33479
12316971501353788406.png
  • Jim Morrison
    #32238
  • Roger6
    #32237
    Elhunyt Greg Plitt, akit forgatás közben egy vonat gázolt halálra.

  • adam46
    #32236
    De képen röhögnék egy ilyen embert, ha bejönne az edző terembe. :D
  • Roger6
    #32235
    Napi idióta

  • adam46
    #32234
    Valóban. :D
  • Stockbauer33 #32233
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felrakták megint 11 től
  • Roger6
    #32232
    Szerintem ez is Tyler szint. Nem érdekes ki írta a cikket, akkor is Bunny hanem Bunny, úgyhogy Veszelka szerinte meg: mindenki hülye akkor is ha nem is. :) Régen hány ilyen nick volt itt :) Jézus...
  • Riddick21
    #32231
    Keményen edzeni és kurva sokat enni. Ez a hatalmas mellizom titka.
    Ekkora pofával szükséged is lesz rá, épp most hülyéztél le végülis válogatás nélkül mindenkit.
  • veszelka
    #32230
    18 új üzenet. "megfejtették a hatalmas mellizom titkát?" ja nem, csak hülyegyerekek vitatkoznak a semmin.
  • DarkHorSe
    #32229
    Szia!

    A jogtulajdonos kérésére törölve lett!

    Üdv,
    Gabor1998 - nCore Helpdesk

    Miazhogykettőezertizenötbenemlehetletorrentelni :d
  • Roger6
    #32228
    A cikk aláírása nem Bunny, nem tudom ezen miért kellett ennyit szarozni.
  • Darth Sith
    #32227
    te nem kicsit vagy buta. de legalább erőlködsz bizonyítani a nem létező igazad. Riddick21 kollégának teljesen igaza van a #32221 kommentben.
  • Mor3llo
    #32226
    már késő :D
  • DarkHorSe
    #32225
    Mar nincs fent
  • Riddick21
    #32224
    Bele sem kezdtél ebbe a vitába, az itt a helyzet. A bodybuilderre Bunny cikkei kerülnek ki, a shopbuilderre pedig mások írnak. Előbbi ki is szokta kérni magának, ha azonosítják az utóbbival, bár veled biztos kivételt tenne, bohóc :D
  • Tyler1
    #32223
    Istenem mennyire buta egy ember vagy. Legalább a fáradtságot vennéd, hogy az oldalon utánajársz az üzemelésének, ha már segget csinálsz a szádból. A webmagazin egy közös rovat a b.b-vel shop.b-vel, minden cikk, videó, tv-, rádióanyag a magazin alá tartozik, az áruház meg egy másik részleg. Feltudod fogni? Így a főszerkesztője a MAGAZINNAK ugyanaz a személy. Hiába van más linken, más oldalon, a Builder Webmagazin alá tartozik.

    Az meg, hogy te nem tudod megkülönböztetni a cikk nyelvezetét, az üzenetétől, az a te saját sötétségedet igazolja csak. Tanulni kellett volna az isiben, tudod?

    De részemről befejeztem a "vitát", mert te a sok éves átlagnál is degeneráltabb vagy a fórumozók között, és nem is rejted véka alá sajnos.
  • Stockbauer33 #32222
  • Riddick21
    #32221
    Bunny többször kijelentette, hogy semmi köze a shopbuilderes tartalmakhoz, cikkekhez, mert ők a bodybuilder-t viszik ketten a Hurkával, akivel a BBrádiót is csinálják. Feltétlenül kérdőjelezd meg tehát azt, hogy ki van képben, te szerencsétlen hülye ;)
    De még egyszer, hogy a birka agyad is megértse: a webmagazin főszerkesztője ugyan Bunny, ezt nagyon jól látod, de a cikk nem a bodybuilderen van, ami ugye nagyon egyszerűen kitalálható abból, hogy a link sem odavisz.
    Egy cikknél nincs olyan, hogy "függetlenül a tartalomtól", ez kb. akkora baromság, mint az agyhalottak véleménye, hogy a Die Hard milyen szar lenne Bruce Willis nélkül. Persze, biztos, de vedd ki belőle. Hogy lehetne egy cikknél elvonatkoztatni akár a tartalomtól, akár a stílustól? :D
    Bizonyára kurva fontos ezek után a véleményed, ha ide-oda tulajdonítasz oldalakat és cikkeket, közben a létező legnagyobb pofával vered magad arra, ami a vakok és gyengénlátók számára is világos: hogy a shopbuilder nem a bodybuilder, és Jerk nem Bunny :D

    Bohóc.
  • Tyler1
    #32220
    Te miről beszélsz szotyipöcs? Mi az, hogy nincs köze? Miért ő hova ír, a fidesz.hu-ra? Képben vagy az oldallal kapcsolatban? Nem nagyon ahogy látom, de a személyeskedés azért megy. Képzeld el, hogy mindkét weboldal üzemeltetője ugyanaz, és képzeld el, hogy a webmagazin főszerkesztője maga Drugs Bunny.
    De ahogy látom a szövegértelmezéssel és olvasással is súlyos gondjaid lehetnek, mert pont azzal kezdtem az írást, hogy "Függetlenül a tartalomtól", erre felhozod a tartalmi minőséget. Ha valamelyik szót nem tudod értelmezni, nyugodtan rákereshetsz. Még egyszer tehát, a cikk stílusát kifogásoltam, ami nem illik az oldal formátumához. Hogy Bunnyra asszociáltam a stílusból, az talán nem véletlen...
  • Riddick21
    #32219
    Te is gyönyörű egy faszi lehetsz, ha ennyivel rendezel egy ekkora égést. Röhej, kb. simán a nyakába varrtál egy cikket, amihez annyira nincs köze, hogy az oldalra sem ír, ahol megjelent.
    Arról már nem is beszélve, hogy egy kiválóan összeállított, tartalomban bőségesen gazdag cikkről beszélünk, aminek a célcsoportjához valószínűleg ilyen hangnemben érdemes beszélni, mert ezt értik. Vagy te lettél esetleg megszólítva? :D
  • Tyler1
    #32218
    Még nagyobb baj, ha nem csak Bunny az egyetlen ilyen faék egyszerű ember náluk...
  • Riddick21
    #32217
    A probléma mindössze az a mondandóddal, hogy a cikket nem Bunny írta.
    Ráadásul az oldal sem az, amire gondolsz, úgyhogy azért vannak bajok :)
    Utoljára szerkesztette: Riddick21, 2015.01.16. 14:04:00
  • Tyler1
    #32216
    Függetlenül a tartalomtól, ennek a Bunnynak nagyon súlyos mentális problémái vannak, pszichikai eset komolyan mondom. Ez a primitív stílus és hangnem, amivel az egész oldal hitelességét képviseli, szánalmas. Hogy lehet így megírni egy cikket?
  • DarkHorSe
    #32215
    Mondjuk azt is mondhatnank, hogy senkinek semmi koze hozza hogy mit kezd az eletevel. Ha akar koxol, ha meg nem akkor nem. Mit kell ezen ennyit vergodni :D
  • oliwwer
    #32214
    Amilyen hülye, ez az érvelési szint kb arra elég, hogy magát meggyőzze, de legalább a lelkiismeret tiszta
  • Stockbauer33 #32213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://shop.builder.hu/koxolas-hobbiszinten-a1403


    " Én csak azzal a részével nem értek ,h azzal ne foglalkozzon senki, hogy a példaképeink a versenyzők, a profik stb. hogy cuccolnak és miért.Ők a példaképek a srácok olyanok akarnak lenni és pont ők (is) azt szajkózzák ,hogy ne kokszoljunk közben pedig ők tolják a legkeményebben.Ez olyan mint amikor a dohányos szülő cigivel a szájában oktatja ki a gyereket, h ne dohányozz mer' baj lesz. Nekik szabad "
  • Darth Sith
    #32212
    origo
  • adam46
    #32211
    És melyik szaklapban?
  • Roger6
    #32210
    Újságok írták róla, nem hülye gyerekek.
  • adam46
    #32209
    Ez a kis párbeszéd csak szerintem cink? Komolyan, mit veszik fel pár hülye gyerek hozzászólását, Molnár Peti is átkerült a Kathi Béla vonatra, ami hülye országba robog.
  • leoka70
    #32208
    Agyament barom a legény...Sztem nem mer lemenni egy darabig a terembe.
  • Roger6
    #32207
    Ez de gáz... Nem értem őket, de nem is akarom mondjuk.
  • Darth Sith
    #32206
    Ha már láttatok epic-failt.. embernek bal szélen versenyen elkezd kifolyni a synthol a vállából :DDD
  • KaBuTo666
    #32205
    Wtf?
  • Mor3llo
    #32204
    :D
  • Riddick21
    #32203
    Szívesen, biztos lesz itt mindig valaki, aki segít, ha kérdezel.
    Mondjuk engem most levert picit a víz a "köszcsi" miatt, de néhány óra, és kiheverem.
  • sudubigyibó
    #32202
    Köszi a tippeket. Diétázok. Már egy hete... :D
    Kb másfél hete ráálltam a mérlegre és kicsit lezsibbadtam. 113 kilót mutatott... Úgy, hogy 2 éve még 75-80 között mozogtam. Igaz közte megnősültem, fél éve pedig leraktam a cigit, úgyhogy én ennek tudom be, ami persze faszság.. :D Na de, nagy nehezen rászántam magam, hogy kéne valami tenni, és most nem úgy, hogy hirtelen nagy célokat tűzzek ki magam elé, hanem szép lassan, fokozatosan... Az sem érdekel ha jövő karácsonyra érem el a legeslegvégső célt. Csak elérjem. Igaz még mindenbe kezdő vagyok. Mondjuk sokat bújom a fórumokat, tippeket gyűjtök, kérdezek, máskülönben nem megy szerintem. Eddig egész jól bírom. Tudom, nem sok egy hét, de nekem az, főleg, hogy előtte fekve vittem be 5000 kalóriát egy nap. Napi 2L Kóla és hasonlók formájában. A Szép kis feleségemet is rávettem, hogy csinálja velem, vagy legalább segítsen benne. Máskülönben nem menne szerintem. Mondjuk lehet hülyeség, de közre játszik az is, hogy szedek Multi illetve Omega 3 kapszulát. Szerintem. Vagy csak azt hiszem és elhiszem. :D
    Na mindegy. Lehet, hogy fogok még kérdezni és lehet, hogy hülyeséget, de nézzétek el nekem. Köszcsi.
  • Roger6
    #32201
    Okés, kitartást a diétához!
  • Riddick21
    #32200
    Május körül teszek fel, jelenleg minden vagyok, csak száraz nem. De egyébként "annyira" száraz sosem voltam, mivel alapból nincs még két éve sem, hogy rendszeresen edzek. Egy rövidebb (1.5 hónap) és egy hosszabb (3 hónap) diétám volt eddig, mindkettő az alapból magasabb súlyomat hivatott csökkenteni. Ez a mostani lesz, amitől valamilyen szinten szárazságot várok, szándékomban áll csinálni előtte-utána képet is, aminek pont az lesz a célja, hogy mutassa, mit lehet elérni kimaxolt odafigyeléssel.
    Ilyen "lövök egy képet magamról" amúgy sem nagyon játszik nálam soha, kb. utálom, ha fényképeznek, meg az összes feszengő nyomorultat, aki arra veri magát, hogy mekkora. Tudom, hogy nem erről volt szó, csak leírtam, de a kért képet hozom majd. Február 10-én kezdem a diétát ("nyaralás" után), akkor mérlegelek egyet, kb. pont 100 kg leszek addigra. De amúgy a súlycsökkenés sem érdekel, a tükör majd megmondja, hogy mikor kell abbahagyni, nagyjából 12-15 hétre számítok.
  • Roger6
    #32199
    Egy diétázás alatti képet azért tolhatnál, kíváncsi vagyok, ha valaki spártai módon betartja a kaját diéta alatt, mennyire lehet száraz, definiált.