33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #21958
    ejbazdmeg szép darab vagy :DDD
    egyébként noob.hu-ra toljad a képeket, onnan látjuk is.
  • csuszi
    #21957


    mas
    van helyi zsiregetes, csak a sok kreten igy is hasazassal akar kockas hasat, hat meg ha el is ismernenk hogy van
    de ezt nem ugy kell elkepzelni hogy jelentos, de egy volt versenyszeru kerekparos pl vagy akar egy hobbis aki leteker evi 2-5ezret az eletben nem lesz sose olyan kover laba, mint amilyen ;lenne amugy
    vagy meg kell nezni szegeny mozgaskorlatozott emberkeket akik egesz nap toljak a "szekeret" akar marathonon akar csak siman, az osszesnek olyan karja van mint egy szalkas istennek, de akar meg pocakosak is
    sorolhatnek meg szaz peldat, a lenyeg, hogy a nagyon regota uzott mozgas valtoztatja az adott terulet zsirmennyiseget, de ez nem ugy nez ki hogy az ipse hasaz vagy karoz mint az orult es onnan fogy, hanem az addigi zsirarany valtozik a mozgatott reszrol a tobbi fele, ennel egyszerubben nem megy a magyarazatom, ez a tapasztalatom magamon is, de akar a peldak altal is, vagy meg kell nezni kioregedett sportolokat, ott a pocak es a hasznalt tartomany pedig nem annyira zsiros stb

    panzer te meg keress valami nyomi kepfeltoltot ocsem, nem tudlak kitenni a falra...
  • MaRee
    #21956
    Meg próbáljon kézisúlyzóval nyomni, ne rúddal.
  • dragon11
    #21955
    Köszönöm szépen a nevében is.:)
  • Panzermeyer
    #21954
    Hm... Arnold nem félt használni aszimmetrikus súlyzókat. Hátha segít. Egyébként meg valószínű, hogy a mellének egyik fele vagy az egyik karja gyengébb, ezért nem egyformán tolja a súlyt. Visszább kellene venni a súlyból, és azzal lassan kontrolláltan végezni a gyakorlatokat. Ti pedig közben korrigálhatnátok, ha látjátok, hogy rosszul csinálja.
  • Panzermeyer
    #21953
    Fenébe... hát ez nem jött össze :D
  • Panzermeyer
    #21952
    Oké, kíváncsian várjuk :)

    Mellesleg ez meg én vagyok, valamikor amikor tömegeltem és jó formában voltam. Nagyjából tavaly októberben. Aztán közbeszólt néhány betegség, és az egészet kidobhattam a kukába. Az idei nyaramat is tömegeléssel tölthetem, de sebaj, most bele fogok adni apait-anyait, edzésbe is, étkezésbe is, és meglepem magam egy kis legálisan elérhető tesztoszteron fokozó komboval. Széttépem azokat a k**** vasakat!



  • Solt
    #21951
    Szilikon! :D
  • dragon11
    #21950
    skacok tudnátok abba segíteni, hogy haveromnak nem egyformán nőnek a mellei és hogy lehetne korrigálni?:S
  • Panzermeyer
    #21949
    A D-Test ígéretesnek tűnik azok alapján, amit olvastam, én inkább tribulust ennék hozzá, persze mindkettőt megfelelő dózisban, és nem gyogyós gyerek módjára csak napi 1-1-et. És ezt mondjuk 6-8 hétig, majd 2-4 hét szünet, és újra.

    De... Az az igazság, hogy a kérdéssel olyan felsőfokú hozzá nem értésről tettél tanúbizonyságot, szerintem inkább állj neki rendesen edzeni, az egész dolognak a hátterét tanulmányozni. Olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy melyiket egyed a három közül párban:
    fehérjét, szőlőcukrot, vagy esszenciális zsírt. Amit felsoroltál teljesen más dolgokra valók. Befejezem még mielőtt nagyon kikelnék magamból
  • iko
    #21948
    diéta helyzetjelentés:
    87 kg-val kezdtem február 22-én
    most 81 kg vagyok és a heti 1 kg-t tartom.
    Már érzem, hogy ez a diéta ütősebb lesz. Le akarok menni 8% tzs-re amit valamikor júniusban elején érnék el (ha nem iktatok be szünetet). Majd tolok képet akkor. Legközelebb azért már tuti ésszel fogok majd tömegelni... Bár mondjuk eddig ezzel a módszerrel évi 5kg tömeget mindig sikerült hoznom a 3 év alatt.
  • Panzermeyer
    #21947
    Mivel a B-100 és a B-complex ugyanazt a célt szolgálja, a kettőt igazából nincs értelme együtt szedned. Ha elfogyott az egyik, majd folytatod a másikkal. De a kettő közül bármelyiket eheted a Daily Vita-minhoz.
  • jackaltiger
    #21946
    Sziasztok!
    melyik párosítás lenne jobb?
    Scitec-es D-test, Brutal Crea ATP, Biotech NortOX Therapy, ez a 3 közül....
  • inter94
    #21945
    Sziasztok! olcson hozzá tudtam jutni 3vitaminhoz
    Daily Vita-min-scitec essentials
    B-100-scitec essentials
    Dibencozide B-complex-activlap
    Szoval lehet egyszerre szedni ezeket?ha jol tudom a b-complex az étvágyra van...elég jol meg is jött az étvágyam..ti mit gondoltok ezekről?
  • Tyler1
    #21944
    fordított fogású fekvenyomást csinálja vki? érdekelne a technikája, elvileg jobban edzi a felső mellet, mint a ferdepad.
  • Freeeee
    #21943
    Jó gyakorlat,de én is a vállam miatt nem tudnám csinálni. Persze akinek megy annak hajrá:)
  • Vaxi
    #21942
    hogy érthetőbb legyen: 03:45-től (itt folytatódik)
    (mondja is a videóban egyébként, hogy a vállat nyírhatja, de nekem nem volt vele probléma)
  • Roger6
    #21941
    Én valahogy pont az ellenkezőjére emlékszem Bunny edzéstechnikai videóiból, és akkor mondta, hogy ha túl magasra eresztjük a súlyt, az szétcseszi a vállat. De ha úgy érzed jó, csináld csak.
  • MEdievil
    #21940
    Arról nem is beszélve hogy nyakra engedni a súlyt sem valami egészséges ha esetleg történne valami..
  • Vaxi
    #21939
    nem feltétlen. ezért kell kis súllyal csinálni. nemtom, nekem nem húzta a vállamat, elég jól tudtam koncentrálni a mellre. csak gondoltam megosztom, hátha érdekel valakit
  • Roger6
    #21938
    Meg a vállad is gyilkolja.
  • Vaxi
    #21937
    hát kb. annyi különbség van, mint a ferde és a sima pados nyomás között. itt a nyakadra engeded a súlyt. nemtom, nekem nagyon bevált, rendesen meggyilkolta a mellizmot. :)
  • Solt
    #21936
    Megnyugodtam! :D
  • Freeeee
    #21935
    Ennyi:)
  • MaRee
    #21934
    Én mindig így, felhúzott lábbal nyomok, de én azért mert régen sérvem volt. :) Nem sok különbséget vettem észre egyébként a sima és e között.
  • Vaxi
    #21933
    Néhány szemináriumos flashben láttam Vörös Zoli egyik "fekvenyomás" gyakorlatát, amit nagyon ajánlott, gondoltam kipróbálom.
    A lényeg, hogy kisebb súllyal nyomsz, lábad felhúzod úgy, hogy kb. derékszögben álljon a testeddel, és a rudat nem a mellre, hanem a nyakadra engeded, és kinyomod. 3x10-et csináltam meg belőle a sima, és a ferde pados nyomás után.. Baromi jó!
  • Solt
    #21932
    Na várj, nekem még korán van! :D Szóval amit te mondasz azzal meghatározzuk a maximumot, és utána jöhet az amit én írtam? :)
  • Freeeee
    #21931
    Szia,én sem. Ezért is írtam hogy ebből már könnyen kiszámítható a megfelelő pulzustartomány:)
  • Solt
    #21930
    Szia! Nagyon szépen köszönöm, de szerintem nem egyre gondolunk! :) Én arra a pulzus tartományra gondoltam, amikor még aerobnak számít az edzés! :) Kétlem, hogy ez 185 körül lenne! :)
  • Freeeee
    #21929
    Így van. Leteszteltem magam,tavaly szeptember óta 88-ról 95 kg-ra mentem fel,csak heti 3( most már csak 2) súlyzós edzéssel, átlagban heti 40km futás,100 km bringa,és 5km úszás mellett. Minden a táplálkozáson múlik.
  • Freeeee
    #21928
    Szia! A 220-as módszer bár ismert,mostanra kissé pontatlan a szakemberek szerint,ezért leírnék 3 módszert ami segíthet.
    Egy széles körben alkalmazott számolásos módszert, melyet John Parker ismertet részletesen a pulzusmérős edzésekről írt könyvében, a következő képlettel számol: Maximális pulzus = 205 mínusz az életkor fele; plusz 5 ha nő; plusz 5 ha elit atléta. Tehát a 36 éves férfi sportoló max pulzusa a fenti képlet szerint: Max pulzus = 205-18+0+0=187.

    Egy következő ismert képlet az életkort, a nemet és a testsúlyt veszi figyelembe:Maximális pulzus = 210 mínusz az életkor fele; mínusz a testsúly 10%-a kg-ban; plusz 4 ha férfi. Tehát a 36 éves férfi sportoló max pulzusa a fenti képlet szerint: Max pulzus = 210-18-7,5+4=188,5.

    Végül egy harmadik, az életkort és az edzettséget figyelembe vevő ismert képlet, melyet a Runners World magazin is javasol a max pulzus meghatározására, a Miller formula: Maximális pulzus = 217 mínusz (0,85 × életkor); mínusz 3 ha 30 év alatti elit atléta; plusz 2 ha 50 év körüli elit atléta; plusz 4 ha 55 év feletti elit atléta. Tehát egy 36 éves férfi sportoló max pulzusa a fenti képlet szerint: Max pulzus = 217-(0,85x36)=186,4.

    A legjobb az ha a max. pulzusunkat edzéssel számoljuk ki,ez a következőképen történhet.
    Futás
    1.Alaposan melegítsünk be, és igyunk sok folyadékot edzés előtt. Ha van pulzusmérőnk, azt vegyük fel. Keressünk egy hosszan, enyhén emelkedő, lehetőleg egyenes utat vagy ösvényt.
    2.Fussunk felfelé kemény tempóban 2-3 percig, majd lassan kocogjunk vissza az emelkedő aljára.
    3.Még kétszer ismételjük meg a gyors felfelé és lassú lefelé futást úgy, hogy egyre erősebb tempóban fussunk felfelé. Az utolsó alkalommal igyekezzünk minden energiánkat megfeszítve olyan gyorsan futni, ahogy csak tudunk.
    4.Az utolsó felfelé futás során illetve megálláskor mért pulzusértékek közül a legmagasabb lesz a maximális pulzus értékünk.

    Úszás
    Bemelegítés után ússzunk 2x200 m gyorsot, 15 másodperc pihenővel, maximális erőbedobással. Gyengébb úszók tenyérellenállást is használhatnak. A második 200 utáni pulzust azonnal megállás után mérjük meg.
    Ezután már könnyű kiszámolni azt a tartományt ahol az edzéseket kell végezni.
  • mjanika
    #21927
    Egyébként igazat adok Csuszinak, hogy valamilyen formában igenis van helyi zsírégetés, például a lépcsőzőgéptől, meg a biciklitől a combom sokkal előbb szálkásodik mint a testem többi része. Igaz a combom nem túl nagy, de cserébe eléggé tömör, kemény (de azért látszik rajta némi izom ). Azt a biciklit szeretem a teremben amit vízszintesen kell tekerni, nem függőlegesen mint a hagyományosat (biztos ismeritek) azt nagyobb fokozaton tekerni felér egy kisebb lábedzéssel.
  • dragon11
    #21925
    oké köszi.
  • Tyler1
    #21924
    akk meg még annyit sem eszik saját tartalékból a bádi, ha az intenzív mozgás előtt és után is fel van töltve rendesen.
  • Tyler1
    #21923
    pont múltkor volt ez téma BB vmelyik oldalán. és akkor ott elmagyarázták, h amatőr szinten nem észlelhető veszteséget okoz, ha elvétve intenzívebb sportot űzöl. az a pulzusos dolog is inkább a rendszerességnek szól, tehát ha véletlenül vki átlépi egyszer-egyszer, akk nem fog a pokolban rabszolga lenni, 20 kilós tömeggel.

    úgyhogy ne aggódj attól, h te hétvégén osztódni fogsz, ha véletlenül gyorsabban tekered meg a kecskét :)
  • Solt
    #21922
    Én innen szedtem az infót...

    Három hete nem voltam teremben... beteg voltam, most meg nincs pénzem se kajára, se bérletre... ( kurvára hiányzik )
  • MaRee
    #21921
    Én 120-ról tudok, mindenhol annyit olvastam. De mint vaxi mondta nem számít, csak nem kell agyon tekerni meg futkározni magát az embernek, és akkor nincs gond! Én is most ráálltam egy ideje a heti 2-3* futásra, olyan 3km-t nyomok és azóta sokkal jobban bírom az edzést is, meg a vádlim is szebb :)
  • Vaxi
    #21920
    hát már hogyne lehetne!
    nem azért edzel, hogy a szobában ülj és meg se mozdulj, nehogy izmot veszíts.. lófaszt, kifelé bringázni, ha szereted :D én is tépem a Konát végre.
  • Solt
    #21919
    Nem kevés az a 120? Én úgy tudom, hogy 220-ból ki kell vonni az életkorunkat, majd azt megszorozni 0,6-l. Majd ugyanezt még egyszer elvégezve 0,85-l, és a két érték közti tartomány az ideális az aerob edzéshez. Nálam pl ez kb 115 és 150 közt van...
  • bakkerman
    #21918
    értem,akkor jó.