33479
12316971501353788406.png
  • Sickness
    #22078
    Mit szedsz?
  • SeanJRRussel
    #22077
    Nekem 20 évesen (19 és 3/4) 48 as karom van.Nah az jó??????

  • Különc
    #22076
    Képet inkább dagadtak, uncsi a fika
  • Roger6
    #22075
    Én azt nem értem, hogy miért félnek az emberek a sporttól, a mozgástól? Felső szomszédom élettársa is vett L-Carnitint meg mittudoménmit, hogy fogyni akar. Aztán mondom étrend? Sport? Áhh, ő nem fog mozogni, hát mit képzelek én! Kaja? Neki ne mondja meg senki, mikor mit egyen. OK, sok sikert a fogyáshoz, 1 hónap múlva majd számolj be az eredményről.
  • Vaxi
    #22074

    A faszomnak pöcsöltök itt diétával, meg mozgással, a pinának sikerült tortazabálás mellett mozgás nélkül 16 kilót leadni! Hülyék vagytok egytől egyig.
  • Vaxi
    #22073
    egyébként nem kell megsértődni, mögé kell látni a dolgoknak, el kell olvasni az alapismereteket, bringázni kell és nyomni a vasat. Egyébként én 14 évesen kb 40 kiló voltam vasággyal, szóval hozzám képest kurva jól állsz.
  • Vaxi
    #22072
    sajnos az izomzatod növeléséhez szükséged van a szürkeállományra, hiszen fel kell fogni azokat a tényeket, amiket alapismeretek címszó alatt összegyűjtöttünk. :)
  • Roger6
    #22071
    Okés, te tudsz ész nélkül is, értem. Te értesz magadhoz. Remek, megkaptad amit akartál, mehetsz verekedni, kész vagy! Ezt akartad hallani? Mert a véleményem már elmondtam, de ahogy látom, pont nem érdekel. Akkor mi a halálnak kérdezed meg, ha szarsz rá?
  • Spongya08
    #22070
    Nemállok le vitázni, te jobban értessz hozzá mint én.
    Pusztán véleményre lettem volna kiváncsi, de ezek szerint sok a modortalan ember.
  • Roger6
    #22069
    Ha verekedni akarsz, sportot tévesztettél öreg. Mennyé kung-fuzni, vagy akármi, de a testépítés nem tanít meg verekedni. És az izomzatod növeléséhez bizony sok észre van szükséged. Ész nélkül nem megy.
  • Spongya08
    #22068
    kösz a véleményt sapkafej :D
    Előszőr is, ahoz hogy hogyan szeretném az izomzatom növelni, sem a szürkeállományomnak,sem másnak nincs köze hozzá.
    Ha belém kötnek az utcán akkor majd kimatekozom magam?:)
  • Roger6
    #22067
    Ifjú Padavanovicskova!

    Még sokat kell tanulnod. Először a szürkeállományod növeld tanulással, aztán a karod ahogy akarod. Ha elég erős leszel majd idővel fejben, rájössz mekkora hülyeséget kérdeztél.

    Az ész.. izé... erő legyen veled!
  • Viktorr
    #22066
    Most,ha neked valamiről nicns fogalmad,akkor te is megkérdezed,nem barátom?
  • sapkafej
    #22065
    nem, szar vagy
  • Spongya08
    #22064
    Fiúk a 30 as kar jónak számit?
    14éves 166 52kg. Jó arány?:)
    Amikor tudok csinálgatom a súlyzós edzést, bringa:)
  • sapkafej
    #22063
    amilyen régóta írogatsz ide hogy így meg úgy edzel, már rég nem kéne ilyen faszságokat kérdezned
  • Tyler1
    #22062
    pojjéén volt :) azért messze vagyok én attól, hogy ennyire komolyan vegyem, attól meg fényévekre, h Arnie múltjába akármilyen lyukat is keressek.
  • oliwwer
    #22061
    Egy adaggal több csirkerizst egyél; esetleg egy turmix utána és semmi izmot nem vesztesz.
  • Viktorr
    #22060
    Ja jól mondod,gondoltam ,hogy hülyeség az egész,csak kíváncsi voltam ti mit szoltok hozzá:)
  • Különc
    #22059
    Rosszul mondták neked, előbb az agyat fogyasztja el
  • Roger6
    #22058
    Nem kitalálta, úgy HALLOTTA! És ez a színvonal magyarba, rohadjak meg! Ha úgy hallasz valamit, akkor az tuti úgy van. Utánanézni, meg ilyenek nem kell, mer a haverom mondta, akkor frankón igaz.
  • MaRee
    #22057
    Jajjjj ki talál már megint ki ilyeneket hogy a VÁLLAT fogyasztja a futás?

    Amúgy olvass vissza, pont kb 1 hónapja volt ez a téma.. Én is futok heti 3* kb 4-5 km-t, de azóta csak jobban fejlődök.
  • Viktorr
    #22056
    Szevasztok kondis társak :)

    Elkezdtem futni,hogy kicsit növeljem az állóképességem,persze mellette edzem is heti 3-szor.Az lenne a kérdésem,hogy mennyi futás fér bele így edzés mellett,ami még nem kezdi el bontani az izmokat,mert azt hallottam,hog a sok futás először a vállat fogyazstja?
  • bakkerman
    #22055
    nem kell annyira felfújni a dolgot,cigi közben is lehet izmosodni,csak persze minden tápanyagból,minden vitaminból többet kell megenni,szedni mint egy nem dohányzó embernek. az már más kérdés ha valaki koxol,meg közben cigizik is...az már szög a koporsón
  • Vaxi
    #22054
    köszönöm bár soha nem voltam erős dohányos, de azért csak szívtam 6 évig
  • jazzy
    #22053
    Ahhoz képest amennyit Vaxi szívott előtte le a kalappal hogy megváltozott :) Amikor én találkoztam vele még a körülötte dohányzó 5-6 ember sem érdekelte, pedig akkor nem olyan régóta szokott le.
  • Különc
    #22052
    Én nem tudok rá haragudni, ő is volt fiatal és volt élete és ha láncdohány mellett csinálta volna amit, az sem számított volna
  • Tyler1
    #22051
    micsoda? szálanként 2 köhögés +1 kocka a hason. mit gondolsz Svajcenégör hogyan edzette? majd biztos hasprés meg a dijéta mi?

  • Vaxi
    #22050
  • Különc
    #22049
    Vaxi, az Alföld Marküs Rühlje
  • sapkafej
    #22048
    az mínusz 3 darab izom
  • Vaxi
    #22047
    :D néhány szállal elszívtam azóta :) mondjuk egy fél évig nem mertem rágyújtani, nehogy visszaszokjak.. aztán egy hosszú 5sörös éjszakán elszívtam egyet :D azóta kb. 7-8 alkalommal toltam el egy-egy blázt :DD
    + szentestén 2 szivart a haverokkal.
  • Tyler1
    #22046
    azóta szokatlanul szívja, minden edzés után
  • sapkafej
    #22045
    "...utolsó (szokásból szívott) cigaretta..."

    huhú, köntörfalat érzek én itt, na pakolj csak ki!
  • Solt
    #22044
    Na de ez úgy jön le egy zárt terembe edzeni, hogy közvetlenül előtte dohányzik... dől belőle a nikotin szag! :D Persze lehet, hogy csak az én orrom túl érzékeny... soha nem dohányoztam, még csak ki sem próbáltam, így extra érzékeny vagyok a füst szagra... "kilométerekről" megérzem! :D
  • Vaxi
    #22043
    Első edzésem után még én is gyújtottam :D
    Pont ma egy éves az első edzés és az utolsó (szokásból szívott) cigaretta is :D
  • Solt
    #22042
    Én már semmin nem csodálkozom... a múltkor lejött egy hegyomlás talaj részegen edzeni... a másikból meg dől a nikotin szag... Ha ilyen ütemben amortizálódik a hely, néznem kell másik termet. :S
  • Vaxi
    #22041
    Ahova én szoktam menni, ott általában rendesen elpakol mindenki maga után. De akad néha 1-2 trehány, akit 1-2 alkalommal látni csak a teremben. És amikor kérdezem tőle, hogy dolgozik-e még a padon, közli, hogy nem, már végeztem :D Le sem esik neki, hogy miért kérdezi az ember :)
  • MaRee
    #22040
    Szépen meg kell mondani hogy rakjál el, nálunk ha ilyen van addig nem megy le a lépcsőn a delikvens, amíg el nem pakolt maga után :)
  • Solt
    #22039
    Sajnos ahova én járok, ott nem ritka a súlyok otthagyása... ez főleg akkor idegesítő, amikor a földön hagyják a 100+ kilóra felpakolt rudat... ilyen tahónak születni kell, magától senki nem lesz ilyen.