33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #21154
    szerintem azért a profiknak is van annyi eszük, hogy kerülik azt az okádást.
    de ki tudja :D
  • oliwwer
    #21153
    Pont ezt akartam írni, hogy olyan mintha syntholos lenne a melle. De gondolom hogy ezen a szinten van annyi esze hogy ilyet nemhasznál.
  • Panzermeyer
    #21152
    Én csak a mellizmát furcsállom Lesukovnak. Rettentő furcsa formája van, mintha gyno lenne, vagy synthol. De amúgy eléggé meggyőző felépítése van. Dobogós szerintem nem lesz az idei Arnold Classicon, mert hát a nevek és a szponzorok ugyebár sokat nyomnak a latba, meg ez lesz az első versenye az USÁ-ban. Gondolom a valahol a 10-ik környékére rakhatják majd így elsőre. Szerintem is pár éven belül az ismert bajnokok között fogjuk üdvözölni őt, ha elkezd indulni a rangos amerikai versenyeken és sikerül a formát hoznia. Én drukkolok neki.
  • SeanJRRussel
    #21151
    Jaj má megint nyomja a teszto az agyatokat.A lényeg,amatőr szinten tök mind1 hány éves vagy de pláne ha 20 alatti nyema cucc me felesleges.

    Ha meg profi vagy,vagy a testépítésre szánod a lelked az életed mindened,akko cucc 1000X csirke 3000X edzés 10000000000000X és ennyi.Azért egy profi 35-38 éves korára kiöregszik a sportból és ez tény.Persze vannak kivételek akik még szenvednek egy picit vagy éppen összejött nekik még a forma de ezek elenyészőek.

    Ez az orosz srác iylen fiatalon mutat olyan formát h szvsz 3 éven belül olympia top5 gyanús a figura és lehet h címekben is elég sok lesz neki.Ez az a sport amit nem lehet elég hamar elkezdeni.
  • Tyler1
    #21150
    na látod, ez a kötekedés :) én csak szövegelek, tök mind1 mit írok...

    egyként meg volt az halálbüntetéses dolog pár éve mikor Arnie elutasított egy kegyelmi kérelmet, amire a nagy Svarci-fan graziak megvonták a díszpolgárságot, erre Svárci azonnal követelte a stadion átkeresztelését, és megtiltotta nevének akármely módú felhasználását.
    ezt csak azért írtam, mert azóta sorra megjelennek olyanok, akik némi anyagi támogatás fejében "nagy igazságokat" osztanak meg Arnie-ról a médiának.


    na de én lezárom a flémet, szándékomban nem állt kötekedni, csupán a véleményemből adódó félreértésekre reagáltam.
  • Effe88
    #21149
    19-20éves volt ekkor tájt:)
  • A Kaszas
    #21148
    béke és szeretet járja át eme topikot:D
  • Roger6
    #21147
    Jaaaaajjj teeeeee... ez mitől kötekedés... Hagyjuk a szövegelést oké? Mai nap lényege: megtudtad Schwarzi bácsiról az igazat, nagyon szívesen.

    "h pont ott mondanak róla igazat, ahol elvileg annyira már nem is csipázzák az öreget" - nemtom feltűnt-e a Schwarzenegger stadion a filmben vagy miaz. Tuti utálják, hogy róla híres a település.

    Egyébként igen, igazad van, én sem mondtam, hogy ilyen korán kell kezdeni, csak annyit mondtam, hogy hozzátartozik a profi életéhez. Kort egy másodpercre sem említettem. Ugye?
  • Brolly
    #21146
    Ez nagyon jóó :o 2. részben a 4. percnél, ott hány éves lehetett?
  • Tyler1
    #21145
    Arniról meg azt mondtam, amit én olvastam róla, és amit elvileg Ő nyilatkozott! bár én nem tennék rá sok forintot, h pont ott mondanak róla igazat, ahol elvileg annyira már nem is csipázzák az öreget.

    ettől függetlenül nem változott a véleményem, h hülyeség fiatalon a kokszolás még orvosi felügylet mellett, mert ha nem pont akkor, de évekkel később biztos kiüt az egészségen, mint ahogy pont Svárcin is kiütött párszor, és nem alapszintű orvosi stáb cirógatja mai napig.
  • Tyler1
    #21144
    ez mitől kötekedés? írtam a videóra, h 21 évesen nem normális aki már szerezik. erre te, mint megmondó ember, egyből jöttél, h de háát az profiknak kell, kötelező, nélkülözhetetlen, meg Bunny is megmondta.

    de végülis akk megint csak én vagyok a köcsög, kötekedős, mert elmondtam a véleményem, h a fiatalkori szteroid használat nem vmi egészséges dolog.
  • Effe88
    #21143
    De zsír!Ezt még nem is láttam Arnoldról.
    thx:)
  • Roger6
    #21142
    És nem értem, miért kell kötekedned velem folyton. A belépőd is ez volt a topicba, akkor is valamit beszóltál valamit...
  • Roger6
    #21141
    Inkább hallgattál volna Arniról... Talán okosabb maradtál volna.

    Nézd és hallgasd, meg figyejjjé - 1. rész
    Nézd és hallgasd, meg figyejjjé - 2. rész

    Amire nagyon figyelj oda: 2. rész, 2 perc 12 másodperctől.
    Nos?
  • Tyler1
    #21140
    szteroidokról volt szó, rémlik vmi? hát az orvosi felügyeletes szöveg? nem volt régen pedig

    Arnold most hogy jön ide? őt dobta a random gép? mert ő 21 éves korában ment Amerikába, és előtte még csak a szteroid szót sem ismerték Európa nagy részén, Ausztriába meg főleg. 74-ben vallotta be először, h használja a cuccot 3 éve(71től), na most akkor az...öhhm igen, 24 évesen. ez az orosz gyerek meg kb. 18-19 éves kora óta.
  • Roger6
    #21139
    "21 éves kor előtt orvosi vagy amatőr szinten is faszság." Orvosi szint? Azmiaz?

    "aki ennyi idősen nem elégszik meg a naturál testével, az egész egyszerűen hülye!" - a rohadék, szemét, hülye Arnold Schwarzenegger! Az mekkora hülye volt, mi? Hogy dögőt vóna meg-e! Ez csupán genetika kérdése, semmi másé véleményem szerint. Természetesen profi szinten. Igen, ez már a fiatal évek alatt el fog dőlni, kiből lesz profi, ez ugyanis fejben dől el. A többi mehet a levesbe, amatőr szinten legalábbis. (Felőlem is az csinálja, aki akarja, mert az ilyen embereket leszarom. Egyszerűen hülyék.)
  • Vaxi
    #21138
    bicikliset ki kérem magamnak :DDDDDD ( vágom egyébként mire gondolsz ;) )
    egyébként a kokszról én még mindig csak annyit tudok mondani, hogy csinálja aki akarja, én biztos nem fogom. :)
  • BADE
    #21137
    Táplálékkiegészítők bolti ár alatt!
  • Tyler1
    #21136
    21 éves kor előtt orvosi vagy amatőr szinten is faszság. jó, ha kialakult a normális hormonháztartása, nem egyből a normál több 1000-szeresével bombáznia magát. hiába van orvosi ellenőrzés mellett, ilyen fiatalon rohadt megterhelő az ekkora izomzat, meg az ezzel járó megpróbáltatások. és aki ennyi idősen nem elégszik meg a naturál testével, az egész egyszerűen hülye!
  • MaRee
    #21135
    Na igen, sajnos mostanában a legújabb divat a drogozás mellett a gyúrás lett, természetesen kizárólag szteroidokkal. Az én baráti és ismerettségi körömből aki ezd, MINDENKI szteroidozik, persze mondanom sem kell hogy 90%-uk 20 év alatti.. Mindenki akkora már mint egy ló, és aláírom vannak akik kibaszott jól néznek ki, de azért 17 évesen nem kellett volna már több kúra winstrol meg mittudomén mit beszúrni/szedni..

    Mindegy nem érdemes ezzel foglalkozni, majd jövőre más lesz a divat, tavaly mindenki emo volt meg biciklis meg deszkás :)
  • Roger6
    #21134
    Profi testépítésben nem sok naturál van, de tegyük hozzá, hogy más orvosi felügyelet mellett ilyenekhez nyúlni, mint amikor a barom gyerek bemegy a terembe, aztán szúrja magát dupla adaggal, mer akkor tuti kétszer olyan gyorsan fejlődik. Ja, és persze kaja mellette nuku. Nem kell. Amatőr szinten a legnagyobb baromság, amit tehet az ember magával, profiknál meg szinte kötelező.

    Drugs bunny jól megmondta. Mindenki azt hiszi, hogy a profi testépítők a cucctól nőttek meg, de azt senki nem látja, hogy kőkemény, több évnyi édzés, és kajálás van a hátuk mögött, és ez "csak" arra kell nekik, hogy azt a plusz 5-10%-ot kihozzák magukból, amikre a testük önmagában nem lenne képes.
  • Tyler1
    #21133
    21 éves, de már ez sem naturál.
  • Roger6
    #21132
    Most volt kórházban valamiért azt hiszem...
  • Brolly
    #21131
    Nem tudom, ismeritek Alex Lesukov-ot, valami eszméletlen ez a srác :o
  • Brolly
    #21130
    Kértem már beutalót röntgenre a vállam miatt, és szerintem akkor fogom majd megkérdezni, mert aki itt van, az csak erre jó, meg, hogy gyógyszereket írjon fel.. csak az a baj, hogy csak jövő héten tudok menni :S gondoltam megkérdezem, hátha találkozott itt valaki hasonlóval.
  • Roger6
    #21129
    Doki?
  • Brolly
    #21128
    Nem tudjátok véletlenül, hogy az mitől lehet, hogy már vagy 1,5 hete folyamatosan el van zsibbadva a bal kisujjam+félig a gyűrűsujjam :S nagyon zavaró tud lenni, főleg edzés közben :/
  • MaRee
    #21127
    Én a magam főnöke vagyok, úgyhogy sajnos nincsenek ilyen kiváltságaim. :D
    De amúgy elég idegesítő tud lenni hogy megvettem hétfőn a bérletet 7k-ért és csak tegnap tudtam egy félórára elslattyogni egy kis fos bicepszezésre, de nem voltam az igazi úgyhogy haza kellett jönnöm.. Remélem holnapra jobban leszek és le tudok már menni egy normálisat edzeni mert megzavarodok ebbe a tehetetlenségbe :D
  • Roger6
    #21126
    Az én főnököm volt olyan rendes, hogy kaptam egy egész éves bérletet a konditerembe. Tavaly is. Prémium helyett, de ez bőven megfelel, hiszen havi 5-6 rongyot jelent. Örültem is neki, mint az állat.
  • MaRee
    #21125
    Köszi a linkeket, akkor inkább marad a jó öreg tojás :)

    Fszom kivan amúgy, végre a héten már tudtam venni bérletet és mennék is meg minden, erre persze hogy nekem most kell elkezdeni köhögni mint az állat meg az orromnak is most kell bedugulni...
  • SeanJRRussel
    #21124
    Caprius

    Builderen cikk:

    Katt

    Mást nem találtam de ezek is inkább cukrászoknak gyártanak nagy tételben de ha pesti vayg érdemes megnézni a helyet.
  • Tyler1
    #21123
    sztem már mindenki látott fehérjelevet, mert elég gyakori jelenség, 1-2 szupermarket árul is, de olyan vicces áron, h annyiért inkább az egész tojást érdemes venni. ez inkább cukrászdáknak, éttermeknek biznisz.

    gondolom Amerika már árul ilyet kiegészítő szinten is, erre gondolsz te, én még itthon nem láttam ilyet, de őszintén nem is vennék, mert Coleman is olcsóbban jönne ki a natúr tojással, csak ő megteheti(és meg is kell), h ezeket tolja.

    itt írnak is az egyik fajtáról
  • MaRee
    #21122
    Nem arra vonatkozott a kérdésem, hogy Eggology márkájút lehet-e itthon venni, hanem sima tojásfehérjét. Ha félreérthető volt, akkor soz.
  • Roger6
    #21121
    Nesszórakozz már! Ezer éve láttuk már a BB TV-ben, de te nem ezt kérdezted.
  • Effe88
    #21120
    még anno vmelyik bbtv be bunny elmondta és el is mentek venni
    ha jól emlékszem személyesen ott a gyárba tudsz vásárolni ilyen terméket
    de hívd fel a céget ott van alul a telszám:)
  • MaRee
    #21119
    Találtam! Edzőválaszolból sikerült kibogarászni, elvileg ez a cég előre főzött tojásfehérje rudat is árul, az sem lehet rossz. Csak sajnos azt sehol nem találtam hogy hol lehet ilyet kapni :\
  • SeanJRRussel
    #21118
    Nem akarlak elkeseríteni de 100dollártól indul a legkisebbk iszerelés ami átszámítva 21000FT+adó+vám....Itthoni gyártó sztem tuti nincs,nem tom h lehet e külföldról rendelni de sztem felejtős dolog me rohadt drága.
  • MaRee
    #21117
    Tojásfehérje "levet" látott már valaki valahol? A Ronnie Coleman-es videóban láttam hogy ilyet eszik reggelire, valami Eggology a neve, egy doboz és csak tojásfehérje van benne. Valahol olvastam már hogy itthon is lehet kapni, de fogalmam nincs milyen néven.
  • dragon11
    #21116
    mik vannak.. még nem ad jegyet :S
  • Vaxi
    #21115
    az igggen, na ez nem egyszerű..
    egyébként is ki van írva az ajtóra, hogy a buszvezetőnek kötelessége díjfizetés ellenében menetjegyet kiadni. problem?