni, mivel hozzászokik a szervezeted. Ha elfogy, akkor pedig nem megy az edzés. Trükkös :)
  • oliwwer
    #20529
    #20427-ben én is leírtam a véleményem.
  • Különc
    #20528
    Big bang
  • MaRee
    #20527
    Én még pár oldallal ezelőtt írtam róla véleményt, keresd vissza.
  • Roger6
    #20526
    Szép a csomagolása.
  • DarkHorSe
    #20525
    mi a velemenyetek a hotbloodrol?
  • MaRee
    #20524
    Na nekem meg sikerült venni egy fasza bicajt, kb 2 órát szenvedtem vele mire összeraktam de megérte, egész jó!
  • Vladac
    #20523
    Kösz, a jégzselét beszerzem holnap. Hülyeség volt ráedzeni, én is úgy látom..
  • Vaxi
    #20522
    Szia! Szerintem ne is gondolkozz addig az edzésen, amíg fáj a vállad. Nem hajt a tatár, 1-2 hét pihenésbe nem fogsz belehalni, sőt, még jót is tehet. Jégzselével kenegetheted, nekem az bevált ilyen panaszokra.
  • Vladac
    #20521
    Sziasztok, már egy ideje olvasgatlak benneteket, leírnám, h. 1,5 éve edzek,hetente 3x, próbálok figyelni az étkezésre, azért, heti 1-2 alkalommal megy valami gyorséttermi cucc meg csoki is. 89kg vagyok, 174centi. Van még hova fejlődnöm....Hétfőn megrántottam a vállam, nem igazán javul. Nem is ment jól az edzés, mondjuk igyekeztem kímélni. Nincs valami tippetek, hogy siettessem a gyógyulást?
  • Vaxi
    #20520
    Ilyet kérek az asszonytól szülinapra :DDDDDD
  • Különc
    #20519
    Ha ránézek már attól fáj a zacsim
  • Vaxi
    #20518
    nekem jó bicajnak számít a 700 éves hauserem is, mivel még mindig kiszolgál, ha a városban tekerek.
    mondjuk szívem csücske akkor is a konám
  • MaRee
    #20517
    Nekem nem kell rendes bicikli, van egy eredeti fehér BMW bicajom, kb 3* ültem rajta életemben.Szobabicikli kell, hogy itthon ébredés után egyből tudjak aerobot végezni.
  • Tyler1
    #20516
    tecsóba veszel 5ezerért egy simát, egy hegesztő ugyanennyiért csinál belőle szobásat :D
  • csuszi
    #20515
    kinek mi a jó:)
    nálam a jó ahol egy középhajtómű drágább mint ez az egész bicaj.
  • Vaxi
    #20514
    nagyon jó kis bicaj ez [ a merev villás változata ]. a szobabicikli meg sérti a fülemet, ezért meg én kérek elnézést :D
  • csuszi
    #20513
    rendesnek nem hívnám:)
  • Vaxi
    #20512
    annyi pénzért kapsz egy rendes bicajt, pl. egy ilyet:
  • MaRee
    #20511
    Akarok itthonra venni egy szobabiciklit, mert körülményes lenne minden nap eljutni a terembe csak azért hogy tekerjek, van valakinek valami tippje?Olyan 30-40k körül gondoltam, ezt néztem ki egyelőre.
  • Vaxi
    #20510
    Mivel balfasz voltam, 2 napja úgy fáj a gyomrom, mint az állat :\
    bár mostmár jobb :)