33479
12316971501353788406.png
  • Solt
    #21396
    Ok, köszi...
  • Tyler1
    #21395
    100 millió oka lehet, a test a bőrön keresztül is méregtelenít, így ezt kiválthatja akármi(fehérjeérzékenység, hormonok, testépítőszerek, gyógyszerek, stressz).
  • Solt
    #21394
    Nekem a napi 5-6 is gondot okoz... néha már úgy tuszkolom le az ujjammal a végét! :D

    Ez elmúlt 2-3 hétben elég lazára vettem a figurát... :S

    Tóth Dani meg botrány! :D
  • Solt
    #21393
    Ahova járok terembe, ott is van egy ilyen srác... ez nem valami "szer" mellékhatása lehet? Na mindegy, csak furcsállom...
  • Vaxi
    #21392
    Én most a flash-t néztem meg.
    Ez a Tóth Dani, mint egy hegy.. :D Ha jól hallottam napi 9-szer kajál. ennyi.. Lehetne szegeden is hasonló szeminárium
  • MaRee
    #21391
  • Solt
    #21390
    Urak!

    Néztem a BB tv aktuális számát... az elején van az a székely srác... mitől olyan ronda ( pattanásos, ragyás ) az egész bőre?
  • xxxpaulxxx
    #21389
    Köszi szépen!:D
  • MaRee
    #21388
    Milyen módszereket ismertek a fekvenyomás felhozására? Nekem igazából nincs bajom a mellizmom tömegével vagy formájával, viszont az zavar, hogy 70 kilónál többe nem bírok belenyomni.Sok mindent olvastam már, pl hogy egy ideig minden más feladatot el kell hagyni és csak fekvenyomni, meg ilyesmi, kíváncsi vagyok a véleményetekre.
  • DjCooll
    #21387
    Köszi a tanácsod. Megpróbálok jobban oda figyelni a kajámra. :)
  • oliwwer
    #21386
    hülyeség.
  • Balazs15
    #21385
    császtok
    tegyük fel ha CE Extremet szedek amiben kreatin-etil-észter akkor az igaz hogy csak azoknak érdemes szedni akiknek suly feleslegük van és a zsirt alakitja át?? vagy ez egy baromság?
  • Vaxi
    #21384
    Én vágom, hogy mire gondolsz :)
  • MaRee
    #21383
    Nem rád értettem, ne vedd személyeskedésnek.
  • Vaxi
    #21382
    Mondhatod :D De mi a ráknak kell utálni? :D Nem foglalkozol vele, és annyi :) Ahogy mondod, le kell szarni azt, ami nem érdekel, aztán csókolom.
  • Roger6
    #21381
    Nem az a baj, hanem az, hogy ezt el is hiszed! Ha nekem nem tetszik egy weboldal, miért ne mondhatnám, hogy utálom. Az már divat is egyből? Hát hol a jó francban érdekel engem, hogy mi van a facebook-on, vagy az, hogy ki szereti ki nem. És még jobban nem érdekel, hogy ezt egyesek divatnak tekintik.
  • MaRee
    #21380
    Ugyan olyan divat a népszerű dolgokat utálni, mint "szeretni" :D
  • jazzy
    #21379
    Na basz észre se vettem a reklámot, törölve. Átsiklott rajta a szemem..
  • Vaxi
    #21378
    ezzel egyébként teljesen egyetértek!
    de szvsz a faszkönyv utálat is legalább annyira hypeolt őrület néhol, mint az imádata :D

    mintha valami csodaoldal lenne, az egyik imádja, a másik utálja. nem vágom miért :D
  • Roger6
    #21377
    Sean jól mondta. Megkérni meg nem itt kell senkit, az igét lehet hinteni azon a helyen, ahol lehet likeolgatni. Köszönszépenviszonhallásra!
  • SeanJRRussel
    #21376
    Persze,Roger amúgy is hajlamos túlozni néha,de pl nekem má a faszom ki van ezzel a butított likeolós kúrva néppel,mert mindenki csak likeol meg csurgatja a nyálát arra a nyomi facebookra.És ha az ember alapból rühelli akko képes hirtelen lyen dolgokat írni.Senkit nem akart megbántani,ahogy én sem,berakta a srác,aki akarja likeolja aki meg nem nem.
  • MaRee
    #21375
    Senki nem mondta meg NEKED hogy mit lájkolj meg hova regisztrálj, a srác(aki valószínüleg reklám) csak MEGKÉRT hogy kattintsunk rá egyszer egy gombra.
  • Roger6
    #21374
    Félreértesz. Felőlem mindenki oda regel ahova akar, meg lájkolják szét a világot, de NEKEM ne mondja meg senki, hogy mire nyomjak igent, vagy hova regeljek. Érted.
  • Vaxi
    #21373
    hehe én erre mindig csak azt tudom mondani, hogy nekem elég jövedelmező a lájkolgatás :D Eddigi legértékesebb nyereményem ez volt, amin a faszbúkról nyertem. :D
  • tigeroo
    #21372
    a sportikáról van mostis a linkben is szó.
  • SeanJRRussel
    #21371
    sportika kb 3 havonta csinál iylen akciót,sőt mostmár a közeljövőben lejáró termékekre is vmi 40% ot ad szóval felejtős.Maradjon meg a lájkolás a divatmajmoknak meg akik facebook függők.
  • Roger6
    #21370
    Ne haragudj, de ilyen hulladék oldalakra nem vagyok regisztrálva, ahol like-olni szoktak. A közösségi portálokat nem bírom - na ezt like-olom.
  • sapkafej
    #21367
    ezekből mindegyik kurva jó tanács, kivéve az első három!
  • MaRee
    #21366
    Has edzésétől nem fog lemenni a zsír, tömegelésnél nem lehet kardiozni, edzés után nem végzünk aerobot. Még vmi? :D
  • Effe88
    #21365
    has edzése,kardio,edzés után15-20 perc taposó gépen mondjuk ja és figyelj jobban a kajára ha esetleg eddig nem tetted volna
  • MaRee
    #21364
    Pihenőnapokon aerob edzés, de amúgy ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, max hogy nem eszel olyan ételeket amik amúgy is hizlalnak, mert ugye a napi kalóriát be lehet vinni szalonnából is
  • DjCooll
    #21363
    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tömeget növelek szedek kreatint mellette pedig a kellő kalória szükségletet.Fejlődök is,csak közben elég sok zsír került fel a hasamra ami viszont már nem annyira szimpatikus..
    Tudnátok valami tanáccsal szolgálni ez ügyben? Nagyon megköszöném :)
  • Kövesdi A
    #21362
    Én a fehérjét csak kiegészítésnek tekintem , és csak közvetlen edzés után iszok egyet , az is izolátum
    Naponta meg van , a fél kg csirke mell kb, többet nem is nagyon tudnék megenni
  • Sephirot T
    #21361
    Köszi erre voltam kiváncsi
  • csuszi
    #21360
    privát levél miatt írnék, hátha más is el van tévedve

    srácok!

    elhiszem hogy az ember szereti hinni hogy most vesz valamit és akkor az segít az edzésben vagy a fejlődésben fogyásban
    de ez nem így van
    a legtöbb tápkieg 1-2-3% segítség
    többet értek ha elballagtok a boltba és vesztek minden napra egy valag húst és azzal tömitek a búrátok
    ha mindenárom költeni akarjátok a pénzt, nosza vegyetek steak-et vagy lazacot vagy tököm tudja rákot tonhalat
    de ha még ennél többet is akartok, vegyetek multivitamint 4-5 rugóért
    de ha még ennél is több pénzetek van akkor duplázzátok meg a vitamint
    és még ha ennél is több pénzetek van akkor vegyetek fehérjét
    aztán kreatint meg a többi "hülyeséget"

    elhiszem hogy jó hogy rá van írva a dobozra zacskóra hogy ez fasza és ez lesz de nem igaz
    úgy érzi az ember hogy most tett valamit a fejlődésért
    de nem tett
    nem lesz jobb a fejlődés számottevően
    lehet ez ellen ágálni, mondani hogy de nekem használt, vagy a spannak, vagy józsinak a teremből
    de nem ettől lett nagyobb, szálkásabb, erősebb
    hanem mert edzett és rendesen kajált
    az a 95%
    vagy több
  • csuszi
    #21359
    1kg brokkoli
    1kg répa
    1kg buresz
    stb
  • csuszi
    #21358
    2x50g, összesen 100g, őrölve. ebben olyan 30g rost van.
    ennyi rosthoz kell 1,5kg narancs vagy
    1kg alma vagy
    3kg ananász stb

  • Sephirot T
    #21357
    Csuszihoz lenne kérdésem.Pár hete irtál egy olyat hogy a lenmag lazán elintézi a napi rostszükségletünket,kb 1-2 kg zöldséggel ér fel.Itt milyen mennyiségű lenmagról van szó?
  • Brolly
    #21356
    Ez így van. De akkor ezek szerint nem azért válaszol, mert felkúrja magát ezeken, hanem, hogy mi is röhögjünk ezeken. Bár helyében én gyűjteném őket, nem válaszolva nekik, és ha már szépszámban összegyűltek, akkor kitenni őket :D
  • Tyler1
    #21355
    ezek felidegesítik? az a baj, hogy a visszaírogatásaival pont azt éri el, h a sok fasz ezen élje ki magát, ha egyből törölné a picsába ezeket, nem lenne ennyi iq bajnok :)