33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #20590
    Ha átissza a zabpelyhet a lenmagolaj íze? Hallode különleges ízlésed van :D
  • Solt
    #20589
    :)) A reggeli zabpelyhet mérem, és közben teszem rá a lenmagolajat... innen tudom, hány gramm. :) Kanállal simán képtelen vagyok lenyelni, mert órákig visszabüfög... ha a zabpehely átissza, úgy jobb...
  • Vaxi
    #20588
    én egyszer mértem le, felespohár kb. félig öntve az 15-20 gramm.
    felhörpintem oszt csók. :D
  • jazzy
    #20587
    Ki a fene méregeti a lenmagolajat grammra, kapjál be egy evőkanállal aztán viszontlátásra
  • Solt
    #20586
    No akkor még faggatom az okosokat! :)) A 2 grammot is órákig büfögöm vissza... :D
  • Solt
    #20585
    Na igen, csak a többi kiegészítő még ahhoz is kell... és így már kurva drága egy hónap... :S
  • Vaxi
    #20584
    jah, bár nekem az picit drága, de tényleg az a legjobb :)
  • A Kaszas
    #20583
    ha vitamin akkor multi pro
  • Vaxi
    #20582
    Nem tudom, hogy mennyire helyettesíti az omega3-at. Egyébként a 2-3 grammot nyugodtan megemelheted akár 20-ig is szerintem. Az már elég lehet :)
  • Solt
    #20581
    A Daily One, meg a Daily-Vitamin kb egy kategória ahogy látom...

    C vitaminból csipkebogyó alapút néztem ki, annak folyamatos a felszívódása. Napi 1000mg elég gondolom... a Kalcium + Magnézium is meglesz. A korom miatt meg azt hiszem elkél az a Q10... bár ez elég drága, ezen még rágódom.

    A lenmagolaj az megy a reggelihez, kb 2-3 gram. Ehhez kell még az omega3 szerinted?

    JointX helyett meg az Arthroxon-t javasolták annak, aki nem megelőzni akar, hanem már vannak nyűgök...
  • Solt
    #20580
    Multi-X? Az melyik? Nem találok ilyet... :) A JointX-re azt írják megelőzésre jó... én már nem vagyok tini, ráadásul már kattogok... :S
  • Vaxi
    #20579
    javaslom még a lenolajat, hasznos dolog :)
  • Vaxi
    #20578
    Scitec daily vita-min + c-1000 + calcium magnesium + most veszek egy doboz joint-x-et.
  • MaRee
    #20577
    Én Multi-X-re esküszöm évek óta, az a legjobb! Ha durvább kell, akkor Animal Pak. Izületekre mehet Joint-X vagy a cápaporcot is megpróbálhatod.
  • Solt
    #20576
    Urak! Ti milyen vitaminokat használtok?

    Én napi egy Daily One-t, de olvasmányaim alapján ez kevés... kéne még plusz C vitamin, omega 3, kalcium-magnézium, és így 35 körül már a Q10 sem ártana... Jók az infóim? No és akkor még a ropogó izületeimről nem is beszéltem... :S
  • Vaxi
    #20575
    Hehe :D
    Vicces kis történetek, szerintem mindenkinek ismerős lesz :)
  • Tyler1
    #20574
    thx :)
  • Brolly
    #20573
    A különféle döntött törzsű oldalemelések, azoknál nincs jobb.
  • Tyler1
    #20572
    van gyakorlat, ami a delták hátsó részét jobban edzi?
  • Vaxi
    #20571
    Nyár óta már én is hanyagolom, de egyébként megnézitek scitec.hu-n is többen írják, hogy nem nyomnak nagy mögül :)
  • jazzy
    #20570
    Nekem a Joint-X bejött, csak ajánlani tudom, nem kattog tőle a vállam.. Multivitamin alap, ha nem szedsz.

    Megelőzni legkönnyebben úgy tudod, hogy semmi olyat nem csinálsz ami erőlteti, én pl nem nyomok soha nyak mögött, csak mellről.
  • MaRee
    #20569
    Hervis, nem herlitz :D hüly vagyok :D
  • MaRee
    #20568
    Ilyet. Herlitzben vettem, kb 2ezerrel volt drágább és van rá 3 év garancia. Én sem vagyok egy műszaki zseni, életemben nem vertem be egy szöget sem a falba. :D De ne aggódj van magyar nyelvű leírás rajzokkal, kb 15 csavart kell becsavarni meg egy vezetéket össze dugni és ennyi nagyjából :) Amúgy jó kis gép, én meg vagyok vele elégedve.
  • Vaxi
    #20567
    sztem alapos bemelegítés, megfelelő súlyok, talán ca+mg és ízületvédő.
  • Vladac
    #20566
    Rendbejött a vállam, kösz a segítséget,Vaxi. Meg lehet előzni a visszaesést? Nem fogom megerőltetni, az biztos, de pl. izületvédők szedésével vajon kisebb az ilyen sérülések esélye?
  • Vladac
    #20565
    megkérdezném, milyen bicót vettél. Szemezek eggyel a cseh tápos oldalról már egy hete, megérné, de nekem kéne összerakni. Nem vagyok az a műszaki típus...
  • Vaxi
    #20564
  • Roger6
    #20563
    Off: durva cangás videó.
  • SeanJRRussel
    #20562
    Ezt a részét kíváncsian várom ugyan is tavaly is volt olyan h egyik nap +10 aztán másnap -10 akár hogyan is nézem 20 fokos ingadozás.Igazából én is hallottam hogy bitang telünk lesz,hogy hideg az tuti,de hogy mennyi csapadék lesz azt nem tudom.De a böjtje az tuti meg lesz me ez nem normális így...
  • jazzy
    #20561
    Már volt jelezve, semmi...
  • Tyler1
    #20560
    de ne hg törölje, hanem modiknak jelezze, azok kiintézik innen.
  • MaRee
    #20559
    Nyugi fiúk, -20fokokat mutat télre :) Lesz még ennek a melegnek böjtje, hallottam a rádióban hogy a tűzoltókat meg a mentőket hó alól kiásásokra készítik fel.
  • oliwwer
    #20558
    Bannolja már ki valaki ezt a faszt.
  • Tyler1
    #20556
    hát nem normális, h november közepén még a szúnyogokat csapkodom magamon, a lakás meg tele van katicabogarakkal, meg darazsakkal :O
  • jazzy
    #20555
    Nekem az a bajom inkább, hogy egyik nap nagykabátban indulok, másik nap pólóban, 3. nap már gondolkodok a rövidgatyán.. lal
  • Vaxi
    #20554
    miért most júniusban milyen idő volt? kabátban járkáltam kb..
    de jobb, hogy most van jó idő, mint ha most is nyákos fosszar lenne, mint akkor volt.. vagy esne a hó.
  • Különc
    #20553
    Majd nem fogsz mikor júniusban hógolyózni fogunk
  • Vaxi
    #20552
    pedig én borzasztóan örülök neki :)
  • SeanJRRussel
    #20551
    Meg ez az idő is bekavar sztem...NEm normális h november közepén 20 fokok vannak.
  • oliwwer
    #20550
    Rágót nyomjad. Meghozza az étvágyat. Legalábbis nekem.