33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #22038
    Ez így van, innentől kezdve az elnevezésük már csak részletkérdés.
  • franc0
    #22037
    Nálam ez inkább csak a sima "panelproli" kategória. Ezek az élet minden területén ilyen semmirekellők, kár velük foglalkozni.
    De azt például nem is értem, hogy a faszba létezhetnek olyan emberek, akik nem pakolják el a súlyokat. Milyen anya szülte az ilyet??

    A strandgyúrós nálam már egy szinttel feljebb van, ő viszonylag normálisan áll a dologhoz, akár még tippeket is szívesen fogad. Viszont ősszel és télen nem látod.
  • Roger6
    #22036
    Hm. Strandgyúrósok.

    - a súlyok elpakolását még csak elvből sem ismerik, biztos elfelejtik, honnan került a kezükbe
    - gyakorlatokat valami olyan balfasz módon végzik, hogy sajnálat és szánalom helyett röhögőgörcs kap el
    - nagyképű faszkalapok, akik (írtam már régebben) az edzőterem előtt teljes menetfelszerelésben (kesztyű + öv meg minden) állnak, és ÜVÖLTÖZNEK egymással, hogy mekkora zsírkaraj buliban voltak tegnap, és mennyire szétbaszták az arcukat
    - Te Józsi! Há ha én ki tudom nyomni asztat a izé 55 kilót, akkó te mé' nem? Gyóva, de te nem basztál egész éjjel! (színvonal)
    - ők különben gyúrósoknak nevezik magukat - meg is mértem, mert heti kétszer jönnek, és mindig ugyanazt a 3 gyakorlatot végzik el 1,5 óra alatt, amiből a munkavégzés 30 perc, a többi duma
    - Törődnek a testükkel?! Miafasz? Láttál te strandgyúróst lábazni? Max lábszőrteleníteni. Láb = tested fele.
    - csilli-villi felsőkben járnak edzeni, szerintem még valami ékkő is van a felsőjükben --> nem kicsit buzis (saját vélemény)
    - étkezés = 0. Te Sanyesz! Mitetté ma-e? Két parízeres szendzsót, asztat is délután 3-kor, reggelire! - idióták

    A standszezonig "kigyúrni" magad elég nagy feladat (tömegnövelés + diéta). 100%-os kaja és tápkieg mellett persze lehetséges, de őszintén, ezeknek mi a fasz köze van a kajáláshoz? Hát kb. mint nekem a homokóraépítéshez (NULLA 000000). Na meg a diéta... 6 után nem eszünk, ez a szint kábé.

    Most mondhatod, hogy azért ennél értelmesebbek, de ez nem igaz. Aki értelmesebb, az nem most kezdi el az egészet, utánaolvas, rendszeresen lejár, tudatosan csinálja a dolgokat stb. Hát ez van.
  • liverpool123
    #22035
    Értem a dolgot, és ezzel egyet is értek. Nem is ezzel volt gondom, hanem azzal, ahogy itt beszélnek néhányan a "strandgyúrókról".
  • Különc
    #22034
  • liverpool123
    #22033
    persze, látszik, hogy elég tájékozatlan a témában. De szerintem kár leszólni a "strandgyúrókat". Legalább csinálnak valamit.
  • Különc
    #22032
    Itt egész más a probléma
  • liverpool123
    #22031
    Nem értem miért kell az ilyen embereket baszogatni. Legalább törődik a testével, formálja azt.
  • Solt
    #22030
    A tescoban most láttam leértékelve... ott van a krómozott szemmérték mellett a középső sorban.
  • Vaxi
    #22029
    "182 cm vagyok és 63 kg szóval egy kicsit vékony vagyok. Hogyan szerezzek egy kis izmot? Nem akarok testépítéssel foglalkozni, nem is érdekel a dolog, csak egy kicsit izmosodni szeretnék. Hogyan étkezzek és mit csináljak ennek érdekében?"

    Jön a strand szezon


  • xxxpaulxxx
    #22028
    A 9essel egyetértek... itt van tőlem egy sarokra egy konditerem, de én mégis 1 órát utazom a teremig:D ÉS??? Megéri:)
  • Vaxi
    #22027
    BB hír:
    Az Amerikai Egészségügyi Hivatal betiltotta a diétázást! Brit tudósok komoly tudományos bizonyítékai alapján eldöntötték, hogy mostantól tilos 6 után enni, és aki fogyni akar, kizárólag káposztaleves diétát alkalmazhat. A rendelet ellen vétőknek a Puruttya című hetilap szerint K. Tünde művésznő egy kolbászt dug a seggébe. Természetesen az Edző Válaszol rovatunkban mostantól semmit sem kell elolvasni és mi fogunk edzeni járni és diétázni a kedves olvasóink helyett.

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


    Azért ez a cikk is odabasz :D
  • UltraZord
    #22026
    szerintem a bunni skizofrén és magának írja a leveleket hogy aztán jófejkedhessen
  • Vaxi
    #22025
    igen, mondjuk kellemetlen, hogy majdnem minden válasz megtalálható a fenti piros link legelső hivatkozásán, de én elhiszem, hogy elolvasta :)
  • Különc
    #22024
    Mindig reménnyel telve kezdem olvasni azokat a kérdéseket, amik azzal kezdődnek, hogy "elolvastam mindent", aztán végül mindig csalódnom kell
  • Vaxi
    #22023
    :D
    De azért nem tagadhatod a burkolt igazságtartalmát, még akkor sem, ha közhely. :DDD
  • Vaxi
    #22022
    Szia.
    Étrendet látatlanban senki nem fog tudni neked készíteni. A lényeg, hogy igyekezz többször enni egy nap, mondjuk legalább 5-ször. Minden táplálkozás teljes legyen, szóval legyen benne fehérje, zsír és szénhidrát is.
    Táplálék kiegészítők közül pedig a multivitamin kötelező! C-vitamin, Ca+Mg mehet még pluszban, esetleg Omega3 és ízületvédő is.
    Fehérje: Egyetlen alkalommal érdemes szilárd kaja helyett fehérjét bevinni, méghozzá edzés után, szénhidráttal. a miértjét megtalálod az alapismeretekben.
  • sapkafej
    #22021
    ennek a kommentelőnek aztán muszáj volt még a magyar szót is beletennie, hogy véglegesen egy közhelyes fasz legyen
  • maffi
    #22020
    Sziasztok!
    Átolvastam mindenféle anyagot, alapismeretet, amit itt linkeltetek, mégis lenne pár kérdésem. 6 évig kosaraztam, majd pár éve befejeztem. Az akkoriban felszedett izommennyiségből nem sok maradt mára, plusz a kondim se az eget veri. A testépítésben mondhatni totál kezdő vagyok. Az általatok ajánlott egyik oldalon találtam kezdőknek való edzéstervet, ami tiszta és világos, csak az étrenddel kapcsolatban vannak kérdéseim. Nem szeretnék versenyszerűen testépíteni. Egy soványabb, szálkás test tökéletes lenne. a kezdő átmozgató edzések után elkezdem a tömegnövelést, majd utána kezdenék szálkásodni. Ebben az esetben milyen étrendet, táplálékkiegészítőket stb javasoltok? Előre is köszi a válaszokat! (ha hülyeséget kérdeztem, nyugodtan mondjátok meg csak kulturált módon ha kérhetem. végig olvastam minden létező oldalt, ezek után maradtak bennem ezek a kérdések)
  • Vaxi
    #22019
    Az egyik kommentelő írta:
    Áh igen ,tényleg pont egy ilyen cikk kell a sok lusta ,kövér, kifogásokat kereső magyar embereknek.
  • SeanJRRussel
    #22018
    B+!!!!!!! Hát mi a f*sz ez????
    4-10 ig hatalmas nagy faszság.
    4 Úgy faszság ahogy van,hát kinek folyt a nyála meg az orra edzés alatt,meg ki az a hülye aki tejet iszik előtte???
    5 Egyszer nem dugult még be a fülem,de akkor se értem hogy ez mért - dolog,nyelsz aztán ennyi,hatalmas valami.
    6 No comment
    7 No comment ,terhesen alap hogy elkerülöm az ilyen helyeket,nem csak a súlyok miatt de bárki bármikor meglökhet nekem jöhet véletlenül...
    8 Idiótizmus legfelsőbb foka.
    9 Oylan terembe kell járni ami közel van,aki meg csinálni akarja amúgy se érdekli a távolság
    10 Edzés előtt nem eszünk,ergo bár mit csinálsz nem fogod magad összehányni.Ha meg nagyon meghajtod magad és azért öklendezel az teljesen más tészta.

    Úgy érzem hogy aki ezt írta egy dagadt nyomi lehet,mert hogy a 70% baromság amit leírt az tuti.
  • mjanika
    #22017
    Aki ezt írta, annak ajánlom, hogy inkább maradjon otthon, üljön a fotelben nézze a tévét, egyen közben csipszet, meg igyon kólát. Szerintem is sokkal egészségesebb mint terembe járni.
  • Vaxi
    #22016
    10 ok, hogy elkerüld az edzőtermet
  • csuszi
    #22015
    elo kell farasztani tarogatassal a mellet
    szuperszettben, tarogatsz a padon kezivel utana rogton nyomsz fekve pihenes nelkul, ez van a youtube videomban is, evek ota igy nyomok, felesleges nyirni a testet egy bizonyos suly felett, raadasul serules utan idealis, mostanaban hogy jol felszerelt teremben edzek, expanderrel kombinalom. regen volt hogy triszetteztem, mostanaban mar lusta dog vagyok hozza, pedig gyilkos cucc :) teszem azt tarogatas, fekve utana vetkozo suly megint fekve. vagy expander, nyomas, fekvotamasz stb, vegtelen a variacio. vagy csak szuperszett fekvenyomas valami izolalt mellgyakorlat, peck deck, kezi tarogatas, stb
    volt nincs vallproblema
  • MaRee
    #22014
    Bírnék többel is fekve nyomni, de ízületi gyulladás volt a vállamban, aztán nagyon szúr bele meg zsibbad az egész, ha megerőltetem, annyi a gond :S
  • SeanJRRussel
    #22013
    Nem basztatni akarlak de ha te 100kg val nyomod csigán a trickót akko nem 80kg vel nyomnál fekve....Én 4 év után tolok max 70-80 al úgy hogy már érzem h szétszakad a könyököm.Nem irigy vagyok csak furcsállom.
  • sapkafej
    #22012
    mi? hát pont hogy az a jó, hogy ezt gondolják. rohadjanak csak meg, ne legyen má' mindenki olyan jó mint én
  • Vaxi
    #22011
    néztem éppen a tegnapi flash-t, a Sára Gyuri szeminárium 2. részét, és így elgondolkodtam.. milyen szomorú, hogy ha ezt a videót levetítenénk egy átlag fogyózónak, egyéből az jutna eszébe, hogy ez csak egy felfújt lufiember, nem ért ez semmihez, és jobban hinne a 90 napos hogyanlegyünkcukorbetegek fogyókúráknak és a "nőklapjás" elmebetegségeknek..
    (egyébként hozzám hasonló tanoncoknak javaslom a régebbi szemináriumos flash-ek megtekintését is..)
  • Különc
    #22010
    Ha a ketyegő huncutkodik, jobb nem + kakaót adni rá, egyébként sem ezektől a csodaszerektől fog múlni a MR. Olympia címed, szvsz hagyd rá, ha minden kötél szakad, én az adipokillt mondanám, de szerintem ne erőltesd ha nem vagy jól
  • Sickness
    #22009
    Hay
    Lassan 2 hónapja megy nálam a diéta és most az utóbbi 1-2 hétben nagyon lelassult a folyamat. Páran mondták, hogy valami zsírégetőt kéne beszereznem csak nem vágom melyik lenne jó nekem, mivel a ketyegőm huncutkodik. Tehát magas a vérnyomásom és most szedek rá két gyógyszert. Ötletek? Tapasztalatok? Meg még annyit, hogy diéta alatt nektek szokott sokat fájni a fejetek? Mert nekem elég sűrűn fáj, pedig a vérnyomásom az rendben van.
  • bakkerman
    #22008
    ma észrevettem valamit,két kezes oldalas tárogatásnál a 2. sorozat után szúr a derekam alsó rész. utána ez elmúlik,de akkor zavaró nagyon. egyenes háttal szoktam csinálni,nem görnyedve
  • xxxpaulxxx
    #22007
    Nekem eskü jólesett:D Ha már felutaztam Gödről Vácra, akkor már vissza nem fordulok:P:)
  • franc0
    #22006
    Fogsz egy jól megtermett csajt, nyakadba veszed, és mehet a squat :D
  • Vaxi
    #22005
    betegen nem edzünk!
    én rábasztam, amikor betegen mentem le, 3 napig magas lázzal nyomtam az ágyat. az amúgy is gyenge immunrendszert még plusszba terheled, és még a hátbládot is rányomod :D én biztos ott döglöttem volna meg. :D
  • xxxpaulxxx
    #22004
    Azoknak, akik betegen is le akarnak menni edzeni tudom ajánlani a Hot bloodot... kértem a pultos hölgytől egy porciót és hatott... képes voltam lenyomni az edzést:D
  • MaRee
    #22003
    Nem tudtok amúgy valami fasza kis edzést lábra amit meg lehet oldani úgy is, hogy nem megyek le a terembe? Sajnos nincs időm még külön láb edzést is beiktatni, ezért úgy gondoltam hogy itthon kéne valamit össze okoskodni az udvaron, úgyis jó idő van már.. Ötletek?
  • MaRee
    #22002
    Igen. Nem hajlongok nem ugrálok közbe, haver kísér is úgyhogy nem is nagyon tudnám szabálytalanul csinálni.
  • Különc
    #22001
    Érzed is jól a tricepszed 100 kilónál?
  • MaRee
    #22000
    Jelentem elértem életem első 100-kilóval végzett gyakorlatát
    Tricepsz letolás csigán rúddal, 7 ismétlés ment. Büszke vagyok magamra, az ilyenek nagyon tudnak motiválni :) Következő a 80 kg-os fekve nyomás lesz, minimum 6 ismétléssel.. Sajnos a vállam nem nagyon akarja az igazságot mert szúrkál bele néha, de még ígyis nekem a legnagyobb a mellem a teremben a délelőtti társaságból :D
  • xxxpaulxxx
    #21999