33477
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #33356
    Mindenki a saját maga életét "teszi tönkre", ez nem másnak a felelőssége, hanem az egyéné aki vállalja a használatát. Aki élsportoló, annak kell és tudja is használni, ergo nem teszi tönkre az életét, mindenki másnak meg nem szükséges, nem is ért hozzá, nem is tudja használni, így nő a rizikófaktor is.
  • DarkHorSe
    #33355
    Huhh, geci, hallom, belenezek a tukorbe

    remelem az osszes szarrago aki szteroidot arul a bortonbe fog megrohadni
  • Roger6
    #33354
    Nem bírom abbahagyni a röhögést baszki, ez kurva nagy Nem fizetnek adót :D :D Ez a legkomolyabb érv, amit eddig hallottunk, elküldtem pár embernek ezt a világmegváltó érvet tőled, értékelték ők is
  • Roger6
    #33353
    Huhh, geci, ezzel most szíven ütöttél: "nyilvan adot se fizetnek"

    Te hallod, nézz bele a tükörbe, aztán próbáld ezt úgy elmondani magadnak, hogy nem röhögöd pofán saját magad. Mondjuk eddig is pont ennyire vettelek komolynak és szavahihetőnek, na de ez az érv odabaszott a rendszernek rendesen.
  • Roger6
    #33352
    Én nem csak testépítőkről beszéltem, mint doppingszer használókról, hanem olimpikonokról, élvonalbeli sportolókról, és a régmúlt gladiátorjairól. Kerékpárosokat hoztam fel példának, hát ők mindenek, csak izmosak nem. A legtöbb ember nem a végelgyengülésben szenvedő betegek gyógyszerét használja az élsportban, ráadásul bocsáss meg, mi köze a kettőnek egymáshoz? Van, aki a c-vitamint azért fogyasztja, hogy túléljen valamit, van aki meg azért, hogy egészséges maradjon. Akkor most ne fogyasszak c-vitamint, mert azt a haldokló rákos betegeknek is osztogatják több grammjával naponta? Vagy ha valamit lehet több dologra is használni, ne tegyük, mert... izé... mert... hát mert izé mertneosztennyi. :) Na én meg ezen röhögök
  • DarkHorSe
    #33351
    Tenyleg nem ertem miert olyan nehez felfogni hogy

    Random emberek arulnak szteroidokat
    tonkreteszik mas emberek eletet
    egeszseget, fiataloket is
    nyilvan adot se fizetnek
    nyilvan nem legalis uton szerzik be ezeket a dolgokat
    nem tudod mit veszel meg
    nem is tudod a mellekhatasat

    De amugy en azt olvastam ha esszel csinalod nincs is mellekhatasa :D
    Szerintem meg ha van eszed nem szedsz be semmit, aki meg koxol es idiota legalabb hamarabb meghal (y)
  • DarkHorSe
    #33350
    Az alkohol, meg a cigaretta tarsadalmilag elfogadott pszichoaktiv szerek. Tetszik, nem tetszik ez van. Fiatalkoruak nemis vehetik meg oket.

    A vegelgyengulesben szenvedo emberek gyogyszeret a seggedbe szurogatni, csak hogy izmosabbnak nezzel ki tarsadalmilag meg nem elfogadott. Sajnalom. Persze az is egy szint ha szerinted ez normalis, nincs gond :D :D :D
  • Roger6
    #33349
    Alkoholt tiltja a törvény? Nem. Halnak meg benne emberek? Százával, sőt ezrével, van aki gyorsan, van aki szépen lassan.
    Cukrot tiltja a törvény? Emberek halnak meg miatta? Igen, szépen lassan.
    Dohányzás? Szintén.

    Na most akkó, hogy is van ez?
    A logikád eléggé hibás barátom, de ugye ezt az évek alatt már megszokhattuk.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2017.10.11. 10:41:34
  • adam46
    #33348
    Előbb, vagy utóbb mindenkinek meg kell fizetni a kemény kokszolással töltött éveket. De amúgy nem a felhasználásra mondtam azt, hogy le lehetne csukni őket, hanem a terjesztésért. Semmiben nem különböznek egy drog deeler-hez képest ilyen téren szerintem.
  • DarkHorSe
    #33347
    Ja igen, "semmi baja nem lesz, ha ésszel csinálja" Ez nagyon jó, be kene rakni ide a banner ala :D Kurva jot rohogtem
  • DarkHorSe
    #33346
    Törvény tiltja? igen
    Ők árulják ? Igen
    Más emberek halnak meg miatta? (szépen lassan) igen

    Nincs több kérdésem.
  • Roger6
    #33345
    Azért az egyszerű dealerek kicsit erős szó, a sportban elértek ezek közül az emberek közül sokan elég magas szintet. Egy versenysportoló mindig is használt doppingszert, minden szakmákban szinte. Meg lehet nézni a kerékpárosokat, jobban televannak, mint a testépítők, és amatőr versenyen is. Már a gladiátorok is használtak dolgokat, gombákat, halluconég anyagokat (fájdalomcsillapításként), alkoholt, és még lehetne sorolni. Nem új keletű dolog.

    Hozzátenném, hogy egyikük sem mondta, hogy nem doppingol, vagy nem használ valami szert, de ezt nem lehet csak úgy elmondani TV-ben, vagy videóban, hiszen illegális dologról van szó. Ez vele jár, mindenki tudja, és azért, mert nem verik a mellüket, hogy na én bizony telebasztam magam 5 tűvel ma, attól még nem álszentek, hiszen a tű kaja nélkül szart sem ér. De ők azt mondják, hogy a kaja fontos, ami igaz, sőt, a legfontosabb az egész egyenletben.

    Nálunk a teremben volt egy srác még pár éve, elkezdett egy kúrát, csak hát nem kajált jól hozzá. Teleszart búvárruha, 60 kilósból lett 90 kilós hányadék, nulla testtel. Amikor azt kérdezted, hogy hogy mit kajál, mert kéne formálódnia, akkor azt mondta, hogy az nem számít, mert erőemelő, amikor meg azt kérdezted, hogy mennyivel guggol, akkor azt mondta, hogy ő testépítő, nem érdekesek a súlyok. Na és ezzel a mentalitással van gond rohadt nagy gond. Amúgy kit érdekel, hogy teleküldi magát az ember, ha ért hozzá? Semmi baja nem lesz, ha ÉSSZEL csinálja. A piálás legális, aztán ezrek halnak meg tőle évente. A fos cukor is legális, pedig attól is rengetegen dobják fel a pacskert, nem beszélve az egészségtelenebbnél egészségtelenebb kajákról. Vannak ennél sokkal nagyobb gondok, mint hogy valaki doppingszert használ, vagy ad el.
  • adam46
    #33344
    Látszik rajta, hogy őrült, csak tartsa magát a 4 fal közé. :D
  • Tyler1
    #33343
    Gery hatalmas forma, régebben váltottam néhány szót vele online, őrült fazon :D
  • adam46
    #33342
    Ez is akkor egy ostoba jószág. Jelentsétek tiltott gyógyszerrel való visszaélés miatt. Én már leszedettem egy ilyen videóját, csak most nem működik a gomb. :D

  • DarkHorSe
    #33341
    Le is kellene szerintem, ezek csak egyszeru dealerek, aztan a nagykozonseg elott meg toljak a csirke rizs sparta dumat

    hahaha
  • adam46
    #33340
    Szerintem nagyon sok testépítőt le lehetne csuki ezért. Csak lehet ők nem olyan hülyék, hogy a zoknis fiókjukban tartsák az 50 milla kp-t. :D
  • Roger6
    #33339
    Akkor tévedtem
  • adam46
    #33338
    Még a termei előtt Debrecenben ő szolgáltatta a "legtisztább" cuccot, nem egy ismerősöm tőle vásárolt be.
  • Roger6
    #33337
    Általában nem a felhasználót, hanem a terjesztőt és előállítót kapják el, Béci szerintem nem volt benne a bizniszben, bár ki tudja.
  • Stockbauer33 #33336
  • KaBuTo666
    #33335
    Hoppá...
  • adam46
    #33334
    Hááháháháhááháháhá csúnya dolog a kárörvendés, de most leszarom. :D Megérdemli az összes kis buzi, Kathi Béci is beállhatna a sorba de tüstént.
  • Tyler1
    #33333
    Bohos hajdú-bihari, és az életkor is stimmel. Szinte biztos, hogy ő az.
    És lemerem fogadni, hogy A.Krisztián pedig az ex-scitec Andrasek Krisztián.
  • Roger6
    #33332
    Hajdú-bihariak árulták az illegális doppingszert: hatalmas üzlet volt

    "A nyomozás adatai szerint a 42 éves Sz. Zsolt, a 38 éves B. Kornél, a 37 éves P. Tamás, és a 32 éves M. Dénes rendszeresen tiltott teljesítményfokozó szereket, valamint Magyarországon nem engedélyezett egészségügyi termékeket árult az ország több városában."

    B. Kornél lehet Bohos Kornél?
  • Stockbauer33 #33331


    Csuhai :)
  • adam46
    #33330
    Olyan buta ez az ember. Ő "tiszteli" a sporttársait, erre kineveti azért, mert a csak 77 kilósan állt a Mr. O színpadán? Érdekes, hogy a testépítők közül csak ő csattant fel ezen egyedül...
  • DarkHorSe
    #33329
    En orulok neki, legalabb van valami :D
  • Roger6
    #33328
    Na ez már tényleg a legalja:
  • DarkHorSe
    #33327
    nem rossz csapat :D
  • adam46
    #33326
    Valószínűleg itt a válasz hogy Molnár Peti miért nem megy át profiba. Tóth Dani is 9. élete legjobb formájával, ha nem a Magyar legjobb profi lenne, akkor nem hiszem, hogy a Scitec foglalkozna vele. Nekem nem tetszik a formája. Valószínű Molnár Peti jobban jár anyagilag az amatőrben.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2017.10.01. 10:03:29
  • adam46
    #33325
    Nagyon pol correct. Ő egy értelmes ember, de igaz a mondandója.
  • Stockbauer33 #33324
    https://shop.builder.hu/mit-tanulhatunk-dallas-mccarver-halalabol-a4512




    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2017.09.28. 23:42:39
  • Tyler1
    #33323
    Törölte.
  • DarkHorSe
    #33322
    De az a kopkodos durvabb az holvan :D
  • Tyler1
    #33321
    Már annak az ügynek a kapcsán is felszólalt Jenő kb. ugyanazzal a mondanivalóval, mint most, hogy hagyja mindenki a testépítést békén, hagyja mindenki békén a tabukat, ez a sport sérthetetlen, a testépítők sérthetetlenek, ne árulja el senki őket. Tette mindezt akkor szofisztikált stílusban. Hogy most miért süllyedt ilyen mélyre, nem is értem...
    Arnold Schwarzenegger elárulta a testépítést, mikor felvállalta a doppingolást? Elárulta, mikor a élesen bírálta a testépítés és a Mr. O. jelenlegi irányvonalát?
  • adam46
    #33320
    Na, vajon ki fog még beszállni Kiss Jenő mellé? :D
  • Roger6
    #33319
    Több cikk is van róla: ITT
  • DarkHorSe
    #33318
    Muti már mert en meg nem talalom :D
  • adam46
    #33317
    Mindig csalódik az ember valakiben. Most Kiss Jenő. Én például Kathi Bélában akkor, mikor volt ez a balhéja a gyerekkel, aki mert pár kritikával illetni az akkori barátnőjét Vivient, akkor látszott, hogy mennyire primitív buta ember is. Ekkor beszállt a szájkaratéba Molnár Peti is, sajnos nem egy értelmesebb szinttel. Magyarországon már kevés az olyan testépítő akit tisztelek. De például Illés Norbi, mint naturál testépítő abszolút tisztelendő, a többi Magyar "sztár" pedig, háááááát, inkább hagyjuk.