33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #21194
    amúgy meg rájöttem, durum a nyerő, annak jó a gi is, meg viszonylag laktató.
    na megyek aludni (hazudik, várják a kuncsaftok)
  • csuszi
    #21193
    Életkor: 18-25 között
    amúgy meg menjé aludni, nem szabad ilyen sokáig fenn lenned.
  • csuszi
    #21192

    de az, éjjelicsusziblog, aki előfizet kamerázok is, oszt megy a densz meg a strip (de te ezt tudod, előfizetőkém)
    :)
  • jazzy
    #21191
    Na mit spammelsz itt, ez nem blog
  • csuszi
    #21190
    visszavonom, a zabnak jó a gi indexe, de ettől még szarabb mint a lenmag. meg a rizs is szar, csak nincs jobb. vadrizs az jó köszi, ára? főzési ideje? előfordulás bótban? basmati ugyanúgy, barna is, marad a jó kis rizsa...
    ennyi poszt elég lesz, megyek aludni,
    puszkó
  • csuszi
    #21189
    gi, mindig gk-át írok, hatvan éve...
  • csuszi
    #21188
    ahogy a gk indexe is szar, ahogy a rizsnek is, a barna meg 100 év alatt fő meg. még a krumpli is jobb lenne, de ott meg felfordulnék ha annyit ennék amennyi a megengedett ch, a rizs legalább megdagad, a krumpli térfogaTA nem nő, tehát én is rizsezek, de mert akaratgyenge szar vagyok. amúgy krumpliznék, 70-80g ch-nyit.
  • csuszi
    #21187
    pl a zabpelyhet isteníti mindneki, de kapásból kibasznám belőle és beraknám a lenmagot helyette. mire is jó a zabpehely diétában kérdezem én? mi az amiben jobb mint a lenmag? rost töredéke, ch több (minek?), lenmag kivégzi a napi rostszükségletet könnyedén (2kg zöldséggel ér fel), illetve beviszi a tökéletes zsírt is, nem beszélve arról hogy rengeteg betegség megelőzésére jó, és egészséges is. a zabpehely pedig egy szimpla ch forrás, annak jó, de minek? van a lenmagban is, le kell darálni, bebaszni narancslébe vagy túróba és kész.
  • csuszi
    #21186
    azon kívül hogy nem kell diétáznod, végre egy ember aki olvas és nem ír faszságokat.
    annyi hogy a bringa ébredés után legyen, megemeli a vérben azokat a hormonokat amik pörgetik az anyagcserét, és napokig is kitart (mint minden váltakozó int. gyakorlat) és nem egyenletes bringa legyen, hanem akkor csinálod jól, ha pörgetős és pihenő szakaszok váltogatják egymást - kb 30sec-1min sprint, onnan addig pihenő amíg a pulzus leesik 120-130 körülre. de mint mondottam, neked felesleges, még 90 körül se mondanám ehhez a magassághoz, akkor se ha hájpacni vagy, inkább izomtömeg növelése kellene.
    a normális diéta, pedig egy 3lábú szék, kaja, súlyzós edzés és intervall vagy aerob, ami elhagyható belőle az az interv/aerob, csökkenti a diéta minőségét és a sebességét, de nem vészes, inkább mint kiégj.
    a kajádat át nem számolom, de az alapanyagok jók, én tennék bele lenmagot is rostnak és omegának és zsírnak.
    így saccra a ch sok, napi 150 a max szerintem. ha nagyon gyors a fogyás, akkor se a ch-át növelném hanem a proteint. ne engedd hogy a fogyásod gyorsabb legyen heti 1kg-nál.
    turmixra meg ne költs ennyit, illetve ne legyen ennyi mesterséges kieg., inkább pluszba kis túró, tojás.
    naponta ne csinálj 2 aerob-ot, inkább heti 2-3-4 20 héten át, mint napi 2 3 héten át. lelkileg 1% bírja, vagy annyi se. lehet te vagy az új maraton örült, de inkább nem.

    az ilyen embernek szívesen segít az ember, üzenem a sok faszkalapnak aki állandóan pofázik hogy senkinek nem segítek, nem írok semmi normálisat. ja, és bekaphatjátok a pöcsöm ;) és csak azért nem a faszomat, hogy jazzyt ne hozzam kellemetlen helyzetbe, hogy engem kelljen regulázni.
  • MaRee
    #21185
    Aerobot éhgyomorra szokták ajánlani, inkább csináld reggeli előtt, este pedig hagyd a futást szerintem.Érdemes súlyzós edzést is csinálni közben, mert ugye így sokkal jobban is fogsz kinézni, de szerintem külön csináld a kettőt, pl úgy hogy 1. nap súlyzós edzés 2. nap aerob 3.nap ismét súlyzós stb..

    A kaja nekem jónak tűnik, hajrá. :)
  • MaRee
    #21184
    Jól gondolod, ez egy faszság :)
  • roberto8711
    #21183
    Sziasztok.

    Felmerült bennem még egy kérdés mint kezdő az edzőteremben.
    Az igaz hogy nem szabad egyszerre idézőjelesen ellentétes izmokra gyurni???pl ugyanazon az adzésen belül pl felválltva bicepsz tricepsz???
    Mert ez számomra badarságnak tűnik....
  • Sickness
    #21182
    hayhó
    El akarom kezdeni életem első diétáját és lenne egy két kérdésem. Először is, az aerob edzést érdemes keverni a súlyzós edzéssel? Én úgy gondoltam, hogy minden nap reggeli után szobabiciklin tekernék 30-40 percet, meg este egy kis 40 perces futás / kocogás és persze ezek mellett heti 3 alkalommal súlyzós edzés menne.
    A másik pedig a kajálás lenne. Összedobtam azt is úgy, ahogy tudtam (0 tapasztalattal).:
    1. 80g zabpehely + fehérjeturmix ( Ez után lenne a szobabicikli )
    2. 160g csirkemell + 45g rizsa
    3. ugyan ez.
    4. 2-3szelet pufirizsa + 80g csirkemell.
    5. ha van súlyzós edzés akkor utána egy turmix.
    6. 100g csirkemell + zöldség. ( Ez után pedig a futás vagy ismét bicikli )
    7. turmix.

    Vélemény? Sok a turmix, vagy még belefér? Most 185cm vagyok és 82kg.
    Danke schön.
  • SeanJRRussel
    #21181
    Hülye vagy,az bicepsz és tricepsz me minnél nagyobb ez a2 azim annál nagyobb lesz a V alak
  • jazzy
    #21180
    Ha V hátat szeretnél akkor venned kell genetikát a helyi boltban.
  • Effe88
    #21179
    ha V-hát akkor vádlira kell edzeni;)
  • Roger6
    #21178
    Jól beszél abszolút. Az 5-6 edzés meg szerintem kezdőnek elég durva. Egyébként meg: itt a lényeg!
  • rlxzorr
    #21177
    Még azt szeretném megkérdezni, hogy ha V hátat szeretnék mire kéne gyúrnom? hátra és mellre ha jól tudom.
  • Tyler1
    #21176
    tömegnövelés és kockahas egyszerre nem működik. az meg, hogy 8 órát ülsz semmit nem számít, ha mellette megvan a megfelelő mozgástartomány és a helyes táplálkozás.
    de kezdőként, ha komolyan gondolod az egészet, akk még ne a hasaddal foglalkozz, hanem a rendes 5-6 kajálással, megfelelő fehérje, és szénhidrát bevitellel, minimális zsír bevitellel(főleg ha pont kockákat akarsz), mert az izom sem nő magától.

    amúgy meg alapismeretek ott van a bannerban, ajánlom a figyelmes tanulgatását.
  • rlxzorr
    #21175
    és még egyszer semm vérzett az orrom
  • rlxzorr
    #21174
    nem szedek semmit sem
  • Effe88
    #21173
    nem halottad még azt a mondást "hogy az vagy amit megeszel"??:)
  • roberto8711
    #21172
    Sziasztok!

    Kezdő edzőnek számítok eddig kétszer voltam edzeni, szóval...:D
    De remélem elég kitartó leszek.
    Szeretnék izmosabb testet.
    Azt olvastam, hogy ahhoz hogy nőljenek az izmaid ahhoz rendszeresen 5-6 szor kell enni.
    A problémám a következő és ez kapcsán kérdeznék.
    Ülő irodai munkát végzek napi 8 órában.Minden másnap áll módomban lemenni a terembe.
    Edzéstervez már találtam, és elég megbízhatónak tünik.
    De ha napi 5 ször eszem akkor a hasam sosem lesz kockás, mert az ülő munka mellett tul sok rakodik le...Sehol nincs rajtam felesleg csak a hasamon.
    Mit tegyek milyen edzést és mien étkezést javasoltok, ha azt szeretném hogy az izmaim nőljenek de a hasamról tünjön el a felesleg és legyen minimum feszes ha már a kockás has nem is elérhető....
  • Effe88
    #21171
    4-5 évvel ezelőtt még gimiben volt egy osztálytársam akinek hasonlóan magas volt a vérnyomása,órán csak úgy megindult az orra vére de ő szedte a jó kis naposimot:)
    lehet te is?!
  • rlxzorr
    #21170
    hy all.
    17 éves vagyok 70kg. Suliban volt egy orvosi vizsgálat ahol megmérték vérnyomásom és 180/ valamennyi volt után lement késöbb 140re. Voltam már régebben is kivizsgáláson de minden rendben volt. Otthon átlagos szokott lenni 130 vagy 140 főle nem is megy. Montam nekik, hogy 2hónapja kondizok és azt mondták, hogy hadjam abba mert nem ajánlott ilyen vérnyomás mellett kondizni helyette inkább menjek futni és úszni. Szerintetek folythathatom tovább a kondizást? Én nem szeretném abba hagyni.
  • Roger6
    #21169
    Van egy baromi nagy szerencsém - ő a terem tulaja: Standinger István. Talán ő tud segíteni kicsit a mutatványban.
  • SeanJRRussel
    #21168
    Grat,nekem még 4,5 évem van de szerdán megyek vizsgázni,ha az megvan akkor letudtam ezt a félévet...

    Roger az cink ha eddig nem húztál fel,mert a derekat illetve a hát alsó részét nagyon jól edzi meg a combfeszítőket is erősíti.Annyi h nagyon figyelj a helyes végrehajtásra mert ha görbe a hátad meg a derekad akkor nagyon könnyen lesérülhetsz,pucsíts végig és akkor fasza lesz.
  • Effe88
    #21167
    grat!
    nekem még van egy évem...
  • Vaxi
    #21166
    köszi, bár nem emlékszem rá, hogy beírtam volna :D
    ahhoz képest viszont el se basztam :DDD
  • jazzy
    #21165
    Naaaaa gratulálok, ezt meg kell majd ünnepeljük :)
  • MaRee
    #21164
    Ezt a gyakorlatot tudom ajánlani



  • Roger6
    #21163
    Gratulálok Vaxi! Sok sikert az edzésekhez jövő héttől!

    Olivér! Köszi a tippet. Ahogy néztem, még ez is zsír lesz számomra. Életemben nem csináltam, ezt mindig akkora súlyokkal nyomták a teremben, mondom én ezt ki nem próbálom! De hát új év van, úgyhogy bele kell húzni.
  • Vaxi
    #21162
    A mai napon (illetve tegnapi napon) a diplomások dicső körébe léptem. Ezzel lezártam azt az agyatlan hónapot ami mögöttem van (kurvasok tanulás, 1 hónap alatt 3 edzés, kajálást inkább nem is mondom). jövőhéttől viszont a lovak közé csapok :D
    csak józanodjak ki a mai este után.....
  • oliwwer
    #21161


    Roger6: törzshajlítás egykezessel.
  • Solt
    #21160
    Így hirtelen erre a problémára EZ ugrik be...
  • Roger6
    #21159
    A hát középső és alsó részét mely gyakorlatok edzik meg a legjobban? Vastagodni kéne alul kicsit.
  • xxxpaulxxx
    #21158
    Két edzés között 2 napnál többet semmiféleképp nem érdemes...
    A haverodnak meg azt ajánlom, hogy tartson másfél-2 hetes szüneteket... szenvedjen egy picit ő is;)
  • tigeroo
    #21157
    inkább olvass utána, az ismerősöd meg röhögd körbe legközelebb hogy mennyire bután osztja az észt.
  • Roger6
    #21156
    Nem bunkóságból, de:

  • mcsaba
    #21155
    Sziasztok, nemrég keztem súlyzózni és azt szeretném tudni mennyi ideig kell pihenni, egy ismerősöm úgy mondta hogy egy nap súlyzózás egy nap pihenés majd megint súlyzózás, így a leghatékonyabb, de nekem három- négy napig fájnak az izmaim, és napokig eléggé merevek alig birok mozogni, várjam meg míg elmúlik a fájdalom és a merevség vagy egy nap pihi útán kezdhetem előröl. Az is érdekelne hogy ha nincs izomlázam az azt jelenti hogy nem jól edzek vagy ez nem gond? Sokszor már olyan fáradt vagyok hogy még egyszer nem bírnám felemelni a súlyt de izomlázam nincs. Most még nagyon vézna vagyok az ismerősöm azt mondta azért nincs izomlázam mert nagyon vékony vagyok, de szerintem ha kevés izmot dolgoztatok akkor is kéne érezzem vagy ez nincs mindekinél így? Én torna útán csak borzasztó fáradt vagyok és másnap ha mozogni próbálok akkor nagyon fáj és nagyon merev vagyok de ha nem mozgok alig érzem az izmaim. A segítséget előre is köszönöm.