33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #21114
    Csodálom a türelmed, errefelé Szabolcsban már kihúzták volna a buszsofőrt a jegy kiadó ablakon keresztül :D
    Menj is be és reklamálj egyet, hagy basszák ki a köcsögöt. Nekünk a rendőrökkel volt hasonló afférunk, konkrétan egy kis mitugrász hatvan kilós seggdugasz gumibottal leütötte az egyik haveromat, szerencsétlen meg vissza ütni ugye nem fog mert akkor mehet a sittre.. Rendőr kapitány ismerősnek ment is a telefon már aznap, másnap a kapuban könyörgött a fickó hogy ne rugassák ki, beszéljék meg... :)

    És nálunk a spárban 1300 a csirkemell, basszameg! :D
  • csuszi
    #21113
    szolnok, na majd tavasszal elugrok edzeni egyet veletek
    puhapöcsök
  • csuszi
    #21112
    a kurva anyádért lehet bebasztam volna egyet
  • jazzy
    #21111
    Én 7-800ért veszek csirkemellet, egyik cimborámnak a muterja húsiparban dolgozik :)

    off:

    Mese következik, hátha van kedvetek esti mesét olvasni. Most jöttem haza, lementünk ezzel a cimborámmal akit említettem az előbb biliárdozni.
    Megittam 1 pohár száraz fehérbort csak a célzás kedvéért.
    Játszottunk, játszottunk ( egyébként is fel kellett avatni a karácsonyra kapott dákót :)), nyertünk sokat, ügyesek voltunk.
    Eljött az este, 9:30, ideje indulni haza, kajaidő van, meg úgy amúgyis, jó lesz lassan bepattanni az ágyba. -423432432 fok, állunk a buszmegállóban, jön a busz. Vaxinak mondom, vagy aki szolnoki, 24-es, buszpálya előtti megálló. Ugye hó van mindenhol, csúszik minden, kurva hideg van. Tehát ott tartunk, hogy jön a busz, mi, mint azt hiszem minden normális utas, beállunk az első ajtóhoz, a srác jegyért, én bérlettel a kezemben. A busz elmegy mellettünk, mintha ott se lennénk a kibaszott megállóban, elkezdek neki integetni meg ordítani, hogy helló, nem tűnik fel, hogy 110 kiló itt áll nagykabátban bazdmeg? Kurvára nem vagyok feltűnő valószínű. Vagy időközben átlátszó lettem. Na megáll úgy, hogy a 4. ajtó van az orrom előtt és kinyitja az első ajtót.

    Havon, latyakon keresztül felmászok a buszra, jó nem haragoskodok, mutatom a bérletemet erre jön a válasz: Mi a kurva anyádat integetsz?
    Micsoda? Nem hiszek a fülemben, a kopasz gecinek áll feljebb, hogy én fel akarok szállni a buszra? Mondom nem tudom feltűnt-e, de nem azért állok ott kezemben bérlettel, mert haza akarok gyalogolni, talán a BUSSZAL AKAROK MENNI, világos ez valamennyire? Na ne szórakozzál velem, ott integettél, hogy menjek tovább. Persze, az utasok mindig integetnek a busznak bérlettel a kezükben, hogy menjen tovább, gyakori jelenség.

    Neki ez az utolsó fuvarja, ne szórakozzak vele. Mondom inkább haladjál adjál egy jegyet, sietek. Nem ad. Szálljunk le most azonnal, mit képzelünk, amúgy is részegek vagyunk. Aha, 2 deci fehérbortól, biztos, jobb kifogás van? Hívja a rendőrséget. Haha, van a családban rendőr, gondoltam én, mondtam neki hívjad, időm mint a tenger. Nem hívta.. :(

    Pattogott a faszi vagy 3 percig, közben az utasok csak lesnek, hogy szálljunk le azonnal, NEM HAJLANDÓ ADNI JEGYET! Mondom na akkor most tisztázzuk a dolgot, kissé hangosabban, nem azért fizetek a volánnak havi 3-5ezer kibaszott forintot, hogy egy senkiházi kopasz kis fasz aki azt hiszi a világ közepe pattogjon itt nekem a buszon, mint egy idióta, hogy én mit képzelek, hogy az általam kifizetett szolgáltatást igénybe akarom venni és a buszvezetőtől elvárom, hogy normális hangnemben szóljon hozzám, ugyanis ha nem vennéd észre, TE VAGY ÉRTEM ÉS NEM ÉN ÉRTED. Ha én nem vagyok, neked sincs munkád se fizetésed, ezt szögezzük le. Adott jegyet, még pattogott kicsit.

    Szóval jegyet elraktam, illetékes telefonszám megvan és mit ad isten az üzletági igazgatót pont véletlen ismeri a család, rendszám megvan, időpont is, járatszám is, holnap telefonálok, de ha kell be is megyek személyesen.

    Szánalmasnak tartom, hogy a mai világban ez a sok bunkó paraszt mit meg nem enged magának, amikor annyi normális ember lenne aki most munkanélküli, hogy betöltse az ő helyét.

    Mese vége, off vége, annyira felbasztam magam, hogy tiszta ideg vagyok.
  • csuszi
    #21110
    nyitni kék
    oszt hull a zsé
  • SeanJRRussel
    #21109
    Örülj neki hogy nálad van iylen hely mert itt borsodban sajna 1300 alatt nem kapsz filét.Ez van,ezt kell szeretni én is szívesen venném hentestől vagy marinénitől ha árulna de nincsen.
  • dragon11
    #21108
    jó csuszi, de te egy lufiember vagy:D

    am viccen kívül jól csinálod, én is így fogom:)
  • csuszi
    #21107
    pest

    1000pengő, csirkemellfilé darálva
  • csuszi
    #21106
    én is azt mondom szivi :) amit linkeltem az pesti simán gugliztam, de a darált csirke 1000-ért nem hinném hogy csontos, szerintem bőr sincs benne, de ki tudja;)
    szal én a filét veszem 1100ért, ráadásul mivel törzsvendég vagyok, szépen fel is szelik, vagy darálják, amit kérek.
    a tesco meg geci drága a sima hentesekhez képest, és ami a lényeg, az áru sokkal rosszabb is, illetve a büdös életben nem leszel törzsvásárló, akinek mondja a hentes hogy ezt most ne, meg most van pult alatt kis őzike vagy vaddisznó :) és kapaszkodj meg, még az itthoni késem is megfenik, ha beviszem, úgy hogy egy kibaszott szamurájkard lesz belőle :)
  • oliwwer
    #21105
    Szerintem énis lassan felülök a 4es villamosra és vásárolok a TESZKÓBAN egy kis csirkerizst. Csak nem tudom hogyan kéne elkészíteni.. kukoricásrizs lesz, az biztos, meg esetleg felkockázom a mellet aztán megpirítom sóbanborsban.
  • SeanJRRussel
    #21104
    Én a filét mondom Csuszi,így alanatúr olcsóbb persze bőröstűl meg csontostól csak akkor már nincs 1kg a hús.
  • SeanJRRussel
    #21103
    TESCO (lehet fújolni)
  • csuszi
    #21102
    első google lalálat csirkemell 900-1000ft
  • Vaxi
    #21101
    az igen! asszem keresnem kellene lassan egy megbízható hentest :D
  • csuszi
    #21100
    én 1100ért veszem a darált csirkemellet és a pulykamellet a hentes bácsinál :)
    sertésmáj mennyi?
    csirkemáj?
    marhamáj?
    mind nagyjából az alábbi adatokat tudják, kicsit kevesebb/több ch kicsit kevesebb/több zsír.
  • Vaxi
    #21099
    Szerintem sem kötelező csirkét enni. Én spec. imádom, és amikor akciós a csirkemell, betárazok a fagyasztóba belőle.. De senki nem fog belehalni, ha combot eszik vagy mittomén... :)
    Ez a darált alsócomb viszont tetszik. hol veszed?
  • csuszi
    #21098
    nem tűnik rossznak, de valamiért tuti nem ajánlják.
    Sertésmáj 569 / 136 19,5 2,5 5,3
    kj kcal feh ch zs
    passzolom miért szar - most az a pár g ch és zsír nem a világ, koleszterint pedig jelenleg leszarom, én kipróbálom, köszi a tippet.
  • SeanJRRussel
    #21097
    Én spec nem csirkézek emrt már 1400-1500ft/kg áron osztják mifelénk és ugyebár 0,5kg/nap fogasztással igen drága 1 hét.megveszem a darált pulyka alsócombot 20g fehérje van 100g-ban és 500g a kiszerelés 524FT-ért úgyhogy én ezen vagyok most.Persze ezt lehet támadni de még mindig jobb mint a semmi és zsírszegény hús.
  • Stelk0
    #21096
    hát amiket leirtam helyethesíthetik vmijen szintene a csirkemellet mivel kb majdnem annyi fehérje van bennük.
  • sapkafej
    #21095
    mi a kérdés.
  • Stelk0
    #21094
    Ti hogy vagytok a csirkemell helyettesítőkkel, példáúl ha az ünnepek lenulláztak. Tápérték táblázatban láttam hogy a csirkecomban 21g /100g a sertésmájban pedig 19g/100g fehérje van.
  • Roger6
    #21093
    Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy olcsó húsnak híg a leve. Maradok az edzés utáni minőségi fehérjénél (anabolikus kapu ugyebár), máskor nem iszok, hanem a pénzt kajába "ölöm", lehet jobban megéri. Bár nyilván embere válogatja, de a régebben általam használt olcsóbb fehérjék nem váltak be. Viszont az edzés utáni minőségi turmix dobott rajtam.
  • Vaxi
    #21092
    köszönöm
  • SeanJRRussel
    #21091
    Nekem annyi bajom volt vele h olyan mintha homokot innnál meg én speciel fostam tőle.Ez a készítmény télleg annajk jó akinek nincs lóvé és azért ezzel még mindig jobban jár mintha nem venne semmit,nem egészítené ki a kajálását.Felkelés után meg elfekvés előtt jó,edzés után inkbb a savó,de telejsen egyet értek veled.
  • oliwwer
    #21090
    Oldódása nagyon szar, shaker aljára tapad, rázni kell egy darabig.
    Íze borzalmas, szója fehérje, ez van, de mivel olcsó ezért lenyomom, nem az íze miatt vettem. Olyan mintha lisztes vizet innál. Én vaniliásat vettem, mert a csokisnak alacsonyabb a fehérjetartalma, de semmi vanilia ízt nem érezni rajta. Engem ez nem hajt meg mint a tejsavó. Összességében megéri szerintem, azért mert nagyon olcsó. Mindig is ugy gondoltam, hogy most nem egy tejsavó vagy szójafehérje fogja megdobni a fejlődésed hanem hogy hogyan kajálsz mellette, ezért nem mondom hogy ennyit hízol majd meg annyit. Kiegészíteni jó a szarabb napokat, amikor nemjön össze a normális kajálás, de edzés utánra érdemes beszerezni egy minőségibb fehérjét, márcsak a felszívódás gyorsasága miatt is.
  • SeanJRRussel
    #21089
    Bunnynak az audioblogját pláne a kezdők hallgassák meg.Oylan 14. perctől a vége fele. TESSÉK
  • Vaxi
    #21088
    majd véleményezd :)
    Én is boldog új évet kívánok mindenkinek.
    Most pedig megyek, és megkeresem azt a faszállatot, amelyik teleitta a gyomromat tegnap... :D
  • oliwwer
    #21087
    Na megvolt az idei év utolsó csirkerizse is. Mostpedig odateszünk kicsit a kondinak. buék még1x a gyuróaknak.
  • Tyler1
    #21086
    nem rád gondoltam a fényezésnél, hanem úgy általánosságban :)
  • oliwwer
    #21085
    Én is most a power proteint próbálom, másra nincs pénz. Buék.
  • SeanJRRussel
    #21084
    Jah és én pl Californi Fitness-el kezdtem edzeni majd jött a power protein úgyhogy azért naggyából látom mostmár a termékek közti különbséget.

    Mindenkinek erőben,egészségben,tömegben és motivációban gazdag boldog újévet szeretnék kívánni!!!
  • oliwwer
    #21083
    Tény, nem rossz, de nekem nem éri meg azt az árkülönbözetet.
  • SeanJRRussel
    #21082
    Tévedsz koma,mert abszolút nem fényezem a scitecet.Nekem jobban bevált mint a biotec és ennyi.De ezt le is írtam.Nálam nem only brand,most pl API fehérjém van azelőtt volt prolab,muscletech,labrada....
    Túl van reklámozva az tény,de szvsz nem is rossz és ennyi.
  • mad363
    #21081
    Csak egy valami felett elsiklasz a scitec csak itt Magyarországon ekkora név, max még pár környező országban ismert és ennyi.egyébként az biztos hogy itthon tényleg nagyon sokat tettek a testépítésért ha másért nem márcsak ezért érdemes a termékeit preferálni,amiknél egyébként vannak jobbak finomabbak(és nem feltétlenül drágábbak).
  • Tyler1
    #21080
    nem alaptalan, első osztályú gyártó az tény, csak én egyre inkább azt veszem észre, h ez ilyen ríszpekt kérdés egyes körökben, h ha vki scitec kieget szed, az strong és brutál, aki nem azt, az már köcsög :)

    ez olyan dolog, mint a Nike vagy Adidas, ami egyeduralkodó a sportszereknél több évtizede, de attól még az Umbro, vagy Lotto is első osztályú termékeket gyárt, csak kevésbé elterjedtek. marketing kérdése az egész.
  • Vaxi
    #21079
    azért a scitec fényezése nem alaptalan, ezt el kell ismerned :) Plusz amit a magyar sportért tesznek, az sem elhanyagolható :)
    Viszont a btu-ról én nem sok rosszat hallottam még, szóval szerintem az sem lehet szar :)
    De totál noname gyártónak még a vitaminját sem lennék hajlandó beszedni. :D
  • Tyler1
    #21078
    nekem még semmi panaszom nem volt rá, és nem is egy bóvli gyártó. ez a scitec fényezés már kicsit túlzás szerintem, több marketing van benne, és egyből mindenki azt hiszi, h párja nincs. létezhet különbség a 2 gyártó termékei között, de nem mérföldes, amatőr szinten meg elhanyagolható. akinek rendben van a kajája, annak a biotech is segíteni fog, akinek nincs, az a scitec-el is kitörölheti...

    a btu-nak vannak gyengébb termékei, de ezek is inkább ízben térnek el, az összetétel annyira nem hazudhat. én sem scitec-el kezdtem, hanem hasonló kieggel, és mégis jött rám tömeg.
  • SeanJRRussel
    #21077
    Bioteches cuccokat én hanyagolnám ahelyedben me sok ember panaszkodik h szart nem érnek.Inkább Scitec 100% Whey pro vagy anabolic wey és az tuti hogy rendben lesz.
  • berto17
    #21076
    SZerintettek a 2.2kg-os NItro pure whey gold fehérje 8 ronygért megéri?
    Vagy jobban megérné a 4.kg-os Mass Power?
  • oliwwer
    #21075
    Meg normális kaja!