33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #20993
    mivel a body.builder alkalmazásában áll, természetesen nem ingyen csinálja, de ez is feladati közé tartozik, mint a bbtv, a flash videók, riportok, vagy az oldal egyéb munkálatai.
  • Vaxi
    #20992
    gondolom a scitec szponzorálja, de nem kifejezetten az edző válaszolt. a scitecnek szerintem rohadtul mindegy, hogy van-e, vagy nincs. így lényegében a rovat léte nem köthető a támogatóhoz.
  • UltraZord
    #20991
    amúgy meg szerintem kap pénzt érte, de ne legyen igazam, ha mást nem szponzoráció kereteihez hozzá tartozik ez, a kiegészítőket ingyen kapja
  • Vaxi
    #20990
    maradjunk is meg ennél a formánál szerintem :)
  • Tyler1
    #20989
    na akkor mostantól figyelj majd... de ne ám megint lemaradj a legjobb részekről, mire kitakarítják a topikot!
  • UltraZord
    #20988
    persze eddig kultúráltan beszélgettem a többiekkel azt hozzá tenném
  • UltraZord
    #20987
    olyan mint te, lehet rá mondani, hogy egy fasz igen
  • csuszi
    #20986
    nem, azért hogy az értelmes embereknek segítsen, a gyökereket meg kifigurázza.
    és ingyen.
    mert egy fasz, mi?
  • Vaxi
    #20985
    nem, azért van, hogy az esetlegesen felmerülő kérdésekre válaszoljon. értem egyébként, hogy mi a problémád vele, de ahogyan említette valahol, az edző válaszolnak van egyfajta szórakoztató funkciója is :)
  • UltraZord
    #20984
    szóval az az edző válaszol azért van, hogy a drogosnyúl tudjon jasszerkodni?
  • Roger6
    #20983
    Ott van banner alatt: alapismeretek. Ha elolvasod, minden hasznos dolgot tudni fogsz, az edző válaszol csak hab a tortán, és megmondom őszintén, hogy az ott feltett kérdések 90%-a benne van az itt található linkekben. Ott vannak a hasznos dolgok, ott keresd, és nem azt a topicot olvasd emiatt.
  • UltraZord
    #20982
    mert ti rajongók vagytok, én meg csak olvasni szeretnék hasznos dolgokat
  • Roger6
    #20981
    Engem sem zavar a stílusa.
  • Vaxi
    #20980
    Én jót nevettem néhány válaszán. a stílusa meg olyan, amilyen. Gondolom szépen lassan megtelt a fasza a "milyen port szedjek és társai" típusú kérdésekkel. normális kérdésre meg normálisan válaszol.
    lényegtelen, engem nem zavar a stílusa, de ez csak személyes vélemény.
  • UltraZord
    #20979
    Szerintem szomorú, hogy az a primitív állat válaszol ilyenekre, pedig nem kéne, pláne nem ilyen stílusban. Tök felesleges ugyanis, a többi hasznos meg sokkal nehezebben lesz kereshető.
  • Vaxi
    #20978
    "Hello Bunny! Nem igazán találom a kérdésemre a pontos választ. Mi a szerepe erőkifejtéskor a kilégzésnek? Köszi: kagabor"

    "hogy ne fulladj meg például, de egyébként ez egy elképzelhetetlen dolog, intuitive nem lehet kitalálni, minimum el kell végezni a lomonoszov egyetemet!"

    ezen a válaszon felröhögtem :D
  • SeanJRRussel
    #20977
    Jaj anyám azt hittenm már h egy jó hónapot zárunk de nyomja az agyakat a meleg front

    Betegség után ma megyek vissza edzeni,hát kíváncsi vagyok h mi lesz de túl jót nem jósolok magamnak...
  • Roger6
    #20976
    Hmm... Internet Warrior? Kemény.
  • oliwwer
    #20975
    ok. :D
  • Brolly
    #20974
    Te meg büszke lehetsz a stílusodra.
  • MaRee
    #20973
  • Solt
    #20972
    Nem vettem eddig észre, hogy hülyének, meg gyökérnek neveznénk egymást... persze, ha úgy érzed! :D
  • Tyler1
    #20971
    nem-e?
  • Solt
    #20970
    Szerintem zsibbadj el... itt ez a stílus nem divat!
  • berto17
    #20969
    :) 2 hete? 3. éve lesz te gyökér, kiváncsi vagyok te miylen eredményt értél el eddig, gondolom büszke vagy a 80kg os fekvenyomásodra:D
  • xxxpaulxxx
    #20968
    Picit gyúrjál még agyra
  • jazzy
    #20967
  • Tyler1
    #20966
    biztos szedik a port, és hát köztudott, h az kopaszít és bunkósít :D
  • Roger6
    #20965
    Hehh! Én nem nagyon nézek TV-t, de ez a jelenet megvan!
  • oliwwer
    #20964
    Ezt megmosolyogtam:D kicsit olyan CSI-os volt. Elképzeltem ahogy felrakod a napszemüveget:D vágod.
  • Roger6
    #20963
    Lehet, hogy szarul fogalmazta meg, de a válaszában a kezdeti "akkor te hülye vagy" szavak talán a szerzőt minősítik. Degeciokos vagyok. Mondjuk az erre adott válasz sem gyenge (irgalmatlan faszságot beszélsz). Na mindegy, hát itt a karácsony, mint látszik...
  • Tyler1
    #20962
    nem akart kioktatni, csak szarul fogalmazta meg. nem nagy bűn, nem kell mindjárt savazni egymást.
  • oliwwer
    #20961
    Irgalmatlan faszságot beszélsz.
    Mellhez húzás széles fogással, pontosan ezt írtad. Itt Keresd csak ki a HÁT gyakorlatok közül.

    Állig húzás amiről te beszélsz. Itt Ez megy vállra.

    Imádom amikor az ilyen kis szar csírák kioktatnak, mert már vagy 2 hete lejár gyúrni.
  • MaRee
    #20960
    Hülyén fogalmaztad meg. Amúgy azt csuklyára szokták csinálni de ne csináld mert szétbassza az izületeid.
  • berto17
    #20959
    akkor te hüyle vagy olivér, ha fogod a rudat és a melledig huzzod FEL szerinted hát izom erosito. NEM mellhez lehuzásrol írtam.
  • xxxpaulxxx
    #20958
    nem is, mert előre:D
  • oliwwer
    #20957
    Szerintünk az hátra megy :D
  • berto17
    #20956
    Vállgyakorlatnak mellhez húzás széles fogással néha szűkkel szerintetek jó?
  • csuszi
    #20955
    99,9% nem 90 kis optimista :D
  • Vaxi
    #20954
    ha cukor miatt remeg az veszélyes dolog, tényleg érdemes rá odafigyelni :)