33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #20872
  • SeanJRRussel
    #20871
    BSN Cellmass-t próbáld ki.Méreg drága,de 2 doboz és garantáltan megdob.Én már próbáltam és szerintem a világon a legjobb creatin készítmény.
  • Roger6
    #20870
    Legelőször fehérje + szénhidrát SZILÁRD táplálékból, aztán ha okés, akkor jöhet plusz fehérje turmix-ból, ha az is okés, akkor jöhet a kreatin. Önmagában semmit nem ér a kreatin. Megfelelő tápanyagbevitel mellett érdemes kreatin kúrát csinálni, hiszen ez a lényege.
  • bakkerman
    #20869
    én ha hízni szeretnék,akkor olvastam,hogy kreatin bevitel után ajánlott szénhidrátot fogyasztani,mert anélkül vagy szart nem ér,vagy nagyon fosat. ez tényleg így van? én mivel eléggé szálkás vagyok,ezért gyakorlatilag "nincs hova" edzenem,de ha feldobnék úgy 6-7-8 kilót,akkor teltebb,nagyobb izomzatot is el tudnék érni,de mindenképp híznom kéne. olvasgattam a kreatin kúráról amúgy,de mindenhol mást mondanak :S
  • bakkerman
    #20868
    nem úgy értettem :DDD hanem hogy úgy általában mennyit növekedett a súlya normális táplálkozás mellett,de bogyók nélkül
  • Roger6
    #20867
    Sokat híztál? Mivan?
  • Panzermeyer
    #20866
    Akkor már kb egy éve edzettem. Nem volt más mellette, csak multivitamin, edzés utáni 1 adag fehérje, és a napi 7-8 normális táplálkozás. Nagyjából 7 kiló volt a differenciál a 40 napos rendes kreatin kúrát követően.
  • bakkerman
    #20865
    szedtél mellette mást is,vagy csak ezt? sokat híztál,hatásos volt?
  • Panzermeyer
    #20864
    Én anno használtam ezt a fajtát. Remekül bevált. Az eddigi legjobb kreatin volt, amivel találkoztam. Igaz nem is rendeltem más mikronizáltból.
  • SeanJRRussel
    #20863
    Nekem megvan a régi svarci könyv hirtelen a nevét se tudom,még faterom szerezte be és hát azért vannak benne dúrva dolgok.Az az igazi underground edzés amitől szartad magad össze minden nap és nem 1 órás mozgásról beszélnek benne.

    Ám visszatérve,a túledzés nem az edzésnapoktól függ,hanem attól hogy mennyit kajálsz.Ha nem tudod fedezni faszentosan a napi szükségleteket akkor edzhetsz te 3X is akkor is túleddzetté válhat a tested.Szal kajára alaposan odafigyelni!
  • MaRee
    #20862
    Mindkettőben vannak azért elég elévült dolgok, de iránymutatásnak azért jók.
  • Tyler1
    #20861
    igen? hát jönnek az ünnepek, na meg adni jobb mint kapni, szóval mondom a címet hova küld :D
  • A Kaszas
    #20860
    megvan 1-2 éve de szinte semmit nem olvastam belőle:D
  • bakkerman
    #20859
    véleményt kérek
  • Vaxi
    #20858
    igen, megtettem én is, de nem szeretek gépen olvasni :)
  • Tyler1
    #20857
    modern gyerek lévén, én letőtöttem pédéeffbe :)

    erről vki vmit? drágább mint a Svárci könyv.
  • Vaxi
    #20856
    Akinek nincs meg, és szeretné megvenni. Nincs szállítási költség és 1 nap alatt szállítja a GLS.
    nekem most hozta a futár =)
  • xxxpaulxxx
    #20855
    Az a baj, hogy lábazni tényleg nem igazán tudok, nagyon rossz a jobb térdem... ezért találtam ki a bicajozást... bár leginkább a fogyás miatt, mert tudom, hogy azért annyira nem fogom tudni megedzeni vele a lábam, mint pl guggolással, vagy más lábgyakorlattal, de sajna csak ez az amit tudok:/
  • plck
    #20854
    Szerintem meg ja
  • jazzy
    #20853
    Aki már régebben csinálja, annak jó a 4 edzés, nem fog ártani, nem fogod magad túledzeni ne aggódj. A túledzést sokan túl komolyan veszik, közülünk még nem sokan láttak olyan embert aki túledzette magát, azért ez nem annyira gyakori probléma, tény, hogy létezik.

    A 4 edzés alapja az, hogy a lábat külön napra teszed. Kezdő szinten úgysem fogsz egy durva lábedzést megcsinálni 1 órán át, ezért bőven elég 3, de haladó szinten igenis meg kell dolgoztatni keményen a lábat, mert a testednek elég nagy részét adja, ha arányokban nézed. A többi 3 napra pedig szétdobod a többi testrészt, mell, váll, bicepsz, tricepsz, hát, has, vádli, alkar, csuklya attól függ ki mit edz még.
  • xxxpaulxxx
    #20852
    Azt csinálom épp... tisztázom magamban az esetleges kérdéseket:)
  • Solt
    #20851
    Pedig elég lenne 40 is? :)
  • sapkafej
    #20850
    mostmár késő. 45-50 perceket fog szobabiciklizni, pedig...
    na nem kell ám a vita :)
  • Solt
    #20849
    Nincs mit, de ezt ne vedd készpénznek! :) Az a tuti, ha tényleg rászánsz egy napot, és alaposan átolvasod bodybuilder-t, majd személyre szabod magadnak a dolgokat...
  • xxxpaulxxx
    #20848
    Ok, köszi szépen a tippeket:)
  • Solt
    #20847
    Haladó szinten is elég a heti három súlyzós edzés. Heti négy súlyzós edzéstől sem fog gyorsabban fogyni a hájad. Max túl edzed magad, ha valamit esetleg nem jól csinálsz. A pihenés, a regenerálódás nagyon fontos...

    Ha hájat akarsz fogyasztani, akkor csökkentsd a szénhidrát bevitelt, és minden reggel tekerj 45-50 percet ideális pulzus szám mellett. E mellett szigorú diéta... a véleményem szerint ez optimálisabb, mint a súlyzós edzések számának növelése.
  • xxxpaulxxx
    #20846
    Nem tartom magam kezdőnek, elég régóta edzek már... csak a szálkásítással nem voltam teljesen tisztában.
    Eddig A-B-A; B-A-B edzést csináltam és most álltam át a 4 naposra, mert ráérek és, hogy többet edzek, mert ezzel (is) fel akarom gyorsítani a (hájból) való fogyásomat.
  • Solt
    #20845
    Kezdő, haladó szinten.
  • Solt
    #20844
    Feltételeztem, hogy az Úr akinek írtam, még kezdő. A hozzászólásai ezt sugallják. Ergo neki még bőven megfelel az A-B-A, B-A-B edzés, vagyis a mell-hát-váll-has, láb-bicepsz-tricepsz edzés heti három alkalommal.

    Edzés alatt meg a súlyzós napokat értettem.
  • xxxpaulxxx
    #20843
    Milyen szinten?
  • Roger6
    #20842
    Ha lábazol, 4 edzés kell. Ha nem, elég a 3 is. Ja, és ebben nincs aerob... (ezek szerint nem vagyok alapos?)
  • Solt
    #20841
    Minek a heti 4 edzés? A 3 bőven elég ezen a szinten... ( ha alapos )
  • xxxpaulxxx
    #20840
    Az a baj, hogy én szeretném tartani a heti 4 edzést idén (jövőre nem lesz rá időm...), viszont a konditerem csak hétköznap van nyitva:/ Szóval muszáj vagyok azokon a napokon csinálni:)
    Itthonra néztem szobabicót, de nincs annyi pénzem most... pedig jó lenne mondjuk filmezés közben tekerni:D
  • MaRee
    #20839
    Szerintem csináld külön napon, edző válaszolban Bunny is sokszor javasolta hogy az aerob edzés külön legyen a súlyzóstól. Én pl úgy csinálom, hogy hétfő kedd szerda súlyzós edzés(vagy hétfő szerda péntek, ezt váltogatom havonta) aztán csütörtök péntek szombat egy óra tekerés, vasárnap pihi.Na jó, szombat néha lustaságból kimarad
  • xxxpaulxxx
    #20838
    Tudom és köszi, elolvastam, rájöttem, hogy rosszul tudtam és akkor most visszatérek a "normál" edzéshez... de a szobabicikli marad:D
  • Vaxi
    #20837
    parancsolj :)
  • Vaxi
    #20836
    Erre vonatkozott a szemforgatócs szmájli :)
  • xxxpaulxxx
    #20835
    Semmilyen választ nem vártam erre, csak én válaszoltam... azalatt pedig, hogy más, azalatt azt értem, hogy azt követem, amik le vannak írva.

    #20833: értem, köszi... akkor ezek szerint ezt a részét én (is) rosszul tudtam... ennek nem olvastam utána, illetve konditerembe az összes "nagy" ezt mondta, hogy sokat kis súllyal... de akkor ez tényleg rossz ötlet volt:/
  • Solt
    #20834
    Minden rossz szándék, vagy ellenkezés nélkül azt javaslom, hogy ALAPOSAN olvasd át az alapismereteket. Hidd el, hogy önmagadon segítesz ezzel...

  • MaRee
    #20833
    Attól függetlenül nincs szálkásító edzés, max izmot vesztesz ha kisebb súllyal dolgozol, zsírt nem.:)