33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #21234
    Bocsánat! Az izületvédőket kifelejtettem a rangsorból. Ennek fontosságát csak az méri fel, akinek volt már ilyen jellegű problémája. De előbb-utóbb mindenki találkozik vele ebben a sportban. Betenném őket mondjuk a 3-ik helyre.
  • Panzermeyer
    #21233
    Hú milyen alakok fordulnak meg itt :)

    Havi 3-4000-ből szinte semmit nem lehet kihozni, mert az édeskevés. Ezért a pénzért, ha azt mondod nem tudod rendesen megoldani a kajálásodat, akkor miért nem kaját veszel? De én kb csak ennyit költök havi szinten a szénhidrátra (rizs & zab), és akkor még hol a hús? De felállítok ide egy ranglistafélét, ami az egyes táplálékok és kiegészítők lépcsőfokozatait óhajtott szimbolizálni fontossági sorrendben.

    1) Hús, tojás, túró, szénhidrát (rizs, zab, krumpli, teljes kiőrlésű gabonafélékből készült tészta, zöldségek), víz
    2) Multivitamin pakk, C-vitamin
    3) Fehérjepor
    4) Kreatin
    5) Glutamin és BCAA
    6) Egyéb extrák (pörgetők és bedurranást fokozók, tesztoszteron fokozók, stb...)
  • csuszi
    #21232
    sőt jövőre se
  • Tyler1
    #21231
    bennem kezd körvonalazódni ez az egész "2 hónapos" dolog, és válasz: NEM, NEM LESZEL BRAD PITT TAVASZRA, DE MÉG NYÁRRA SEM!!!!!!!!!!!
  • jazzy
    #21230
    És innen küldöm neki:

  • jazzy
    #21229
    Update:

    Nyomorék életű buszsofőr ellen ment a hivatalos panasz a rendőrségről. Az eredményre még várok. Hivatalos személytől értesülve már volt ilyen esetben 100k forintos büntetés.
  • Brolly
    #21228
    Érdekelni érdekelheted, csak ne kérdezz hülyeséget :D mert amit eddig kérdeztél az az volt, és ne csodálkozz, hogy így reagálnak rá, mert érthető.
  • jazzy
    #21227
    Ha nem a szer szót használtad volna, segítettünk volna. A "szer" az mifelénk szteroid. Ha helyesen a táplálékkiegészítő szót írod le, akkor az teljesen mást jelent.
  • csuszi
    #21226
    mert nem hívnád szernek
  • roberto8711
    #21225
    Brolly miért nem hiszed el hogy elolvastam???:DDD
    De attol függetlenül még érdekelhet a ti véleményetek...
  • Brolly
    #21224
    Akkor fogsz látni valamit, ha elolvasod az alapismereteket, de könyörgöm, olvasd már eeel! Ott minden kérdésre választ kapsz. Nem kell neked még "szer", csak kezd el a gyúrást az alapismeretek alapján, ennyi!
  • Effe88
    #21223
    ha becsülettel csinálod és jól csinálod emellett a kajára is oda figyelsz heti 4 edzéssel meg fogod látni a változást elég hamar az tuti....
  • roberto8711
    #21222
    Jahh és Dragon nem semmi esetre sem kokszra gondolok, hanem arra hogy az étkezésemet nem tudom teljesen ugy alakitani ahogy szeertném és jó lenne ha lenne valami jó étrendkiegészitő...
  • roberto8711
    #21221
    Effe88 a kérdést tettem fel hülyén....nem azt várom a szertől sem hogy 3 edzés után én leszek az új akcióhős a tv-ből.....hanem hogy mondjuk ha heti 4 szer lemegyek akkor két hónap után már lássak is valamit....
  • Effe88
    #21220
    "Olyan szer kellene amitől tényleg hamar meglátszana, hogy edzem is...."
    hát ezen besírtam :D:D
  • dragon11
    #21219
    A többieket ezzel felbszod. A Testépítés nem az a sport, ami hetek-hónapok alatt meglátszik. Az egész fogalmazhatunk úgy is, hogy kitartásra épül..

    ha még az étrended sincs rendben, de komolyan veszed az edzést is fogsz nőni minimálisan, de ahhoz kitartóan kell csinálnod..

    Remélem nem koxra célzol, hanem tápkiegekre.. de ez eleinte felesleges, majd erre visszatérünk akkor, ha utánanéztél a dolgoknak illetve már minimum fél éve edzesz.

    sok kitartást kívánok..
  • Brolly
    #21218
    Ha most kezdted el, és normálisan edzel+kajálsz, "szer" nélkül is fogod látni a fejldősét, hamarabb mint gondolnád.
  • roberto8711
    #21217
    Most is azt olvasom, sorry ha bárkit zavartam hülye kérdéssel....viszont arra változatlanul eltérő véleményeket látok csak milyen szert szedhet az ember.....de nem ezt a kérdést hagyátok figyelmen kívül ha zavaró.
    bocs mégegyszer
  • Solt
    #21216
    Ha olyat fogsz kérdezni ami nem szerepel benne, hidd el választ fogsz kapni a tapasztaltabbaktól...
  • Vaxi
    #21215
    leszel szíves elolvasni az alapismereteket, és akkor nem lesznek ilyen kérdéseid :)
  • roberto8711
    #21214
    Kedves Solt elolvastam egy csomó weboldalt már, de ettől függetlenül vannak még kérdéseim.....
  • Vaxi
    #21213
    szerinted én is magamra gondoltam, amikor összeszedtem a linkeket, amikből én is tájékozódtam? ki is van téve a bannerba, szép nagy piros betűkkel ki van linkelve.
  • Solt
    #21212
    Direkt csinálod? Ha megfogadsz bármilyen tanácsot, akkor javaslom az Alapismeretek elolvasását... ez egy ilyen küzdős sport... ez a belépő.
  • MaRee
    #21211
    Rád is gondolunk, azért nem állunk le írkálni milyen fosokat szedj be 3-4ezerért amik egy életre károsíthatják az egészségedet. Pá :)
  • roberto8711
    #21210
    lusta meg már bocs de egyáltalán nem vagyok.....mert minden edzésről ugy jövök el hogy ki vagyok purcanva, minden erőmet felhasználom.....de szeretném ha értelme is lenne....
  • roberto8711
    #21209
    Itt nem erről van szó, én megfogadom bármilyen tanácsot is adtok de csak azért mert én kezdő vagyok és mert most kezdtem még nem kell piszkálni ahelyett hogy segitenétek.
    Munkatársam dettó....egy baj van veletek, hogy csak magatokra tudtok gondolni...
  • Solt
    #21208
    Meglepett volna, ha még nem neked állt volna feljebb... nem elég, hogy lusta vagy, még egoista is... szerintem inkább legyél emos...
  • jazzy
    #21207
    Már most hiányzol apukám.
  • roberto8711
    #21206
    Jó akkor nem irok be több kérdést, elnézést csak azthittem jóindulatu emberek vannak itt akik talán azért is olvasság ezt a fórumot mert tanácsokat adnak a kezdőknek....Te meg apukám ordits az anyukáddal...
    na sziasztok
  • Vaxi
    #21205
    :D
  • Tyler1
    #21204


    az egész dologról fogalma sincs, de még arra is lusta, h a kurva alapismereteket elolvassa, akkor mit akar egyáltalán elérni magával?(költői kérdés)

    én azt mondom testvér, hogy ha majd rájössz ennek a sportnak a lényegére, a kitartás fogalmára, és az emberi test működésére, akk majd próbálkozz újra, addig fogadd meg a tanácsot és felejtsd el.
  • MaRee
    #21203
    BUMP
  • jazzy
    #21202
    Ha most szemtől szembe lennénk, ordítanék veled. De így csak szimplán nem válaszolok.
  • roberto8711
    #21201
    akkor azok a cuccok amik egykét boltban a polcon vannak pl kreatin 3200 ért az szart sem ér???
  • MaRee
    #21200
    Felejtsd el ezt az egész edzés dolgot szerintem.
  • Sickness
    #21199
    havi 3-4000 még kondibérletre sem elég.
  • roberto8711
    #21198
    Sziasztok!

    Tudom, hogy ennek is utánnaolvashatnék, de mindenki mindenhol mást mond, ir.Mivel eddig is itt kérdeztem ezért nem hagyok fel a jó szokásommal és zaklatnálak titeket egy ujabb kérdéssel.Tudom sokan ellenzitek a különböző szereket ezért kérem aki ellenzi ne is vegye figyelembe a bejegyzésem.
    Olyan szer kellene amitől tényleg hamar meglátszana, hogy edzem is....
    Heti 4 szer járok le és szeretném ezt a jövőben is fenntartani.
    Tudom nem megy egyik napról a másokra....ez is oké.....de edzéseken sokszor erőtlennek érzem magam, nameg tudom ha nem fogom látni hogy történik is valami nem leszek elég kitartó....
    Segitsetek légyszi.
    Jahh olyan kéne ami nem egy vagyon.....mondjuk ami kijönne kb havi 3-4.000 ből...

    köszi
  • csuszi
    #21197
    nem olajat írtam ;) lenmag
  • Sickness
    #21196
    Nem vagyok valami vastag gyerek, de a hasam és a csípőm az üt rendesen. Meg már annyiszor elterveztem, hogy ledobom azt a pár kilót, de a diétáig még nem jutottam el soha, sőt, néha az edzésig sem. És hát nem utolsó sorban az asszony is néha-néha megemlíti... :d

    Na de, köszönöm a tanácsokat, a lenmagolajat még akkor felírom, a többit meg majd kitapasztalom.

    Jó éjt.
  • jazzy
    #21195
    Kéne már rég, de sajnos 8 vizsgám van, okosodnom kell :( Csak ilyenkor vna időm kockulni. :)