33479
12316971501353788406.png
  • liverpool123
    #21274
    16 vagyok. Viszont a testépítéssel 1 hónapja foglalkozom csak, így szerintem érthető, ha van kérdésem.

    Amúgy köszi a válaszokat.
  • Vaxi
    #21273
    "Szia.A BB.tv 66 szenzációs nem kell itt himezni hámozni nem fejlődök, itt fáj ott fáj, rossz az ize ,nem hat semmit stb:).Ennyi aki akar az 2db kézisúlyzóval is tud edzeni.Nagyon tanulságos lett a 66.episode.Gratulálok,sok sikert a további munkádhoz és jobbulást.
    piscano"

    "köszi! ezúton is köszönöm ádámnak, aki felajánlott egy laptopot, hogy jobbá tegyük a tibi életét - így ki tudja irni magából a gondolatait és böngészni tud a neten, mert isznyat információéhsége van!"
  • Brolly
    #21272
    Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem? Semmi rosszindulat, csak kíváncsi vagyok. :)
  • sapkafej
    #21271
    a kockahas csak legenda
  • Effe88
    #21270
    1.nem teljesen ugyan azt a részét dolgozod meg a mellnek a fekvenyomásnál illetve a ferdepados nyomásnál szal szükség van mind kettő gyakorlatra
    2.létezik-felülések hasprés stb. alacsony testzsír százalék,diéta
    3.hát edzésével
    4.nem tom mennyi a keret a proteinre egyébként semmi mellékhatása nincs nem lesz tőle semmi bajod
    5.örülj neki azt jelenti jól kivitelezed a gyakorlatokat-bedurran ezáltal vérbőség lép fel a testben ott ahol edzetted természetes folyamat hogy elmúlik röviddel az edzés után
  • csuszi
    #21269
    #21266
  • csuszi
    #21268
    1 mindkettő kell amúgy értelmetlen kérdés - mire?
    2 diéta
    3 mindenkinek kiáll
    4 nc, nem szer, színvonalon aluli kérdés
    5 vérrel telített

    ui elnézve
  • MaRee
    #21267
  • liverpool123
    #21266
    Szevasztok emberek!

    Kb másfél hónapja járok gyúrni heti 2-3 alkalommal. Szerencsére már megismerkedtem a gépekkel, súlyokkal, és már tapasztalom is a hétköznapokban, hogy erősebb lettem. Azért megfogalmazódott bennem néhány kérdés, amit szeretnék most feltenni nektek:)


    1. Melyik hatásosabb? Fekvenyomás egyenes v. ferde padon?

    2. A kockahas tényleg nem létezik? Mégis hogyan lehet a hason karcsúsítani?

    3. A hátamból kicsit kiáll a 2 lapockám. Nincs gerincferdülésem. Ezt az apró "problémát" lehet orvosolni edzéssel? Ha igen mikkel?

    4. Úgy érzem, hogy nem eszem elég húst. Melyik proteint ajánljátok? Nincsen ezeknek a szereknek később semmilyen mellékhatásuk sem?

    5. Miért van az, hogy gyúrás után sokkal nagyobb pl a mellizmom, meg a bicepszem, mint kb fél órával később?


    Első alkalommal ennyi lenne csak:D Előre is köszi a válaszokat.

    UI. Nézzétek el nekem, ha valami orbitálisan nagy hülyeséget kérdeztem:)
  • csuszi
    #21265
    ha nincs erőd, rosszul csinálod, vagy túl gyorsan fogysz, vagy nem elég sűrűn eszel, vagy szar ch-at viszel be.
  • Stelk0
    #21264
    Szasztok Sg Builderek!

    Az a helyzet h elég durva diétán vagyok, és edzéseken tudom h a szálkásításnak az a lényege h kevesebb kaja ugyanannyi súly, de egyszerüen nincs erőm :S előtte vmennyi idővel rizs csirkemell vagy esetleg zabpehely?
  • Roger6
    #21263
    Ja, Bunny írta is fórumon, hogy számítógépet akar szerezni a srácnak.
  • Vaxi
    #21262
    Most volt időm csak megnézni a bb.tv újévi adását. javaslom mindenkinek az első fél órát. tiszteletre méltó csávó... + rokker zsoltti :DDD
  • Vaxi
    #21261
    scitec promo videó apróbb jelenetekkel a gyárból :D
  • Solt
    #21260
    Kb erre számítottam... :D

  • Sickness
    #21259
    Legjobb :D
  • Tyler1
    #21258
    az igen!
    ajánlom neki még a fitness szalagot, a pilates rudakat, meg egy gimnasztika labdát, és készülhet a Mr. Olimnpiára. de kreatint semmiképpen nefelejtse ki, mert anélkül nem működnek ezek az eszközök.

    és még azt mondják nem biznisz a teleshop, lófaszt nem. komolyan ha vmi strandszépe gyerek kapanyelet emelgetne a tv-ben olyan szöveggel, h a testépítés netovábbja, ha napi 5ször megemeled, még 10 ezret is adna érte 1-2 szuperokos barom.
  • Vaxi
    #21257
    "ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy most viccelsz-e és ilyen tárgya a humorod, vagy csak mezei elmebeteg vagy?"
  • Solt
    #21256
    Kérjük a választ is! :D
  • Vaxi
    #21255
    "Szia Bunny ! Remélem már te is ismered a testépítés jövőjét a Shake Weight-et. (Ha nem: http://www.youtube.com/watch?v=xbsSeVr5NSI) Hallottam, hogy az olyan nagy nevek is mint Arnold Schwarzenegger és Ronnie Coleman is ezzel jutottak a csúcsra. Én is rájöttem és bizonyított tény, hogy hatásosabb mint a hagyományos, régi, elavult edzőtermi edzések, mivel a szimpla használatával minden izmot edz. Szóval már én sem járok terembe, hanem otthon gyúrok bukásig a shakewight-el. Azt kérdezném, hogy ehhez a shake weight edzéshez milyen étrendet és tápkieget ajánlanál ? (Én a kreatinon és a hotbloodon gondolkodtam) Válaszodat előre is köszi !"
  • Panzermeyer
    #21254
    Belelestem én is. Csak kerekedett a szemem :) Érdekes... olyasmiről, hogy mozgás sehol se olvastam benne. Az 52. nap kommentjeinél van egy rész ahol azt írja, hogy "Én most -5 kg-ot könyvelhetek el, ezt még az első 2 hétben adtam le, azóta semmi." Na ez belém fojtotta a szuszt. LOL! Engem meggyőzött, ha következő életemben agyatlan picsa leszek, 90 napos agybajkúrát fogok csinálni :)
  • xxxpaulxxx
    #21253
    jólvanna... lehet pont hiányzott akkor bioszóráról:D
  • Vaxi
    #21252
    miért, a fehérje nap jobb?
    "Ebéd: 3 főtt virsli, 1 szelet trappista, 3 szelet szezámkenyér, ketchup, paprika, desszert: kakaó"
  • Vaxi
    #21251
    asszem megvan az új kedvencem, ez kurvafinom :D
  • Sickness
    #21250
    90. Nap elég kemény gyümölcsnap azzal az egy darab almával.
  • Vaxi
    #21249
    Aldiban Cottage Cheese akció. itt az ideje, hogy kipróbáljam, sok embertől hallottam már, hogy nagyon finom. [néhánytól meg, hogy szar] :)
    bbcikk
  • Vaxi
    #21248
    hogy a picsába lehetnek ennyire fogyatékosok az emberek ? gondolom azért nincs több bejegyzés, mert meghalt :D

    szerk: de legalább annyi, hogy van mozgás is.. :D
  • SeanJRRussel
    #21247
    Azért annyit hozzá tennék csendbe, hogy azért nem mind1 h melyik izmot érzet és hogy melyiket kéne edzeni.Attól hogy húzóckodásnál a váladat érzed,attól a húzóckodás nem váll gyakorlat.
  • oliwwer
    #21246
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=4797

    Próbáld ki! Szerintem bőven megfizethető az ára.
  • Viktorr
    #21245
    Na mellre ez lesz a nekem megfelelő:)
    Köszi mindenkinek!
  • tigeroo
    #21244
    háttal a bordásfalnak "nyak mögött" + széles fogással igenis megy vállra:)

    az a baj hogy az ízületeim nembírják a szabadsúlyos vállazást
    elég egy rossz mozdulat és hónapokra kiütöttem magam, ezt nem akarom.

    kezdésnek elég ez is ahogy írtátok, majd meglátom mennyire erősödök meg
  • Vaxi
    #21243
    egy újabb gyik
  • Roger6
    #21242
    Igen, azt pont a fekvenyomás után szoktam csinálni, ugyanis az egy kiegészítő gyakorlat. De alapedzésnek szerintem az elég kevés.
  • csuszi
    #21241
    erre találták ki hogy súlyt teszel magadra;)
    én speciel volt hogy 50kg-al tolódzkodtam, de nem tartom olyan jó gyakorlatnak hogy bénázzak egy valag súllyal...úgyhogy évek óta nem nyomom. húzódzkodás más, alapgyakorlat, kötelező hátra.
  • oliwwer
    #21240
    Van akinek egyszerűen nem megy a fekve nyomás techikája. Volt erről egy bbtv Bunny-val, azt mondta hogy ő sem szeret fekve nyomni rúddal, ezért egykezes súlyzóval nyomja, és igy amikor kinyomod, a végén összeérinted a súlyzót, az plusz egy mellizom mozgató folyamat.

    Tigero: Ha a vállad van lemaradva, akkor miért húzóckodsz? Az fogástól függően hát és bicepsz gyakorlat. Tolóckodás pedig mell, tricepsz.

    Paul: Tényleg jó kis gyakorlat, egy ideig. Aztán kinövöd a súlyod és szart sem ér, mert nem progresszív edzés. Én is nyomtam egy ideig, de aztán kinőttem, mert már 15 fölé nem akartam menni. Mondjuk baromira hiányzik, mert semmi nem adta be úgy hátra, mint az a gyakorlat.

    Ma mindenkibe belekötök.
  • xxxpaulxxx
    #21239
    Ezzel én is így vagyok sajna:S Régen egészen jól ment a húzóckodás, de aztán meghíztam és el is lett hanyagolva:/ Pedig alap gyakorlat... no mind1... még jópár kilót leadok és akkor újra ismerkedek vele:D
    A tolóckodás viszont szerencsére jól megy és imádom.
  • tigeroo
    #21238
    így van. én most a húzóckodás/tolóckodásra álltam rá, mert kicsit elhanyagoltam a vállamat az utóbbi 1 évben, és nagyon lemaradt a többi izomcsoportomhoz képest fejlődésben (másik még az alkarom amivel nemvagyok megelégedve)... egy rendes huzóckodást nembírok pl. csinálni... csak félig-meddig sikerül felhúznom magam (mentségemre szóljon hogy 95kiló vagyok :D)
  • Roger6
    #21237
    Mondjuk sakkozhatnál... Mi az, hogy nem megy? Ilyen nincs! Ha a vállad és az ízületeid oké, akkor nem lehet gond. Én abszolút nem vagyok fekvenyomó testalkat, magas vagyok, vékony karok stb-stb., de imádok fekvenyomni. Az utóbbi két hónapban súlyra akkor nullát fejlődtem, mint az állat (tehát semmit sem), de a mellizmom formálódott szépen. Esetleg próbálj kisebb súlyokat használni nagyobb negatív szakasszal, a kezedet semmiképpen se akaszd ki. Olyan nincs, hogy nem megy, ezt jegyezd meg...
  • Viktorr
    #21236
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám,hogy a fekvenyomás nem igazán megy,ahogy kellene,ehelyett mit érdemes csinálni,ami a legjobban stimulálja a mellizmot?
  • Roger6
    #21235
    Te jószagú Atya Úr Isten! Mi van itt...