33479
12316971501353788406.png
  • DaemoonHunter
    #22118
    Ki beszélt itt 1 kezesről? Francia rúddal, állva...nem tudom miért ilyen hihetetlen ez. Egyébként se a pumpa gyakorlatokat részesítem előnyben, szóval bedurranást nem ettől várom.
  • MaRee
    #22117
    Szerintem két kezesről van szó, aki azt mondja hogy 40 kg-os egykezessel csinálja, az hazudik, vagy ő ronikólmen álruhában :D
  • Különc
    #22116
    Szerintem ti valamit elnéztek, álmotokban bicepszeztek ennyivel vagy nagyon szabálytalanul csináljátok, ráadásul a bicepsznek nem kell nagy tömeg hogy bedurrantsd, szvsz értelmét se látom ha igaz
  • A Kaszas
    #22115
    remélem 2 kezesről van szó:D
  • DaemoonHunter
    #22114
    Kb nálam is ez van, én 2 éve edzek, bicepszben egyáltalán nem érzem erősnek magam, 35, lassan 40 el is megy 3x6, szinte minden 2. héten emelek 'kicsit' a súlyon, bár az alkarfájás csak csak pár napig tart, és mint nálad is nem izomláz szerű.
  • jazzy
    #22113
    Rendben, nem szeretném kétségbe vonni, lehet nekem nagyon gyenge a bicepszem, csak nagyon nagyon gyakran látok nálam nagyobb súllyal bicepszező embereket akik minden mást 20-40 kilóval alattam csinálnak..
  • tigeroo
    #22112
    kb. másfél éve edzek (na jó, ebből az utóbbi félév a "tudatos, alapismeretolvasott", ennél a gyakorlatnál amúgy 3x6 szabályosan megvan (rendesen fal előtt egyenes háttal stb.)

    MaRee: túledzés kivan zárva, hétvégente tudok 1x fekvenyomni meg bicepszezni.

    egy ismerősöm plusz kalciumbevitelt javasolt a csont miatt, jövő héttől elkezdem és majd meglátom hogy miujság

  • jazzy
    #22111
    Én nem tudom mióta edzel, de az a 35 kgos bicepszezés nekem soknak tűnik.
  • MaRee
    #22110
    Ahogy én eddig olvastam pl edző válaszolban, mindig azt írta Bunny, hogy az alkar fájdalom az túledzés. Egyébként nem tudom, nekem is szokott, de inkább hátazásnál.
  • SeanJRRussel
    #22109
    Gyenge az alkar,többet kéne edzeni.
  • tigeroo
    #22108
    én ilyen bioboltos "porcmax" tablettát szedek
    (napi 2x tabiban van: 664mg glukozamin, 600mg MSM, 400mg kondroitin-szulfát, 108mg magnézium meg kis csalán kivonad)


    amióta rápihentem kicsit és hanyagoltam a váll terhelést, plusz mellé szedem ezt azóta jobban bírom, szóval helyrehoztam magam so-so.


    más:
    nekem amúgy a jobb alkarom fáj egy ideje, vagyis a csontom amióta nagyobb súllyal bicepszezek (35kg-al) ez mitől van? meg ilyenkor mit érdemes csinálni? a bicepszem igényli, az alkarom meg akkor valszeg gyenge...
  • Solt
    #22107
    Én toltam belőle egy kúrát, de ugyanúgy ropogtam, kattogtam tovább. Igaz, én 35 vagyok, lehet már valami erősebb kellett volna...
  • Vaxi
    #22106
    Már régóta akartam venni, de a vállfájásom rákényszerített: beszereztem egy doboz joint x-et. Remélem helyrehozza a vállamat, de megelőzésnek jó lesz (pláne a hozzám hasonló gyíktestűeknek)
    valaki használ még ízületvédőt?
  • bakkerman
    #22105
    jajmimellevan
  • SeanJRRussel
    #22104
    Tőlem nektek, 18+!!!!!
  • xxxpaulxxx
    #22103
    Hát igen... dehát ugye minek is a sport... fogyjon le az összes nő mozgás nélkül;):D
  • sapkafej
    #22102
    ez egy istennő
  • MaRee
    #22101
    Bele fulladnék a kakálójába szivesen
  • bakkerman
    #22100
    jajistenem
  • xxxpaulxxx
    #22099
    Egy edzés nőknek, férfiaknak egyaránt
    Csak mind2 nemnek másként:D
  • Vaxi
    #22098
    na igen
  • Különc
    #22097
    Pénz
  • Vaxi
    #22096
    elismert sport egyetlen egy van, a foci.. talán még egyik személyes kedvencem, a vízilabda is ismert, meg a kézi, aztán csókolom..
  • Különc
    #22095
    ...de nem lesz
  • sapkafej
    #22094
    a nátha egy vírus, nem a hideg rakja beléd, mert lengén öltöztél. booya!
  • Vaxi
    #22093
    még a végén elismert sport lesz
  • Vaxi
    #22092
    én is elég sokáig érzem. a mai edzés helyett meg nyugodtan rajzolgathattam volna pónikat. úgy befájt a vállam, mint annak a rendje.. lehet meghúztam kosarazáskor :DD
  • tigeroo
    #22091
    igen, aki meg nem gyúr mellbimbóra azé így fog kinézni
  • SeanJRRussel
    #22090
    Nekem egy frankó melle dzés után 5 napig izomlázam van,feszül mint állat szal nem erőltetem még 1+ edzéssel.Különben ilyenekből lehet izomszakadás,sztem felesleges 2X edzeni,vagy pedig ha mégis akkor vmi rudas téma egyik edzésre és szabadsúlyos másikra.
  • Panzermeyer
    #22089
    Voltam, de én egy állat vagyok és csak azért is megcsináltam az edzést. A szakik egyébként nem javasolják. Emlékszem amikor elkezdtem ezt az egészet, és szombat-vasárnap edzettem csak, volt olyan, hogy majd egy hétig is izomlázam volt :)
  • Roger6
    #22088
    Ja igen, jut eszembe. Ugye múlt héten volt szó arról, hogy a mell edzést két részre osztom, és egy héten kétszer edzem meg azt. Érdekes a szitu, mert múlt héten hétfőn edzettem mellre, majd pénteken, mert úgy éreztem, hogy mennyi fog. Hétfőn vízszintes, pénteken ferde pados elemekkel tarkítottam az edzéstervet, nem is volt gond. 4 nap volt regenerálódásra, ami össze is jött. Viszont! Péntek után ma lenne (szerda) megint mell edzésem - most így jött ki meló miatt - ami 5 nap regenerálódást jelent, de valamiért még mindig izomlázam van. Ma biztosan nem tudom megcsinálni a mell edzést.

    Volt már valaki hasonló helyzetben?
  • Freeeee
    #22087
    Csókolom! Tessék megmondani,hogy a guggolástól kisebb lesz a gyúrósok heréje?:)
  • Roger6
    #22086
    Nyja, és a 3-ból 2 igenokos bejön ám dolgozni. Nem fogja fel, hogy ha otthon marad, akkor sokkal gyorsabban kijön belőle, és másokat sem fertőz meg pl.
  • Roger6
    #22085
    "pedig olyan jó idő van" - na ez az átbaszás. Szóval süt a nap, meg az ember azt hiszi, hogy jó idő van, máris lazábban öltözik. Rövidujjú, 3/4-es gatya - szevaszz nátha! Vigyázni kell. Ez még csak kora tavasz. Tőlünk 3-an dőltek ki a héten, pedig csak 10-en dolgozunk a cégnél, remélem egyik lúzer sem adja át nekem, mert szétvágom a fejüket.
  • Solt
    #22084
    Én egy hónapja nem voltam... :S
  • bakkerman
    #22083
    én előző hét péntekre betegedtem le,először torok gyuszival indult,aztán ugye húzódott lentebb,mentás kámforos tapasszal sikerült lekezelnem,de mostmár úgy folyik az orrom mint a folyó...persze azóta étvágy nulla,az itthoni 10kg-s súlyzómat alig bírom megemelni...puffasztott rizsen,meg gyümölcsön élek,egyszerűen semmi nehezebb nem megy le :( pedig olyan jó idő van!!!!!
  • MaRee
    #22082
    Én meg beteg vagyok már 3 napja, hétfőn még bevállaltam egy jó mellyet, de kedden már lázas voltam, az orrom folyik folyamatosan.... Qrrva élet hogy mikor a legjobban lenne kedvem menni akkor van ez!
  • csuszi
    #22081
    :D
    minden nap 20-30 uj uzenet, sok az "ujfiu"?? :)
    jon a nyar, tyuhhuu :D
    valami flemet mar regen volt.
    en megyek edzeni, olyat hogy csak na, mire visszajovok legyen nekem valami harc itten vagy irgum.
  • SeanJRRussel
    #22080
    Semmit,2 hete már fehérjém sincs,ellenben 4 éve edzek.Ám ez bedurranva ennyi simán 46.
  • Sickness
    #22079
    Jól reklámozzák ezeket a szarokat, az emberek meg el is hiszik. Vagy egyeseknek elég annyit látni, hogy zsírégető és elolvasás nélkül veszik. Pedig általában leírják, hogy kéne egy itsy-bitsy diéta mellé.