33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #20672
    Scott-pad + emós gyerek + rúd+2*10 kiló = feladták neki, elkezdte leengedni, leegedte kb 2 centire és visszahúzta üvöltözve.
    aztán persze egész "edzés" alatt beszélték a haverjával, hogy rúdpluszhússzal megy a bicepszezés.
    és nincs vége, odamentek a peckdeck géphez, felvették 80 kilóra [ a két gyerek nem volt összesen annyi ]. Gyerek elkezdte nyomni, persze nem ment neki, haverja belehúzott, ketten összetolták egyszer, aztán fél óra pózolás. Nekem asszem ez volt eddig a bestof. :D
  • MaRee
    #20671
    Ma volt egy pali a teremben, akit nem egészen értettem mit csinál. Fekve nyomott, és minden széria után levettem a súlyokat, aztán üldögélt pár percig majd a következő szériánál vissza tette :D :D :D Nem kérdeztem inkább rá hogy mi értelme ennek, lehet valami új titkos edzésmódszer :D

    Nektek mi a legdurvább élményetek a termetekből? :) Én akkor fogtam padlót amikor tavaly egy srác el akarta lopni a 2,5 KG-os tárcsákat... :DD Úgy szóltunk neki, hogy vegye már ki a zsebéből :D
  • Vaxi
    #20670
    ettől függetlenül olvasd el az alapismereteket, mert ha megtetted volna, tehát elolvasod az összes linket és irományt, amit oda leírtak, akkor nem ért volna meglepetésként csuszi hozzászólása :)
    egyébként személy szerint örülök, hogy nem a tipikus "kurvaanyátokvisszasejövök" voltál, hanem érdekelt is valamennyire a dolog :)
  • Különc
    #20669
    Szőrt kienném a köldökéből a cépfiúnak
  • xxxpaulxxx
    #20668
    Jééééé! Van ilyen topic is?:D üdv!:)
  • Roger6
    #20667
    Nem szereti a linket, mert hogy be volt hízva meg ilyenek, állítása szerint.
  • csuszi
    #20664
    nem értek egyet.
    ;)
  • Tibi7
    #20663
    Bakker Csuszi hamarabb is jöhettél volna... Eszembe juttattad hogy a jó kis brokkolim már 2 órája ott fő a gázon...
  • Tyler1
    #20662
    bölcs hangzása van, csak értelme nincs :)
    a célhoz vezető utat mindenki, úgyértem MINDENKI rövidíteni akarja.
  • Különc
    #20661
    Link vagy hazudás
  • csuszi
    #20660
    természetesen dkg. nem vagyok én TE.

    a youtube videómon a súlyok filmkellékek voltak, valami habcucc - no súly
  • csuszi
    #20659
    ja és valaki kérdezte ki itt a doyen. én a 10+évemmel, amire nma vagyok büszke, lévén a topiclátogatók sokkal többet érnek el 10év alatt mint én, de nekik itt az internet - amit nem használnak:), és ahogy elnézem sokkal akkurátusabbak is mint én.

    na hagyjatok végre enni...nap fénypontja.
  • Különc
    #20658
    140? Ugye nem kilogramm? Mert akkor hahotázom egyet
  • csuszi
    #20657
  • csuszi
    #20656
    jogos, most csak 140-el nyomok fekve, sc2 előtt volt 145 is:)
  • jazzy
    #20655
    Hol itt a demokrácia?
  • jazzy
    #20654
  • Különc
    #20653
    Milyen érdekes, mikor én flamelek azt törlitek, de persze nektek szabad, hol itt az igazság?
  • Neoncsoves
    #20652
    a karizom megmaradhat ha súlyozható egeret vesz
  • Különc
    #20651
    Minél több időt tölt a CoD 7 és az SC 2 topikban, annál jobban satnyul a teste és az agya is (no meg a heréje)
  • csuszi
    #20650
    :)
    de génkezeltet.

    néha te vagy higgadt (többségében), néha én (ritkán). cserélődnek a szerepek:) a köv. delikvenst majd én küldöm el kapálni - az úgyis jobban áll mint a jóságos télapó szerep:)
  • jazzy
    #20649
    Köszönjük Dr Csuszi, hogy elmagyaráztad neki :) Igaz ott van az alapismeretekben, dehát az nem érdekel természetesen senkit, előbb kell baromságot írni, de már megnyugodtak a kedélyek, olyan boldog vagyok, lehet veszek egy aranyos fehér nyuszikát.
  • csuszi
    #20648
    :) nem ütötte meg a hülyeségi szintet hogy oltsam;) meg agresszív se volt nagyon...hidd el, még mindig megy a "hiszti" ha olyan emberrel akadok össze, lásd cod7, vagy sc topik:)
  • Neoncsoves
    #20647
    most már teljesen értem :)

    köszi a választ.
  • csuszi
    #20646
    utolsó bölcseletem mára, kész a csirke/hagyma/paprika/rizs kombó:)

    gyakran nem a cél a fontos, hanem az odavezető út.
  • jazzy
    #20645
    Azért mióta starcraftozol nagyon higgadt lettél
  • csuszi
    #20644
    én koherensen kezelném a 3 idézetet, nem magukban:)
  • csuszi
    #20643
    "A sok kedvenc válaszolónak: tisztába vagyok vele, hogy mi az étrend kiegészítő."

    nem vagy, max felismered a boltban.
    a hús fehérje.
    az olaj zsíradék.
    a csoki (jórész szénhidrát)
    ez a 3 "dolog" makronutriens (plusz a víz) amiből a táplálékod felépül. a táplálékkieg.ek nem mások mint makronutriensek, por formájában. ugyanolyan étel mint bármi más. csirkehús por formájában, (tejből vagy tojásból nyerve), csoki por formájában, szalonna por formájában etc.

    ha ezzel tisztában vagy, nem hiszed hogy az nem natural aki fehérjét iszik, nem hiszed egy pillanatig sem hogy ez más mintha nyers tojást innál, vagy leturmixolnád a csirkét, max gusztább;)
  • jazzy
    #20642
    Nem, ennél sokkal sokkal jobb volt :P
  • Neoncsoves
    #20641
    az a max hétvégente annyi, hogy 1 éjszaka elszívok 2 sör mellé 2 cigit és ennyi. asztma tényleg esélyes lehet.

    az aláírásod nem az volt (csak tippelek), hogy "aki hülye haljon meg"? :D
  • csuszi
    #20640
    "Esetleg tudja valaki, mitől van az, hogy kisebb futásoktól, esetleg hosszabban tartó futások után hamar elkezdek "fulladni"? Nehezebben kapok levegőt, pedig rendszeresen nem cigizek, max hétvégente... én asztmára gyanakszom (családban van, ezért félek egy kicsit), de még nálam az is közrejátszhat, hogy a pár év ami műtét miatt kimaradt nekem testmozgásból, ennyire "lerombolta" volna a fizikumomat?"

    régi aláírásom idevágna, aki emlékszik az vágja mire gondolok:)
    nem segítek, csak...
    --->
    "nem cigizek, max hétvégente"
    "asztmára gyanakszom (családban van"
    "pár év ami műtét miatt kimaradt nekem testmozgásból"

    sikerül összerakni? ;)
  • erosjanos
    #20639
    - moderálva -

    nereklamozz.hu


  • Roger6
    #20638
    A flémkeltő trollok miatt jellemző ez BÁRMELY topicra, ahol megjelennek, ez nem specializálodott mutatvány. Ahova beszabadulnak, ott élvezik azt, hogy beszólogathatnak másoknak. Ezt visszavezetném szánalmas, elbaszott életük mintegy kompenzációjának. Tényleg sajnálom őket, hogy már csak ez okoz örömöt az életükben, szegények...
  • Neoncsoves
    #20637
    értem hogy a hétvégi cigi se jó, de azok az ismerőseim akik napi 1 dobozzal elfüstölnek hogy a p*csába nem fulladnak ki? pedig nem járnak edzésre se... na mindegy, inkább elmegyek dokihoz majd, ő megmondja a tutit
  • Neoncsoves
    #20636
    Attól még hogy valaki konditerembe lejár, nem tartom bunkónak, nem nagyon vannak előítéleteim ilyen téren, hiszen vannak konditerembe járó ismerőseim, csak sulimba vannak kimondottan ilyen "gyúrós" hülyegyerekek.

    sapkafej: mondjuk ez részemről tényleg hülyén jött ki :)
  • Tyler1
    #20635
    ha a családban van tüdőbaj, akk lehet örkölted, vagy csak sima tüdőgyengeség az oka. ezt lehet valahogy fejleszteni. de mondjuk a hétvégi cigi, nem megoldás rá.
    én egész életemben atletizáltam, fociztam, futottam, és mégis kurva gyorsan kifulladok.
  • sapkafej
    #20634
    ja, hát ha csak hétvégén cigizel akkor biztos nincs rossz hatással rád. sőt, segít!
  • sapkafej
    #20633
    nálam nem akkor léptél gecibuta státuszba, amikor azt mondtad hogy szerinted hülyeség a tápkieg, hanem amikor leírtad hogy te nem tápkiegezel, te naturál testépítő vagy
  • Roger6
    #20632
    Hát én csak annyit fűznék hozzá, hogy SZERINTEM az itt topicoló emberek 95%-a full naturál (ahogy te is). A full naturálba beletartoznak az étrendkiegészítők is, hiszen az nem más, mint kaja. Nem csodaszer, meg nem szteroid, nem tiltott, és nem káros az emberi szervezetre.

    Egy apró megjegyzés a "gyúrósokra", illetve "kondisokra". Egyik ismerősömmel összefutottam pár hete, éppen edzésről tartottam hazafele. Megkérdezte, hogy merre jártam, mondtam, hogy edzeni voltam, vasakat emelni teremben. Közölte, hogy csak a buzik járnak gyúrni. Nos, lényegében igaza van, csakhogy én nem gyúrni voltam. Bemegyek egy terembe, és megmondom neked, hogy melyik faszparaszt gyúr, melyik testet épít. A testépítést, mint életmódot preferálom, annak minden előnyével, ugyanis ez egy életforma, életstílus. A gyúrás, az meg marad azokra, akik nagyképűen elmesélik, hány ribancot húztak meg a hétvégén dizsibe, és különös ismertetőjelük pl., hogy a munkavégzésük intenzitása elég erősen konvergál a nulla fele.

    Teljesen különválasztanám a dolgot, de a köztudatban az van, hogy mindenki gyúr, aki az edzőterembe beteszi a lábát. Továbbra sem akarok gyúrós lenni, nyilván egy testépítőhöz meg édeskevés vagyok, de ezt az utat keresem minden mozzanatommal.
  • Neoncsoves
    #20631
    Stílusomról nem is itt kell beszélni, max privátban... egyébként ha esetleg valakinek a lelkét megbántottam a faszgyúrós beszólással illetve a tudatlan kérdésemmel, attól elnézést kérek ha nektek ettől jobb...

    "Nem véletlenül van a banner alatt ez"

    teljesen jogos egyébként amit mondasz, de akkor annyit nem lehet beírni hogy "bannert nézd meg" ?


    egyébként nem bántottál meg vele, meg nem beszólni akartam a hszemmel ha félreérthető volt esetleg.


    akkor hogy ne csak off legyen:

    Esetleg tudja valaki, mitől van az, hogy kisebb futásoktól, esetleg hosszabban tartó futások után hamar elkezdek "fulladni"? Nehezebben kapok levegőt, pedig rendszeresen nem cigizek, max hétvégente... én asztmára gyanakszom (családban van, ezért félek egy kicsit), de még nálam az is közrejátszhat, hogy a pár év ami műtét miatt kimaradt nekem testmozgásból, ennyire "lerombolta" volna a fizikumomat?