33479
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #21354
    Már leírta párszor, hogy ezekre azért válaszol, hogy mi is röhöghessünk, ne csak ő :)
  • Brolly
    #21353
    Neem, tuti nem hiszi el, csak gondolom felidegesíti, és nem bírja ki, hogy ne írjon vissza :D bár megértem.
  • A Kaszas
    #21352
    loool
  • Kövesdi A
    #21351
    Nézz szét a gyakorikérdések.hu-n , ott ezerszámra vannak hasonlók
    Bár inkább oda írja , mint ide
  • Tyler1
    #21350
    ja, ezek csak ilyen agyilag nem teljesen ép emberek napi szórákozásfaktora. csak azt nem értem, ezekre miért válaszol, miért nem törli a picsába. vagy tényleg elhiszi, hogy ezek valós kérdések?
  • Effe88
    #21349
    kurva jó
  • Brolly
    #21348
    Amúgy szerintem azok írnak direkt ilyen buzi kérdéseket, akik utálják Bunnyt és ezzel akarják idegesíteni. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen ostoba emberek, akik ezt komolyan kérdezik.
  • Kövesdi A
    #21347

    Bunny , mint mindig , nyers és egyenes
    Én még válaszra se méltattam volna
  • dragon11
    #21346
    LOL:D
  • Vaxi
    #21345
    csatlakozom
  • Vaxi
    #21344
    "Hello Bunny!Legutóbb,mikor voltam gyúrni,beugrottam venni néhány seprünyelet.Mivel a Citroen csomagetere klein, ezért a hátsó ülésre raktam . A kérdésem az ,hogy szerinted az mennyire gáz, ha úgy megyek gyúrni h az autó hátsó ülésén ott van három seprűnyél? A másik kérdésem pedig az h mennyire számit cardionak a seprés? vagy a felmosás több izmot mozgat meg?"

    "az a gáz, hogy ahelyett, hogy ide írogatsz, nem dugtad fel a picsádba mind a hármat!"

    Ez így odabaszott reggel :DDD
  • jazzy
    #21343
    heppibörszdéjtujuuuuuu, unatkoztam és pont megnéztem a születésnaposokat :D
  • Brolly
    #21342
    Nekem a teremmel kapcsolatban mákom van, hogy a laktanyában van konditerem, és mivel a szállón lakunk vagy 7en így mindig egyedül vagyok. Felszereltségre sincs okom panaszkodni, és ugye ingyen van. Néha jó lenne azért egy társ, de többnyire elvagyok egyedül, és így jobban is szeretek edzeni, nem veszi el semmi a figyelmemet.
  • oliwwer
    #21341
    Az ilyet én sem nagoyn toleráltam volna.
  • SeanJRRussel
    #21340
    Náunka diák korlátlan az 4000 ezer,nem egy hatalmas terem de normális arcok vannak,nálunk sincs mindenből kettő de a kezdők nem mernek ugatni,és sosincs ebből összetűzés h nem lehet beszállni vkihez.Mondjuk Tiszaújváros nem egy hatalmas város,de lehet h a gyökerek a másik terembe vannak hozzánk meg a normálisa jutott.
  • iko
    #21339
    Fura, hogy mennyi problémátok van a termetekbe járókkal. Úgy látszik szerencsésen kifogtam egy hardcore, de barátságos termet (vagy időszakot). Sok törzstag kevés ismeretlen arc, és azok is viszonylag gyorsan beilleszkednek. Mondjuk lányok alig járnak, de az legyen a legnagyobb gond.
  • xxxpaulxxx
    #21338
    Jah és itt a jelenlegi teremben elférni se lehet... mert ugye minden gépből csak 1 van... és ebből ma volt is egy kis összetűzésem, hogy én nem szállhattam be 2 fazonhoz, merthogy ők pörögnének... nah mert én nem:D:D:D
    És nehogy már egy 40x éves fazon mondja azt, hogy Ő pörög és fejlődni akar, aki kb 1 hónapja jár le és végig pofázza az összes edzést^^
  • xxxpaulxxx
    #21337
    Hosszú... sok szarság... maguk az emberek... egyszerűen itt csak feltartanak engem a fejlődésben.
    Pedig azt tekintve, hogy 3000 FT a bérlet és kb 1 saroknyira van tőlem, úgy nem rossz... de nem tudom elviselni az embereket... elkurvult ez a terem:D

    Csak az a baj, hogy egy normális terem bérlete olyan 6tól kezdődik... és elég messze is vannak... de ha ez az ára, hogy nyugodtan és hatásosan edzek, akkor nem bánom:D
  • oliwwer
    #21336
    Mi volt?
  • xxxpaulxxx
    #21335
    Valaki tud Gödön vagy a környékén egy relatív olcsó, de jól felszerelt konditermet ajánlani?:)
    MA sokalltam be a mostanitól... Hihetetlen milyen faszkalap emberek vannak...
  • Effe88
    #21334
    jó azért csak kibírod gyorsan megiszod iszol rá vizet rágó aztán annyi
  • Kövesdi A
    #21333
    Érdekes , én abból 2db 3kg dobozzal , simán el fogasztatóm
    Bár be valóm , a mostaninak a nyomába se lép Twinlab
  • jazzy
    #21332
    Na nézzenek oda én is azt a fost ittam így..
  • oliwwer
    #21331
    Igen, az ananászos cyto whey pro-t én is így ittam.
  • csuszi
    #21330
    az a bajom a tesztoszteronnal, hogy mindig szándékosan telebasszák a cikkeiket idegen, tudományosnak ható szavakkal, ezzel is mutassák hozzáértésüket, kompetenciájukat és hogy ők mennyire geci okosak.
    ebben a cikkben is rengeteg ilyen eset van.
  • iko
    #21329
    [URL=http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_62_xci_414_anyagcsere_tuzenek_taplalasa.php]"Az anyagcsere tüzének táplálása" -- mítosz vagy valóság?
    [/URL]
  • jazzy
    #21328
    Igen jártam már úgy, csak én 5 kilósat vettem kóstolás nélkül amitől 6. adag után a hányinger kerülgetett.. be kell fogni az orrod mielőtt megiszod, vagy odaadod valakinek, máskor pedig kérsz mintát és megkóstolod előtte. Szoktak lenni ilyen 1 adagos minták.
  • Attila8805
    #21327
    Ok belátom előbb írtam mint olvastam:(
  • Attila8805
    #21326
    hali!
    Rajtam kívül járt már úgy valaki hogy elkezdtem inni a Max Gain Plus-t de a 6-7.ik adag után már csak a szagától is rosszul vagyok XD
    Úgy elég nehéz meginni hogyha hányinger kerülget tőle de ha már 4k -t kiadtam érte már csak meg kéne inni:D
  • Tyler1
    #21325
    nálam nem az a gond, hogy nem óramű pontossággal eszek, hanem hogy én 3 óra után már baszott éhes leszek :S
  • A Kaszas
    #21324
    jumbot neked:D
  • Vaxi
    #21323
    szerintem is elég fontos dolog a kajálás, de abban igazat adok, hogy páran túlzásba viszik az aggódást. most nem rád gondolok Tyler, hanem pl voltak ilyen kérdések az edző válaszol-ban, hogy "jajj bunny nem tudtam délben enni, csak egykor, milesz most jajjj ajjjajaj"..
    Sajna az én kajálásom is elég trének mondható, bár így vizsgaidőszak után már sokkal jobban odafigyelek. remélem meg is lesz az eredménye :)
  • Roger6
    #21322
    Szerintem meg fontos, hogy egész nap kapjon tápanyagot a tested, ezért fontos, hogy 2-3 óránként egyél. Persze ez saját vélemény. Egyébként meg: "akkor eszem amikor megéhezem " - én csak reggel vagyok éhes felkelés után, aztán a nap többi részét szépen végigeszem. De tudod mit jelent, ha a szervezeted jelzi, hogy éhes/szomjas? Nézz utána, Bunny is írt erről...
  • iko
    #21321
    Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem túl van misztifikálva ez a gyakori étkezés dolog. OK, hogy diéta alatt muszáj gyakran enni hogy az anyagcsere a toppon legyen, de tömegelés alatt szerintem az összkalória számít. Én legalábbis úgy látom, hogy míg régebben beosztottam óra percre az adagokat, mostanában akkor eszem amikor megéhezem és annyit amennyi jól esik (figyelve azért az elegendő fehérjebevitelre). Ennek ellenére nem igazán érzem a különbséget.
  • Tyler1
    #21320
    nálam most a melóhely tesz be rendesen. 5 óránként tudok csak zabálni, és a hulladék szó nem kifejezés arra, amiket tudok. még egy rohadt sékre sincs időm. mondjuk hazaérve már próbálok 2 óránként lapátolni rendeset, csak hát faszom...
  • Roger6
    #21319
    Húbameg... Én egész nap tudnék csirkét enni. Én még a csirkét is csirkével enném rizs helyett, ha lenne pénzem. Pedig nem vagyok vastag gyerek, meg túlsúlyos. Mégis az étvágyam néha csillapíthatatlan.
  • MaRee
    #21318
    Nos ez nézőpont kérdése, nekem sajnos nincs étvágyam a napi 150-160gramm fehérjémet megzabálni, egyszerűbb olyan 70 grammot meginni.
  • Vaxi
    #21317
    ott van az ;)
    de egyébként tényleg érdemes olvasgatni :)
  • Roger6
    #21316
    Persze, ez érthető, de én havonta nem fogyasztok el 1 kilót sem, te is tudod, hogy a szilárd étkezés híve vagyok. Szóval nekem a 3-4 kiló fél évig kitart bőven, ami 3-4 ízt jelent.
  • csuszi
    #21315
    igen, csak ha kisebb kiszerelésben veszel, akkor nem elhanyagolható a veszteség egy 5kg-oshoz képest. 3-4 íz pedig egy 5kg-ossal olyan 70-80rugó.

    én is mindig csokisat veszek, de higgyétek el, nem olyan fontosak ezek a dolgok mint ahogy hiszitek. én inkább fűszernek használom, édességnek, vagy ahogy vesszük. szerintem a 10 év alatt vettem 30-40kg-ot.
    ezerszer többet ér a hentesbót