33479
12316971501353788406.png
  • Solt
    #20792
    :D:D
  • MaRee
    #20791
    Alapismeretek - Mielőtt kérdezel olvasd el!
  • Tyler1
    #20790
    húúú ne legyetek túl szigorúak szegénnyel... :)
  • liverpool123
    #20789
    Sziasztok!

    188cm vagyok és 72 kg. Úgy gondolom rám férne egy kis izom.:D Veszek is bérletet majd kondiba, de előtte lenne pár kérdésem:
    A kockás has tényleg csak átmeneti állapot? Milyen gyakorlatok jók hasra?
    Táplálékkiegészítők és egyéb cuccok nélkül, átlagos étkezéssel (napi 5-6 étkezés, 2naponta hús) is érhető el jól látható változás?

    Hetente hányszor érdemes menni kondiba?
    Nem tudnátok kb-ra összeírni valami edzéstervet, ami minden testrészt átmozgat(ebbe beletartozik futópad, szobabicikli + mell bicepsz....)

    Előre is köszi a válaszokat!
  • Solt
    #20788
    A folyami harcsának nincs! A tavi halaknak van jellegzetes iszap íze... a folyami halak szerintem kurva finomak, főleg a harcsa...
  • MaRee
    #20787
    Hal nekem is bejön, bár nálam ez csak tonhalkonzerv formájában jelenik meg amit legszívesebben néha már kibasznék az ablakon :D Harcsa paprikás lisztbe forgatva meg nyamm..................... Jöjjön csak a gyros tálam
  • Vaxi
    #20786
    fú afrikai harcsából pörkölt tejföllel nokedlivel... ahh :D
  • Tyler1
    #20785
    semmi, csak itt a kárpátok faszában vicces szó a cápa :)
    amúgy én ettem már békacombot is, hát az se semmi.
  • jazzy
    #20784
    Ez nem az a magyar harcsa amit szüleink paprikás lisztbe forgattak, én is utálom a halat, ez ilyen jó zsírtalan fehér húsú hal, megpárolod nagyon fasza.
  • csuszi
    #20783
    harcsának halíze van?
    rühellek minden halat :(
    tonhalnak és a cápának sincs halíze, halszaga.
  • jazzy
    #20782
    Vegyél Afrikai harcsát.. sokszor van leárazva és kurva jó..

    Vadak.. amikor az étteremben voltam gyakorlaton, főztünk borókás szarvaspörköltet, hát az beszarás milyen finom..
  • csuszi
    #20781
    most miva?
    tengerközeli helyeken, kikötőkben, piacokon kurva olcsó és nagyon nagyon nagyon finom húsa van lehet itthon is kapni, de a fagyasztott kiengedve kocsonyásodik és a benne lévő fagyott víz ahogy kienged teljesen elbassza. a fagyasztott az mindig szar ez van, egy szaros csirkemellnél is.
    én speciel pörölyfejűt ettem. de ezzel is van baj, eléggé kihalóban lévők a cápafajták is. marad a csirke :)
  • Tyler1
    #20780
    cápát :DDDD
  • tigeroo
    #20779
    áh, én a hal kaják szagát-bűzét sem állom :P max. hallét tunkolni (sok erőspistával)
  • Solt
    #20778
    Nekem mániám a harcsa... nem próbáltad még? Paprikás lisztbe megforgatni, oszt platnira vele... én imádom, csak ki-be b@szott drága...
  • csuszi
    #20777
    kár hogy rühellem a halat

    bár a cápát és a tonhalat szeretem
    tonhal drága és delfinbarát is vagyok - nem hiszem el az emblémát
    cápa csak helyben jó, ezek a fagyasztottak kurva szarok.
  • csuszi
    #20776
    before van, after nincs - viszont ha lesz, olyan lesz hogy nagyon...durva szintre érkezem. legalábbis az én szintemen.

    jelen vagyok folyamatosan amúgy:)

    a vadhús jobb minden másnál kivétel a hal, azt semmi nem veri le.

    hal
    vad
    szárnyas melle
    szárnyas más
  • Különc
    #20775
    Ajánlom figyelmetekbe a mongol éttermet a délinél, isteni
  • MaRee
    #20774
    Én speciel még nyulat sem ettem sose, meg semmilyen más vadhúst.A mi családunkban a disznó + csirke a divat, mondjuk édesanyám vegetariánus így ő csak miattam csinál húst, én meg már csak csirkét eszek :) Hallgatom is eleget hogy állandóan csirkemell Meg ugye tonhal konzerv.. :D
    A szarvast viszont megkóstolnám :)
  • Vaxi
    #20773
    Igazából szerintem kb mindegy milyen hús, ha száraz hús. Én azért szedem a csirkét, mert nagyon szeretem :D
  • Különc
    #20772
  • MaRee
    #20771
    Szarvas, őzhús

    Fácánhús(100gramm) Fehérje: 22.30 Szénhidrát: 0.50 Zsír: 1.90
  • tigeroo
    #20770
    najó, a héjában főtt krumpli tejfölös-kaprosan + csirkemell kombó az mindig jöhet
  • tigeroo
    #20769
    és mi a helyzet a vadhúsokkal amúgy?
    nekem azt mondták hogy a vadon élő állatnak a húsában kevesebb a zsír de nagyobb a fehérjetartalma, mint a háziállatoké.

    mert nekünk van 1 csomó fácánhusi, az egészséges nem? jókis száraz soványhús...

    amúgy mostanában a szójára álltam rá, próbálom így "rotálni" az étrendem, a sok csirkemelltől már kivagyok :D
  • SeanJRRussel
    #20768
    Csuszi kolega before/after képeivel mi van már??? El van tűnve a srác.
  • Solt
    #20767
    Hát Urak... az ember tényleg holtig tanul! :D
  • oliwwer
    #20766
    Megsugom neked, hogy az nem a rizstől van. Ellenben nem kellene annyit szappan után hajolgatnod :)
  • Roger6
    #20765
    Itt már vigyázni kell ám miket írogatsz, mert kicsit nem figyelsz, elárulod, hogy még banánt is eszel néha, akkor egyből rádfogják, hogy szedsz valamit!
  • jazzy
    #20764
    kanál
  • MaRee
    #20763
    Gondolom poénnak szánta.. :)
  • Tyler1
    #20762
    anabolikus zabpehely hormon :)
  • Solt
    #20761
    Miért? Mi van a müzliben amitől nem leszel natural?
  • sapkafej
    #20760
    10 szem rizs reggelire, csak az a baj hogy estére úgy kikészül a picsám
  • Vaxi
    #20759
    nem, dehát a többség a porokat szedi ( vagy éppen nem akarja szedni ), így bátorkodtam az ő stílusukban írni. én a kaját szedem
  • A Kaszas
    #20758
    te gyüjtögető életmódot folytatsz?:D
  • Roger6
    #20757
    Kukoricásrizs! De régen ettem, köszi a tippet, este bevágok egy lábossal belőle.
  • DarkHorSe
    #20756
    Olvastam hogy reggelente muzlit kell enni, a nesquik pehely is jo reggelire ?
  • oliwwer
    #20755
    Én is azzal indítottam ma, sajtaltöltött csirke meg kukoricásrizs:D
  • Vaxi
    #20754

    és ha szedem? ti milyen gyümölcsöket szedtek még? meg húsokat? én ma sajtaltöltött csirkét szedtem meg rizst is szedtem hozzá.
  • oliwwer
    #20753
    De azt ugye tudod, hogy ha tolod a müzlit, akkor már nem vagy naturál?