33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #21876
    bunkó lufiemberek vagytok, inkább erre válaszoljatok. napi egyszer eszem, általában a mekdonálcban. megnéztem a papíron, a sajtburgerben 2 gramm fehérje van, vettem kreatint is, és csinálom a 90 napos diétát. mennyi idő mire úgy nézek ki mint bredpit?
  • jazzy
    #21875
    Az a baj, hogy túl naív vagy. Az édesítő pont azért ártalmas, amiért a táplálékkiegészítő is. A nagy cégek ezeket reklámozzák, hogy ettől fogysz, illetve nőni fogsz, viszont belecsempészik a gyilkos szteroidjaikat és különleges módszerrel kifejlesztett direkt károsító anyagaikat és áron alul eladják neked hogy aztán átvegyék a világuralmat!!!!!!!!!!!4444444444
  • Solt
    #21874
    Neked? Az kizárt! Te olyan nyugodt és türelmes szoktál lenni!
  • Roger6
    #21873
    Bazmeg, na összeállt a két nő ellenem, nem értek semmihez. Már a edesítő is ártalmas és a cukor jó. Oké bazmeg. És dumálnak a konyhában. Na figyelj, mondom a felállást, ezen beszarsz: két 80 kilós csaj, és egy 180 centis, 52 kilós gyerek. Ja, és persze mindenről a genetika tehet, úgyhogy midenki mindent ehet. Érted? Én mindjárt felpofozom az összeset. De felb...ták az agyam!
  • oliwwer
    #21872
    Ezeken olyan jó röhögök mindig :D Multkor filmetnéztünk koliban, megszólal az egyik csaj; "jaj már ilyen késő van én meg csokit eszem".
  • MaRee
    #21871
    Átérzem a keserűséged, én egy éve próbálom elmagyarázni egy ismerősömnek, hogy a piritóskenyér ugyan úgy hízlal mint a sima..
  • Roger6
    #21870
    Fogyókúrázik egy csaj nálunk, megkérdezte, hogy van-e zsemlém. Mondom nincs, csak kenyerem. Azt mondja az nem jó, mert csak zsemlét ehet, kenyeret nem. Mivan?!
  • Roger6
    #21869
    Erről van szó!
  • bakkerman
    #21868
    még anno engem is kioktattatok itt,hálistennek én eléggé utánaolvastam a dolgoknak,és már másfél hónapja van étrendem,és edzésem is :) én amit eddig tapasztaltam a hízáson kívül az az,hogy sokkal jobban alszok,és többet,meg úgy alapjáraton is erősebbnek érzem magam,fittebbnek
  • Vaxi
    #21867
    Érdemes megnézni a mostani flash-t. Nem lenne rossz, ha gyakrabban lennének ilyen előadások, vagy akár edzésbemutatók :) remélem egyszer lesz a közelben is, és eljutok egy ilyenre :D
  • jazzy
    #21866
    A pózolás odabasz :D Ez is csak bicepszezni meg hátazni tanult meg
  • Vaxi
    #21865
    Ezen a linken kezd el olvasni az elejétől a végéig, sok dolgot meg fogsz érteni :)
  • liverpool123
    #21864
    Oké, akkor először kajával kapcsolatban tájékozódom, aztán utána tápkieg. Köszi srácok a segítséget!
  • MaRee
    #21863
    Közben végezhetsz jó kis szabadtéri gumi medencés edzéseket, hogy keméy legyél.
  • Roger6
    #21862
    Figyi, 3-ból 3-an azt mondjuk, hogy alapismereteket olvasd el, ott a kaja részt is. Tényleg tedd meg. Vagy végülis jobb kérdés, mintha az lett volna, hogy mivel szúrd magad egy hét edzés után, de azt fogd fel, hogy az év világon semmi értelme nincs fehérjét meg tömegnövelőt fogyasztani az elején. Persze, elhiszem hogy szép zöld a doboza, meg hát szkálytekk - lehet arcozni a haveroknak milyen csilli-villi a logója, csak hát ezen kívül nem lesz más hatással a testedre. No mindegy.
  • Roger6
    #21861
    Majd ha rendesen megy a kajálás, akkor fehérje. Amíg nem megy rendesen, akár két kanál homok is ihatsz vízzel, ugyanannyi hatása lesz, mint a fehérjének/tömegnövelőnek kaja nélkül = semmi.
  • liverpool123
    #21860
    Kaja (majd) megy rendesen, mellette tömegnövelőt javasolsz, vagy fehérjét? Mert ahány emberrel beszéltem, mindenki mást mondott...
  • Vaxi
    #21859
    jólvan, hagyd a picsába az alapismereteket, szedheted a jumbot nyugodtan, megrendelni itt tudod.
  • MaRee
    #21858
    Olvasd el az alapismereteket, addig senki nem fog normális választ adni neked.
  • liverpool123
    #21857
    Nem olvastad el rendesen, amíg suliba vagyok 4-ig, addig eszem jobb híján 4 szendvicset. Utána azért eszem mást is, de inkább csak gyümölcsöket, joghurtokat, húst kb hétfő-szerda-szombat-vasárnap eszem.
  • Vaxi
    #21856
    a jumbo nagyon jó, és ne szedjél semmit, amíg 4-5 szendvicset eszel és heti 2x húst. és kérlek olvasd el az alapismereteket. :)
  • Vaxi
    #21855
    ideget szúrtál :D
  • liverpool123
    #21854
    köszi, de én most konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményetek erről a tömegnövelőről, illetve tömegnövelőt szedjek-e.
  • MaRee
    #21853
    ALAPISMERETEK - MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD EL!
  • liverpool123
    #21852
    Elég rendszertelen, délután 4-ig 4-5 szendvics. És kb minden 3.nap eszek húst. Szóval elég kicsi a fehérjebevitelem.
  • Roger6
    #21851
    Kajálás?
  • liverpool123
    #21850
    Hali!

    189cm 73 kg vagyok. Konditerembe tömegnövelő szedését ajánlják. Erről mi a véleményetek/tapasztalatotok? http://www.scitec.hu/product.php?ver=1&name=scitec_jumbo


    Előre is köszi a segítséget!
  • Panzermeyer
    #21849
    Nekem egyikkel sincs semmi problémám, de egyelőre kár volna a banneres csajt bántani.
  • mad363
    #21848
    nincs mit!ezért élek hogy másoknak segítsek
  • bakkerman
    #21847
    köszönöm,hogy tudattad velem,hogy önértékelési zavarom van.
  • dragon11
    #21846
    rá 2x is:D
  • jazzy
    #21845
    Annyira azért nem is jó, a banneresre már igen :D
  • mad363
    #21844
    a hiba benned van...(egész biztosan önértékelési zavar) és még szerencse hogy senkit nem érdekel NEKED mi izmos meg mi nem. élőben látnál ilyen csajt rohannál a budiba brét verni.
  • bakkerman
    #21843
    nekem ő már izmosnak számít
  • jazzy
    #21842
    Ez a nő nem izmos.
  • SeanJRRussel
    #21841
    A fekvős kiscsaj a nyerő.
  • MaRee
    #21840
    Sztem is jobb a fekvős kiscsaj :D
  • dragon11
    #21839
    azt mondtam jónő :D
    a bannerba levő csaj nem izompacsirta hanem enyhén fitness csaj aki nem csak jól néz ki, hanem még aranyos is.:D:D

  • Különc
    #21838
    Kifejezetten szépnek találtam őt, a honlapján a glamour, too hot és az art képek alatt, de mióta rövid haja van csak úgy tudom nézni, ha letekerem a nyakáig a gördítősávot
  • Vaxi
    #21837
    ha ő izmos, akkor mit szólsz a Kellner Suzy-hoz? :D
    egyébként mint nő, nekem sem jönnek be az izmos hölgyek, de mint sportolók kurvára max respect nekik.
    ám ez a csaj legfeljebb fitness kategóriás :)