33474
12316971501353788406.png
  • adam46
    #33434
    Ha van lépcsőző, akkor szerintem inkább csinálj intervallum kardió edzést lépcsőzőn. Szerintem legjobb.
  • Since
    #33433
    Koszonom a valaszodat Fritz. Az az igazsag hogy nagyon lassu a fejlodes, igaz mar 37 eves vagyok. Par eve abba kellett hogy hagyjam az edzest derekproblema miatt de fel eve elkezdtem ujbol es nem mennek le a kilok. 182cm magas vagyok es 87 kg. Feherje illetve kaja rendben van, mellette szedek glutamint illetve edzes kozben bcaat iszogatok. Egy nap pihenom van, es egy izomcsoportra szoktam edzeni kb 1 orat. A heten 2x vagy 3x megyek futopadozni (laza kocogas) de ugazabol nem megy le semmi :) Tesztoszteron fokozorol megbazt hallottam hogy felgyorsitja az anyagcseret es a regenaroladasi idot. Zsiregeto szinte semmit nem hadznalt, es ez mar a 4. honapom hogy szedem... Esetleg valami jo tanacs? Olyan 82 kgra szeretnek lefogyni.
  • 0Fritz
    #33432
    Semmi bajod nem lesz attól, hogy együtt szeded, de:
    A boltban kapható tesztoszteron fokozókból is többféle létezik és nem feltétlenül van rá szüksége mindenkinek. A hatása sem eget rengető, mivel ezek „csak” stimulálják, serkentik a természetes tesztoszterontermelést. Akinek alapból magas a tesztoszteronszintje, az még kevésbé fog érezni bármiféle változást.
    A zsírégetőt a helyedben elhagynám, mivel ha létezne hatékony zsírégető, akkor már mindenki szálkás lenne. Mondjuk arra tökéletes, hogy a regenerációs időszak alatt is pörgesse a tested/szíved és még véletlenül se tudd rendesen kipihenni magad.
    Ha nagyon költeni akarsz valamire, akkor inkább próbáld ki a különböző kreatinokat, hogy számodra melyik a jobb. A tesztoszteron fokozót is kipróbálhatod ha szeretnéd, de nem ez az elsődleges táplálékkiegészítő.
  • adam46
    #33431
    Szvsz minden tesztoszteron fokozó egy nagy kamu.
  • Since
    #33430
    Sziasztok! Velemenyeteket szeretnem kikerni hogy zsiregeto melle lehet-e szedni tesztoszteron fokozot (natur bio) vagy abszolut nem ajanlott es mellekhatasok is fellephetnek a legrosszabb esetben? Koszonom valaszotokat!
    Utoljára szerkesztette: Since, 2019.07.17. 19:11:39
  • Glutamin
    #33429
    En tovabbra is hallgatom, bar ritkabban csinalnak radiot. Bunny frusztracioja valami egeszen mas teruletrol johet, mert ahogy a semmibol felepitette ezt a bb-tv, radio, edzoterem vonalat es ebbol meg tud elni az minden csak nem a panaszkodasra valo dolog.
  • Stockbauer33 #33428
  • DarkHorSe
    #33427
    Szerintem megerdemelten, phil véééégre kiszopott, szar mr o volt eddig is
  • adam46
    #33426
    Shawn Rhoden Mr. Olimpia lett!
  • Stockbauer33 #33425
  • Stockbauer33 #33424
    Molnár Peti - PCA America előtt,lazít még egy kicsit.


  • Roger6
    #33423
    Eleve nem értem,hogy a turmix után miért vársz 2 órát a kajával? Edzés után turmix egyből, edzés után 40 perccel meg szilárd kaja. Szóval ha 8-kor turmix, akkor 9-kor mehet a csirkerizs. Az máris nem este 11. Meg tudom, hogy sokan erőltetik ezt a gyorsan visszatöltjük a glikogénraktárat, ezért edzés utáni turmixba megy a CH, de én azt sem javasolnám, ha hízékony vagy.

    Nyilván mindenki maga tudja, de a lenmagolaj tele van kalóriával, szóval ha hízékony vagy, annak a fogyasztását előbbi időpontra tenném, nem este 10-11-re.
  • shaba23 #33422
    Kis tanács kéne a kajához :)
    Napi 7 étkezésre van felosztva a kalóriabevitelem, de eddig du.5-kor volt az edzés 6-ig, így 6-kor turmix, 7-kor "csirkerizs", 10kor zero protein, meg lenmagolaj.

    Most ez megborult, mivel mától csak 7re tudok edzeni járni, így 8kor turmix, és itt jönne a kérdés, hogy mennyire jó az nekem, ha este 11kor eszem a szilárd kaját? 8kor már így is bemegy egy nagyobb mennyiségű CH a protein mellé a turmixban, ráadásul hízékony vagyok.
  • DarkHorSe
    #33421
  • DarkHorSe
    #33420


    old school shit
  • Stockbauer33 #33419
  • DarkHorSe
    #33418
    Igen, nagyon birom ezt a csavot. Egyik szemelyesen kedvencem, rogton Lee utan :D
  • Roger6
    #33417
    Aki képes kicsit tovább is gondolkodni, minthogy "hát ez koxol", annak:

  • DarkHorSe
    #33416
    Szerintem csak azt vedd meg :D
  • Sippie
    #33415
    azt is néztem mellé, fekvenyomáshoz, guggoláshoz stb :D
  • DarkHorSe
    #33414
    Hülyeség, inkább vegyél egy erőkeretet. Azzal az alapgyakorlatokat siman meg tudod csinalni, nem profi szinten meg az bőven elég.
  • Sippie
    #33413
    Sziasztok!

    Egy ilyen gépnek lehet értelme szerintetek, ha az ember nem profi szinten akarja nyomni? Vagy valószínűleg idétlen a kialakítás és nem olyan jó egy kombinált gép?
    Köszi!
  • Stockbauer33 #33412
  • DarkHorSe
    #33411


    az ifju flexatron :D
  • DarkHorSe
    #33410
  • DarkHorSe
    #33409
    Annak mindig van ertelme, csinald csak. Mindegy hogy edzel, gyorsabban regeneralodsz, erosebb leszel tole.
    sok sikert
  • shaba23 #33408
    Sziasztok. Valakinek van tapasztalata, hogy saját testsúlyos edzésnél (van benne valamennyi súlyzós is) lehet-e értelme a kreatin kúrának?
  • Stockbauer33 #33407
  • DarkHorSe
    #33406
    rip Polyak Istvan
  • Roger6
    #33405
    "Namármost felvetődik pár kérdés: pl kinek mi a klasszikus ugye." - mivel én a válaszadó vagyok, nem a kérdező, így nyilván nem írom le, mi a klasszikus számomra.

    A másik, hogy nem "újdonságot" mond, a videóban annyi hangzik el: "nagyon sokat gondolkodtam azon..." Tehát eszébe sincs eladni neked, mint valami spanyol viaszt, hanem azt mondta, hogy ő ezt a gyakorlatot alkalmazza rá.

    Ez nem egykezes stílus vazzeg, ez egyetlen gyakorlat, ami specifikusan az adott izom egy bizonyos részére hat, szóval ihatod a kávédat nyugodtan
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2018.03.24. 15:59:49
  • Retsu
    #33404
    Hali újra! Namármost felvetődik pár kérdés: pl kinek mi a klasszikus ugye. Másik dolog, hogy ez nem az első eset amikor valahonnan(esetleg a még ésszerűen edző "plebs"től) átvesznek, reklámoznak gyakorlatokat és módszereket nagyjaink... Konkrétan pl. mikor én itt az EGYkezes stílust írtam, a többség hülyének nézett. És lám, Péter most feltalált 1 "újdonság"ot... mondom ezt úgy, hogy személy szerint a békesség híve vagyok, nade ilyenkor nem kell kávé az embernek.
  • Roger6
    #33403
    Bocs, de az edzéstervhez nem tudok mit hozzászólni, vagyis negatívat nem akarok. Én a hagyományos, klasszikus edzésmódszerekben hiszek, ettől ez még lehet persze jó.

    Érdekes gyakorlat:
  • norb1704
    #33402
    Sziasztok!

    Ráakadtam erre a számomra kecsegtető programra és következő héttől el is kezdeném.
    Ti mit gondoltok róla? Esetleg valaki próbálta már?

    https://gdmuscleplanet.hu/article/a-phul-program

    Üdv
  • adam46
    #33401
    :D Lehet van némi frusztrációja, de ez a felfogás, hogy minden szar, mindenki köcsög, csak én vagyok helikopter... :D
  • DarkHorSe
    #33400
    Hat ha enis szet koxolnam az agyam, aztan a vegen ugy nezneki ki mint egy rakas szar, lehet enis utalnam az eletet.
    Foleg ha ebbol kene cserebe megelnem :D
  • adam46
    #33399
    Szoktátok hallgatni a BB radiót? Előző hetit végighallgattam, de a maiban már annyira sok volt Bunny fászsága, hogy kinyomtam a picsába. Ennek az embernek minden szar, mindenki egy fasz, agyrém. :D
  • DarkHorSe
    #33398
    En azokat is bezaratnam akik szedik ezeket a szarokat, feketekereskedelem elosegitese.
  • Roger6
    #33397
    Nem igazán tudtam meg róla többet sajnos. De gondolom itt ez több hónapos herce-hurca lesz, addig nem igazán fog napvilágot látni több részlet.
  • Stockbauer33 #33396
    Van erről vmi fejlemény Grabo?
  • biomage
    #33395
    Na még1x

    Mesze van a lakás a kondi teremtől, kb fél óra alatt éred oda, ez kicsit sok idő, ara gondoltam hogy inkább otthon próbálok szerencsét.
    Tudom így kevesebb zsír fog majd égni vagy nem, de kiakarom próbálni, nem is kell olyan sok kilótól megszabadulnom, kb 10KG, fél év kemény tréninggel talán összejön otthon is.

    Mivel kezdő vagyok, inkább ide jöttem tanácsot kérjek hogy lefedjem a teljes testemen lévő izom csoportokat hat vagy öt napos tréninggel.
    Így néz ki a jelenlegi edzés tervem, kérlek ne nevesetek ki.

    Hétfö: szünet, azért mert péntek szombat vasárnap intenzív edzést szeretnék, mert akkor kicsit több kaját veszek magamhoz, hétköznap étteremből jön a kaja, a többi napon meg én csinálom a kaját.
    Kedd:Has prés és valami mellre való tréninget kéne ajánlani.
    Szerda: nincs ötletem mit kéne erre a napon csinálni.
    Csütörtök: Szünet
    Péntek: lépcső futás, 10 emeletes panelban lakom, szóval van pár lépcső amit megmászhatók
    Szombat:Guggolás esetleg ugrással, külön külön vagy egyben mindkettőt
    Vasárnap:fekvő támasz

    Adjatok tanácsot hogy tehetném az edzés tervemet jobbá.

    Köszi.