33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #21676
    4. pont

    kardió KELL még tömegnövelésnél is!!!
  • Roger6
    #21675
    Hátöööö... kardió pont nem érdekel tömegnövelésre. De biztos mást igen. Vagy nem, de az egyik tuti igaz.
  • Freeeee
    #21674
    Szerintem minden a táplálkozáson múlik. Nekem elég komoly 'kardió' edzéseim vannak,és szeptember óta 88 kg-ról jöttem fel 94 -re,nem sok zsírosodással. Esetleg ha érdekel valakit,és segít valamiben,az edzéseim fent vannak a www.edzésonline.hu oldalon,Armitage néven.
  • dragon11
    #21673
    Értem, köszi!

    Én azt mondanám, hogy az eredeti aerob edzés a régi, de jól bevált zsírégető módszer.. szal irány kocogni, aztán még állóképesség is lesz.=)
  • MaRee
    #21672
    Nos ilyen rövid idő alatt nem hiszem hogy izomveszteséggel járna, de persze egyénfüggő. Én most rá akarok állni egy kicsit a kocogásra legalább, mert úgy vettem észre hogy mostanába annyira nincsen tüdőm edzés közben hogy majd megfulladok, főleg nagy súlyoknál.
  • dragon11
    #21671
    Ebben a videóban egészen rövid, ~12perces igen intenzív intervallumos kardióedzés van..

    Kérdés az, hogy szerintetek ez kevés izomveszteséggel zajlana le, illetve hogy jobban működne-e, mint a hagyományos aerob-edzés. [természetesen zsírégetés céljából]

    kösz
  • Roger6
    #21670
    Persze, csirkére nincs pénzem (mint ahogy minden hónapban írom), de IPhone-om az van. Dehogy van nekem ilyenem high-tech cuccom, a 10
    éves elektromos gitárom a legértékesebb elektronikai cuccom a lakásban. De tegnap végre 86 kiló voltam gecccóóóóó! Most egészen elégedett vagyok, mondjuk a kockák el is tűntek a hasamról, de pont nem érdekel jelenleg.
  • MaRee
    #21669
    Csak nem iphonerol írsz? :DD
  • Breki33
    #21668
    nem folyamatosan, akkor így mondom 10-15 éven keresztül kisebb nagyobb megszakításokkal

    eszemben sincs újra képet felrakni :P

    hudolololol??????????
    mi a f.nak hazudnék?
  • Roger6
    #21667
    Huppsz... szóval hazudolol.
  • Roger6
    #21666
    10 évig jártál termekbe? Képet vagy hudolololol!
  • Breki33
    #21665
    kb 10 évig jártam termekbe, nekem jobban bevált így saját felszereléssel
  • Breki33
    #21664
    Ez se így van :-)

    A mostanit októberben vagy novemberben vettem és semmi gond vele nagyon masszív szerkezet, 80 kilő körül simán bírja, most gondolkozom még tépőzáras súlyok felrakásán.

    Mondjuk 110 kilóig írják, lehet azoknak probléma én szerencsére nem vagyok annyi.
  • Tyler1
    #21663
    ajtó még egy elefántot is kibír, inkább aggódnék a lidüllös rúdért. ilyen bóvli csavaros illesztések bírnak vagy 2 hónapot, átlag 70 kilóval(szóval én meg sem merném fogni).

    én biztos nem hipermarketben vennék ilyen cuccokat.
  • Roger6
    #21662
    Ha bevált, akkor hajrá. Bár én vennék pár kiló csirkét az árából inkább, és mennék a terembe edzeni továbbra is.
  • Breki33
    #21661
    Jelenleg is van húzóckodó rudam az ajtótokban csak az egyszerűbb fajta, mivel nagyon jól bevállt pont azért gondolkozom ezen.
  • Kövesdi A
    #21660
    Hát én nem tudom , de hosszútávon , biztos nem tesz jót az ajtó toknak
  • Breki33
    #21659
    A Lidl-ben majd kapható Crivitsportos többfunkciós húzódzkodórúdról van valakinek konkrét tapasztalata vagy vmi infója?







  • Panzermeyer
    #21658
    Úgy látszik a fekvőtámasz-hozzászólások erdejében senki nem akart erre a kérdésre válaszolni neked. Nos, akkor íme.

    A kockák a hasadon két dolog teljesülése esetén fognak látszani feszítés nélkül is. 1) megfelelően alacsony testzsír 2) kellőképpen nagy hasizmok

    Hogy ez miként érhető el? Diéta + Aerob, és a hasizom megfelelő edzése. Ha mindenféle nehézség nélkül csinálsz skorpiót, meg jumanjit, akkor nem hiszem, hogy problémát okozna neked valamilyen extrémen nehéz hasizomgyakorlat. A lényeg, hogy addig csináld, amíg már ég, és még utána amennyi megy :) A has könnyen regenerálódik, van aki naponta edzi.
  • iko
    #21657
    a kockák száma függ a genetikától, 6 általában látszik mindenkinek, ha le van jól szálkásodva. Ahhoz hogy látszon amikor nem feszíted, alacsony tzs % kell. De a te korodban szerintem nem célszerű nagyon leszálkásítani, mert még fejlődésben vagy.

    Ez meg nem semmi:
  • xxxpaulxxx
    #21656
    Hát nekem is csak most van időm, mert halasztanom kellett a sulit, aztán ez a heti 6 reggeli edzés picit helyretette a napirendemet:)
    De szeptembertől ez eléggé vissza fog esni... viszont akkor remélhetőleg már nem is lesz ekkora szükségem az aerobra
  • MaRee
    #21655
    Na hát épp ez a baj, mi az hogy heti 4-5-6 napot edzel? Most négyet ötöt vagy hatot? Még szétbontva is 4 nap alatt meg kell lenni az összes testrésznek, úgy hogy egyik napon mondjuk csak lábazol.

    Mint írták heti 3-4 edzés bőven elég, én 3 súlyzós és 2-3(azért 2-3 mert néha hétvégén lusta vagyok ) aerob edzést nyomok, ez bőven elég. Ha megy egy héten 6 edzés is akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, sokkal keményebben kéne nyomni.
  • SeanJRRussel
    #21654
    Nem akakrok megsérteni senkit,de ezeknek a látványos fekvőknek értelme nincsen,me erősíteni nem erősít jobban mint egy sima hagyományon,látványosnak látványos de felesleges.Ha meg a simából megy sok akko hátizsákba súly azt magadra és nyomod súllyal.Ennyi
  • Roger6
    #21653
    Ha lenne időm, én is lejárnék heti 6-szor, mert nagyon jól érzem magam a teremben. Így viszont az aerob rovására megy a dolog. No mindegy, a térdem úgysem bírja az ilyen biciklizést meg hasonlókat.
  • xxxpaulxxx
    #21652
    Én heti 6szor járok... de persze abból 2 csak aerob:)
    Meg is döglenék, ha heti 6x súlyzóznék:D
  • Vaxi
    #21651
    heti 3 bőven elég. ha kevésnek érzed, akkor nem jól edzel. :)
  • Solt
    #21650
    Ha nem versenyszerűen akarod csinálni, akkor heti 3 alkalom az ideális. A lényeg az intenzív edzésen, és a regenerálódási időn van. Egyébként pedig "Alapismeretek" ;)
  • DarkHorSe
    #21649
    akkor mennyi a normalis? en heti 4-5-6 napot edzem, de igy belegondolva ha 4 napot megyek azt olyan kevesnek erzem.
  • Spongya08
    #21648
    Bocs a dupla hsz-ért de kiváncsiságból kérdem, ebben a korban el lehet érni hogy a hasamon a kockák folyton láthatóak legyenek?
    Necsak mikor feszítek?

    Még egy nagyon hülye kérdés, mindenkinek más hogy hány kocka van a hasán??
    Mert nekem 6 egyik spanomnak pedig 8, (dagadt haveromnak 1 nagy xDD)
  • Spongya08
    #21647

    Ebben van ez a jumanji cucc azis megy ugy ahogy:D
    meg a the scorpion.
  • Roger6
    #21646
    Nyjó, hát olyanról nem hallottam még, hogy kézenállástól szétment volna a váll. Felvágásból egész nyugodtan csinálhatja. Azért nem kell hímestojás módjára bánni a vállal. Oké, nyak mögül nem nyomunk, ez tiszta sor, de a kézenállás már hadd menjen ezerrel, még ha fekvőtámaszt is akar úgy, akkor is. Szerintem a legnagyobb terhelés akkor éri, amikor az alsó ponttól (nyaktól) indul a nyomás, a fej fölötti rész már nem terheli le a vállat oly mértékben, ezért szerintem simán mehet ez a skorpió-izé. Meg tuti faszán néz ki, hadd villogjon a jóember kicsit a strandon majd nyáron. Rohadjak meg, hazamegyek, én is megnézem, mi maradt az egyetemi atlétika tudásomból.
  • MaRee
    #21645
    Az nem gáz, de vigyázz hogy jól melegítsd be előtte az izületeidet mert később már bszhatod!

    DarkHorse:

    Igen
  • Spongya08
    #21644
    Nembaj hogy mondtad, hisz én minden véleményre adok.
    Inkább nem rendszeres, csak néha felvágásból csinálom:)
  • DarkHorSe
    #21643
    heti 6-7 edzes az hulyeseg? :D
  • MaRee
    #21642
    Nem kell ahoz nagy testsúly hogy szétb*ssza a vállát, de hát én nem szólok bele, de szerintem nem jó ötlet.
  • Spongya08
    #21641
    Nem erőltetem magam túl, nincs kondi gépem se, van 2db 5 kilós súlyzom,azokkal tevékenykedek, valamint fekvő felülés.
    165magas vagyok és mellé 50 kiló a testzsír százalékom nemtudom de nem lehet valami rossz:)
    Attól hogy csinálom ezeket a gyakorlatokat, közben nem érzem hogy erőltetném magam,amugyis jó látni ha én megcsinálok valami ehez hasonlót hogy ámulnak az emberek:D
  • Vaxi
    #21640
    vitaminokat nyugodtan szedhetsz, és ráveheted a szüleidet is, hogy szedjenek. :)
    egyébként elismerésem :)
    viszont tényleg ne erőltesd magad túl, 16-18 éves korodtól már nyugodtan edzhetsz rendesen, addig pedig próbáld meg az általános erőnlétedet fejleszteni. szvsz. :)
  • Roger6
    #21639
    Szerintem 14 évesen nem rendelkezik hihetetlen testsúllyal, így nyugodtan csinálhatja, bár nem tudom, mi értelme van. Jól néz ki, aztán ennyi.
  • MaRee
    #21638
    Szerintem hanyagold az ilyen kézen állós fekvős dolgokat, ne akard tönkretenni a vállad ilyen fiatalon. Csináld az alapgyakorlatokat kis súllyal, és jó lesz.
  • Spongya08
    #21637
    Köszi a gyors választ:)
    Extrém eredmény tényleg nincs,de már lehet látni az izmot.:D

    Ismeri valaki a skorpió nevű talajgyakorlatot?
    Kézen állsz és ugy fekvő, mivel kézen állni tudok,menni is, csak a súlypontot kellet megtalálni és mármegyis, bár még nem olyan húde sok.

    Szerintem érezni fogom a határt:D
    A szerek pedig távol állnak tőlem, mivel valamilyen sportban eredményes szeretnék lenni a 2 nem függ össze:D