33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #20953
    ha nagy izomzat a célod, normális testalkat, akk fontos az étrend. ha hikomat alak is jó, de erőt akarsz akk nem szükséges a tökéletes kaja, viszont érdemes azért oda figyelni mit eszel.
    ha edzegetni fogsz, akk elkerülhetetlen az erőnövekedés, tehát az biztos nőni fogsz, érdemes tudni, h milyen tápláléktól lesz erőd edzésre, vagy mi kell edzés utánra.
    8 óra alvás sem kell, nincs ilyen szabály az evolúcióban, h 8 órát kell aludni. aludd ki magad normálisan, és kész. ez nem csak az edzésnél fontos, hanem a mindennapi életben is.

    a remegés meg attól lehet, h nem viszel be elég szénhidárátot edzés előtt(na itt jön ki az étrend fontossága), leesik a vércukrod, és remegni kezdesz. nem mind1, hogy az izmaid remegnek, vagy a kezed.
  • Vaxi
    #20952
    Az nagy baj, ha kb minden nap megeszek 5-6 szendvicset, este meg valami leves, hétvégén pedig hús(elég sok) meg rizs? Gyümölcsöt viszont rengeteget eszek.
    A gyümi finom, de abból vitamint nem kapsz sajna. A sok husi és rizs jó lenne hét közben is.

    Nekem nem az a célom, hogy méteres karjaim legyenek, ezért nem is szedek táplálékkiegészítőket sem. Inkább csak erősödni akarok. Ez sem megy helyes étrend nélkül?
    Nem lesznek méteres karjaid, még akkor sem lehetne, ha akarnád :) Erre 90% esély van :D A kajálás pedig fontos, nagyon... Javaslom az alapismereteket :)


    Fekvenyomásnál jött elő, hogy kb 40 kg-ot akartam nyomni, de iszonyatosan remegett a kezem. Levettem a rúdról minden súlyt, de úgy is remeg nagyon a kezem. Ez mitől lehet?
    Előfordul, nem tudom mitől lehet, valszeg nem vagy hozzászokva a súlyhoz.
  • liverpool123
    #20950
    Sziasztok!

    2 hete gyúrok heti 3 alkalommal. Felmerült viszont pár kérdés.

    -Azt olvastam, hogy sok húst kell enni, meg étkezésre oda kell figyelni, mert enélkül nem megy.
    Az nagy baj, ha kb minden nap megeszek 5-6 szendvicset, este meg valami leves, hétvégén pedig hús(elég sok) meg rizs? Gyümölcsöt viszont rengeteget eszek.
    Nekem nem az a célom, hogy méteres karjaim legyenek, ezért nem is szedek táplálékkiegészítőket sem. Inkább csak erősödni akarok. Ez sem megy helyes étrend nélkül?

    -Azt is olvastam, hogy minimum 8 óra alvás kell. Ha nekem csak 6-7 van meg, az miben jelent hátrányt?

    Utolsó kérdésem:
    Fekvenyomásnál jött elő, hogy kb 40 kg-ot akartam nyomni, de iszonyatosan remegett a kezem. Levettem a rúdról minden súlyt, de úgy is remeg nagyon a kezem. Ez mitől lehet?
    Ja és ez a kézremegés gyúrás után is előfordul. Pl ma akartam a telefonommal képeket csinálni a kondiba, de remegett a kezem miközben fogtam a telefont.

    Előre is köszi a válaszokat, és bocs, ha hosszú voltam, vagy hülyeségeket kérdeztem.:)
  • csuszi
    #20949
    sexy bitch
  • xxxpaulxxx
    #20948
    Nekem "szerencsére" csak a 27.ei héten, mert utazunk+szilveszter... amikor még korábban se tudok lemenni, mert a mi termünk bármilyen létező ünnepnapon zárva van:D
  • Tyler1
    #20947
    ez ilyen. minden gyúrós buzi, kivétel nincs
    tükör, olaj, mell komplexus...tagadhatatlan.
  • Vaxi
    #20946
    nekem most valszeg január6ig pihi lesz :S
    bár ha minden jól megy, két ünnep között tudok edzeni kicsit =)
  • xxxpaulxxx
    #20945
    Nah jó... abbahagyom az edzést... mindig is gyanús volt nekem, hogy egyesek a sok izzadt pasikkal töltött órák után picit belangyulnak
  • Vaxi
    #20944
    jah. arról nincs szó, hogy kinek a testét kell itt formálni, mi? :DDDDD
  • jazzy
    #20943
    :DD na testépítés-testformálás-ismerkedős topic
  • Solt
    #20942
    :D:D
  • csuszi
    #20941
    láttad volna a ringó popsiját...
  • Solt
    #20940
    Elforduljunk? :D Nem szívesen állnék egy ilyen bimbódzó kapcsolat útjába... :D
  • csuszi
    #20939
    ja és veled álmodtam, pedig
    1 nem vagyok meleg (terel)
    2 vannak barátaim az életben (0)
    3 még csajom is van (hogyne...)

    meg a fél topic ott volt, de csak tömegben, de veled beszélgettem. vendéglátós téma volt, nem gyúrós :)))
  • csuszi
    #20938
  • jazzy
    #20937
    Nem emelek előre, csak oldalra, marhaságnak tartom az előre emelést..
  • SeanJRRussel
    #20936
    Nekem az tetszik Branchben hogy nem egy olimpia alkat de ő ilyen igazi hardcore zúzós pali,láttam néhány edző videóját de komolyan mondom a legbetegebb ember edzés terén,igazi underground stílusba nyomja az öreg és eszméletlen brutál!!!!De azért az se semmi hogy kinevelt 2 profit a Metroflex Gym.
  • Roger6
    #20935
  • SeanJRRussel
    #20934
    a nagy jelző nem a méreteire utalt de mind1.Azt is elmondtam h tök 8 hogy hogyan csinálod csak érezd a válladat és ennyi.Különben is minnél több szögből edzed a vállad annál jobb...
  • Roger6
    #20933
    Akkor ő kicsi? 2:32-től a lényeg. Branch Warren.
  • SeanJRRussel
    #20932


    4:52 től nézzétek,a nagyok is lefelé nézővel csinálják :)
  • SeanJRRussel
    #20931
    Én csak lefele néző tenyérrel csinálom mert másképpen érzem a bicepszemet és van amikor fáj is.De hát ahány ház annyi szokás...A lényeg az akár hogyan is csinálod hogy érezd hogy télleg a vállad dolgozik és nem más izom.
  • Panzermeyer
    #20930
    Én azt tapasztaltam ezzel kapcsolatban, hogy amikor lefelé van fordítva a tenyér, akkor mintha nagyobb lenne a használt vállizomzat kiterjedése, viszont ez így sokkal nehezebb, kényelmetlenebb, és sérülésveszélyes is. Ha a tenyér befelé néz, akkor viszont az elülső delta kapja a terhelést. Én ezért döntött szögben hajtom végre ezt a gyakorlatot. Nagyon szuper kis gyakorlat, van mikor egyszerűen utálom (időközönként rámjön minden gyakorlattípusnál ilyen), de a hatásossága elvitathatatlan.
  • Tyler1
    #20929
    na ha már nem csak szerintem az, akk lehet benne vmi :)
    (amúgy igen, az a befelé néző tenyér)
  • MaRee
    #20928
    Ha jól tudom érdemesebb befele néző tenyérrel csinálni, épp a sérülésveszély miatt. Egyébként én úgy értem a befele néző tenyeret mint ahogy a kalapács bicepszet csinálom, csak hogy egyről beszéljünk :)
  • Tyler1
    #20927
    áhhá, de előbbi esetben a vállak kifordulnak, és ha ezt nehéz súlyokkal a kezünkben tesszük, akk nem sérülésveszélyes?
  • SeanJRRussel
    #20926
    Persze.Befele könnyebb me a bicepsz sokat húz.
  • Tyler1
    #20925
    előre emelésnél van különbség, ha a tenyér lefelé néz, vagy ha befelé?
  • bauer15
    #20924
    Köszi szépen:)
  • MaRee
    #20923
    Igen.
  • bauer15
    #20922
    Hello az lenne a kérdésem hogy a cápaporcot lehet e szedni gyúrás nélkül?
  • bakkerman
    #20921
    jó nagy melle van,akármelyik nő megirigyelhetné...:DDD elégg fasz az a pali
  • SeanJRRussel
    #20920
  • jazzy
    #20919
    Még szép, hogy önző, a tiedet oldd meg magad!
  • Tyler1
    #20918
    de szigorúan 3x15-be kismarokkal, az szálkásítja.
  • Vaxi
    #20917
  • MaRee
    #20916
    19 évesen nem érsz vele semmit, olyan 40 év körül már igen.
  • Solt
    #20915
    Önző vagy... :D
  • berto17
    #20914
    Probálta már valaki a Tribulus Terestis termékeket?
  • MaRee
    #20913
    Nem szabad, lemegy a teszto szinted

    berto17: Fehérjének több értelme van.