33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #22238
    az elszakadt izmot potolja, ha elszakadt, valaminek tartania kell a cuccot ;)

    na megtalaltam a nemezisem, sushi!!!!!!!!
    iszonyat finom...lottek a dietanak :) najo nem, csak egy kis pause :)
  • Neoncsoves
    #22237
    az új olimpiai sportra gondolsz a 100 méteres véraláfutásra?

    /troll
  • xxxpaulxxx
    #22236
    Az csak véraláfutás:D
  • SeanJRRussel
    #22235
    Már láttam ma korábban a képet de egyet nem értek,hogy minek van rajta neki az a sok szalag,hogy ne dörzsölődjön vagy mi célt szolgál?
  • Tyler1
    #22234
    fasza, egyszer már a mellizom szakadása is volt. hát igen, vannak finom hátrányai is ennek a sportnak :)
  • Neoncsoves
    #22233
    aucs :S
  • MaRee
    #22232
    Szegény Zoli... Remélem hamar meggyógyul, elvileg a hátizma elszakadt vagy ilyesmit írkálnak.

  • Vaxi
    #22231
  • Roger6
    #22230
    Komolyan kérdezed? Akkor 280. Komolytalanul 300.
  • Retroman
    #22229
    Most tényleg komolyan kérdeztem!
  • Roger6
    #22228
    Mondjuk úgy 300-ig. Így okés?
  • Vaxi
    #22227
    Nagyon remélem, hogy tényleg kocsis alregje vagy.
  • Retroman
    #22226
    Akkor inkább felteszek egy értelmesebb kérdést: mekkorára lehetne megnövelni a 40-es karomat, anélkül, hogy telenyomnán szerekkel, és ami még normálisan nézne ki?
  • Solt
    #22225
    Egy kis olaj azért csak kéne a tűzre... kár, hogy nincs időm! :D
  • Retroman
    #22224
    Ronnie karja 60-as, de az még egész jól néz ki.
  • Vaxi
    #22223
    Már akartam éppen írni, de kussolok inkább, és
  • Solt
    #22222
    Igen, már akartam jelezni én is! :D
  • Vaxi
    #22221
    Synthol. Sok sikert..
  • Vaxi
    #22220
    Figyelem, hamarosan vitaminflém a humorosban! :D
  • Retroman
    #22219
    Akkor inkább nem akarok mégse 80-as kart, ez rohadt rondán néz ki.
  • Tyler1
    #22218
    hajrá

  • dragon11
    #22217
    most hülyülsz?

    1óra alatt el lehet érni..
  • tigeroo
    #22216
    már 1 adag csodákra képes
  • Retroman
    #22215
    10 év alatt sem lehet elérni?
  • xxxpaulxxx
    #22214
    jajj
  • Retroman
    #22213
    Ezek szerint akkor nem lehet elérni csak edzéssel, szerek nélkül 80-as kart???
  • Retroman
    #22212
    ÉN IS KOMOLYAN GONDOLOM!!!
  • xxxpaulxxx
    #22211
    Te nem véletlenül a bátyám van?XD
    Nah jó nem lehetsz, mert ő tudna ilyet írni, viszont komolyan is gondolnáXDXD
  • Sephirot T
    #22210
    "Én gyakorlatilag az elmúlt 4 évben nem csináltam semmit, csak feküdtem, így rengeteg felhasználatlan energiám van, úgyhogy szerintem képes vagyok arra, hogy keményen edzzek akár éveken át!"

    Ezen mekkorát szakadtam
  • Különc
    #22209
    Nagyon ráérsz ilyen késő este regényeket írni kocsis
  • Retroman
    #22208
    Ez nekem szólt?
  • MEdievil
    #22207
    Félelmetes hogy a trollkodásba egyesek mennyi energiát fektetnek :D
  • Retroman
    #22206
    Amúgy van itt ezen a fórumon valaki, akinek 80-as karja van, vagy legalább megközelítőleg majdnem 80-as?
  • jazzy
    #22205
    finoman
  • Retroman
    #22204
    Sziasztok!

    2 héte kezdtem el testépítéssel foglalkozni, amatőr szinten, de nagyon elszánt vagyok, és egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek el lehet- e érni, csak természetes edzéssel, mindenféle tömegnövelő szerek meg ilyenek nélkül, el lehet -e érni azt, hogy 80 centis karom legyen? (Most így alapból 40-es). Valamint még azt szeretném megkérdezni, hogy a 80 centis karhoz a többi izomnak ( comb, vádli, mell stb.) mekkorának kellene lenni, hogy arányos legyen a többi izom is a karhoz képest?
    És mennyi idő alatt lehetne elérni ezeket az izomméreteket?

    Lehet, hogy komolytalannak fogjátok venni a kérdésemet, de én halálosan komolyan gondolom!!! Elhatároztam, hogy MINDENÁRON én szeretnék lenni a legnagyobb kigyúrt állat a világon!

    Egyébként 185 centi vagyok, 110 kg, 23 éves, igazából még nem sportoltam úgy komolyabban semmit, de szerintem még egyáltalán nem is vagyok elkésve (a nagy Ronnie is csak 26 éves korában kezdett el testépítéssel foglalkozni komolyan, és mégis ő lett a legtöbbször Mr Olimpia)

    Megkérlek titeket, hogy próbáljátok komolyan venni a kérdésemet, és komolyan válaszoljatok rá!

    Én gyakorlatilag az elmúlt 4 évben nem csináltam semmit, csak feküdtem, így rengeteg felhasználatlan energiám van, úgyhogy szerintem képes vagyok arra, hogy keményen edzzek akár éveken át!

    Ha azt írjátok, hogy kb 10 év alatt lehet elérni a 80 centis kart, és az ahhoz arányosan illő izomméreteket, az se baj, akkor edzzek 10 évig, a lényeg, hogy sikerüljön elérni, és csak természetes edzéssel, szerek nélkül!

    Köszi előre is a válaszokat!
  • Vaxi
    #22203
    a ződtea finom dolog
  • SeanJRRussel
    #22202
    Én azt mondom h ha az a mozgás amit leírtál nked tervben van 3 hétnél nem saccolok töbet.Futni elég lenne 1-2 alkalommal a héten.Ahogy írták rá kell állni az aerob mozgásra.Erre jó a séta,szobabicikli....

    A sajtos szenya meg zöldtea...no comment.
  • xxxpaulxxx
    #22201
    Amúgy említetted, hogy nem tudnál monotonan futópadozni, vagy szoba biciklizni... ilyesmi... én is ezt hittem, hogy uncsi, de tudod milyen jó dolog 2 edzés alatt megnézni egy filmet közben?
  • Neoncsoves
    #22200
    őő ja a tesióra nem sokra jó, de legalább a bemelegítő 15 perces futást tisztességesen lefutom. és mint írtam szeretek futni :D de oké, fél múlva is megkérdezheted még mindig csinálom-e a futást :)

    amúgy ja kilométer az rövid o :D
  • csuszi
    #22199
    nem attack, de a kilometer rovid "o". ;)
    a tesiora meg nem mervado eletmodvaltasnal, az csak arra jo, hogy az igy is elbaszott fiatalsag ne legyen meg elbaszottabb, es talan megkedvelje par emberke a sportot ugy altalaban.
    de te tudod, de majd olyan fel ev mulva megkerdem, meg mindig futod-e a napi 3-4 km-t.