33479
12316971501353788406.png
  • franc0
    #21998
    Megjöttek a curlbro-k? :)
  • bakkerman
    #21997
    strandgyúrós :DDDDD figyelj,jön a jó idő,valami kis bádit össze akarnak hozni a 14-15 éves faszagyerekek a nyárra,két fénykép között talán súlyzóznak is egy picit
  • liverpool123
    #21996
    Mit csinált az az idióta?
  • Roger6
    #21995
    Nekem is teremben lévő van, valami 5.000 éves objektum. De valahogy jobban tart (úgy vettem észre), mint ezek az újabb fajta övek. Mindenesetre én is elgondolkodtam már egy saját öv beszerzésén, a nyár elején beszerzek egyet.
  • Vaxi
    #21994
    Én is így tapasztaltam, guggoláshoz is használom. Egyelőre a teremben használható övet, de venni fogok magamnak a jhónapban. Neked milyen van? :)
  • Roger6
    #21993
    Igen használok, sokkal biztosabban húzok fel úgy.
  • Vaxi
    #21992
    off kérdés, de övet használsz felhúzáshoz? :D
  • Roger6
    #21991
    Megéri???!!! Mit éri meg? Ez szerintem egy ALAP etikett, amit csak a parasztok nem tartanak be. Ne félj, a teremtulaj nem engedi ám csak úgy elmenni őket. Amikor jönnek ki az öltözőből, szépen rájuk szól: srácok, nem felejtettetek el valami? Nem. Dehogynem. Aztán már pakolnak is a fasza kis csilli-villi rövidujjú meg ékköves meg fasztuggya milyen felsőjükben. Idióták...
  • Különc
    #21990
    Megéri, sokszor ingyen ittam fehérjét a teremben mert a teremedzőnek vagy a tulajdonosnak segítettem elpakolni a súlyokat, mindenképpen megéri nem csak a "rossz" neveltetés miatt
  • jazzy
    #21989
    Elpakolják? Fura, lehet betegek
  • Roger6
    #21988
    Háhááááá! Beindultak a strandgyúrósok, fuck yeah! Szétröhögtem magam edzésen, alig tudtam felhúzást csinálni, mert a tükörben mindig láttam valami hatalmas idiótát. Viszont az elmúlt 1-2 hétben érkezett 2 srác is, akik elég komoly fizikummal, és izomzattal rendelkeznek. Na ők rendesen edzenek, minimális duma, szép gyakorlatok, a súlyokat meg hagyjuk, soha nem fogok még a földről sem annyit felemelni, amennyivel ezek fekvenyomtak. Ja! És ezek hülyék, hát elpakolják maguk után a tácsákat, nem úgy mint a nagymenő főiskolások! Tiszta hülyék...
  • csuszi
    #21987
    n1 panzer
    en ennel joval kisebb vagyok, gyanitom gyengebb es azt is gyanitom hogy top 10 ben se vagyok itt a forumon kulsoben.
    azt azert mentsegemre felhozom, hogy joval oregebb vagyok annal hogy nagyon komolyan vegyem, joval regebben nyomom mint mas - evente, max fel evente kapok uj informaciot, mindig van uj a nap alatt, de azert tul sok uj dolgot nem tapasztalok, olvasok, max a tudasom nem valtom be. igaz nem is akarom, amit akarok azt elerem, es nem egyenlo az ide latogatok 99%nak celjaval. voltam 113 kg is, 150be fekve, 46.5os felkar, nem kell. most eppen 90korulre igyekszem, felkar 41 :) es nem is szeretnmek nagyobb lenni, se erosebb stb edzek, jol erzem magam oszt jo napot, alakul; ahoigy alaklul, lassan egek mint a gyertya, de legalabb 50 evig :)
    ezzel nem mentegetozom, csak ideje kevesebbet adni a szavamra, vannak itt jobbak is elvtarsak :)

    ugy latszik a fekvenyomas egyetemes baromsaga nemzetkozi, minden orszagban az edzok 70% inkabb nyom 130al es engedi le felig, mint edzene remndesen es durranna egy hatalmasat, fo az hogy elmondja a spanoknak hogy o geci kemeny, es hihetetlen, de viszonylag jo fizikumu, latszik ezer eve edzo emberek is vannak ilyen hulyek, en balga meg azon filozok, de fasza lenne egy hajlitott rud, hadd menjen lentebb a rud a mellemnel. a lapockamat mar igy is osszehuzom nyomas kozben, azzal is nyerek par centit melysegben... :)
  • liverpool123
    #21986
    kösz a válaszokat!
  • Vaxi
    #21985
    Kedves kretének! Kérlek ne vegyétek el az időt tőlünk normális emberektől! Máshol basszátok a kibaszott kurva anyátokat ne itt! Köszönöm szépen!

    :DD:DDD:D:DDD
  • Vaxi
    #21984
    szalámi semmit, sonka esetleg kicsit, de ahhoz húsból kell lennie -> annyiba kerül kilóra, mint a csirke, de lehet, hogy még a marhát is eléri. vagy ott a hal.
  • MaRee
    #21983
    Semmit nem érsz vele. Akkor már inkább túró.
  • sapkafej
    #21982
    szar
  • dragon11
    #21981
    jól teszi, legyen boldog.:)
  • liverpool123
    #21980
    Egy érdekes kérdésem lenne. Nem mindig tudok csirkét enni. Milyen alternatíva, ha mondjuk eszem nyersen valamilyen szalámit, sonkát?
  • xxxpaulxxx
    #21979
    Leszedtem egy iszonyat jó programot ipadra... Fitness HD... a létező összes gyakorlat leírása, képekkel illusztrálva, videókkal magyarázva, meg van benne BMI számító, meg egyéb jópofaságok:) Szóval akinek van itoucha, iphoneja, vagy ipadja annak csak ajánlani tudom!:D
  • SeanJRRussel
    #21978
    ez már rohadt régi.
  • Vaxi
    #21977
    Hello! Sajnos gyerekkori rossz szokásom rabja vagyok, mégpedig, hogy megeszem a fikám..Éppen diétázok és a kérdésem az lenne, hogy nem nagy veszteség-e ha napi 2-3g fikát beviszek! Válaszod előre is köszönöm! dikobraz
    dehogy, egyél minél többet bátran. a seggedben nem turkálsz véletlenül?
  • Vaxi
    #21976
    hatalmas ember
  • Panzermeyer
    #21975
    "A legjobb kreatin a kreatin foszfát, mert a sejtben is az van: épp ellenkezőleg, a kreatin-foszfát a legrosszabb kreatin. A kratint azért kötik kémiailag monohidrát vagy foszfát (későbbiekben etil-észter, alfa-ketoglutarát stb.) formába, hogy át tudjon haladni hatásosan az emésztőrendszeren. A "klasszikus" kreatinok között a monohidrát a legjobb."
  • jazzy
    #21974
    Ha valaki nem elég motivált és rinyál, hogy iskolában csak szendvicset tudok enni. (és nem látta humiariban)

  • jazzy
    #21973
    Hajrá, grat :)
  • jazzy
    #21972
    Egy próbát mindenképp megér, ha bírja a regenerációt a mellizmod szerintem sima.
  • Tyler1
    #21971
    áá, low workerek vannak itt. errűű van szó

  • jackaltiger
    #21970
    A foszfátot miért nem ajánlod?
  • Roger6
    #21969
    Érdekelne a véleményetek. Szóval eddig heti 3-4-szer jártam edzeni. Most úgy néz ki, hogy pár hónapig megengedhetem magamnak a heti 5 edzést. Fő célom a mellizom növelése/formálása lenne.

    Szóval a mellezést két részre bontanám. Hétfőn lenne fekvenyomás egyenes padon, tárogatás egyenes padon, nyomás egykezes súlyzóval egyenes padon, valami ilyen lenne az első nap. A második mellezős nap szinte ugyanez, csak mindent ferdepadon + lenne csigás keresztezés is.

    Megéri így kettészedni ezt a mellezős dolgot? Egy edzésre túl sok lenne ennyi gyakorlat (nekem) mellre, ráadásul ez időben is rengeteget elvesz. Tehát hétfő-csütörtök lenne melles nap kb.

    Előre is köszönöm a véleményeket!
  • Panzermeyer
    #21968
    Mehet, és inkább monohidrát.
  • inter94
    #21967
    köszönöm szépen :)
  • jackaltiger
    #21966
    Panzermeyer !
    D-test+Tribulus kombóhoz kreatin monihidrát vagy foszfát mehet plusszba?
  • Panzermeyer
    #21965
    Helyesbítek!

    Igazából a Dibeconzide B-Complex adatait nem is néztem meg, csupán a neve alapján tételeztem fel dolgokat. Ez a termék olyan röhelyes mennyiségben tartalmazza a B-vitaminokat, hogy a B-100 simán kenterbe veri. Szóval arra a kérdésre, hogy mégis melyiket, a B-100 a válasz. Viszont nyugodtan hozzácsaphatod a B-complexet is a dibeconzide miatt. Ha olvastad a tájékoztatóját ott leírja, hogy mire is jó ez a koenzim. Nem tudom, hogy a benne található mennyiség vajon elég-e, de nekem valami azt súgja, hogy nem. Ezért megkockáztatnám, hogy napi 3-4 szem mennyiségben enném a B-complexet. Az tuti, hogy az így extraként bevitt B-vitamintól nem fogsz hipervitaminozisban elpatkolni :D Biztos, ami biztos, fogyassz bőségesen folyadékot is.
  • Panzermeyer
    #21964
    Köszi fiúk :)
  • inter94
    #21963
    és ha választani kéne akkor inkább melyiket szednéd? a b100 vagy a b-complexet?
  • iko
    #21962
    van egy ilyen kézi bizbasz. Tudom, hogy nem a legpontosabb de nekem viszonylag jól jelez és a tükör is visszaigazolja az értékeit. Hetente mérem és lejegyzem az adatokat. A száraz tömeget így ki tudom számolni és mivel mindig konstans adatot ad (+- 0,5kg) így szerintem használható a műszer.
    Pl a diéta kezdetén
    86,5 kg 25 % tzs-t mért és most legutóbb 81,7 kg mellett 19,6%-ot
    Az adatok szerint kb 72-72 kg-ra kéne lefogynom a kockahashoz. Ez igazolja az is, hogy tavalyi diétánál 69 kg mellett sem voltak annyira látható kockák mivel a tzs akkor 13% volt.
    Persze azért a tükör a döntő.
  • Roger6
    #21961
    Sry, Panzermeyer a név, rosszul írtam. Elnézést!
  • Roger6
    #21960
    Talán segíthetek:
    Panzemeyer kép 1
    Panzemeyer kép 2
  • Vaxi
    #21959
    gratu, kitartást! :))
    tzs%-t hogy mérsz?