33474
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #33394
    Új Lara Croft:


    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2018.01.31. 13:41:49
  • biomage
    #33393
    rendben :D
    Én is ere gondoltam, ilyen kevés idejű kardió edzés nem fog zsírt égetni, vagy csak nagyon keresett.
    Inkább keresek egy hosszabb videót, kösz a jó tanácsot, éhgyomorral fogok majd edzeni.
    Majd úgy csinálom hogy evés előtt, aztán utána 3 órával. és csökkentem a cukor bevételt is talán este nem eszem mást csak húst, kenyér nélkül, meg majonéz nélkül.
  • Roger6
    #33392
    Már egy hete gondolkodom azon, hogy mit írjak ezekre a 15 perces szarokra ide úgy, hogy ne basszanak ki a fórumról. Te megfogalmaztad nagyon jól, teljesen egyetértek veled.
  • DarkHorSe
    #33391
    Mi ez a 15 meg 6 perces dolog.
    Dietazzal meg menjel el edzoterembe. Otthon az emberek 99.99%-a el fogja buziskodni egy ido utan. Ha annyira akarsz otthon edzeni, vegyel egy szobabiciklit es minden reggelj tekerj egy orat vagy 45 percet ehgyomorra. A dietat meg vedd komolyabban :D
  • biomage
    #33390
    Hali

    Zsírégető edzésre adtam a fejem, otthon végezhető formában, találtam két videót ami tetszik, de mivel kezdő vagyok, gondoltam itt kérek tanácsot hogy az a két videó közül melyik lenne jobb a testemnek, vagy esetleg ha valaki tud egy jó zsírégető fit program videót otthon végezhető fajtát, nyugodtan szúrja be, meg valami készítményt amivel még több zsír tudok égni, benne vagyok ilyenbe is.

    Testem
    80KG
    22 cm hosszú 12 cm magas és a legvastagabb helyen 5cm vastag a hány a hason
    a combomon van egy kis háj.
    Mellek, nincs kimondottan izom.
    Nem mozgok sokat inkább ülök és kézi munkát végzek, ezért is van háj a hasamon :/, 80kgmal szép hassam is lehetne hát ez van.

    Ebédre kb 400 cal eszem és nem rég tértem át a kevés cukor diétára, ez 1 szelet kenyérbe merül ki, kettő helyet.

    Ez a két videó amit találtam

    1


    2
  • DarkHorSe
    #33389
  • Roger6
    #33388
    Köszönöm szépen :)
  • Stockbauer33 #33387
  • adam46
    #33386
    Ez olyan, mintha felfednénk a bűvészek titkait!
  • Tyler1
    #33385
    Kiss Jenő még nem nyilatkozott az ügyben? Hogy a magyar törvények miért árulják el a testépítést?
  • adam46
    #33384
    Mekkora szavak Bélától, remélem a szabadban nyilatkozta ezt és nem omlott rá a mennyezet.
  • Roger6
    #33383
    "– Tudok róla, hogy jártak az edzőteremben a rendőrök, de nálunk semmi tiltott szert nem találtak. Még a házirendünkben is külön kiemeljük, hogy szigorúan tilos behozni vagy használni illegális szereket – közölte Kathi Béla."

    BLIKK cikk - hátha még nem olvasta valaki.
  • biomage
    #33382
    szúnyog átváltozik atom szúnyoggá :D jobb lett volna :D
  • Stockbauer33 #33381
    Így lett Szúnyogból a magyar Schwarzenegger
  • KaBuTo666
    #33380
    Az igen... :O
  • adam46
    #33379
    Atya világ. Molnár Peti utána neki van még igazán jó fizikuma.
  • Stockbauer33 #33378
  • adam46
    #33377
    Felhasználását sem támogatom, ahogy a csalást sem a játékokban, aki így nyer, annak saját lelkiismeretével kell elszámolni. De ez nem ugyan az a téma, mintha egy testépítő kétes eredetű illegális szereket árulna. Amiket ki tudja, hogy melyik garázsban állítottak elő. Továbbra sem tudom elfogadni azt, ha valaki így nyer adózatlan 50+ milliókat, amit befektet egy pénzmosodába és utána jajdesokatadózik.
  • DarkHorSe
    #33376
    Reszben ok is penzmosok persze, mert tiltott szereket szednek, csak azert hogy masokat legyozzenek igy dicsoseget meg egy csomo penzt bezsebelve. De a profi sport mindig is igy mukodott, nincs ezzel gond.
    Ez a szteroid hasznalok 0.001%-at teszi ki, vagy meg annyit se. Ugylatszik a joggyakorlat ilyen, hogy itt is inkabb az arust, mintsem a hasznalot buntetik, ugyan ugy mint a kabitoszer eseteben.
  • Roger6
    #33375
    Akkor jöjjön egy másik morális kérdés: az összes olimpikon is pénzmosó, aki doppingol, mert az illegális szerektől elért eredménye után kapja a pénzt? Vagy az rendben van, mivel közvetett módon szerzi a zsét, tehát az illegálisan vásárolt doppingszerből adódó sportteljesíménye után? Most csak én érzek némi paradox jelleget a témában?

    Tehát aki árul, az rohadjon meg, aki viszont a szerekből kifolyólag kap pénzt (nem az eladása után), az okés? Mert itt, ahogy látom főleg a terjesztés utáni sittelést követelitek, de a másik oldallal nem volt gond.

    ", aki sportteljesítmény fokozása céljából tiltott teljesítményfokozó szert előállít, kínál, átad, forgalomba hoz" Magyarországon tehát az előállítást, birtoklást, és a forgalmazást tiltja törvény, a használatát nem. Tehát mivel nincs tiltva, nem illegális a használata (már eleve ez óriási hülyeség így egyben), tehát akkor társadalmilag elfogadott, Dark fater elmélete szerint?
  • adam46
    #33374
    Igen, ezt hívják úgy, hogy pénzmosás.
  • DarkHorSe
    #33373
    Akinek illegalis bevetele van, az egy egyszeru tolvaj.
  • Roger6
    #33372
    Ja értem, szóval szerinted ha valakinek illegális bevétele van, az úgy megy be a boltba, hogy "kérek egy LED TV-t, de áfa nélkül b+". :D Köszi, ma nagyon jó kedvre derítettél a hülyeségeiddel Vagyis ma is.
  • DarkHorSe
    #33371
  • Roger6
    #33370
    No, akkor tisztázzuk. Sokan azt hiszik, hogy aki illegális dolgokkal kereskedik, az nem fizet adót. Dehogynem. Minden szart befizetnek, a terem után, az alkalmazottak után, a megvásárolt sportszerek után. Van egy bevétele, ami után nem adózik, de amit abból vesz, azután ismét leadózik - autó, ház, nyaralás, luxuscuccok, faszomtudja mi. Szóval még több adót is fizet, mint amennyi hivatalosan a bevétele, ha bármilyen dolgot vesz a keresett pénzen. Szóval legyél nyugodt, sokkal több adót fizet be, mint te saját magad.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2017.10.11. 13:45:44
  • adam46
    #33369
    Én nem tudok ezen annyira nevetni, hogy még adót sem fizetnek utána. Mikor az én fizetésemmel megegyező összeget kell majdnem beadózni, valahogy elszomorít, hogy ezek pedig semmit nem fizetnek és még magasztalva is vannak.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2017.10.11. 13:24:06
  • Roger6
    #33368
    Tippem szerint Andrasek a piros ruhás, ahogy Tyler is említette a nevét az üggyel kapcsolatban.
  • DarkHorSe
    #33367
    Es kik vannak a videoban? :D En nem tudok rajonni
  • Roger6
    #33366
    Minden cikket elolvastam, és minden videót láttam már ebben a témában, nem tudsz újat mutatni. Azért érdekes, hogy drogok ellen nem tudnak ilyen hatásosan fellépni, vagy a hamis alkohol és cigaretta miatt, ami hasonlóan, vagy még inkább súlyos dolog, mint a dopping. És hogy nevessünk a végére ismét: még adót sem fizetnek utánuk
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2017.10.11. 12:55:47
  • DarkHorSe
    #33365


    ok se fognak rohogni a boriben :D
  • DarkHorSe
    #33364
    Elmehet nyugodtan olyan orszagba ahol ez legalis, nem fog hianyozni.
  • Tyler1
    #33362
    "Aki koxol annak 99.9% nem elsportolo, hanem csak atlag gyuros"

    Ez a baj. Élsportoló, aki versenyszerűen űz valamit, esetleg abból is él, tehát a teljesítményfokozás kikerülhetetlen. Az átlag gyúróst senki nem kényszeríti doppinghasználatra.
  • Roger6
    #33361
    Ne röhögtess tovább, így nem tudok enni
  • DarkHorSe
    #33360
    Miert kellene hagyni hogy masok lopkodjanak? Vagy rajuk nem kellene vonatkozni a torvenynek, mert spartasat jatszanak 24/7? En komolyan gondoltam, szar kis geci dealerek
  • DarkHorSe
    #33359
    De ti milyen elsportolokrol beszeltek egyaltalan? Aki koxol annak 99.9% nem elsportolo, hanem csak atlag gyuros, akinek fogalma sincs mit szed be. Majd biztos elhiszem a random jozsiknak a terembe amit mond. Nevetseges.
    Akar meg lehetne is, 18 ev felett eldontheted azt csinalsz amit akarsz. De nincs igy, ez a torveny es szerintem jobb ez igy.
  • Roger6
    #33358
    Valld be, ezen az adós témán te is elröhögted magad, nem vagy te ilyen kőszívű
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2017.10.11. 12:36:14
  • Roger6
    #33357
    Egyetértek.
  • Tyler1
    #33356
    Mindenki a saját maga életét "teszi tönkre", ez nem másnak a felelőssége, hanem az egyéné aki vállalja a használatát. Aki élsportoló, annak kell és tudja is használni, ergo nem teszi tönkre az életét, mindenki másnak meg nem szükséges, nem is ért hozzá, nem is tudja használni, így nő a rizikófaktor is.
  • DarkHorSe
    #33355
    Huhh, geci, hallom, belenezek a tukorbe

    remelem az osszes szarrago aki szteroidot arul a bortonbe fog megrohadni
  • Roger6
    #33354
    Nem bírom abbahagyni a röhögést baszki, ez kurva nagy Nem fizetnek adót :D :D Ez a legkomolyabb érv, amit eddig hallottunk, elküldtem pár embernek ezt a világmegváltó érvet tőled, értékelték ők is