33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #32358
    Imádom ezt a videót, minden héten megnéztem eddig.
  • DarkHorSe
    #32357
  • Roger6
    #32356
  • Darth Sith
    #32355
    én az erőemelésen/erősember dolgon gondolkodom. egyre inkább kivagyok attól, hogy tele van a terem feszengő majmokkal.
  • Roger6
    #32354
    Súlyemelést próbálta már valaki? Egyre inkább szemezek vele, nagyon szimpatikus sport.
  • DarkHorSe
    #32353
    5,58 font a kreatin kiloja, az 2400 forint :DDDDDD
  • DarkHorSe
    #32352
    Myprotein 70%os akcio januar vegeig, vannak kodok is amik mukodnek vele
  • Darth Sith
    #32351
    ezt valami hasonló formátumban, kötelezően oktatatnám.
    http://body.builder.hu/magazin.htm4?url=/magazin/testepites-cikkek/felhivas-a-kedves-agyhalott-medianak
  • Darth Sith
    #32350
    tisztelet a táplálékkiegészítőknek!
  • DarkHorSe
    #32349
    ki kő lépni a eubó ha nem tecik!!!
  • Darth Sith
    #32348
    vagy véletlenül az EU az elmúlt 4 évben két iterációban is csökkentette a megengedett tartalmát, indok nélkül.
  • DarkHorSe
    #32347
    mondjuk abban a vitaminban csak 100 mikrogram van es 500tol erzodik meg rendesen, szkajtekk biztos kisporolta belole :D
  • Roger6
    #32346
    I'm not sure if...
  • DarkHorSe
    #32345
    Ja hogy nem? en aszittem
  • Roger6
    #32344
    A diéta nem a koplalásról szól, szóval nem értem, mi a gondod.
  • DarkHorSe
    #32343
    csak nagyon megnoveli az etvagyad, nem mintha bajod lenne toled
  • Riddick21
    #32342
    Azt a kurvaélet, ez marha jól hangzik! :O Mármint oké, benne van persze a fos brokkoli, de ez így teljesen jó, nyaralás (telelés?) után ki is próbálom, köszi szépen!
  • csuszi
    #32341
    meg sose volt bajom vele, de koszonom :)
  • Roger6
    #32340
    Molnár Peti interjú az Origón (mi fa...): Interjú

    Meg sok okos hozzászólás...
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2015.01.28. 19:43:29
  • DarkHorSe
    #32339
    sok ertelme van dieta alatt b12 vitamint enni, de azert sok sikert hozza :D
  • Sippie
    #32338
    köszi! már valahogy barátibbnak hangzik, mint önmagában a cucc :D
  • Riddick21
    #32337
    Óóó, parancsolj: nullás vagy alacsony zsírszázalékú túró (250g) + valami fasza fehérje + egy kis natúrjughurt + egy kis lenmagolaj, hogy jobban csússzon. Nem lesz sokkal jobb, de nem olyan száraz és végülis finom, be lehet lapátolni, plusz ez így egyben azért már kurva sok fehérje, kb. 50-55g!
  • Sippie
    #32336
    Ti a túrót hogy eszitek? Csak úgy önmagában? Én rühellem az ízét, max palacsintában tudom megenni... nincs valami jó receptetek hozzá? :D

    Ui.: Már ha eszi valaki
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2015.01.28. 17:39:42
  • Riddick21
    #32335
    Kicsit félreértettél: azt tényleg nem írtam le külön, hogy edzés után megy a WPP+ch (diéta alatt Vitargo) kombó, de azért nem, mert ez egyértelmű :) Természetesen ezen kívüli dolgokat írtam csak.
  • Darth Sith
    #32334
    tápkieg részhez: feltételezem reggel vmi kardio, HIIT megy, amihez jó a bcaa-glutamin kombó, de az esti súlyzós edzés után miért nem egy sima tejsavós turmix? (súlyzós edzés előtt és alatt okés a bcaa-glutamin).

    Én anno használtam HOS-t, nem volt rossz, de most lenyomtam 2 hónapot Mastodon+Macatron kombóval, és ez brutál komoly volt. Tény, nem olcsó, de rohadtul érezni. Kell egy két hét töltés neki mire elkezd hatni, de utána hétről hétre, minden gyakorlatnál elkezdett drasztikusan nőni az erőszintem. Talán egy próbát megér ha belefér anyagilag. Állítólag külün-külön se rossz, én együtt próbáltam őket. A HMB is jó, de az inkább hosszútávú használat alatt érződik, kell neki pár hónap.
  • Roger6
    #32333
    Brokkolit sós vízben kifőzöd, aztán főzőtejszínt rá (fél kg-hoz kb 50 ml), majd botmixert ráengedsz. Rizzsel elkevered, és már lehet is tolni a csirke mellé. Talán így megszereted, egy próbát megér.
  • Roger6
    #32332
    Mészáros Laci Ausztráliában:

  • Mor3llo
    #32331
    a brokkoli nálam is ősi ellenség volt, aztán valahogy megbarátkoztam vele :)
  • Riddick21
    #32330
    Amúgy ha már diéta, itt van, hogy én hogyan csinálom, várom a tippeket, hogy mit lehetne javítani, változtatni rajta:

    Kaja:
    - 2.5-3g/tskg (zsírmentes testtömegre számolva) fehérje, ami nálam ~200-220g körül jön ki
    - először 2g/tskg szénhidrát, aztán ezt fokozatosan csökkentem az első két hétben 1-ig
    - zsírt minimalizálni, de lenmagolaj azért mehet, plusz zöldség minden étkezéshez (kivéve persze a turmixokat, kicsit erős lenne egy cappucino-s fehérje uborkával)
    - tulajdonképpen csak hal és csirke + ch forrásnak édesburgonya, illetve kínai kel + uborka, esetleg rászoktatom magam valahogy a brokkolira, de egyelőre még utálom, csak a délutáni csirke mellé már nem akarok szénhidrátot, max ezt a pár gramm növényit

    Tápkieg:
    - BCAA + glutamin, közös koktélban: reggel, edzés előtt, edzés után és este
    - kreatinkúra, hogy valamit kapjon az erőnlét is közben, mert masszív, de kevésbé intenzív edzésekkel számolok
    - váltott H.O.S. és valamilyen HMB (nekem a WOD Crusher bejött nagyon!) kúra, havi bontásban

    Természetesen napi 4-5 liter folyadék, plusz egy aerob edzés, 45 perc körül, lehetőleg reggel, de ezt majd megmondja az adott nap, mert sajnos(?) elég változatos az életem.
  • mike77
    #32329
    De legylább 87 kilósan jobb lett a formád?
  • Retsu
    #32328
    Ja, az már igaz hogy nem feltétlenül az IQ a legfontosabb-mondjuk a Nobelnél külön kategóriák vannak, vagyis az se elhanyagoloható hogy a SPECIALITÁS>IQ.

    Fogyással kapcs. most én is igen jól állok, még étrend se nagyon kellett hozzá... Én is 180-181 körüli vagyok. Szűk 3 éve kissé elszaladt a súly voltam 116 is. Aztán tavaly 97 körül, MOST 87,5. Persze mondani se kell ment le az erőből is eléggé komolyan(emiatt bezony mostanában sz*r is a kedvem). Dehát most ez van... minden rosszban van vmi jó, és fordítva is.
  • mike77
    #32327
    A 80-85 lenne szerintem is az optimális, de talán alsó tagozatban voltam utoljára annyi, ilyen célt még gondolatban sem merek kitűzni :D. A raj kárász csak vicc. 90-nek nagyon örülnék.
  • Darth Sith
    #32326
    mivel az izomtömegedet nem írtad le, de egy atletikusabb, sportoló alkatnál a 179cm -hez a szálkás, tehát 10-12%-os testzsír kb 75-80kg (naturálon) :P csak a kárász miatt :D
  • Darth Sith
    #32325
    138as IQ pont nem a világ, Richard Feynman -nak csak 125 volt, mégis megkapta a Nobelt és a 20. század egyik legnagyobb koponyája volt ;)
  • mike77
    #32324
    Ugyanebben a cipőben járok. 179/103-ról kezdtem a diétát, kb. 95 alá vagy még lejjebb akarok menni, majd a tükör megmondja. Olyan szálkás akarok lenni mint egy raj kárász :D.
  • Riddick21
    #32323
    OFF: február 2-án elmegyek egy hétre "nyaralni", utána viszont indul egy diéta. Kb. 102-103 kg-ról indulok, most már elég sok zsír is feljött sajnos az utóbbi egy hónapban (kibaszott vizsgaidőszak miatt alig volt időm normálisan főzni meló mellett, ez meg is látszik), úgyhogy szerintem 20% körül van a testzsírom, ami egy fos. Talán picit még több is, mérni nem tudom, meg nem is érdekel... 183 cm magas vagyok egyébként, másfél éve edzek... csak viszonyításképpen. Úgyhogy indul a diéta, amilyen keményen csak lehet, semmi csalós nap. Nincs konkrét cél súlyban, egyedül a tükör adja majd meg a választ, remélem, hogy megúszom 12-14 héttel az egészet, az is kurva kemény lesz :( De jó lenne leküzdeni a témát 12-13% környékére, hogy meglátsszon valamennyire az elmúlt másfél év munkája.
  • csuszi
    #32322
    hat ha mar igy rakerdezel, a mensa szintet utom... remelem orulsz :)))
  • Darth Sith
    #32321
    ezek szerint Mensa és/vagy akadémiai tag lehetsz, ha így fentről beszélsz
  • Roger6
    #32320
    Asztakurva XDDDD Nem szarozol, az biztos.
  • mgkp
    #32319
    Így a legkönnyebb elintézni, az biztos.