33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #21556
    "elől"
    én legalább kiszúrom a hibát, mivel én az ellenőrzőt nem használom.
    igaz én then vagyok, nem now.
  • csuszi
    #21555
    "De elérted a célodat nem jövök többet ide beszélgetni"



    hol a kardom, hadd dőlök bele.

    ha esetleg mégis elolvasnád, hadd legyek olyan rendes és adok neked útravalót - magyarra, ha már így érettségi előtt vagy. vannak dolgok, amikre a beépített ellenőrző nem orvosság, mert nem tudja hogy mit akar írni a delikvens, az igekötő ha elöl van, mindig egybeírandó az igével.
    lebalfaszoz, legyökerez.
    az se árt, ha majd az érettségin, tagolod a mondataid vesszővel.
    az csak nyelvhelyességi kérdés, hogy a hajnalba, az hajnalban lenne.

    elnézésedet kérem, ha kibújt belőlem a butaság, előfordul velem néha, de próbálom leplezni a "mélységem".

    minden jót padavan!
  • Kocka08
    #21554
    Van az a szint ami alá nem süllyedek le.
    Már túl mélyen vagy öreg.
    Nem vagyok hajlandó magyarázkodni ilyen buta embernek!
    Hogy jössz te ahhoz hogy le balfaszoz? Le gyökerez?
    Csak azért mert nem értek a gyúráshoz és kérdezek valamit.
    De elérted a célodat nem jövök többet ide beszélgetni pedig akár hiszed akár nem előtted volt normális válaszoló és gyanítom nem csak bunkók járnak ide.
    Ne erőltesd az agyadat válasszal szükségtelen, nem lesz elolvasva.
  • csuszi
    #21553
    :)
  • Solt
    #21552
    Jön a tavasz...
  • csuszi
    #21551
    mondjuk a "xDD"-ről mindig kb ez jut eszembe


  • csuszi
    #21550
    rólad meg a homofóbság

    ez nem volt kirohanás, ahhoz még ennél is faszkalapabbnak kellene lenned, de kitartás, tehetséged meg van. ez szimplán játék, szeretem néha oltani a faszokat, min te.

    "honnan tudod hogy ma este, holnap hajnalba valaki be nem toppan ide és válaszol nekem emberségesen."
    segítek te kis funkcionális analfabéta, leszarom, hogy van-e olyan tlakó aki segít neked, ez a te érdemeiden nem változtat, sem a megítéléseden, egy szót nem ejtettem másokról, hogy jön ide az, hogy valaki a nyilvánvaló lustaságod ellenére megrágja helyetted az ételt? egészségére, ő rendes, én meg nem, te meg faszparaszt vagy, ezek axiómák, ne fáradj a vitával.

    puszcsi
  • Kocka08
    #21549
    Puszcsi xDD Buzi e vagy?
    Na mindegy.

    Beírtam egy kérdést és te arra 8 percre rá válaszoltál, honnan tudod hogy ma este, holnap hajnalba valaki be nem toppan ide és válaszol nekem emberségesen.
    Kirohanásod a mindent elárul rólad :D

  • csuszi
    #21548
    "2, hogy érd el a célod, arra a kutya nem válaszolt"
    mivel nem 2-3 sor, nem olyan egyszerű ez, kb írjam le neked hogyan legyél pelé/maradona/puskás 2-3 mondatban - de lehet azt könnyebb lenne...
  • csuszi
    #21547
    1, mert a kérdésedre nem válaszoltak, max annyit hogy 90 körül (amúgy ez egyénfüggő)
    2, hogy érd el a célod, arra a kutya nem válaszolt
    3, nem fáj, szórakoztat hogy ennyi hülye van a földön, hogy kibaszottul balfasz vagy ahhoz, hogy elolvasd azt, amit más munkával összetákolt az olyan gyökereknek mint te
    4, azért te egysejtű, mert nem egyedül vagy a világon, és képzeld nem csak te írsz be ide úgy, hogy szarod le a piros kis feliratot, nem vagyok a személyi edződ, de nagyon szívesen segítek neked pénzért
    5, tudom meglepő lesz, de segítek ingyen is, csak azt ki kell érdemelni, azzal hogy nem vagy faszkalap

    puszcsi
  • Kocka08
    #21546
    Figyelj haver aki nem bunkó mint te az válaszol 2-3 sorban.
    Miért fáj neked ha beírok ide?
  • csuszi
    #21545
    amúgy jazzy a hibás annyi szent, legalább 50-es vagy 100-as betűméret kellene, hátha akkor látnák a csökkent látásúak is. vagy villogjon, vagy az elején és a végén egy-két hiányos öltözetű teen.
  • csuszi
    #21544
    ha a focisták nem csak írni, de olvasni is tudnak nem lesz itt gond, csak abban reménykedem, hogy a piros színnel nem állsz hadilábon.
  • Kocka08
    #21543
    Tom hogy nem egyszerű..
    Teszek is érte a heti 5 edzés alatt.
    Most a csúcsom 75 kg szóval van mit fejlődni, igaz hogy mégcsak 1,5 hónapja edzek és már 20 kg-ot fejlődtem.
    Arra számítok hogy ez most sajnos erősen belassul :(
    Valakinek lenne valami ötlete hogy mivel tudnék a lehető leggyorsabban haladni?
    Esetleg ha edzések után nyomnám a fehérje port az nem segítene?

    Bocsi ha hülye kérdések ezek itt, de nem értek hozzá :D
    Nekem ha sport akkor foci :D
  • Kocka08
    #21542
    Köszi :)
  • Panzermeyer
    #21541
    Kell, hogy legyen? Meg lesz? Hát ez nem ennyire egyszerű azért...

    Ja, hogy a rendőrtiszti? Akkor nem csodálkozom
  • oliwwer
    #21540
    Csak nem rendőrtiszti főiskolára készülsz?
    Szerintem olyan 90 körül.
  • Kocka08
    #21539
    Hozzáértőktől kérdezném hogy ha a 60 kg ot akarom kinyomni 25X akkor a csúcs kb mennyinél lesz vagy kel hogy legyen?

    Előre is köszi.
  • iko
    #21538
    Én úgy tapasztaltam, hogy alacsony vércukorral tényleg nehezen megy az edzés, de ha kicsit aerobozol az elején, akkor utánna bírható. Vagyis mintha aerob közben elkezdene a zsírből energiát nyerni és így több tápanyag jut a véráramba.
  • Tyler1
    #21537
    ez az ördögi kör, mert alacsony vércukorral meg az 1 kilót is szörnyű felemelni, az intenzív edzés meg impossible.

    én hagyom is a napi edzést, ha előtte nem tudtam betölteni rendesen.
  • Solt
    #21536
    Azt én is tapasztaltam, hogy sokkal jobban megy az edzés, ha reggeli + 2 rizs-csirkemell után megyek edzeni... ha ez nincs meg, jóval gyengébbnek érzem magam.
  • Roger6
    #21535
    "én nekem max egy kávé lemegy" - na ez pl. gond. A kávét éhgyomorra ne erőltesd, elveszi az étvágyad. Szerintem hanyagold, vagy legalábbis kaja után igyál.
  • MaRee
    #21534
    Jó neked, én nekem max egy kávé lemegy de semmi más, majd olyan 10körül leerőszakolok valamit. Délután meg nem bírok edzeni, addigra kimegy belőlem minden erő. :D
  • Roger6
    #21533
    Én a délutáni edzést favorizálom, így tudok tölteni egész nap szénhidráttal. Edzés előtt 1 órával még szoktam kajálgatni, el sem tudom képzelni, hogyan lehet éhgyomorra edzeni. Plusz reggel még a kutyát sem viszem le addig amíg nem reggeliztem, és mindig úgy kelek, hogy éhes vagyok.
  • MaRee
    #21532
    Hát nemtom én eddig midnig éhgyomorra edzettem mert csak reggel tudok menni, de akkor még egyátalán nincs étvágyam. Most egy ideje zabkása lecsúszik 1 órával edzés előtt, de nem sok változást veszek észre.
  • iko
    #21531
    Én mindig úgy gondoltam, hogy közvetlenül edzés előtt nem jó a tápanyagbevitel, de pl. 30 perccel előtte még ok szerintem.
  • Roger6
    #21530
    "Tudtad-e?
    …,hogy a vércukor szintje befolyásolja a HGH termelést? Az alacsonyabb vércukor szint akár az 5(igen öt!)-szörösére is emelheti a HGH termelést. Az edzés előtt fogyasztott (szőlő)cukor tehát meggátol(hat)ja a maximális HGH termelést intenzív súlyzós edzések alatt."
    Én nem tudtam pl., gondoltam hátha itt is vannak olyanok, akik hasonló cipőben járnak.
  • oliwwer
    #21529
    Ha hagysz az izomnak elég időt, hogy regenerálódjon, szerintem nincs okod a túledzéstől tartani. Én nagyon szeretek bukásig edzeni.
  • iko
    #21528
    Úgy látszik csak én nem edzek végkimerülésig? Nekem edzés után turmix, fürdés és meló. Néha beálmosodom de amúgy simán folytatom a napomat utána. Mennyit dobhat a fejlődésünkön ha folyton a határainkat feszegetjük? Nem lesz abból túledzés?
  • oliwwer
    #21527
    Na velem ilyen még nem volt. Közel volt már igaz, meg mellrőlnyomás után, hogy azt hittem elájulok, majd megfogott a fal :D
  • Solt
    #21526
    Pedig "jól" indult!! :D
  • csuszi
    #21525
    óóó bazmeg nem lett flém :(

    :D

    "aki most kezdi CSINÁLJON, mert később bánni fogja! :) "
    jap jap
    mínusz 12 nél járok, már csak megint ennyi :D
    lassan haladok, de legalább szarul :)
  • MaRee
    #21524
    Sikerült olyat edzenem hogy elhánytam magam a végén, szép piros volt a hot blood kifele jövet is :D :D :D
  • Solt
    #21523
    Úgy jött fel ez a tízes, hogy elég sokszor nem ettem meg a napi adagot... ezt a három hónapot szoktatásnak szántam, meg kíváncsi voltam milyen kitartó vagyok. Voltak, vannak még gyenge pillanataim, amikor a lustaság győz. A következő három hónapban szeretném ezt kiküszöbölni, és megenni rendesen minden nap amit "kell"...

    Igazából az akaraterő növelése a főcél... a 90 kiló egy lebegtetett cél, de nem létkérdés. Addig a határig csinálom csak ezt, amíg jól esik, és jól érzem magam... ha nem lesz meg úgy, hogy közben jól érzem magam a bőrömben, akkor nem erőltetem.

    A jó tanácsokat, figyelmeztetéseket mindig szívesen fogadom! A jó kívánságot meg köszönöm... ;)

    ( azt bánom, hogy nem csináltam kezdő fotót... pedig mindenhol írták... aki most kezdi CSINÁLJON, mert később bánni fogja! :) )
  • Roger6
    #21522
    Szóval ha jól értelmezem, az elmúlt 2-3 év során fogytál le 71-re kb. Nos, te tudod, de én nem erőltetnék magamra 20 kilót 3 évnyi "éhezés" után magamra ilyen rövid idő alatt. Értem én, hogy 85 voltál addig, de az már régen volt ám... 3 év kurva hosszú idő. Hát mindenesetre sok sikert hozzá.
  • Solt
    #21521
    Persze. Ez két-három év eredménye... elköltöztem otthonról, és így megszűnt anyuci terülj-terülj asztalkája... Egyedül nem volt időm ( ha meg volt lusta voltam ) a rengeteg munka mellett rendesen kajálni.

    Egész nap alig ettem, este meg bezabáltam valami rendelt kajából... ez pont arra volt jó, hogy szépen lassan lefogytam, az esti dzsuva zabálás meg jó kis háj réteget eredményezett...

    Ebből lett most elegem... no meg jött a szerelem, ami kellő motiváció, hogy az ember összeszedje magát.
  • Roger6
    #21520
    Szabad megkérdezni, hogy miért lettél 71 kiló? Mi volt a kiváltó ok?
  • Solt
    #21519
    Ha 71 kiló lettem volna mindig is, akkor az lenne... de nem ez a helyzet.
  • Solt
    #21518
    Értem én, hogy mit akarsz mondani... viszont a csirkemell, harcsafilé, pulykamell, rizs, főt krumpli, tojás, főzelékek, zöldségek, gyümölcsök plusz a táplálék kiegészítők kivételével nem eszem mást... sütéshez minimális olíva olajat használok... így nehéz lesz jelentős zsírt felhalmozni...

    Emellett a 71 kiló ahonnan indultam, az nem az átlagsúlyom. Önmagamhoz képest is nagyon kevés... most vagyok kb a normális testsúlyomnál... van a hasamon zsír, de az 71 kilósan is ott volt! :) Ettől szeretnék majd áprilissal kezdve megszabadulni...
  • Roger6
    #21517
    Ja, és ha már itt tartunk, szerinted a szervezetednek (szív, végtagok stb.) nem lesz kicsit megterhelő a dolog?