33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #20630
    hozzászólásom nem feltétlenül rád vonatkozott, sajnálom, ha megbántottalak vele.
    "Figyelj, a táplálékkiegészítők nem károsak, ha nem hiszed itt a link."
    Nem véletlenül van a banner alatt ez:
    "Alapismeretek - Mielőtt kérdezel olvasd el!"

    A stílusodról és a faszgyúrós beszólásodról pedig nem is beszélnék.
    /flame, részemről 'önnyi volt.
    Ha elolvasod az alapismeretekben található összes linket, meg fogod érteni miért, és mikor kell táplálék kiegészítőket használni.
    szépnapot
  • Neoncsoves
    #20629
    Ezt nem mondtam, de ugyanakkor jellemzőbb a kondisok nagy részére a nagyképűség. konkrétan pár hete írtam, tök normális válaszokat kaptam, meg is köszöntem őket. beírtam a saját véleményemet és egyből balfasz, idióta, gyökér, gecibuta és még sorolhatnám mi lettem. Azt hogy ki hova jár azt majd maga eldönti az ember. Nincs problémám innen senkivel, csak nem értem, miért kell leoltani egyből azt aki nem tud valamit, miért nem lehet elmondani normálisan, semmivel nem tart tovább beírni azt, hogy "Figyelj, a táplálékkiegészítők nem károsak, ha nem hiszed itt a link."
  • Neoncsoves
    #20628
    Most olvasom ezt a hsz-t is, erre annyit mondok: én azokat se szedem, max ha húzósabb idő jön (nagy hideg esetleg, vagy valami nagyobb influenza, akkor elkezdek vitaminokat szedni).
  • jazzy
    #20627
    Ezesetben nem kell többé idejönnöd. Mert mi bizony nagyképűek vagyunk és parasztok.
  • Neoncsoves
    #20626
    Egyetlen normális válaszoló Solt volt, 2 perccel a 21:57es hozzászólás után egyből beszóltak... Ha normális válaszok lettek volna akkor lehet nem így válaszoltam volna, mivel ha valaki nem tud valamit akkor normálisan válaszolok neki és nem idiótázom le. Saját véleményem meg lehet, hogy szerintem az étrendkiegészítő hülyeség, ott van a SZERINTEM, de nem írtam hogy káros meg semmi ilyesmi. Vagy ti már azt is megtiltjátok hogy az embernek saját véleménye legyen? Komolyan mondom már unom a sok nagyképű gyúróst (tisztelet a kivételnek), sulim is tele van ilyen parasztokkal akik verik a mellüket arra, hogy ők sportosztályosak és felsőbbrendűnek tartják magukat. Ismét tisztelet a kivételnek...
  • MEdievil
    #20625

    :)
  • jazzy
    #20624
    Mert most kedvem van hozzá!
  • Tyler1
    #20623
    de mééé kell újrakezdeni a flémet???
    mindenki jól megmondta a másiknak, kész vége, nem kell olaj a tűzre.
  • jazzy
    #20622
    Tele a hócipőm vele, hogy néha betalál egy marha aki mindent megmagyaráz, mindent jobban tud lefikáz mindent és aztán közli, hogy mi vagyunk a faszgyúrók.. hihetetlen miket meg nem enged magának egy két szenny ember manapság.
  • jazzy
    #20621
    Az nem számít, hogy te idejössz és hülye vagy, ha ezt megmondjuk neked mi vagyunk a paraszt gyúrósok, kapjál már a fejedhez a többi idióta előítéletes zsírzabálóval együtt. Ámen.
  • Különc
    #20620
    "egyébként az értelmi színvonal is meglátszik, hogy egyből káromkodtok :) jó gyúrást faszgyúrók (tisztelet a kivételnek)"

    Nekem kicsit paradoxon ez a mondat
  • Neoncsoves
    #20619
    A sok kedvenc válaszolónak: tisztába vagyok vele, hogy mi az étrend kiegészítő.

    egyébként az értelmi színvonal is meglátszik, hogy egyből káromkodtok :) jó gyúrást faszgyúrók (tisztelet a kivételnek)
  • Vaxi
    #20618
    medvecukóóór :D
  • jazzy
    #20617
    Akkor érted, hogy a konklúzió az, hogy HÓEMBER!
  • Vaxi
    #20616
    Persze, én értem :D
  • jazzy
    #20615
    Azt izmos emberek reklámozzák? Nem. Azt reklámozzák a tvben? Igen. Konklúzió?
  • MaRee
    #20614
    Előbb-utóbb szuper emberek lesznek :)
  • Tyler1
    #20613
    igen, minden ember típusban más gének vannak jobban kifejlődve. pl. a távol-keletiek, halat, meg rizst esznek, közen csontvékonyak, mégis a világ legfejlettebb népei már több ezer éve :)

    itt az a kérdés, h ha az emberiség kitalálja a biztosnságos génmanipulálást, akk annak milyen következményei lesznek az evolúcióra nézve? mert ugye a gének öröklődnek...
  • MaRee
    #20612
    Na igen, de ha jól tudom ők meg genetikailag "butábbak", ezt most nem kell rasszizmusnak venni távol áll tőlem az ilyesmi, de tudomásom szerint a négerek könnyebben izmosodnak és jobb a fizikai teljesítő képességük, a fehérek pedig inkább a szellemi dolgokban jobbak. Lehet ennek semmi alapja persze, csak én tudom így.
  • Tyler1
    #20611
    sztem a mi generációnk még nem fogja ennek a hasznát látni.

    amúgy a fekákban ez a természetes génmutáció sokkal jobban kimutatható, ezért nőnek náluk ekkorára, és ilyen gyorsan az izomzatok.
    Flex Wheeler volt az első akinél bizonyították is, h mutálódik a myostatinja, ezért volt neki extrém gyors növekedési indexe.
  • Vaxi
    #20610
    egyébként szerintetek ha elmondanánk az embereknek, hogy a például c-vitamin, a rossmannban kapható diétás por, és a kalcium pezsgőtabletta is táplálékkiegészítő, mit csinálnának? komolyan érdekelne.
  • MaRee
    #20609
    Nos rohamosan fejlődik a tudomány, a világ napról napra sci-fibbé válik :) Nem tartom lehetetlennek hogy az elkövetkező 20-30 évben már a gazdagabb emberek számára elérhetőek lesznek az ilyesmik, plusz kibernetikus implantátumok, stb... Nem tudom ezt ki mennyire tartja jó dolognak, elsősorban én azért edzek mert SZERETEK edzeni, az hogy jobban akarok kinézni csak másodlagos. De ha viszon van valami amivel ezt nagyban meg tudom dobni és jobb eredményeket elérni rövidebb időn belül, ráadásul még a szervezetemre sem káros, akkor nincs vele semmi problémám. :)
  • Solt
    #20608
    :D:D

    @MaRee: Én biztos nem... nálam bármilyen génkezelés már túlmegy egy határon. Egyébként meg a lényegét veszti így el az egész, szerintem...
  • MaRee
    #20607
    Kérdés: ha nem lenne mellékhatása, melyikőtök próbálná ki? Én biztosan.
  • Tyler1
    #20606
    visszatérve a Myostatin projekthez, csakhogy ne legyen nagyon szétflémelve a topik, ilyen a génkezelt egér izomzata. azért ez elég durva. ez a Coleman kép itt felül, délutáni matiné lesz, ha ezt embereken sikeresen alkalmazzák :)
  • Roy Manson
    #20605
  • Tyler1
    #20604
    igen ezzel sokan nincsenek tisztában, de ennek van másik oldala is, mert sztem a legtöbb testépítőszer marhaság, és fele semmit nem ér, csak van akire placebo hatást gyakorol.
    itt mondjuk pl. az "észak-amazonas vidékén található kéklepke szárnykivonatára" gondolok, amit van aki úgy él meg, h kurvára bedurran tőle, aztán amúgy meg a dunaparton szedett ibolya kiszárítva :D
  • A Kaszas
    #20603
    :D
  • sapkafej
    #20602
    láttad már azt a képet, amire az van írva, hogy "te mennyire gecibuta vagy bazdmeg"? képzeld ide, mer most nem találom a linkjét
  • Solt
    #20601
    Idéznék: :)

    "Táplálékkiegészítők

    A táplálék kiegészítők nem "izomnövelő szerek". A táplálékkiegészítők nem alkalmasak arra önmagukban, hogy izomtömeg növelést okozzanak. Csak az egészen idióták képzelik azt, hogy táplálékkiegészítők szedésével automatikusan izmosak lesznek. A táplálék kiegészítő nem instant izom, amit ha megeszel izommá válik. A táplálék kiegészítők –mint azt a nevük is mutatja- TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐK, vagyis koncentrált élelmiszerek, ugyanolyan kaja, mint a többi."

    Ettől még full natural az edzés szerintem... annyiban segít, hogy könnyebben viszem be azt az amúgy horrorisztikus táplálék mennyiséget...
  • Tyler1
    #20600
    az naturál :)
    nem lesz benne semmi káros dolog, mint ahogyan a rahedli testépítő szer is naturál.
  • MaRee
    #20599
    Ne foglalkozzatok Neoncsovessel, csak a szokásos heti idióta aki ide talált.

    A cikkre visszatérve köszi szépen ez egy nagyon érdekes cikk, kíváncsi leszek mi fog kisülni ebből! Kéne valami ami felváltja a szteroidokat és nem bassza szét teljesen a szervezetet( mielőtt belém kötnétek, én VM35-ön és 100% whey proteinen kívül soha semmit nem "szedtem" még, és nem is tervezem!).
  • Neoncsoves
    #20598
    Igaz az nem akkora marhaság mint a szteroid meg ezek, de ettől függetlenül szerintem az sem a legjobb... lehet nem túl hatásos a fullnatúr edzés, de valakinek az jön be :) (pl. nekem)
  • Solt
    #20597
    :D:D

    Jó éjt...
  • Solt
    #20596
    Az étrend kiegészítő miért marhaság?
  • jazzy
    #20595
    flame on, holnap jövök jóéjt
  • Neoncsoves
    #20594
    miért csökkenne nullára? ettől függetlenül még mindig lesznek akik tisztán akarják az izmot felszedni... nekem is van haverom aki bogyózik meg étrendkiegészítőzik, de van aki natúrba nyomja minden szer nélkül... pl. én se fogok a kondizás miatt étrendkiegészítőket meg ilyen marhaságokat szedni.
  • Tyler1
    #20593
    ez lenne a testépítés jövője? a szteroidok után a génmanipuláció jelentené a testépítés, és élsportolás újabb lépcsőfokát? ez nem egy túlközeli jövőkép, de ha megvalósul, akk gyakorlatilag a konditermek jelentőssége nullára csökken.
    cikk
  • Solt
    #20592
    Úgy nem annyira tömény! :D Próbálgattam sokféleképpen, de ez az egyetlen, hogy nem pofázik vissza! :S Megváltoztatja a zabpehely ízét, de nem olyan durván... meg ugye nyakon öntöm fehérje turmix-l, az meg jó csokis... :)
  • A Kaszas
    #20591
    porcra