33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #21034
    Tehát az eheti flém a csirkerizsből indul?:D
  • Roger6
    #21033
    Kár hogy nem értetted elsőre, amit mondok, és próbáltál visszavágni. No mindegy, igyad/egyed ahogy jól esik.

    "aki kómában nem tud még 1 szelet kenyeret sem vágni" - én amióta ezt az életmódot folytatom, előbb kelek fél órával, és láss csodát, rohadjak meg energikusabb vagyok, reggel felszeletelek neked egy raklap kenyeret is akár.

    "esetleg suliban ahol a szünetben még matek házit is kell írni" - tudom, ez is hihetetlen, de amíg megírod OTTHON matekleckét, meg tudod csinálni a csirkerizst, és szünetben tudsz kajálni helyette. Most tényleg én vagyok a hülye?

    Csak ennyit megjegyzésként. Védheted magad, erre bizony lenne időd minden nap, csak talán tenni kéne érte valamit.. Nem nehéz ám.
  • Tyler1
    #21032
    nyilván nem otthonra gondoltam, hanem ott hasznosul ahol nincs idő villás kajálásra, csirkével meg rizzsel :)
    pl. 8 órás munkaidőben egyszeri kajaszünet nem fér össze a 2-3 óránkénti kajálással. vagy reggelire, aki kómában nem tud még 1 szelet kenyeret sem vágni, esetleg suliban ahol a szünetben még matek házit is kell írni.

    de most komolyan a turmix előnyeit kell megmagyaráznom pont itt?
  • csuszi
    #21031
    és azzal mivel is vagy bentebb?
    ha előző nap megfőzöd és utána leturmixolod az mivel kevesebb idő mint megfőzöd megeszed? roger csak erre akart utalni...
    "szóval akinek nincs ideje mindig főzőcskézni"
  • Tyler1
    #21030
    baszki előző nap megcsinálod a másnapi adagot, nem tudtam h ilyeneket még meg kell magyarázni :)

    aki esetleg nem tudja:
    csirke az a szárnyas dinoszaurusz, rizs amit a pocsolyás földön szednek az 50 éves mamik, turmix meg az elektromos konyhakasza
  • MaRee
    #21028
    Zabpehely meg zabkorpa között mi a különbség? Reggelire akarok zabkását csinálni, de csak korpát találtam a boltban.
  • Roger6
    #21027
    "szóval akinek nincs ideje mindig főzőcskézni..." - miért, a rizst meg csirkét nyersen teszed bele? Az komoly...

    Biztos karácsonynak köszönhető, de elértem a 85 kilót végre, most belehúzok az edzésbe is, kicsit komolyabban.
  • Tyler1
    #21026
    2-3 hónapja írtam a csirkemell-rizs turmixos dologról, nos karácsony alkalmából elvégeztem a kísérletet, és nekem abszolút bejött :) ízre is fasza, nincs semmilyen mellékíze a rizsnek, olyan mint vmi húsos mártás. szóval akinek nincs ideje mindig főzőcskézni, vagy kaját magával hordani, vagy unja már a szilárdat, annak ajánlani tudom.
  • oliwwer
    #21025
    Detto ugyanezt csinálom :D
  • Effe88
    #21024
    én ha elmegy a kedvem az edzéstől ami sajna mostanában megesik( kb 4 éve edzek) akkor beizzítom valamelyik Arnoldos moviet és meg is jön a kedvem:D:D(pl pumpin iron.raw iron, Arnold early years)
  • Blueblood
    #21023
    Vettem! Köszönöm, vissza fogok nézegetni. De ha bárki ilyesmi CD-t tud, azt azért még megvárná, hogy belinkeli-e:) én rákerestem, de nem találtam
  • MaRee
    #21022
    Lapzogass vissza a topikban, vannak kőkemény motivációs videók ;) Azokat edzés előtt megnézni, és szakítani ! :D
  • Blueblood
    #21021
    Jajj meg még 1 fontos kérdés eszembe jutott: biztos találtak ki lustáknak motivációs CD-t :) Ismer itt valaki ilyet? Valami olyasmire gondoltam, ami a tudat alattira hat. Spirituális vonalon ismerek ilyen CD-t (átneveli a gondolkodásmódot), abból indultam ki.
  • Blueblood
    #21020
    Köszönöm szépen, tudtál segíteni :)

    A body.builder.hu-n olvasgattam, meg van egy Feszüljön az izom! c. könyvem (http://bookline.hu/product/home.action?id=2100478581&type=10&_v=Weider_Ben_Kennedy_Robert_Feszuljon_az_izom_)

  • SeanJRRussel
    #21019
    Még annyit hozzá tennék az 1. kérdéshez hogy én az első napom óta bontott edzéstervel edzettem és sose csináltam teljes testes edzést.Persze ahány ház annyi szokás,nekem a bontott jó volt szóval 3 éve azon vagyok és hál istennek mindig fejlődök vmennyit.

    Perszi VAXI kolléga babán lírta a lényeget.
  • Vaxi
    #21018
    visszavonjam? :D
  • Roger6
    #21017
    Ó, hogy rohadj meg, most gépeltem vagy 15 percig, erre megelőzöl!
  • Vaxi
    #21016
    Szia!
    De csak mert karácsony van, próbálok túllépni azon, hogy telibefosod a banner alatti linket :) Igyekszem válaszolni, de javaslom a link áttanulmányozását. [szerk: ahh most látom, hogy nem vetted észre :) akkor tényleg megérdemled a válaszokat :)]

    Elküldve: 2010.12.25. 18:23:06 Hozzászólás témája:
    Ez tetszik. Hány fórumba másoltad még be ezt? :D

    -Hogy lehet gyorsabban fejlődni? Ha egy nap 1 v 2 izomcsoportot terhel az ember, vagy ha kompletten átmozgatja a testet?
    Attól függ. Ha most kezded, akkor átmozgatót érdemes csinálni, később pedig bontott edzés lesz a megfelelő (bár erről is sok embernek más a véleménye)

    -Milyen kiegészítőket használtok? Hogyan lehet kialakítani szálkást testet?
    Sok féle van. Diétával.

    -Milyen táplálékkiegészítőket használtok? Inkább isztok egy pohár fehérje poros shaket edzés után v bedobtok pár tojást/virslit? Ha igen, akkor mennyi felel meg abból egy pohár fehérje shakenek?
    Igen, például C-vitamin! Mivel az is táplálék kiegészítő! A szilárd kaja mindig jobb, mint a kieg, egyetlen kivétellel, edzés után a turmix jobb. Ha érdekel miért, megtalálod a választ az alapismeretekben. A virslit meg nem tudom honnan szedted...

    -Edzés előtt érdemes meginni egy kávét vagy egy energiaitalt? Jobban felpörget az ezdésre, vagy inkább még negatívan befolyásolja?
    Van aki csinálja, nekem magas a vérnyomásom, szóval biztos felrobbanna az agyam tőle. De van erre is külön tápkieg, Hot Blood a neve (én nem használtam még)

    Olvastam ezekről már, de nagyon kíváncsi lennék a válaszaitokra, mert úgy látom, hogy van jó pár szakértő itt!
    Kétlem, hogy sokat olvastál volna :) szakértők meg vannak, de most sajna be kell érned velem.

    Köszönöm szépen!
    Remélem tudtam segíteni, de azért ALAPISMERETEK!

    szép napot
  • Blueblood
    #21015
    Elnézést, hogy nem vettem észre, köszönöm!
  • MaRee
    #21014
    Alapismeretek
  • Blueblood
    #21013
    És az edzéstervről a véleményetek is érdekelne. Ti milyennel dolgoztok? Itt nézegettem jó párat, csak nem tudom melyik a legjobb.

    http://body.builder.hu/edzesek_index.htm4
  • Blueblood
    #21012
    Elküldve: 2010.12.25. 18:23:06 Hozzászólás témája:
    Nekem is lenne pár kérdésem, köszönöm szépen a segítséget előre is!

    -Hogy lehet gyorsabban fejlődni? Ha egy nap 1 v 2 izomcsoportot terhel az ember, vagy ha kompletten átmozgatja a testet?
    -Milyen kiegészítőket használtok? Hogyan lehet kialakítani szálkást testet?
    -Milyen táplálékkiegészítőket használtok? Inkább isztok egy pohár fehérje poros shaket edzés után v bedobtok pár tojást/virslit? Ha igen, akkor mennyi felel meg abból egy pohár fehérje shakenek?
    -Edzés előtt érdemes meginni egy kávét vagy egy energiaitalt? Jobban felpörget az ezdésre, vagy inkább még negatívan befolyásolja?

    Olvastam ezekről már, de nagyon kíváncsi lennék a válaszaitokra, mert úgy látom, hogy van jó pár szakértő itt!

    Köszönöm szépen!
  • MaRee
    #21011
    Na bazzeg, mi lesz velünk, csirkemell helyett sáska meg termesz burger? :D
  • dragon11
    #21010
    halkulj el haver, már elegem a fajtádból
  • MaRee
    #21009
    Karácsonykor már a troll se troll? Magasról telibe fosom a karácsonyt, minden héten van itt egy ilyen gyökér mint te meg a másik.
  • Vaxi
    #21008
    parancsoljatok, marakodás helyett :)
  • Roger6
    #21007
    Te újonc vagy itt, ugye? Olvass vissza kb. 300 oldalt, aztán tanulj abból, amit Csuszi leírt. És kellemes karácsonyt az olvasáshoz!
  • poruljartal
    #21006
    Pontosan mit is tett le csuszi? No meg bravó, le trollozni valakit karácsonykor, amikor szerintem köze nem volt ahhoz amit te említesz a mondandójának.
    ügyes húzás, értelmezésből osztályozhatatlan
  • Solt
    #21005
    Boldog Karácsonyt... vagy mi... :D
  • MaRee
    #21004
  • dragon11
    #21003
    állj le hawer..

    csuszi kicsit többet tett le az asztalra, mint Te.. de ebből is látszik, hogy újonc vagy, mert nem ismered a stílusát.-> ergó ismeretlenül lefaszoztad. GRAT!
  • csuszi
    #21002

    rohadjak meg ha nem bóknak veszem
  • csuszi
    #21001
    hagyd jazzy igaza van abban hogy fasz vagyok, és dörzskefe, de megérdemli a sok gyökér aki nem bírja elolvasni amibe munkát fektetnek a sárga oldalon vagy akár itt az alapismeretekben vaxi.
    semmi baj azzal ha valaki nem ért hozzá, semmi baj azzal ha valaki kezdő, csak ne szarja telibe más munkáját és ne várja el hogy fényesre nyalják a seggét ingyen.
    ami pediglen a stílust illeti, igen én olyan közegben nevelkedtem, hogy a tradicionális dolgokat ne vegyem szentírásnak, hogy ne azt nézzem hogyan mondja hanem hogy mit, és hogy a lényeg mélyebben van elásva.
    de legalább a kulturáltan szót képes vagyok rövid u-val írni ;) már ha kultúránál tartunk.
    bár azt hiszem az edzőteremben nem eltartott ujjal kell tartani a teáscsészét, amiben egy jó kis earl grey angol tea lapul tejjel ízesítve, hanem maradjunk a kurva eget ezt most kinyomom bazdmeg (igen z-vel írva) és kurvára leszakítom az égboltot ha nem megy ki.
    lady boy-oknak meg ott a parkettás tükörterem, ahová "kezitcsókolommal" megyek be.
  • tigeroo
    #21000
    nemtudom mit vársz. ebből lejöhet a túlbuzgó kölköknek hogy valami sületlenséget beszéltek. lehet megvan az affinitása a dologhoz, csak még eszetlenül nyomja a súlyokat és az alapismeretekkel sincs tisztában. ha egy ilyen válasz miatt elmegy a kedve az egésztől akkor hajrá. VAGY ráébredtet hogy csak egy kis zöldfülű mitugrász akinek van még mit tanulnia és most hogy beoltotta az egyik úttörője a sportágnak, akkor megembereli magát és elkezdi képezni elméleti síkon is magát (alapismeretek, stb.)

    a testépítés meg nem az a picsogós hobbi/életstílus, ha az edzőteremben vagy akárhol megszólnak...?
  • Brolly
    #20999
    Nekem totál közömbös, ha nem tetszik, akkor nem foglalkozol vele, nem olvasod a fórumát. Amúgy minden kérdésre, amit feltesznek neki, szinte biztos vagyok benne, hogy a válasz megtalálható valamelyik fórumban, cikkben. Csak lusták keresni, és egyszerűbb megkérdezni, aztán csodálkoznak, hogy leugatja őket. Persze vannak kivételek..
  • Vaxi
    #20998
    "hiszen van jópár ilyen"
    sajnos szerintem koránt sincs elegendő. bár igaz, ahhoz bőven elég, hogy valaki megértse az egész lényegét (és láthatóan, ha 10 emberből 7 arra is szarik, hogy utánaolvasson a dolgoknak, akkor még sok is az ami van)
  • Roger6
    #20997
    Nézd, fura stílusan van, ez igaz, de szerintem valaki ezt vagy elfogadja, vagy nem. Ha nem fogadod el, akkor továbblépsz, keresel másik oldalt, ami a testépítéssel foglalkozik, hiszen van jópár ilyen. Így nincs gond, nem kell őt bántanod a stílusa miatt.

    "saját kis egóját és tudását ajnározza." -- ööö.... talán tudása van is, és nem kicsi, nem gondolod?
  • jazzy
    #20996
    Tudtad, hogy ezeken az oldalakon nincs demokrácia? Az oldal annak készül aki szereti, aki nem szereti nem kell elolvasnia. Hidd el nagyon sokan olvassák, tehát az emberek többségének nincs baja a stílusával. Csuszi is lehet, hogy 1 fasz, de itt többen felnéznek rá és elismerik. Kérdés, hogy akkor aki olvassa mindenki hülye, vagy az a pár aki nem szereti?
  • UltraZord
    #20995
    csuszira reagáltam, abszolút nem zavar, hogy pénzt kap érte, sőt.
    Viszont ha visszaolvasol engem az zavar amilyen stílusban teszi, és tele van felesleges tartalommal, ahol csak a saját kis egóját és tudását ajnározza.
  • Roger6
    #20994
    Na most zavar, hogy pénzt kap a munkájáért? Nem értelek...