33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #22158
    mondd neki hogy kancsocs, arra ugrik, fogadunk :)
    D
    na megyek, holnap meg van egy felelmetes csocsedzes, a kancsocs elleneben...
    jo8 falka
  • Tyler1
    #22157
    PS
  • csuszi
    #22156
    nem ertem, mondom "kedves" leszek es belinkellek forumozok fenykepei kozul, tuti voltam benne hogy ott voltal, erre nem...most nem tudok geci lenni :(
    :)
  • tigeroo
    #22155
    itt egy bélyegkép is, nagyobbat nem merek :D
  • Különc
    #22154
    Nem merek megszólalni
  • tigeroo
    #22153
    akköcsög strandgyúrósa!!!
  • csuszi
    #22152
    #22140

    most szetszedjuk vagy nem szedjuk kedves farkasfalka ? :)
  • csuszi
    #22151
    2 weeks te nagyon nem vagod a dolgokat mar latom...
  • Különc
    #22150
    Impozáns
  • sapkafej
    #22149
    tudom, a howtogetasixpackin3weeks.com fórumáról van, ahová titokban jársz
  • csuszi
    #22148
    de hat ez en vagyok!!!!!!!
    tegnap csinaltam a kepet, csak nem mertem feltolteni sehova, elkaptal :)
  • sapkafej
    #22147


    na, ugyanolyan pózt tolsz mint a mester, és két ököl közé a telefon :D
  • csuszi
    #22146
    igen, de ezzel az abaj, hogy a vaku megvillan fenyes kobakomon, es meg a vegan is latjak a fenyesseget, meg hogy akkor az egyik kezem fel kell emelnem es az nem koser...
  • sapkafej
    #22145
    tükör, vaku
  • csuszi
    #22144
    pont a mai edzesen gondoltam ra, egesz elegedett voltam a latvannyal es az nalam nem tul surun fordul elo, de az okostelefonom bedoglott, van egy regi u600nalam, meg valami n95 vagy mi a fasz, de ki a tokommel fenykepeztessem le magam, egyedul vagyok kulfoldon, idegent meg nem kerek meg ilyenre, meg a vegen rosszra gondolnak a fiukak a teremben :)
    de komolyan mondom, talan eletem formajaban vagyok, hajam az mar nem sok van :), de a fizikalis resz nem olyan rossz, persze nagyon fontos, hogy nem mindnekinek ugyanaz a celja, a lenyeg hogy mindenkio a sajat maga altal felallitott cel fele ugessen, illetve az idealjat erje el, ha az nem cutler, vagy nem brad pitt, vagy csak atlag az se baj, csak ne tantorodjon el.
  • csuszi
    #22143
    akkora felbontasa meg a google-nek sincs :)
  • Különc
    #22142
    Véged
  • Tyler1
    #22141
    diéta?
  • amdopteron
    #22140
    Halli már egy ideje gyurok rendszeresen de van egy kis hasam:)
    és azt szeretném eltüntetni azért ide irok mert gondolom más is küszködött vagy küszködik ilyen problémával de gyorsan vagy ha éppen lassan is:)hogy tudnám eltüntetni?:)Nem sok a felesleg rajta de azért van mit fogni...
    Valaki segitene egy kicsit:)köszönöm előre is
  • dragon11
    #22139
    lol ..
  • UltraZord
    #22138
    az arca?
  • SeanJRRussel
    #22137
    :DDDDD
  • Különc
    #22136
    Majd ha eljut a technológia arra a felbontásra amire ráfér a teste, majd akkor
  • SeanJRRussel
    #22135
    Csuszi, képet mikor tolsz már??? :)
  • Freeeee
    #22134
    Annyit még hozzátennék,hogy a dona,mint a többi hasonló termék is porcépítő,vagyis a gyulladásos izületbántalmakra nem jó. Arra másfajta gyógymód kell. Bár gondolom te ezt már úgyis tudod,de talán más nem.
  • Vaxi
    #22133
  • Panzermeyer
    #22132
    Ja igen, és a darálást tőled vettem :)
  • Panzermeyer
    #22131
    Vaxi! Kipróbáltam a sütireceptemet úgy, hogy ledaráltam a zabpelyhet. Így mégjobb :) Én most fahéjasat Power Proteinnel csináltam. Nagyon finom. Jó étvágyat nekem! :)
  • Retsu
    #22130
    Igen, mondjuk én hátazáskor is nagyon éreztem/érzem az alkarom, de úgy vagyok vele fejlődjön csak még 1előre. Úgyhogy hevederről még hallani se akarok, majd esetleg ha elérek olyan szintet hogy nem bírja a kéz.

    #22129: Látod, a növés beleszólhat a dologba. Azért a 14 elég nagy különbség, adj annak a 27esnek keményen! Szerintem ha mindig úgy fogod a súlyt hogy össze akarod törni a rudat+beteszel pár sorozatot alkarra, mindenképp javul az arány. Sokan alábecsülik az alkar/kéz kérdést, 2 hónapja még én is így voltam vele. Márpedig sokat számít 1részt ugye az arányosság, meg azért megdobja a teljesítményt felsőtest-gyakorlatoknál.
  • tigeroo
    #22129
    az alkarom 27, a felkarom nekemis pont 41-es.

    meg az hogy "elvileg" parasztgyerek is vagyok, mais pl. vízhólyagos lett a tenyerem annyit kapáltam, mázsás zsákokat cipelek háton is létrán fel/le szal ilyen gondoknak aztán tényleg nem kellene lennie, ezért nem értem én sem most a bicepsz miatt miért jött ki.
    valszeg az lehet hogy az utóbbi 1-2 évben elég sokat nőttem, és a csontjaim nem tudtak igazodni ehhez (195cm vagyok)
  • csuszi
    #22128
    megint erdekesen latom ugy latszik a dolgokat, szerintem az alkar mar attol fejlodik ugy ahogy kell, ha csak rendesen megfogjuk a sulyokat edzes kozben, illetve szepen elpakoljuk a "korongokat" magunk utan, de csak megfogva, nem felemelve. nekem olyan 35-36os 41es felkarhoz, mindketto sima adat nem durrant. eletemben nem alkaroztam egyet se...
  • Vaxi
    #22127
    Köszönöm, valószínűleg nem ilyen baja lehetett a vállamnak, mert mostmár javul. De asszem nem volt hiába való beszarnom, legalább beszereztem a jointxet :) (mindenesetre megjegyzem a Dona-t)
  • Freeeee
    #22126
    Ajánlanám a Dona izületvédőt is,mert nagyon jó. Kapszulában és porban is lehet kapni. A térdem elég rendesen helyrerakta. Viszont az izületvédőkhöz türelem kell,mert minimum 3-4 hónap alatt fejti ki a hatását. Most én is a joint-x-et szedem,megelőző szándékkal.
  • jazzy
    #22125
    Csak éppen fura, mert az alkar általában hátazásnál probléma, nem bicepszezésnél.
  • Retsu
    #22124
    Szerintem nem kell annyira félni a súlytól hogy 35-40 kiló az milyen sok. Nekem sem erősségem a bicepsz, de azért kezd alakulni, főleg az erő terén. A faltámaszos témát személy szerint időpocsékolásnak tartom, a 2kezes bicó nem az a gyakorlat, ahol szuperszabályosnak kell lenni(legalábbis ha erő és tömeg a cél).Szal azon túl, hogy nagyobb súlyt lehet használni, a törzsstabilitáshoz is fontos pl. hogy ne legyen faltámasz. A másik, az tényleg az alkar. Én is csak mostanában kezdtem rá direktbe edzeni, de tényleg sokat számít hogy azért kb. arányban legyen a felkarral.
  • Panzermeyer
    #22123
    Ja és patikában sokkal olcsóbb a Proenzi, mint a sárga oldalon. Érdekes.
  • Panzermeyer
    #22122
    Sajna az izületek nagyon lassan veszik fel a táplálékot. Igaz, hogy már rövid időn belül érezni a kis javulást, de még akkor is fájogat egy ideig.

    Én úgy csináltam most, hogy minden nap dupla adag proenzi 3-at szedtem egy hónapig. Majd 2 hétig másfélszeres adagot. Most szedem a normál adagot, és már hat. Mindeközben napi 2 szem 1000 mg-os halolajkapszulát is ettem. Az a helyzet, hogy megelőző szándékkal akinek már volt izületi problémája ajánlatos szedni az izületvédőt, mert újra elő fognak jönni a gondok. Sajnos a súlyzós edzés eléggé nyírja. Kétféle ember létezik ebben a sportban, akinek már van izüelti problémája, és akinek majd lesz :D

    Tapasztalatom szerint ami még jó az izületre: fokhagyma, taurin, erőspaprika, zselatin, tribulus terrestris.

    Proenzi 3 krém csodákra képes, ezt komolyan mondom.
  • csuszi
    #22121
    :D
  • Solt
    #22120
    Jól van, kezdtem befeszülni! :D
  • tigeroo
    #22119
    igen, természetesen kétkezesről van szó :D