33479
12316971501353788406.png
  • A Kaszas
    #20752
    ezis natúr csak van benne alapból mazsola banán meg valami pehely még
    béna szar vagy:D
  • A Kaszas
    #20751
    nem nem
  • Különc
    #20750
    Kaszás csak Nestlé Fitnesst hajlandó enni
  • A Kaszas
    #20749
    gyárilag bekevertet:D
  • Vaxi
    #20748
    lidlben kapható félkilósat + földimogyoró + valami gyümi + mazsola :D
  • Roger6
    #20747
    Ti milyen zabpelyhet szoktatok reggelire benyomni? (már aki azt eszi reggelire)
  • Vaxi
    #20746
    Ha 3 hónap pihi után nincs javulás, akkor doki szerintem. Azt nem hinném azért, hogy az ingázás miatt lenne ez, de lehetséges, hogy közrejátszik benne.
  • Solt
    #20745
    Én is azon nyerítettem fel, hogy totál normálisan leírja mi a helyzet, erre egyszer csak minden előzmény nélkül odab@ssza, hogy "ki van készülve a picsám"!! :D Ez olyan derült égből villámcsapás... :D
  • Különc
    #20744
    Kérdés: júniusban sokat utaztam oda-vissza Szeged és Budapest között, szinte mindig egy teljesen megrakott XXl adidas táskával (szép látvány) ám a hátam nem szerette ha magamra akasztottam, így 1 kézzel vittem hát, nem akarok nagyot mondani, de szerintem 30+ kiló biztos volt többnyire a jobb kézzel.

    Problémám ott kezdődik hogy egy ideje a jobb oldalam szinte teljesen használhatatlan, alig tudok fekvenyomni, állig húzni gyakorlatilag az egész jobb oldali hát,váll,kar részem annyira legyengült, hogy szinte ellehetetlenítette az edzésem, azóta nem is edzem.

    Nem fáj, nincs méretbeli különbség (legalábbis még), egyszerűen nem bírom felemelni/kinyomni az eddig használt súlyokat vele (pl féloldalasan nyomok fekve úgy, hogy a bal már fent van a jobb pedig segítség nélkül csak ilyen nyomorult "lökésekkel" megy fel vagy pedig abszolút csak segítséggel)

    Kértem mutert hogy kérjen nekem időpontot, hogy derítsük ki nem a gerincferdülésemhez lehet-e köze,de azóta jegelve van a dolog. Félek hogy akár idegi probléma is lehet.

    (3 hónapja nem edzettem intenzíven, pihentetve is volt/van nem keveset és nem változott a helyzet)

    Aki végigolvasta, véleményt pls
  • Vaxi
    #20743
    erre való a builder leírás! na persze ezzel most nem leszólni akarom, nehogy félreértse valaki! a sportika cikk máshogyan közelíti meg a dolgot, a célközönség mondható ugyanannak, de mégsem, mivel az a legtöbben nem fogják elolvasni. pedig ha átrágja magát rajta az ember (manapság az idegen szavak nem jelenthetnek akadályt, amikor a seggemen is bejön a google és a wiki) sokat tanulhat belőle. :)
    egyébként értem én, hogy mi a problémád vele :D
  • Tyler1
    #20742
    értem én, engem is érdekel a tudományos része, de szerinted elolvassa egy full kezdő, akk lesz vmi fingja, hogy mit is jelent?

    kezdetnek szerintem elég az, h pl. a fekvenyomás a csöcseidet edzi, és nem a "miofibrilláris hipertrófiát" :)
  • MaRee
    #20741
    Kinek mennyiből jön ki egy hónapra a táplálékkiegészítő? Én most voltam a havi adagom megvenni, egy két és fél kilós whey pro, egy multi pro és egy flax, kb 18ezerből megvan.
  • Vaxi
    #20740
    Nekem az tetszik, hogy elkezdi írni illedelmesen, hogy nagy dolog, aztán "eléggé ki van készülve a picsám." felröhögtem :DDDD
    Tyler: igaz, hogy a sportika cikkek tudományosabb stílusban íródtak, de attól, hogy 1 ilyen mondatod kiragadtál belőle, amiből kb. csak a névelőket értem, még értelmezhető a leírás nagy része. Engem például érdekelt, hogy mi miért történik. Többször el kell olvasni, persze a többség baszik akár egyszer is elolvasni, de megérthető :)
  • MaRee
    #20739
    Először is használj írásjeleket, mert így elég nehéz megérteni mit akarsz monadni. :)

    A második problémát nem teljesen értem. Tehát úgy edzel hogy első nap kar, második nap hát-váll, harmadik nap mell.Ezután két nap pihenő következik, tehát ha hétfő-kedd-szerda edzettél akkor péntekig pihensz, és szombat vasárnap ismét edzel.Ha szombaton és vasárnap már alig bírod, akkor hagyd a francba, egyelőre elég bőven heti három edzés nap, az elején még nem kell egy héten többször megedzened egy izmot.Csütörtökre rakj be inkább egy lábazást, tudom hogy szar és nincs kedved, nekem sincs, másnak sincs, de hidd el az is kell az optimális fejlődés érdekében, nem szabad elhanyagolni!
  • DonSzykla
    #20738
    Üdv lenne egy kérdésem kb egy- másfél honapja kezdtem súlyokat emelni egy héten kb 3x-4x mert több oldalon is olvastam hogy 1-2 napot kikel hagyni hogy regenerálódjon az izom vagy valami ilyesmi 15-20 kg kezdtem egyiknap bicepsz-tricepsz másnap vál-hát és harmadszorra mell és így felváltva.

    És mivel most kezdtem olyan napi 30-40 perc egyelőre de nem is ez a gond hanem mikor bicep-re vagy tricepsz-re gyúrok simán megy a 20 kilo de mikor kiesik ügye ez a 1-2 nap és utána folytatom akkor egyszerűen elvannak lustulva vagy erőtlenedve a kezeim csak egypárszor tudom csak meg emelni a 20 kilo-t és vissza kell vennem 15-re és vagy 2 nap mire újra megszokják a súlyzókat és újra mehet a 20 kilo-s súly.

    Ez miért van intenzívebben kéne edzeni vagy mi?
  • Tyler1
    #20737
    xDDDDDDDDDD
    kurvajók ezek a sportika cikkek. videókat végignéztem, ott se voltak gyenge beszólások, gondoltam beleolvasok az írásos anyagokba is: "Az előző részben végigmentünk az első ponton, és láttuk az izomnövekedés folyamatát, a hipertrófia erőnövekedéssel összefüggő un. miofibrilláris típusát, és a kontrakciós erőtől "elváló" szarkoplazma hipertrófiát, emellett foglalkoztunk a hiperpláziával is."

    ezt komolyan kezdőknek szánták? mert ezt kb. sporttudományi karon tanítják anatómiából. és görgetek le, végig ilyen szaknyelven írják le az edzéselméletet, de ki a célközönség? mert aki ezt megérti, az amúgy is tudja, az kezdők meg a büdös életben nem fogják ezt megérteni.
  • oliwwer
    #20736
    Sokszor volt olyan, hogy nembirta a tápot a gyomrom, és átment rajtam.
  • Solt
    #20735
    Hidd el nem az, hogy megy a hasa!
  • sapkafej
    #20734
    neked is sokszor kikészül a picsád?
  • oliwwer
    #20733
    Nem tudom ezen mi vicces. Szerintem legtöbbünkkel előfordult már ez.
  • Solt
    #20732
    Ezen kijött a könnyem! :D

    Hali! Nagyjából egy éve edzek, és kb 1 hónapja van normális étrendem. Ami a következőképpen néz ki: Reggel: Zabpehely, joghurt, banán + power protein 3 óránként: Csirke+rizs (uborka, paradicsom), Délben power protein Vacsora: Túró+krémtúró, Lefekvés előtt power protein Ez pihenőnapokon. Edzés napon ugyan ez, csak edzés után tejsavó fehérje+dextróz+matodextrin. Meg persze minden nap vitamin. A problémám az, hogy mióta ezt így csinálom, naponta legalább 3-4x megyek WC-re. (nagy dolog). Ez még nem is lenne baj, de a 2.-3. után már eléggé ki van készülve a picsám.. Nem arra kérlek, hogy ajánlj nekem egy puha wc-papírt. Csak kíváncsi vagyok, hogy ez normális? Ha nem akkor mitől lehet, vagy mit lehet vele kezdeni? Így van és kész? Előre is köszi, Sanyesz
    Sanyesz82
    Válasz 2010-11-09 17:56:13
    Hátbazmeg, naturálabb vagy, mint egy Tarantino-film... Az állagáról nem mondtál semmit. Nem mintha hiányolnám. Semmi különös, gyors az anyagcseréd. Több zöldséggel, rostbevitel-emeléssel pröbálkoznék.
    team builder
  • MaRee
    #20731
    OFF:


    Csuszinak
  • xxxpaulxxx
    #20730
    Lehet ebben is valami:)
  • Tyler1
    #20729
    de igazából én minden kombinációt kipróbáltam, és sztem mindenkinek ki kell, h tudja melyik a legjobb a számára.
  • Tyler1
    #20728
    nekem pl. nem jött be a kar egy napon, mert nem tudtam a bicepszet-tricepszet ugyanazzal az intenzítással edzeni(főleg ha volt mellette még egy mellezés).
  • xxxpaulxxx
    #20727
    Köszi:) Igen, ezt a mell-kar kombinációt szoktam hallani sokszor és ha itt is sokan mondják, akkor én is áttérek sztem arra.
    Most elkezdtem heti 4x járni és szálkásítani és gondoltam ha már ennyit módosítottam, akkor az edzéstervemben is kellene:D
  • DarkHorSe
    #20726
    hat en ugy jarok hogy, mell-kar, hat-vall, has-lab
    ezt egy heten ketszer, ebbol a has-lab szokott a vegen kimaradni masodszor :D

    ez igy jo? nem vagyok valami nagy gyuros :D
  • xxxpaulxxx
    #20725
    Kérdés:
    Ti milyen izomcsoportokra edzetek adott napokon? Mert én eddig úgy csináltam, hogy mell-tricepsz és hát-váll-bicepsz, de most arra gondoltam, hogy a kart egy napon kéne letudni, mert elég sok "okos" csinálja úgy... vélemény?
    (mielőtt valaki belekötne... igen nem lábazok... mert műttetnem kell majd a térdemet, ugyanis az eléggé "rozoga":S)
  • xxxpaulxxx
    #20724
    Ezt a faszt, te jó ég:S
  • Vaxi
    #20723
    Norbika megint alakított :D Még kész szerencse, hogy javasolja a mozgást :DDD
  • Tyler1
    #20722
    fókuszt nézzétek, "terminátor-találkozó" lesz benne.
  • Vaxi
    #20721
    Az év tápkieg szavazás eredménye bb-n
  • Solt
    #20720
    No igen... én is azt hittem, hogy a sült csirkemell megunhatatlan, de kiderült, hogy nem az... legalább olyan méla undorral tudok már ránézni mint a velős pacalra!!! :D
  • Tyler1
    #20719
    megunnád :)
    én is azt hittem pár kajára, h sosem unom meg, de ma már rájuk sem bírok nézni. pedig én nem napi 6x ettem ugyanazt :D
  • Solt
    #20718
    Attól függ milyen hal... roston harcsát nehezen unnám meg! :))
  • Tyler1
    #20717
    azért a napi 6 kaja hal az durva, gondolattól is hányingerem van.
  • MaRee
    #20716
    Respect a gyereknek, ilyen szülők mellett nehéz lehet!
  • Tyler1
    #20715
    unaloműzőnek:

    Babaarcú testépítők
    Discovery-s cucc, 3 fiatalról, akik testépítők akarnak lenni.

    (5 részből áll, a többit majd mellette megtaláljátok)
  • Vaxi
    #20714
    tetszik :D
    hétvégén összepakolok egy tracklistát asszem :)
    hasonló finomságok jöhetnek privátba, vagy vaxitopicba ;-D
  • MaRee
    #20713
    Hát itt meg az egész terem csődölt be elvileg, pedig nem tudom elég olcsó volt(4k) és sokan is jártak, na mindegy.. Kereshetek új termet, meg új edző partnert Azért szerettem ezt a termet mert kis csendes volt amikor én mentem akkor csak 1-2 ember lézengett, utálom mikor bemegyek egy nagy terembe és tele van emberrel, 30 kilós kis suttyók feszengenek a tükörbe meg ordít a bárány attila mix a hangszórókból, minden gépre sorba kell állni, stb.. :D