33479
12316971501353788406.png
  • oliwwer
    #21074
    Ha nagyon nehezen hízol, akkor egy Jumbo táp.
  • Effe88
    #21073

  • Panzermeyer
    #21072
    Áh, csakis a csodaszerektől lehet fejlődni. Megesznek napi 3 lekváros fánkot (mert finom), és bedobják mellé a Hyper-mega-serious-jumbo-optimum-pro-über-fast-MASS 10.000 nevű terméket, melyben nem csak fehérje van, hanem protein is, és amiben az Amazonas menti őserdőben kifosott banánhéj kivonat található és akkor attól lehet csak nőni, mert egyébként mindent frankón csinálnak.

    Ez smafu!
  • Effe88
    #21071
    kaja rendben van és az edzés???
  • kraawz
    #21070
    Hali. Már járok edzeni több mint egy éve, saját magamhoz képest sokat erősödtem, de vékony testalkatú vagyok, tömeget kellene növelnem, mert úgy érzem, megrekedtem egy szinten. Kérdeztem az egyik ismerősöm, aki ért ehhez, hogy ő mit ajánl, és mondta, hogy ha erősödni és hízni szeretnék, szerinte ezeket éri meg szedni.

    Edzés előttre BSN No Explode vagy Scitec Big Bang.
    Tömegnövelőnek pedig Optimum Serious Mass (ő lenne az)

    Mit szóltok hozzá vagy ti mit ajánlanátok ?
  • Tyler1
    #21069
    azt én sem vágom, h nem jönnek rá, h amit ők csinálnak nem koksz. kaját nem mutatták, csak, h ki miket szed, volt aki kreatint, volt aki növényi kivonatot, volt aki tehén előtejet(ez állítólag ez a legjobb természetes teljesítményfokozó és tömegnövelő).
  • Brolly
    #21068
    Köszi!
    Ezt nem értem: "Egyik fiatal sem tudja, melyik csoportba tartozik" Ezt, hogy tudják megtrükközni, az ok, hogy az első két csoport nem tudja melyikbe tartozik, de a 3., a sima teljesítménynövelők miért gondolnák azt, hogy lehet, hogy az 1 csoportba tartozik valamelyikük?
    Meg az előbbi "receptet" amit írtál.. :D akkor a kajákat mindenki magának csinálja, nem egyforma adagokat, egyforma ételeket esznek, mert szerintem úgy lenne értelme.. igaz, ott van a testsúly is.. nah mindegy, meglesem inkább.
  • Effe88
    #21067
    jó de azért végeredménynek ha az fog kijönni hogy jobban fejlődött az aki nem kapott szteroidot akkor azon besírok:D:D
  • Jamirofan89
    #21066
    Tudnátok grillsütőt ajánlani? 20E Ft-ot tudnék rá szánni.
    Nehogy egy hitványat vegyek és azt mondjátok pénz kidobás volt.
  • Tyler1
    #21065
    Teljesítményfokozók
    itt van részletesebb ismertető.
  • Brolly
    #21064
    Ez jól hangzik, mi a címe a sorozatnak?
  • Tyler1
    #21063
    spektrumon indult egy sorozat a szteroidokról. egyik csapat felének szteroidot nyomnak be, másiknak placebót, és 6 héten keresztül figyelik a teljesítmény indexüket. egész érdekes dolgok vannak benne.

    volt egy okos, aki kb. 10 deka kreatint bevert 2 deci vízzel, meg vmi juharsziruppal, fél perc múlva már csak a wc ajtót mutatták :)
  • Effe88
    #21062
    jó is lenne....:D:D
  • oliwwer
    #21061
    Jóltanult kolléga lehet.
  • Vaxi
    #21060
    Virsli.
    "(élelmiszeripari szakemberek szerintük a bőrke ugyanolyan értékes fehérjeforrás, mint az izomfehérje)" Na ezen azé' felröhögtem :DDDD
  • Effe88
    #21059
  • oliwwer
    #21058
    Hát ha nemvagy alapjáraton negró, akkor nehézkes:D
  • dragon11
    #21057
    sajnos te egy vesztes vagy, mert nem koxolsz. Hogy a fenébe képzeled ezt? ÍGY SOHA nem fogsz nőni..
  • csuszi
    #21056
    én kérdezném hogy van valami amitől erős leszek?
    és amitől nagy?
    és amitől szálkásodok?
    én úgy szeretnék kinézni mint ronnie coleman, megoldható?
  • MaRee
    #21055
    Nemmészinnen
  • anabolika
    #21054
    ANABOLIKA.ATW.HU

    HA VAN VALAMI KÉRDÉS ÍRJATOK
  • Vaxi
    #21053
    Kb :D

    Egyébként aki nagyon remeg a kajáláson, nézze meg a mostani flash-t. Tóth Dani a kajálásáról is beszél. Ha neki belefér csaló nap (persze diétán kívül), akkor nekünk 7 csalónap is belefér kb :DDD
  • SeanJRRussel
    #21052
    Teljesen igaz.Nem vagyunk profik szerintem felesleges kínozni magunkat a nagyon kötött kajával.Ami jól esik azt enni kell persze azért szem előtt tartva h mi a cél.Szvsz iylen amatőr,hobbi szinten bármi belefér a kajába...Legalább is én próbálok a fehérjére figyelni h az meglegyen de ha nem diétázok akkor hogy a ch és zsír miből és hogyan viszem be higyegen hagy.Pláne most az ünnepek alatt
  • Roger6
    #21051
    Mivel nem vagyunk body-s versenyzők, így simán belefér (szerintem). Persze mindenki maga tudja.
  • Effe88
    #21050
    az szép:)
    én azért havonta néha iszogatok egy kicsit
  • MaRee
    #21049
    Én már nem edzek a héten, pénteken úgyis jól leiszom magam :D Júliusban ittam utoljára .)
  • Vaxi
    #21048
    Végre holnap lesz időm edzeni :)
    December közepén voltam utoljára :(
  • MaRee
    #21047
    Én rákerestem direkt edző válaszolban, és csak jókat olvastam róla :)
  • Panzermeyer
    #21046
    Egyenesen Bunny szájából hangzott el, ha jól emlékszem, akkor az edző válaszolban.
  • MaRee
    #21045
    Melyik szentírás szerint?:D
  • Panzermeyer
    #21044
    Hát nem rossz, nem rossz... csak az a baj, hogy a szentírás szerint a zabkorpa szar, emiatt diétába pont nem való

    Más: egyszer ettem turmixolt rizst. Soha a büdös k. életbe többet nem kell. Majdnem visszajött
  • MaRee
    #21043
    Közben sikerült kikísérletezni a zabkását, ha valakit érdekel:

    Én korpából csinátam, 2-3 evőkanálnyit( sok ) bele raktam olyan 3 deci forró vízbe, és összefőztem néhány perc alatt, mint a tejbegrízt. Folyamatosan gyorsan kavarni kell közben, mert összecsomósodik. Amikor már jó grízes, sűrű állagú, akkor félre kell rakni pár percre hogy hűljön, ezután már csak ízesíteni kell, ízlés szerint. Én kakóport kevertem bele, meg banán karikákat. :) Nem egy sült kolbászos rántotta, de diétában nagyon jó és hasznos, napi 1-2 evőkanál zabkorpa vagy pehely teljesen letisztítja a belek falát, így segít abban hogy minél több tápanyag felszívódjon, a zsírokat és haszontalan szénhidrátokat pedig épp megakadályozza ebben. :)
  • SeanJRRussel
    #21042
    Én 108kg vagyok így az ünnep végére de még ott a szilveszter ami megint csak kajálós 24 óra.
  • csuszi
    #21041
    ez amúgy elég gyenge flame volt.
    na essünk neki, valami izmosabbat ha lehet.

    fekvenyomás szar, csak a buziknak való.
    én az ugrókötelezésre esküszöm, meg a sok felülésre.
    aki nem ismeri a 21-et álljon a sarokba.
    aki nem üti meg a 90kg-ot az nem férfi.
    aki nem nyomja ki 10szer ferdén a testsúlyát az még csak nem is lány, nemhogy férfi.
    én kurva okos vagyok.
  • csuszi
    #21040
    dögöljek meg tudtam hogy te fogsz kihúzni a szarból, nem véletlen veled álmodtam ;)
  • jazzy
    #21039
  • Tyler1
    #21038
    persze, és ha okosabb lettem volna, akk politikusnak állok, és erre nem lenne gondom, mert napi 6szor a csicskásom csinálná a kajámat, miközben én mások pénzéből élek, de hát nem az lettem bassza meg, ilyen az élet

    ez nem visszavágás, csak az én világomban gyakrabban látok reggel szarul kinéző embereket, és suliban lázasan leckét író gyerekeket, sőt még ebédszünet nélküli munkahely is van. persze, erre is van megoldás tudom, mint mindenre... :)

  • csuszi
    #21037
    [popcorn smiley]
  • csuszi
    #21036
    nem, a turmixból (nincs is turmixgépem :))
  • csuszi
    #21035
    azt írtad, hogy akinek nincs ideje főzni, annak alternatíva a turmix.
    roger csupán arra világított rá, hogy ez csak akkor igaz, ha nyersen tolod a rizs csirke kombót a turmixba, hisz ha főzöd, akkor a turmixolás plusz idő.
    ami pedig a fogyasztási időt illeti - nem ezt írtad. de dögöljek meg inkább eszem pár perccel tovább, mint turmixolva egyem a csirkét ;)
    de ízlések és pofonok, ha neked ok, nekem is.
    amúgy az előnyei csupán a felszívódás, de annyira nem vagyok hc. sőt diéta alatt nem vagyok rest néha csokit enni, sajtot a csirkére, meg többi halálos bűnt amit egy pro nem követ el. de nem vagyok pro, még a kibaszott halra se bírom rávenni magam, jó nekem a csirke baszki. :)
    meg úgy an bloc tele van az egész kajálásom hibával egy pro-hoz képest, de hát ez van, ennyit tudok elviselni.
    de természetesen nem abba ugatok bele hogy te hogy kajázol és mit, minden tiszteletem ha te ennyire bírod és hc vagy, csak a logikai bukfenchez szóltam hozzá amit roger felvetett.