33479
12316971501353788406.png
  • zotja22
    #21716
    Gollam és Yoda lepózol :D
  • UltraZord
    #21715
    itthon szoktam fekvőt, felülést, súlyzós gyakorlatokat csinálni

    köszi a válaszokat, akkor kipihenem rendesen
  • Solt
    #21714
    Nem kéne... magad miatt sem, meg a teremben lévők miatt sem! ;)
  • Panzermeyer
    #21713
    Betegen nem edzünk.
  • UltraZord
    #21712
    ti szoktatok sportolni, ha lappang bennetek valami betegség? vagy már inkább a határán vagytok?
  • Panzermeyer
    #21711
    Csirkehús után? Ha van akcióban mindig haltörzset veszek. Összepácolva fokhagymával, kevéske citrommal és vegetával. De a pulykát is nagyon szeretem, meg a marhát is, és hát... a disznóhúst sem vetem meg azért, bár tudom, hogy nem volna szabad.

    Zsíros / szálkás vagyok kérdésben nálam a tükör a döntő. Esetleg fotó, aztán megnézem a gépen és kielemzem.

    Szálkásításkor rakhatsz (de ugyanúgy tömegeléskor is) glutamint a turmixba. Tömegeléskor inkább szőlőcukor. Szálkásításkor is rakhatsz bele végülis, de 30 grammnál ne legyen több semmiképpen, mert csak a májglikogént akarod visszatölteni.

    És, hogy mi az a képen? Olvasd el a #21677-et, továbbá lásd a #21688-at :)
  • Vaxi
    #21710
    kobe marha
  • Brolly
    #21709
    Ez milyen hús, miből van? steak? A kobe marha-féle steakben vajon mennyi fehérje lehet? :D Bár nem lehet hülye kérdés volt, mert lehet, hogy attól, hogy úgy kezelik, úgy gondozzák, mintha maga erzsébet királynő lenne férfiban, attól még lehet hogy az összetétele nem változik, csak az ízte lesz más.. nah mindegy
    Nektek melyik az első számú, melyik hús jön az első számú csirkemell után? Kíváncsi vagyok, nálam inkább a disznó sajnos (disznóvágásból kiiundlva) de a sertés után a marha jön :) Hja, és múlt héten, egy kisebb fajta coopban, kemény 700Ft volt a csirkemell :o csak sajnos már csak 2 kilógramm maradt. :/
    Nektek am mi a mérvadó, mi az első számú "vizsgálóbizottság", aminek az eredményét nézitek, ami alapján aszt mondjátok, hogy zsíros/szálkás vagyok. Én most 87 kilorammtól kezdenék szálkásítani anyagi hiány okozta problémából, és inkább "csak" szálkásítok, minthogy tömegelés és aztán szálkásítás.
    Haver tud natúr tejsavót 2400ért kilójaként, ízestlen, hát ilyen tényleg kommersz, márka nélküli, de ugye nem az íz meg a fehérje a lényeg.
    Nah azt gondoltam, hogy reggeli+este egy adag power protein+ zab+túró, edzés után meg tejsavó, így okés lenne?
    Hja és ti szálkásításkor szoktatok az edzés után szőlőcukrot beletenni a fehérjébe, vagy tisztán, vagy glutaminnal?
    Bocsi, szófosás, csak egy kicsit üt :D
  • Stelk0
    #21708
    D-test-et vki próbálta?
  • SeanJRRussel
    #21707
    Legközelebb az lesz mert így eléggé szálas takarmány de ami kell az benen van és ez a lényeg :D
  • Vaxi
    #21706
    nemtom, lehet érdemes ledarálnod előtte a zabot neked is, mert akkor jobban össze lehet keverni az ízeket :)
    jól néz ki egyébként :))
  • SeanJRRussel
    #21705
    Nah ilyne lett a téma,nem mondom jó az íze csak nagyon laktat

  • Vaxi
    #21704
    Hát igen, a méz elég drága dolog :|
  • Panzermeyer
    #21703
    2K körül? Na az szép. Mondjuk, ha tejsavófehérjéből csinálod, már maga az 5 adag is tényleg ott van 1000 pénz. A többi cuccot olcsón be lehet szerezni Aldi, L'idl, meg ilyen helyekről, kivéve a mézet. Még azt kellene valahogy kiváltani a költséghatékonyság miatt, de aligha lesz helyette valami.
  • SeanJRRussel
    #21702
  • MaRee
    #21701
    Régebben sokat írtam ide hogy mindig fáj a derekam, emiatt nem is tudok annyira se guggolni, se evezni, stb. Nos, én megtaláltam a megoldást! Jógázni kell! Egyátalán nem hülyeség, aki egy kicsit sem spirituális gondolkodású, az is csinálhatja, többek közt pl Jay Cutler is jógázik.

    Nem kell semmi misztikusra meg órákig tartó nyújtózkodásra gondolni, akit érdekel az keressen rá az öt tibeti jógagyakorlatra, ez 5 gyakorlatból áll és mindegyiket háromszor kell elismételni, kb 4perc az egész, nem egy nagy kaland.Hetente kettővel meg kell toldani az "ismétlések" számát, amíg a napi 21-et el nem érjük. Én mióta csinálom sokkal jobb a közérzetem és a kedvem, hajlékonyabb vagyok, és a derekam sem fáj egyátalán, ébredés után napi 3 perc megér ennyit.
  • SeanJRRussel
    #21700
    Nekem csak az alapanyag majdnem 2k volt,nem oylan ócsó,de remélem finom lesz.
  • SeanJRRussel
    #21699
    Nah beraktam a sütőbe,kíváncsi leszek,mondjuk én nem őrültem a zabpelyhet hanem szemes beleraktam aztán annyi.

    500g zabpehely,5 ek méz,6 marék mazsola,5 adag por,1,5 dl olaj és 150g kókus reszelék. Én ennyit pakoltam bele,majd képet tolok
  • Panzermeyer
    #21698
    Remélem nálad is beválik, mint Vaxinál. Finom, viszonylag olcsó előállítás, természetes alapanyagok! Kell ennél több? :)
  • Panzermeyer
    #21697
    Grat hozzá, tényleg mutatós :) Én csokis Power Proteinből csináltam, de már nekem is van egy 4 kilós citromos-túrós vödröm :)
  • Panzermeyer
    #21696
    Hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy ekkora sikere lesz :)

    Én most tovább már azon pörgetem az agyam, hogy miként lehet majd azt megoldani, hogy ne kelljen felvizezni a fehérjeport, mivel az én koncepcióm a gyors fogyaszthatóságot akarta megoldani, és így az a 100 g zab + 1 adag fehérje baromi nagy "szelet" lesz :) Már van 1-2 gondolatom, ha lesz eredmény, akkor mindenképpen közzéteszem :)
  • SeanJRRussel
    #21695
    Jah így már ok :D .Nekem Cappucinos 100% wheyből lesz hát kíváncsi leszek.
  • Különc
    #21694
    Fúj, akkor te is olyan pufi vagy mint a képen a bácsi?
  • Vaxi
    #21693
    parancsolj :)
  • SeanJRRussel
    #21692
    Citromos túrós alapanyagot fejtsd már ki hogy hoygan és merre :D
  • Vaxi
    #21691
    ja hozzátenném még, hogy én ledaráltam a zabpelyhet (nekem úgy könnyebben csúszik :)) szóval dara zab van benne :)
  • dragon11
    #21690
    jó étvágyat!
  • MaRee
    #21689
    Kurva jó!! Holnap én is csinálok egyet :)
  • Vaxi
    #21688
    Na megcsináltam, aztán mentem is edzeni.
    Hát ez kibaszott finom :DDDD Tökéletes csemege. citromos túrós alapanyagból készült. nagyon jó :DDD
  • Panzermeyer
    #21687
    Okés, kíváncsi leszek neked hogy válik be a dolog :)
  • Kövesdi A
    #21686
    Én hasonlót gofri ként csináltam, csak vigyázni kell mert a protein portól meg kel a cucc , szóval csak keveset szabad a gépbe rakni
    Én porul jártam
    De ez a recept is jó lehet , egyszer meg csinálom majd !
    Bár szerintem ha sokat csinálsz , nem biztos hogy minden összetevő arányosan keveredik el , ezért annyit kell csinálni
    Amennyit egy szere , megeszel egy nap szerintem
  • Vaxi
    #21685
    most rakom majd be a sütőbe :D hehh sütit még soha nem sütöttem, ez lesz az első :DDD
    majd teszek képet
  • dragon11
    #21684
    Jól teszed, sztem jó lesz.

    A Barnarizsbe van magnézium meg sokkal egészségesebb, de ha fehéret eszel se lesz gáz.. sztem.

    hajrá
  • tigeroo
    #21683
  • Vaxi
    #21682
    http://magazin.builder.hu/testepites/tapkieg/ujabb-kiserlet-a-tapkiegek-betiltasara

    "Sokak szerint a gyógyszergyárak lobbija áll az ügy hátterében, melyeknek sérti az ületi érdekeit, hogy rengeteg hatóanyag recept nélkül, teljesen szabadon, a gyógyszertári ár töredékéért hozzáférhető a kiegészítők piacán."

    Nem lennék meglepve. Néztétek a vitamin készítmények árait? Azt hittem összeszarom magam, nem tudom melyik volt már, 40 darab vitamin 3600 forint, aminek vitamintartalma töredéke még a daily vitaminnak is.
  • Jamirofan89
    #21681
    Nos én kipróbáltam ezt a szettet és úgy döntöttem,hogy heti 3x beiktatom az edzésbe az erőnlétem növeléséért.A hét többi napján meg aerob bicóval (Vasárnap pihenő).
    2 nap laza 1-2 órányi tekerés 1 nap intenzív.Kaja rendbe van.
    Hatszori étkezés,semmi csalás.Szigorúan szálkásítás a cél.Csirke olíva olajban,rízs,zöldségek minden ki van mérve.
    Viszont nagyon írják,hogy ilyenkor a barna rízs az ajánlatos a fehér helyett.Pedig már kezdem megszeretni.Szerintetek?
  • Vaxi
    #21680
    bazzz ez kurvajól hangzik :D
    holnap csinálok is belőle :)) jöhetnek még ilyen receptek egyébként :D
  • Tyler1
    #21679
    sssztakurva légióban?
    képek faszák
  • Roger6
    #21678
    Hm, akkor mégegyszer leírom, kiemelve a lényeget, sőt, magyarázatot is adok hozzá, mert látom ez nem jött át.

    Szóval: "kardió pont nem érdekel tömegnövelésre."
    Magyarázat: engem kurvára nem érdekel a kardió. Ismétlem: engem. Tőlem aztán nyugodtan futkározhattok azon a padon, engem nem zavar, meg írhatja ezer lap is, hogy az aztán nagyon fontos, akkor sem fogok nekiállni. Ha kardiózni akarok, előveszem a cangámat, aztán lenyomok pár km-t a levegőn, de hogy én teremben futkározzak meg ilyenek, az ki van zárva.

    Remélem így már átjött.
  • Panzermeyer
    #21677
    Na gyerekek... testépítős süti!

    Egyre azon járt az agyam, hogy miként tudnám más formában elfogyasztani a munkahelyemen a fehérjeturmix + 100 g zabpehely kombómat, olyankor amikor nem tudok az iroda közelébe vergődni a sok munka miatt, és épp ezerrel melózom, vagy útban vagyok valahová. A megoldás kézenfekvőnek tűnt, hogy valamilyen szeletet kell belőle gyúrnom, úgyhogy beleástam magam a házi készítésű müzliszeletek rejtelmeibe.

    Amire szükség lesz:
    - 3 adag fehérjepor (a kellő mennyiségű vízzel)
    - 300 g zabpehely (én hántolttal csináltam)
    - 3 maroknyi mazsola (lehet több is)
    - 3 nagy kanál méz (aki édesszájú, annak több kell)
    - 1 dl olaj (én olivát használtam)
    - kókuszreszelék
    - egy nagy tál
    - egy közepes méretű tepsi
    - sütőpapír

    Elkészítés módja:
    A mazsolára langyos vizet engedünk, és olyan jó 20 percig áztatjuk, hogy megszívja magát. Közben elkészítjük a fehérjeturmixot. A kész fehérjeturmixot kiöntjük a tálba. Fogjuk a mézet, beletesszük és szépen elkevergetjük. Ezidő alatt már kb megpuhult a mazsola is, úgyhogy leönthetjük róla a vizet, és beleszórjuk azt is a tálba. Hozzáadunk 100 g zabot és alaposan elkeverjük. Ezt megcsináljuk még kétszer. Hozzáadjuk az egy dl olajat is és azt is alaposan elkeverjük. Ez a massza még valószínűleg nem lesz elég sűrű, nagyon vizes, úgyhogy a keményebbé tételét kókuszreszelékkel oldjuk meg. Behintjük a tetejét, majd szépen elkeverjük. Ezt egészen addig ismételjük, amíg jó sűrű nem lesz a massza, vagyis megáll már benne a kanál, és a kanállal kavart hepehupák megmaradnak. Én elég sok kókuszreszeléket használtam el, mire elég sűrű lett.

    A sütőpapírt belevágjuk a tepsibe, és belekaparjuk a masszát, majd egyenletesre igazgatjuk. Ezt követően betesszük a sütőbe. Én 130 fokon sütöttem 40 percig, amikor úgy gondoltam, hogy nem adok már neki több időt, lesz amilyen lesz. Mivel a massza mindenkinél más sűrűségű lehet, én azt mondom, hogy 25 perc után érdemes odafigyelni rá, hogy miként alakul a sorsa. A sütést követően tegyük ki hűlni. Ha kihűlt, felvághatjuk szeletekre.

    Mivel a fent leírt fehérje és zabpehely nekem 3 kajálást jelent, ezért elosztottam háromba az egészet, majd még azokat vágtam még 3 kisebb szeletre. Jelentem: a második szeletnél úgy éreztem, hogy tele vagyok. Gyorsabban megeszem, mint a fehérje + zab turmixomat? Nem... Viszont a kísérletezés által kaptam egy viszonylag finom, természetes alapokból álló testépítő sütit.

    Ha lett volna, én raktam volna bele még különféle magvakat, úgymint tökmag, napraforgó, mogyoró, stb. Esetleg még egyéb aszalt gyümölcsöket is.