33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #21796
  • bakkerman
    #21795
    jah :DDDD
  • Vaxi
    #21794
    én is azt néztem :DD Ezt a fehérje tartalmaz még a sós pálcika is lealázná :DDDDDDD
  • bakkerman
    #21793
    óó hülye vagyok bazmeg, a microt néztem,a maxi gain star 100g-ja tartalmaz 37g fehérjét,50 cht
  • Roger6
    #21792
    Adagonként 5 g fehérje? Az nagyon karcsú még egy tömegnövelőtől is.
  • bakkerman
    #21791
    egyébként meglepően olcsók a cuccok ebben a boltban, 2.2kg-os tömegnövelő 6500 adagonként 5g kreatin tartalommal,meg 5g fehérje tartalommal. Ti honnan rendelitek a cuccokat?
  • bakkerman
    #21790
    értem,ezt eddig nem tudtam,mindennap tanul az ember valamit
  • Tyler1
    #21789
    tanuljuk már meg, h a 100% nem a fehérjetartalomra vonatkozik, hanem a forrásra.
  • bakkerman
    #21788
    köhögök hasra xddd amúgy nekem volt már olyan,hogy beteg voltam,köhögtem mint az állat,és izomlázam volt a hasfalamban :D

    más: megvettem a cuccost,a kreatint nem,elfogyott...amúgy ez nem 100%-os fehérje,pedig a neve az :D amolyan edzés utáni formula,100g-jában 49g fehérje,25g ch. egy héten 4x edzek,most 2 hétre beáldoztam ezt a 3550-et,rosszat nem fog tenni,visszafele a teremből betolom ezt a shaket,itthon meg jöhet a rendes vacsi
  • Vaxi
    #21787
    olyan még nem volt, az említett 2 "gyakorlatra" rákérdeztek edzőválaszolban, hogy jó-e.. keress rá, garantált röhögőgörcs :DD
  • bakkerman
    #21786
    bicepszre meg emelgeted a távirányitót
  • Vaxi
    #21785
    minek? nem akarok olyan lufiember lenni, mint a képen, ráadásul a teremben leizzadok, és dolgozni kell.
    inkább itthon köhögök hasra, meg görcsöltetem a vádlim
  • oliwwer
    #21784
    Edzeni sem árt mellé. :)
  • Vaxi
    #21783
    Én sem értem mit kell ezen pörögni, a tápkieg szép és jó, de normális kajálás nélkül a hajadra kenheted. Ennyi
  • bakkerman
    #21782
    én például nem vérok csodát tőle,ugyanúgy meg lesz az étrendem,csak mellé tolom a shaket is,ennyi. nem értem miért kell felfújni ezt az ügyet. egyébként van rá ellenpélda is,pár éve középsuliban osztálytársam elkezdett edzeni,rögtön vett is fehérjét,meg tömegnövelőt,étrendje nem votl,hébe hóba evett,6 hónap alatt 8kg-ot hízott,és a karja 5cm-et nőtt. szervezettől is függ,ki a hízékony,meg ki kevésbé.
  • MaRee
    #21781
    Nagyobb hülyeségen már nem lehetne vitatkozni mi? A tápkieg az azért TÁP.KIEG. mert KIEGÉSZÍTI a TÁPLÁLÉKOT. És igen, egy 2-3 adagos vm35 simán kivált egy étkezést, mert bizonyosan van, aki nem ér rá épp főzőcskézni magának, vagy nem tud, vagy csak lusta. Én most épp natúr zabkását tolok és whey pro-val öblítem le, mert én reggel nem bírok enni, de szerintem ér annyit, mintha megennék egy rántottát.

    Persze mivel csak kiegészítő ugye nem kell egész nap ezt inni, én reggel tolok egy kanállal meg edzés után kettőt, utána mehet a szilárd kaja egész nap.
  • Roger6
    #21780
    Úristen, te miről beszélsz? 1.000 Ft-os órabér mellett 250-et spórolsz???? Mivan? Te, ugye nem 0-24 melózol, mert ha nem, már buktad is az elméleted. (És hát mivel ugye a tápkieg drágább, mint a csirkerisz, eleve baromság így számolni.)

    De emberek, ti mondjuk nem takarítotok? Porszívózás? Mosás? Mosogatás? Ezek ismerősök? Ezt is minden héten többször megcsinálod, ami nem negyed órás művelet, úgyhogy ne mondjátok, hogy nincs időtök elkészíteni, megenni, és elmosogatni magad után a csirkerizst. Hát ez hihetetlen! Bakter, van egy saját lakásom, egyedül vezetem a háztartást, van egy kutyám, van egy barátnőm, heti 4-szer edzek, mégis össze tudom rakni a napomat úgy, hogy legyen elég időm magamra, a kajámra. Pedig nem egyszer fordul elő egy héten velem, hogy reggel fél 8-kor indulok, és este 9-re érek haza. Ja igen, el is felejtettem, egy kibaszott Superman vagyok.

    Ööö... még egy apró kérdés: hol jelentettem ki azt, hogy felesleges a tápkieg? Kérlek, mutasd meg az a hozzászólásom. Köszönömszépenviszonhallásra!

    Egy apró megjegyzés: kifogást mindig találni...
  • iko
    #21779
    Szerintem a táplálékkiegészítő igen is hasznos dolog: időt takarít meg.
    1 shake elkészítés és megivása: 30 msp
    1 csirke+rizs menu elfogyasztása (készítés nélkül): 15 perc
    heti 14 shake, évi 730 shake az összesen 182,5 óra megtakarítás.
    Nem beszélve a csirkerizs utáni takarításról, a körülményes elfogyasztásáról.

    Ha tényleg nincs jobb dolgom akkor én is csirke+rizst preferálnám, de az idő sokszor pénz, és bőven megéri ezért tápkieget használni (mondjuk 15 percet spórolsz étkezéskor, azaz 1000 Ft-os órabér mellett 250 Ft-ot). Pl reggel sietek melózni, egy shake-re mindig van idő. Edzés után fontos a gyors felszívódás -> shake. Este hullafáradt vagyok és kell valami lassú felszívódású cucc mielőtt kidőlök - nem kezdek el főzöcskézni, shake. Nem viszek magammal 30 fokos melegben csirke+rizst, hogy fincsi kis baktérium tenyészet legyen belőle. A shake könnyebben lecsúszik. Aznap elszámoltam magam és nincs elég csirke+rizs vagy valaki belekajolt az adagomba -> shake. Unom a csirke+rizst -> shake.

    Amúgy nekem a legtöbb étkezésem normális, de azt mondani a tápkiegekre, hogy feleslegesek elég meredek kijelentés.
  • Solt
    #21778


    Eggyel lejjebb... nem neked.. :S
  • jazzy
    #21777

  • Roger6
    #21776
    Heheheheh... Beszarok, még mindig ez a téma? Ez egy kajálós sport, akinek nincs ideje kajálni, menjen sakkozni. Ennyi. Tápkiegtől meg mindenki csodát vár, pedig hát nem az, hiába hiszitek, hogy kivált egy étkezést. Hát nem...
  • jazzy
    #21775
    Nem is elkészíteni. Van olyan amikor az embernek nincs ideje belapátolni. Étteremben csúcsidőben, meg amikor bejön egyszerre 15 asztal, aztán még 10, aztán egy rendezvény, rendezvény után még 10 asztal nincs kb 10 szabad másodperced se, 1 turmixot bevágni inkább van, mint csirkerizst majszolni.
  • Solt
    #21774
    Így van... ha valaki annak használja, mint ami a nevéből következik, azzal semmi gond... de, ha valaki csodát vár tőle, az így járt! :)
  • Solt
    #21773
    Megcsinálom. És? Viszem magammal hűtőtáskában és a hideg rizst meg csirkét eszem? :)

    Hidd el pont elég azt a maradék 4-5 étkezésre való kaját megcsinálni... megváltás amikor az egyik csak annyiból áll, hogy vizet hozzá, oszt jó napot! :) Na, de off, off! :)
  • Vaxi
    #21772
    Szerintem az a hatalmas baj ezzel az egésszel, hogy sokan túl sokat várnak a tápkiegtől.

    Szvsz nyugodtan lehet használni őket, amennyit akarsz, csak 1 dolgot kell megérteni, ha a normális kajálásod nincs rendben, akkor nem fogsz olyan eredményt elérni, mint amilyet szeretnél.
  • SeanJRRussel
    #21771
    Én nem akarok veled vitázni mert a tiédnek is van értelme meg az enyémnek is,én jobban preferálom azt h inkább este vagy délután vagy bármikor miko haza ér csinálja meg a kaját másnapra mert 20 percnél nem több.

    De én itt be is fejeztem,mert kár tele nyomni a topicot a kettőnk agyalásával :D
  • Solt
    #21770
    Szerintem meg elég stabil lábakon áll! :) Majd, ha szezonban te is napi 12 órákat dolgozol úgy, hogy nem irodában, nem műhelyben, stb, vagy, akkor még jobban megérted mire gondolok. Főleg, ha mindent magadnak kell megcsinálnod... ;)
  • SeanJRRussel
    #21769
    Akinek nincs 10 perce magára az cumi,értem én hogy mit mondasz de nem áll stabil lábakon,de irodában könnyebb keverni egyet mint otthon előre megcsinálni.
  • Solt
    #21768
    Plusz meg is kell azt még főzni, sütni ami idő és energia. És mint említettem, pont az a lényeg, hogy egy teljes értékű étkezésed megvan 380.- Forintból kb 2 perc alatt. Akinek olyan munkája van, hogy nem tud melegíteni, sütni, főzni, annak ez tökéletes alternatíva.
  • SeanJRRussel
    #21767
    Jah 380 ft ból veszel 150g cs.mellet ami kb 180ft a maradék 200 ból azért majdnem egy kiló rizsát még pluszba mellé.Szal olcsóbban kijössz mint vm35 el....
  • Solt
    #21766
    Nem kell, de, ha nincs időd főzni, melegíteni egy VM35 azért még mindig kivált egy teljes étkezést, és pár perc alatt megvan... ráadásul 380.-Ft egy adag. Ennyiért elég nehéz egy teljes normális étkezést prezentálni... :)
  • SeanJRRussel
    #21765
    De hátha elhiszik egy olyan embernek aki egy Jay Cutler mint egy mezei badisnak mint te vagy én.Direkt ezért írtam le.
  • csuszi
    #21764
    "-Nem kell tápkieget használni a "pályafutásod" elején,természetes források előnyben"
    ugatom itt mar egy ideje....
    es az is jobb ha vilagos, itt a 99,99999% marad is ezen a szinten.
  • SeanJRRussel
    #21763
    Itt egy vidi,angolsook előnyben



    Néhány szösszenet:
    -hátat és lábat nem edzünk egy nap mert képtelenség rendesen megedzeni a kettőt együtt
    -Nem kell tápkieget használni a "pályafutásod" elején,természetes források előnyben
    -3 óránként vmit be kéne vmi a szervezetbe,shake,szilárd kaja bármi amiben van elég minőségű és mennyiségű tápanyag
    -Fiatal korban nem kell csirke rizsen élni,ehetsz bármit mert szüksége van a szervezetednek a változatosségra stb,csak fos mekis kaját ne tolj
  • bakkerman
    #21762
    találtam egy nagyon jó oldalt,bodybuildingbolt.hu
    most 4k-ról le van árazva 3550-re 100% tejsavó fehérje,meg aminostar creatine plus 8k(!!!)-ról 3500-ra,300 kapszulát tartalmaz,1 kapszula 17g,ha naponta csak 3-at nyomok azis 100 napra elég,ami szerintem 3500 ft-ért kihagyhatatlan! Megvárom a véleményetek,mielőtt megvenném ezt a két cuccot. a fehérje 1kg-os
  • Panzermeyer
    #21761
    2 adag fehérje, kb ugyanennyi szőlőcukor, 5-10 g kreatin és máris kész a legolcsóbb, legalapvetőbb tömegnövelő. Ha turbózni akarod még, akkor hozzá kell dobni 3 g taurint, és plusz 5-10 g glutamint. Ettől tuti lehet fejlődni, ha emellett a nap folyamán is eszel rendesen.
  • bakkerman
    #21760
    akkor lehet fehérje lesz a dologból
  • Tibi7
    #21759
    Szénhidrátot akartam írni, nem tudom miért járt az eszem edzés utánon. És nem azt mondom, hogy a jumbo nem jó, de nekem fontos az anyagi vonzata is a dolognak, és nálam például a tömegnövelő nem váltott ki olyan hatást mint a fehérje+szénhidrát...
  • dragon11
    #21758
    Inkább azt akartad mondani, hogy hosszútávon vegyen fehérjét és szénhidrátot külön..

    de nem értem miért nem jó a Jumbo sima (ha kevésbé tud hízni) vagy Prof..(amiben több fehérje van)
  • Solt
    #21757
    Miért?