33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #21596
    Én 105 kg vok
  • matthias92
    #21595
    sajnos én is csak azért, mert rossz a mérleg :DDD
    ~54-55 körül (top: 59, bicepsz 34 cm, mell széria 55 kg, max 65 kg)
  • xxxpaulxxx
    #21594
    Hát itt Pulse Fitness gépek vannak... nem tudom azok mennyire jók és pontosak:D

    #21593: Gratu!:D Én is mindjárt túl leszek 100on... csak én visszafele:D
  • matthias92
    #21593
    túl 100on (:
  • Kövesdi A
    #21592
    Ez mondjuk terem függő is , ahol komoly gépek vannak , ott azért többé kevésbé pontosak , szerintem !
  • SeanJRRussel
    #21591
    Az a baj h a pulltus mérők se faszák,legalább is 50k alatt.Nekem futás közben mért 180-200 pulzust és csak kocogtam,nem volt bennem semmi pörgető szóval nem pontosak eléggé.
  • xxxpaulxxx
    #21590
    Hát ok, köszi, akkor nincs gond!:)
    Én is tudok közben beszélgetni, vagy a filmre figyelni, amit közben nézek... nem zihálok... csak izzadok, mint a ló (ez általános nálam:D)... de ok, akkor nem érdekel a pulzusmérő:)
  • Kövesdi A
    #21589
    Én úgy tudom , ha közben tudsz rendesen beszélni , nem veszed zihálva a levegőt
    Akkor az még aerob edzésnek felel meg , pl aki edzet az futással is tud aerob edzést végezni
    Amúgy nekem mindig 120-160 (súlyzós edzés után szoktam kicsit sétálni 7-7,5km/h sebességel , és alapból 140röl indulok ,2 órás súlyzós edzés után ) között ugrál , de tudok közben másokkal kommunikálni
    Szóval szerintem , legalábbis ahogy én tudom , mind nálad mind nálam ez még , aerob tartomány nak számít
    Nevetséges is lenne nálam , ha nem mehetnék 130fölé , csiga lassú tempó lenne (olyan 4-4,5 km/h-nál )
  • iko
    #21588
    45 cm-re tippelem
  • Panzermeyer
    #21587
    Ha a méréskor, de a feladat előtt már magas volt a vérnyomásod, akkor a szervezeted készül a megerőltetésre. Nincs ebben semmi különös, másnál is így van. Ha sok, akkor lassíts és szedd normálisan a levegőt. Ennyit tudsz tenni.
  • xxxpaulxxx
    #21586
    Jól kigyúrtad magad a nyáron:P:D


    BTW egy kérdés aerob kapcsán...
    Ugye elméletileg nem szabadna 130 fölé engedni a pulzust, mert az már kardio tartomány. Namármost az új helyen, ahova járok működnek a pulzusmérők (nagy szó) és nagyon magas a pulzusom bicajozásnál (150-60 körül) pedig abszolút nem lihegek és a légzésemre se kell figyelni... szóval elvileg "aerob tempóban" nyomom...
    Aztán másnap néztem... már amikor odaültem és nem tekertem még, már akkor 130 fölött volt a pulzusom...
    Ma kipróbáltam a futópadot "gyorsgyalog" tempóban és ott is 140 körül volt a pulzusom... szóval elvileg nem a mérőke a rossz...

    Mit csinálhatok rosszul? Tényleg nem hajtom túl magam és alapjáraton magas vérnyomásom sincs, suliban mindig mondták az orvosi vizsgálatoknál, hogy minden megfelelő nálam, csak kilóktól szabaduljak meg (azóta 17 kilóval könnyebb vagyok:D)
  • dragon11
    #21585
    nagy a csönd skacok :D nem érzem az izomszagot..:)



    midurva a srác:D vajon hanyas kar lehet az?:D
  • UltraZord
    #21584
    miért lehet az, hogy ha ökölbe szorított kézzel nyomom a fekvőt könnyebben megy? tenyérrel meg mindha jóval nehezebb lenne és nem azért mert fáj a hajlatnál az izület
    na meg hosszabb is kicsivel az alkarom ha öklözve nyomom, de egyszerűen nem jövök rá a dinamikájára miért könnyebb
  • Vaxi
    #21583
    akkor már inkább üveges olajat.
  • MaRee
    #21582
    Vegyél egy doboz FLAX-ot és meg van oldva :D
  • SeanJRRussel
    #21581
    Én nem akarok fasz lenni de úgy is összerágod mielőtt lenyeled akko meg nem mind1?
  • Kövesdi A
    #21580
    A kettő nem egészen ugyan az
    Hát jó csak a darált hús-t megemészti a szervezet , míg a lenmagot nem tudja
    Itt csak az a kérdés , hogy darálva több szívódik e fel , mint ha meg hagyom originál formájába ?
  • MaRee
    #21579
    Na hát ez most kb ilyen hogy a darálthús jobban felszívódok mint a sima csirkemell? :D
  • Kövesdi A
    #21578
    Szerintem nem , egészséges mozgás , bár én még soha nem csináltam és nem is fogom
    Szerintetek a lenmagból ha darálva eszem , több felszívódik ?
    Mintha egészben meg hagynám, és úgy enném meg ?
  • xxxpaulxxx
    #21577
    Miért cica?:D Én úgy kb 3szor voltam régen és élvciztem
  • tigeroo
    #21576
    a tenisz meg a buzik sportja?:D


    (aki meg nem targoncatengellyel bicepszel az meg nem férfi)
  • sapkafej
    #21575
    a szkvass amúgy is a buzik tenisze :) flame on!
  • xxxpaulxxx
    #21574
    diákra gondoltam, mert ott, ahol ma kezdtem 5400 a déelőttös diák:)
    amúgy most megint eszembe jutott, hogy milyen rég squaholtam... bár a térdem jelenlegi állapotával ez még hanyagolva is lesz egy darabig...:D
  • Viktorr
    #21573
    Hellosztok!

    Van e itt valaki,aki hatvanba jár edzeni?
    Pár napja a helyik kemény cigány gyerek ugy megvert egy srácot,hogy azóta is intenzíven van,ráadásul tárcsával verte fejbe...ennyi
  • Vaxi
    #21572
  • HagymásHank
    #21571
    Én meg konkrétan idősekotthonába járok, nyertem :) (hotel volt sok-sok évig, az megszűnt, a terem maradt hálistennek)
    Ha beszól valamelyik kemény helyi arc, csak összetöröm a járókeretjét
  • MaRee
    #21570
    Felnőtt?Miért máshol van gyerek is? :D Itt csak egy bérlet van, vagyis a kondi bérlettel használhatod a kondi + fitnesz termet bennük az összes géppel + a szaunát. A box meg squash pályához külön bérlet kell, de az engem nem érdekel.
  • xxxpaulxxx
    #21569
    A felnőtt bérlet?:O
  • MaRee
    #21568
    Ahova én járok az a város egyik legjobb terme, van egy elég nagy kondi rész tele mindenféle géppel, paddal meg súlyokkal, kb 4 bicikli, futópadok, ellipszis trénerek, de elég komolyak ilyen érintő képernyőn kell rajtuk beállítgatni a dolgokat. Van még egy pár elektromos lépcsőző gép is, meg egy külön fitness részleg ott nem tudom mik vannak nem voltam még ott :D Emellett szoli, szauna, squash pálya, box terem.. És csak 6000 egy hónap :)
  • xxxpaulxxx
    #21567
    én is:D nah jó... van 15 is:)
    eddig szinte a szomszédunkba jártam edzeni, de leszarom... hajlandó vagyok letekerni az állomásig és vonatozni, ha egyszer megéri:)
  • A Kaszas
    #21566
    10kmre lakok a várostól ahol te erősen edzed erőd eredendőjét:D
  • Vaxi
    #21565
    én már nagyon szeretnék bármilyen terembe eljutni... :D
  • Kövesdi A
    #21564
    Hmmm , nekem Gödöllőn lenne hasonló terem , A hs sport centrum
    200m2-ter van minden , csak 4000 ftal drágább a mostani helytől ahova járok , és ez most helyben van ,10 percre innen
    Nah meg oda be kéne utazni , pedig jó lenne oda járni
  • xxxpaulxxx
    #21563


    Nah a mai nappal végre termet váltottam... az összes haverom besokallt az eddigi teremtől... ráadásul mostanság legalább 20an lent voltunk egy kb 10m^2-es helységben... aztán tegnap kijelentettem... HOLNAP (ma) VÁLTOK

    És hopp... vácra járok... REGGEL egy olyan terembe, ami EGÉSZ HÉTEN nyitva van és csak 2400-al kerül többe a havi bérlet... nincsenek paraszt emberek, ELFÉRÜNK sokan... nem csak 1 bicikli van sőt nem csak 1 olyan gép van, amin lehet aerob/kardio edzést végezni... a súlyok nem szorulnak, minden gépből van elég... egykezes súlyzókból meg pláne... a szobabiciklit meg be lehet állítani, hogy visszaszámoljon, így nem törik ki a nyakam a falióra bámulásában...

    Hmm.... imádom:D:D
  • csuszi
    #21562
    mert nem képbe kerülés kérdése hogy elolvassa a piros linket
    mert ilyen vagyok (paraszt)
    mert élvezem, remélhetőleg ő nem és hátha észreveszi magát
    mert hátha a látogatók is mosolyognak rajta
    mert unom az ilyeneket
    mert lapozz vissza hogy nálam mi számít normálisnak
  • liverpool123
    #21561
    Egyébként azt nem értem, hogy ha valaki NORMÁLIS hangon kérdez valamit,(látszik hogy nincs még annyira képbe) akkor miért kell elküldeni ÁLLAT módjára máshova? Inkább akkor ne írnál semmit...
  • csuszi
    #21560
    sava borsa
    aki nem bírja, így járt
    :)
  • MaRee
    #21559
    Jajj ne vitatkozzatok már buta gyúrósok
  • Solt
    #21558
  • Tyler1
    #21557
    savazást, és felesleges flémet megelőzendő, banner alá bekéne kopizni

    Miért nem kaptam választ a kérdésemre?

    1. a kérdésedre az alapismeretekben választ kapnál, amit nyilván lusta voltál elolvasni.
    2. értelmetlen a kérdés, vagy a fogalmazás
    3. a héten te vagy a századik, aki felteszi ugyanezt a kérdést
    4. szteroidos, kokszos témával nem foglalkozunk
    5. a kérdésed nem üti meg azt a színvonalat amire válaszolunk