33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #21516
    Jó-jó, akkor biztos faszán áll majd rajtad a fél év alatt felszedett 20 kiló! És ez nem kötözködés, de szerinted a fél év alatt összeszedett súlyod miből fog állni, ha 20 kilóval többet nyomsz? Mert ezt tisztán, zsírmentesen nem fogod bevinni, emberi genetikai határokon túlmegy ez. De mióta a teremben is azt mondják, hogy cigánypecsenyét esznek nutellával, mert attól híznak, én el is bújtam a nyomorék zsírmentes tömegnövelésemmel. (zsírmentes = minél kevesebb zsír felvétele nélkül - hátha ez valakinek nem tiszta).
  • Solt
    #21515
    Írtam volna, hogy 20 kiló színtiszta izmot akarok? Mellesleg ha színtiszta izomról beszélnénk, akkor nem kéne diétázni sem utána...

    Viszont te lassan nézhetnél valami nőt magadnak... hátha nem kötnél bele még az élő fába is! ;)
  • Roger6
    #21514
    Semmi, tuti színtiszta izom az a +20 kiló!
  • Solt
    #21513
    Ha három alatt ment tíz, a következő három hónapban miért ne mehetne? Főleg, hogy világ életemben 85 körül voltam...

    Ez a cél... ha nem lesz meg a 90, csak 87, akkor sem fogok kétségbe esni...

    De mesélj, mi a kivetnivalód...
  • Roger6
    #21512
    6 hónap alatt 20 kiló? Igazán?
  • Solt
    #21511
    Novemberben 71-ről indultam, most 81-82 vagyok... áprilisig jó lenne elérni a 90 kilót, aztán kezdődhet az igazi önsanyargatás! :)
  • Vaxi
    #21510
    államvizsga és egyéb fasszágok miatt visszaestem 70 kilóra :|
    viszont most már semmi akadálya nem lesz az edzésnek és a rendes zabálásnak, szal én most kezdhetem újra az egészet :)
  • Freeeee
    #21509
    93 kg. 87ről indultam szeptemberben,és sokkal jobban állok mint tavaly,mert nincs annyi zsír. Bár ennél feljenbb nem hiszem hogy tudok menni,mert csak 2x gyúrok hetente,a többi idő kell a triatlonra. Áprilisban kezdődik a szálkásítás:)
  • SeanJRRussel
    #21508
    106kg, lassan elkéne kezdeni lepucolni magam...Igazából nem nagyon füllik most a fogamnak sanyargatni magam de muszály lesz mert egy baba diéta után még a közérzetem is jobb.
  • MaRee
    #21507
    Én eddig a scitec,cytogen és dymatize termékeit próbálta, a scitec jött be eddig a legjobban, de tényleg egyén függő. Cytogen fehérjétől fostam, dymatize tömegnövelőtől a hasam fájt.. Scitectől 100% whey pro professionalt nyomok és semmi ilyesmi, lehet azért mert vannak benne emésztést segítő enzimek(vagy csak ráírták a dobozra ), a multi-prot meg mióta szedem az évi 2 betegségről lementem 1-re :D :D
  • Roger6
    #21506
    Tökmindegy, mi a termék márjáka, minden szervezet máshogy reagál rá. Nekem egy másik cég termékei adtak előrelépést, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél be fog válni.
    De tény: itthon a Scitec-nek van a legjobb marketingje.
  • Kövesdi A
    #21505
    Nálam szerintem , még korai lenne a tömegnövelés
    Most 88-89 kg vagyok , és azért van még egy kis hasam
    Bár az orvos , kb egyből anorexiásnak könyvelt el , a lélekbeli szemein ahogy láttam rajta

    A Scitec termékekről mi a véleményetek ? , a terem tulaj szerint ahova járok , a Scitec *za*
    Mondván , hogy az amit a leírásban írnak , nincs is meg benne
  • iko
    #21504
    Tömegelés helyzetjelentés: 85 kg.
    Tavaly is ennyi voltam ilyenkor, de sokkal zsírosabb mint idén. Lehet, hogy elmegyek 90-ig most. Mindenesetre legkésőbb áprilisban meg kell kezdeni a diétát, hogy nyárra jó forma legyen. Ki hogy áll tömegelésben?
  • Tyler1
    #21503
    az semmit, nem jelent ez esetben. annak annyi a jelentősége, hogy válassz magyar alapanyagból készült élelmiszert, és ne importáltat, ezzel segítve a magyar gazdaságot.
    ez azonban nincs hatással a feldolgozásra, és gyártásra, amit a cégek határoznak meg, szóval nem tudhatod miből készül, mi kerül bele.
  • MaRee
    #21502
    Nem az a lényeg, hogy magyar. A párizsi is magyar,mégis ha meglátnád miből készül rá se néznél inkább többet, se a virslire :D Az a lényeg hogy lásd hogy tényleg pulykacomb van ledarálva, nem kitudja mi.
  • rbajanlat
    #21501
    De rajta van , hogy magyar termék.
    Vagy azt bármire rányomhatják aztán összekutyulják valahogy?
  • Kövesdi A
    #21500
    Hát kemény , mi minden bele nem kerül
    A patkányos rézen jót vidultam
    Bár félre a tréfával , én is inkább hentesnél daráltatom le a húst , vagy én darálom le
    Tesco és barátaiban , én sem bízom
  • Tyler1
    #21499
    NEHOGY!! darálthúst csak hentesnél vegyed, vagy olyan helyen ahol biztosan tudod, h állati feldolgozást kapsz. na hát a spár, teszkó osan, olyan darálthúst ad el, aminek 70%-a bőr, zsír, csizmatalpa, hentes taknya, darálóba kergetett patkány(pont egy spáros dolgozó mesélte).
    inkább vegyél csirkefarhátat, ami nem minőségi kaja, de legalább ránézésre tudod, h vmikor élt.
  • Vaxi
    #21498
    Egyébként meg a kockás has titka, akár 10 perc alatt.
  • Vaxi
    #21497
    szerintem is fontosabb, én is most vettem megint egy doboz vitamint, megemeltem a ca-mg bevitelt is.. fel kell épülni hamar (bár a doki azt mondta, hogy jövőhéten már mehetek edzeni)

    viszont az a-vitamint nem illik túladagolni, az veszélyes is lehet.
  • MaRee
    #21496
    Hmm én valahol builder.hu-n olvastam hogy 5-10 gramm egy tojás, de akkor jó hogy már ezt is tudom, pont tegnap emeltem fel a reggeli tojás adagom 3-ról 5re :)

    A vitamin az az egy dolog amivel NEM szabad spórolni, az a LEGFONTOSABB kiegészítő, fontosabb mint a fehérje, hidd el!! A májadnak meg semmi baja nem lenne még ha egy nap 30 dbot vennél be akkor sem.
  • Vaxi
    #21495
    az rda az egy baromság :) ugyanannyit javasol a 200 kilós dohányzó 60 éves papának, mint egy sportoló 20-30 évesnek. vicc :)

    szerk: ezzel csak annyit akarok mondani, hogy ne azt vedd alapul :)
  • rbajanlat
    #21494
    3 db 1 adag a vitaminnál. de én csak egyet fogok bevenni úgy 90 napig jó és még így is meg van az rda 3x-a.A máj miatt nem akarok sok a vitamint bevinni.
    A tojásnál egész tojást értettem.

    Ezért írtam 15-21g valahol 5g számolnak 1re valahol 7-et.
  • Solt
    #21493
    100 gramm tojásban 13-14 gramm fehérje van. 1 átlagos tojás 60 gramm. A héja nélkül nettó kb 50 gramm. Három tojásnál simán megvan a 18-20 gramm fehérje... ( szerintem )
  • rbajanlat
    #21492
    Igazából anyagi okok miatt választom a power proteint.

    A darálthúsnál tudom hogy nem csökken a fehérje ha ledaráljuk a kérdés az hogy csak színhúst darálnak le illetve hogy az a hús is rendelkezik e 20%-os fehérjével mert van olyan ahol csak 16% a fehérjetartalom.
  • Vaxi
    #21491
    bocsi
  • MaRee
    #21490
    Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D:D
  • MaRee
    #21489
    Igen, lehet a darált combra is számolni.Csirkemájra és sárgaborsóra szintén. A három tojásnak sok lesz az a fehérje, legyen inkább 10-15 gramm, de amúgy szerintem stimmel. Igaz hogy ez nem a megszokott csirkemell / csirkecomb étrend, de az itt leírt húsok is 20%-os fehérje tartalmúak, és nem is zsírosak.
    A proteinnél jobb választás a 100% whey pro, mert ez kevert (szója + tejsavó), az meg csak tejsavó így jobb a felszívódása és a hasznosulása, de ha nincs rá pénzed akkor ez is megfelel.
    A vitamint nem ismerem, de ahogy nézem az összetevőket jó lesz azis, bár nem tudom hogy itt az egy adag az hány tabletta, mert ha 6 db akkor hiába van benne 90 darab, akkor már jobban megéri a sciteces multi pro, ami kb ugyan ennyibe kerül.
  • Vaxi
    #21488
    edzés után nemjó a powerprotein. igaz, jobb, mint a semmi, de edzés utánra tejsavó kell. a powerprotein egy kevert fehérje, árából adódóan nagy százalékban szója, kisebb kazein és még kisebb tejsavó fehérjéből. :)

    attól meg, hogy ledarálják a húst, nem lesz kisebb a fehérje tartalma sztem. max, ha darálnak hozzá valami mást is

    szerk: a powerproteint inkább reggel / este használd
  • rbajanlat
    #21487
    Hello!

    Az étrendről szeretnék kérdezni.
    itt a 2. ik oldalon van ilyen darált combhús.
    Az színhús ledarálva nem?
    Erre is lehet számolni 20%-os fehérjét?

    Ha igan akkor valami hasonló étrendre gondoltam
    60 dkg darált comb hús 120g fehérje
    10 dkg csirkemáj máj 20g fehérje(beirtam a karesebőbe de itt ezen a forumon csak a koleszterint találtam)

    30 dkg rizs
    20 dkg sárgaborsó 54 g fehérje (vega testépitőknél szokott szerepelni bab borsoféle növényi étel)

    3 egész tojás 15-21g fehérje

    Edzés utáni turmixnak Power protein
    Vitaminnak meg ez.

    Ez az étrend menne 199cm magas 89 kg-hoz.
    A fehérje megvan amennyi kell meg a ch is meglesz.

    Itt inkább az a combhús máj meg a borsó rész lenne érdekes.
  • SeanJRRussel
    #21486
    Nem lábazott,így szegénynek elsorvadt.
  • jazzy
    #21485
    Fura, egyik képen sincs lába, ez mitől van?
  • mjanika
    #21484
    Kell a hely az izomagynak, ezért egy idő után a fej is nagyobb lesz...
  • Panzermeyer
    #21483
    Valószínűsítem, hogy egyrészt az olyan extra igénybevétel, amely során úgy megerőltetik magukat, hogy a fejük is bevörösödik tőle és az anyag együttesen okozzák az az arc és koponya "deformációját". Én ezt a koponya felső részének megvastagodását még nem is vettem észre... Az eddigi megfigyeléseim alapján az alsó állkapocs és az áll, valamint a szemöldöki részt láttam, hogy erőteljesen megvastagszik a lufiembereknél ().
  • UltraZord
    #21482
    csak nekem tűnik fel ennél a két kénél hogy a koponya felső része sokkal szélesebb?
    Ez a korral jár, vagy photoshop, vagy koksz?:D
  • Vaxi
    #21481
    tessék itt van Vörös Zoli is :D
  • sapkafej
    #21480
    a scitet nutríció még a látást is javíccsa!
  • Tyler1
    #21479
    photoshop
  • SeanJRRussel
    #21478
    Meg ugye mellé amiről nem beszélnek
  • Vaxi
    #21477
    de gondolom te nem is szeretnél versenyző lenni, igaz? :)
    a másik, meg hogy ha akarnánk sem lehetnénk ilyenek :D Már az étkezés részénél elvéreznénk, Dani állítása szerint 9-szer kajál naponta. :DD