33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #21314
    Egyébként shop.builderen találtam egy fasza kis oldalt, nagyon sok érdekes cikkel. Lehet benne van az alapismeretekbe, de én ott nem láttam.
  • MaRee
    #21313
    Hát én általában 3-4 kilós kiszerelést szoktam venni, egy általában olyan 1- másfél hónapig elég nekem. Edzés napokon 4 kanállal iszok, pihenőnapokon eggyel.
  • Roger6
    #21312
    Nyilván az én példám nem egy követendő dolog, mivel én a fehérjét csakis edzés után fogyasztom, de nekem mindig van 3-4 fajta belőle. Vagyis 3-4 ízben, természetesen én csak 1 kilósakat veszek.
  • MaRee
    #21311
    Sajnos nem szponzorál egyik cég sem, hogy egyszerre több fehérjém legyen itthon :))
  • Roger6
    #21310
    Hát tarts otthon többfélét, marha egyszerű.
  • MaRee
    #21309
    Ja ez a baj ezekkel a kombinált fos ízűekkel, lehet egy fél-1 kilóst még be lehet tologatni belőlük de 3-4 kg után már eléggé émelyeg tőle az ember, nem is tudom most milyet vegyek majd ha elfogy.
  • Panzermeyer
    #21308
    Nekem az a tapasztalatom, hogy hosszú távon csakis a csokisat szeretem. Egyszer vettem kb 18-ért 5 kilós tejszínes erdei gyümölcs vagy milyen scitec fehérjét. Az első 1-2 alkalommal rettentő finom volt, aztán szépen fokozatosan elkezdtem megutálni. Még most is kiráz a hideg, ha rágondolok.
  • Vaxi
    #21307
    Nyomós érv a "nyakból nyomás" ellen! Érdemes megnézni mindenkinek :)
  • berto17
    #21306
    SZerintetek a magas embereknek,(én 190) bicepszre jobb a szűk fogásu karhajlitás?
  • iko
    #21305
    Nekem új kedvenc zab fogyasztási módom tömegelés alatt: Tejjel és kakaóporral. Simán lemegy akármennyi.
    Összeturmixolva whey proteinnel nem ízlík egyáltalán, bár praktikus és hatásos.
  • Solt
    #21304
    Jó, hát látványra nem valami szívderítő... :D
  • Vaxi
    #21303
    :DDD
  • MaRee
    #21302
    Én is bele öntöttem a zabkásámba reggel, életemben nem ittam ilyen moslékot :D :D
  • Vaxi
    #21301
    pl. olyanokkal nem kell törődni, aki egy kevert fehérjéhez (mint pl. a power protein) odaírja, hogy a scitec whey pro sokkal jobb... (captain obvious)

    :DDD
  • Vaxi
    #21300
    javaslom, hogy a bb oldalán nézzél szét a termékek adatlapján.
    természetesen meg ki kell válogatni a szemetet, de ha 10 emberből 10 azt mondja, hogy az adott termék fos, akkor nagy valószínűséggel tényleg trutyi :D szóval nem szabad arra alapozni, de szerintem érdemes megnézni :)
  • Victor1103
    #21299
    Oké rendben megfogadom a tanácsod:)
  • oliwwer
    #21298
    *Cytogen whey pro
  • oliwwer
    #21297
    Én ezt a helyedben nem venném meg. Vegyél egy 3kg-os Cytogen when pro-t. Tejsavó, 3kg 12000ft. Vehetsz még mellé egy 2 kiló szőlőcukrot. Edzés után 30-40gr fehérje, és a súlyoddal megegyező mennyiségű (gramm) szőlőcukor. Olcsóbban kijössz és jóabb is.
  • Solt
    #21296
    Én ezzel öntöm fel reggeli a zabpelyhet... teszek bele még banánt, esetleg mazsolát. Este be a hűtőbe, reggelre jól összerohad, és kurva finom... szerintem! :)
  • Victor1103
    #21295
    Ma bementem Biotech boltba és akciósan ajánlották a BioTech American Weight Gain 2000 (4500 g)-t, hogy az állítólag jó. Valaki issza ezt a fajtát? tapsztalatok?
  • MaRee
    #21294
    Hát nem tom az elején még nekem is bejött de így már kb 2 kiló után szívesebben innék hugy ízűt is mint ez.
  • Solt
    #21293
    Nekem az van, de szerintem nagyon jó, és finom... :))
  • MaRee
    #21292
    Na, most látom hogy lejjebb már leírta Olivér, bocs de edzés után kába vagyok. :D

    Amúgy aki jót akar magának az ne vegyen málnás csokis ízű whey prot, é szabályosan rosszul vagyok tőle és még mindig van kb fél kilóm
  • MaRee
    #21291
    Ha "gyorsan" és jól akarsz fejlődni, akkor az optimális fehérje adagot számold úgy, hogy 2gramm / testsúly kg kell(1 kiló csirkében 200 gramm fehérje van kb), tudom hogy ez soknak hangzik de sajnos ez egy ilyen sport, táplálékkiegészítőkkel(valami fehérje ugyebár minimum - A VITAMIN UTÁN) ki tudod egészíteni az étkezéseid és így nem kell annyit enni egy nap.
  • Victor1103
    #21290
    Szoktam enni minden nap gyümölcsöt, tejterméket, illetve zöldséget is bőven, édességek meg a cukos üdítőszarok kivannak zárva, sok vizet iszok, a napi étkezési adagjaimat pedig elszoktam osztani szóval nem zabálok ebédre meg vacsira egy fél disznót. Vacsorát leszámítva mindig van hús a kajámban, de amit Olivér írt az előbb az arányokról úgy néz ki nem elég.. Az ebéd általában inkább tápanyagdúsabb szokott lenni, de ott is azért figyelem a mennységet.
  • Roger6
    #21289
    "Odaszoktam figyelni a rendes táplálkozásra" - ezt (ha nem vagyok túl indiszkrét) kifejtenéd bővebben? Miből áll a napi kajálásod? Igazából az érdekel, hogy mit takar nálad a "rendes táplálkozás" kifejezés.
  • Victor1103
    #21288
    Persze én se úgy gondoltam, hogy edzek utána megiszom a löttyöt és attól leszek izomagy:D
    Odaszoktam figyelni a rendes táplálkozásra, de még ígyse vagyok megelégedve a hasammal. Akkor ezekszerint nincs mit tenni inkább iszom a tömegnövelőt, hogy besegítsen a mell, bicepsz, tricepsz és vállizom fejlődésben és majd ledolgozom utána mint fordítva, hasam legyen kockás, de az előbb említett izmaim ne fejlődjenek rendesen mert akármennyire is szoktam őket edzeni nagyon lassan látom csak a fejlődést.
  • oliwwer
    #21287
    Nem ugy van az, hogy ha tápot iszol, akkor megnő az izom amit edzettél. Szinten kell tartani mindig a fehérjebevitelt a szervezetben, ezért kell 5-6-szor kajálni egy testépítőnek, hogy mindig elég fehérje legyen a szervezetében, és szénhidrát persze. Úgy jó, hogyha a súlyodnak a 2xesét betolod fehérjéből, tehát ha vagy 60kg, akkor 120gr fehérje kell. Egy 100gr csirkemellben 24gr van. Szénhidrátból 4-5gr kell, de az szinte mindenben van, szóval arra ne költs pénzt, Vidd be rizsből, krumpliból.
    Kockás hasad nem a hasazástól lesz, zsír alá dolgozol /de azért eddzed, mert kell, diétakor előjön/. Azt le kell diétázni. Eddzél szépen, aztán majd ha megnősz rendesen, akkor lediétázol és lesz kockahas. Fordítva nem jó, tehát előbb tömegelj.
  • Victor1103
    #21286
    Hát én beérem egy igennel vagy nemmel is, de felőlem valaki jöhet oszt le is olthat csak azzal én nem leszek beljebb, az illető érezheti magát max jobban:D
  • oliwwer
    #21285
    húú, ezért mitfogsz itt kapni :DDD
  • Victor1103
    #21284
    Sziasztok!

    Nekem olyan kérdésem lenne hogyha elkezdem szedni a tömegnövelőt egy izomcsoport kiadós edzése után megiszok x mennyiséget belőle akkor az egészet az az izomcsoport veszi fel? Mert nem akarom, hogy iszom mindig és egy része meg lerakódjon a hasamra ígyis elég lusta vagyok ha hasizomedzésről van szó...:/
  • dragon11
    #21283
    majd legközelebb viszek fényképezőt magammal:P

    bocs télleg :\
  • A Kaszas
    #21282
    kurva szexi:D
  • Vaxi
    #21281
  • dragon11
    #21280
    most látom, nagyon elmosódott a kép mert telefonnal van készítve, sajnálatos. Elnézést.:(
  • dragon11
    #21279
    nagy a csönd, így gondoltam beszúrok magamról pár képet..

    a régi ismerősök tudják, hogy 15vagyok és nem rég óta csinálom igazából.. de az újaknak azért megemlítettem mégegyszer:)





    a karról csak annyit, hogy már alakulóban.:) nem találtam arról normális képet, amit azért ide felrakhatnék:S majd legközelebb skacok :)

    UI: köszi mindenkinek a segítséget a legelejétől való támogatást is:D
  • jazzy
    #21278
    Ájulás, vagy hányás :D
  • SeanJRRussel
    #21277
    Edzés előtt sztem ne menj,nálunk vannak páran akik járnak edzés után még úszni vagy szaunázni,de ha nem pöcsöltél akkor sztem ájulás a vége a szaunába,meg nem hiszem h jó lenne még külön gyötörni a szervezeted vele.Mellesleg a megdolgozott izomnak se jó ha bemész majd csobbansz egyszer megsül utána meg megfagy.

    Külön napon menj sztem is.
  • MaRee
    #21276
    Külön napon menj.
  • HagymásHank
    #21275
    haj
    Jóideje olvasgatom a topikot, de egy égető kérdésre nem találtam választ, ill mindenhol mást írnak.:
    Szaunát mikor érdemes.. _szedni?_
    Ha edzés előtt beugrom 5-10percre felébredni az hátráltathat a fejlődésben? (olyan helyre járok ami inkább uszoda meg szauna mint konditerem, de egy helyen van mind a 3dolog )
    köszi