33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #20712
    az enyém is, 2 hónapja, becsődölt az irodaház ahol volt, költözésig ingyen járhatnak a "régiek", fix időpontban, plusz utsó hónapban nem kellett bérletet vennem:)
  • MaRee
    #20711
    Na bazzeg, mennék edzeni erre mondják hogy bezárt a terem, pakolják kifele a gépeket Jó hogy oda járok évek óta de senki nem bírt szólni mondjuk hogy ne vegyek bérletet mert nem tudom már jönni többet
  • jazzy
    #20710
    Igazából minden étel ezt tartalmazza, persze nem mindegyik mindet.
  • Roger6
    #20709
    Én csak ilyen zenét hallgatok, és valóban odabasz edzés közben!
  • csuszi
    #20708
    egyszer lennék oktatásközeli politikus...
  • csuszi
    #20707
    hülyeeeee vagy, mindegy mit, csak legyen benne a 3 főcucc.
  • MaRee
    #20706
    Te valamit nagyon félre értelemztél :) Ott van egy mintaétrend, azt ájnlott enni, illetve annak variációit. Egyátalán nem mindegy miből viszi be a fehérjét, szénhidrátot, zsírt, épp ez a lényeg.
  • csuszi
    #20705
    ha sikerül úgy ennie hogy ne tartalmazza "3 főcsoportból" akkor szóljon, nagy lét kaszálunk a diétás piacon.
    fényevő?
    szerintem ne csak 25 percet szánj a piros linkre, többet érdemel aki összeszedte és az is aki leírta/gyűjtötte hetek, hónapok alatt...
  • bakkerman
    #20704
    tehát ha jól értelmeztem az étrend részt,akkor naponta ennie kell a 3 főcsoportból(fehérje,zsír,szénh.),mind1 mit,csak ezeket tartalmazzák nem? kezdje el az étrend mellett az edzést is,vagy előbb egyen amennyit tud,hízzon,és aztán kezdjen el edzegetni?
  • MaRee
    #20703
    Most találtam ezt a mixet, aki szereti az ilyen zenét meg a BFMV-t annak be fog jönni ;) Engem edzés közben szétbsz úgy felpörgök tőle :D
  • jazzy
    #20702
    Amit MaRee írt, Fent vannak az alapismeretek, azt áttanulmányozni és ha van kérdés arra válaszolunk szívesen.
  • Vaxi
    #20701
    100 kérdés a szteroidokról. azt a gecibuta kurva eget, 20 kérdés után a falat kapartam :D
    [érdemes csekkolni az adatokat is mellé]
  • MaRee
    #20700
    Fent azt a szép piros szöveget.
  • bakkerman
    #20699
    sziasztok,öcsém szeretne kezdeni valamit a testével:
    17 éves,kb 175 centi,55 kiló(hát igen,le se tahadhatná hogy tesóm :D ),nem sovány,inkább picit szálkás,sokat focizott régebben,tekerni most is teker,de azért vékonykás na :D én mondtam neki,hogy próbáljon hízni,és 1-2 hónapig otthon edzegessen,de én nem értek hozzá,ezért titeket kérdezlek! Mit tanácsoltok?
  • MaRee
    #20698
    Ha tényleg lejártakat küldenek, akkor be kell őket panaszolni a fogyasztóvédelemnél vagy nem tudom hol, és bezáratják az egész kócerájt.
  • Vladac
    #20697
    Szerintetek nem gáz, hogy csupa lejárt szavatosságú terméket küldenek? Eddig még egy terméken sem volt feltüntetve az expirációs dátum, amit a kedvezményes napokon rendeltem:(
  • tigeroo
    #20696
    fú, haverommal pont most akartunk megint bevásárolni télére innen:) köszöntem!
  • Roger6
    #20695
    Nem reklámnak szánom, de hátha jól jön valakinek még rajtam kívül. -40%-os nap, ismét.
  • tigeroo
    #20694
    " Otthon. Nem ahol alszol, vagy felakasztod a kalapod... Itt nincs lábtámasz és karosszék. A te otthonod, ez a te pöcegödröd, ahova minden reggel visszajössz. Itt remegsz, szenvedsz, vérzel és ha végeztél, letörlöd homlokodról az izzadtságot, készen a következő napra. Igen, ez egy brutális hely... De szard le! Itt jó otthon lenni. Ez az életed... "
  • xxxpaulxxx
    #20693
    A mi termünkben meg csak én vagyok tar kopasz=(
  • xxxpaulxxx
    #20692
    pedobva hozzá 10 kovászosuborkás aszaltszilvát... de ezt csak a fogyókúrázóknakXD
  • Tibi7
    #20691
    Vajkrémmel megkenve
  • Tyler1
    #20690
    Norbi szerint délelött 10ig lehet mindent lehet enni.
  • Különc
    #20689
    Kacsazsírral és fokhagymás csirkemájjal szeretem, de tényleg
  • MaRee
    #20688
    Ja, még emellé hogy a puffasztott búza mennyire jó ilyen szempontból?
  • MaRee
    #20687
    Pufirizshez van valami jó receptetek? Ráálltam most arra kenyér helyett, de ugye szar így hogy semmi íze... Valami ötlet?
  • Tyler1
    #20686
    az is szomorú, de nem értetted a lényeg, én 3 gyakorlatot mondtam, minden nap ugyanezt a 3 gyakorlatot nyomatja, csak a hétvége szabad.
  • Vaxi
    #20685
    Hol laktok ti, Lábatlanban?
  • DarkHorSe
    #20684
    uh tenyleg, multkor este mentunk le edzeni es akkorat rohogtunk. kb 15-20an voltunk lent a teremben es csak en es a haverom nem voltunk kopaszok :DDD
  • DarkHorSe
    #20683
    hade mer, mell,hat kar, mifelenk masra nem szoktak edzeni :D
  • Neoncsoves
    #20682
    anno lementem megnézni konditermet, hogy mégis mi hogy van. tipikus emogetsik, a vicces inkább az volt, hogy a fél óra alatt amit lent töltöttem nem csináltak semmit, csak tükörben fényképezték magukat befeszített "izommal"
  • Tyler1
    #20681
    semmire...sztem ebben elérte a sport a csúcspontját :D
  • MaRee
    #20680
    Remélem ez szarkazmus volt
  • DarkHorSe
    #20679
    mi masra kell meg edzeni? :D
  • Tyler1
    #20678
    nekem is van egy haverom, aki csak fekvenyom, bicepszezik, és felhúzásokat csinál. nothing else. olyan testtartása van, h nem is láttam még ilyet. 4 éve csinálja és eredmény=lófasz.
  • DarkHorSe
    #20677
    Van egy srac a teremben, mar oda jar 1 eve minimum eddig csak 2fele gyakorlatot lattam tole, semmit mast. Az egyik az a tárogatás peck deck gepen, a másik meg a mellhez húzás szűk fogással. Mind a ketfele gyakorlatbol csinal vagy 6-7 szeriat es minimum 5 percet pihen az ismetlesek kozott..
  • MaRee
    #20676
    Na igen ez a 40kilósan pózolás nekem is ismerős... A pózolás ugyan fontos része a dolognak, sok helyen írnak róla hogy jót tesz az izmoknak az edzés végén ha pár percig feszengünk meg pózolunk, de azért ezt nem két hét edzés után kéne.. :D Én azért kinézek már valahogy, de még egyszer sem vetkőztem félpucérra ha többen voltak a teremben hogy hagy lássanak.. :D
  • Különc
    #20675
    Ám ha visszanézitek, Neoncsöves kijelentett, nem kérdezett, mármint hogy szerinte a táplálékkiegészítők marhaságok vagy valami ilyesmi, szóval nem kell elolvasnia az alapismereteket mert az csak akkor kell mielőtt KÉRDEZEL!!!!4444négy
  • xxxpaulxxx
    #20674
    1, gyerek kb 40 kilósan bejelenti, hogy én szálkásít^^
    2, gyerek régen lejárt kondizni, de vagy 3 éve nem volt max csak 1-1 hétig... elkezd nyomni, leveszi a pólóját és már elkezdett pózolni... hát okkkkééééééé.
  • oliwwer
    #20673
    Ezt nem bírtam volna ki röhögés nélkül :D