33479
12316971501353788406.png
  • MaRee
    #22318
    Jó hát sajnos nemtudok mit csinálni, még két rész van hátra, gondolom így már nem sokat számít. Mindenhol azt írták neten hogy ez az előzmény, nem gondoltam hogy az előzményben benne van a rendes sorozat vége.
  • sapkafej
    #22317
    de mondom, hogy magadat szopatod. a blood and sand sokkal jobb, és az előzmény lelövi az egésznek a végét, meg mindent belőle kb. nekem mindegy, csak így rohadtul nem fogod élvezni az 1. szezont, az volt előbb
  • tigeroo
    #22316
    nagy hiba pedig:) úgy 2x ütött volna az előzménysorozat
  • MaRee
    #22315
    Tudom hogy először az ment, de ez az előzménye ezt itt az SG-s fórumán is írták meg az oldalon is ahonnan leszedtem, úgyhogy gondoltam ezt nézem először.
  • sapkafej
    #22314
    először a blood and sand-et kellett volna nézned, sztem már most sok dolgot elspoilereztek belőle (az volt előbb)
  • bakkerman
    #22313
    adok én el neked ugyanilyet még olcsóbban,krétaporral telenyomok ilyen ipari zacskót/tasakot,gépen megcsinálok egy dekoratív matricát,írok angolul meg magyarul is egy összetételes cimkét,és kész. Aki vateráról,vagy teszveszről akar rendelni fehérjét/tömegnövelőt,vagy akármit,az meg is érdemli
  • MaRee
    #22312
    Akinek tetszett a 300 és egy kis motivációra vágyik, az sürgősen kezdje el nézni a Spartacus nevű HBO sorozatot! Fenn van neten sok helyen szinkronosan az összes rész, én most nézem a felvezető sorozatot(Az aréna istenei) de már ez is rohadtul tetszik, pedig még csak a második résznél járok. :) A 300 rendezője csinálja a sorozatot, a képi világ és a hangulat ugyan olyan, mindenkinek ajánlom aki még eddig nem látta
    Persze ókori róma lévén nincs hiány a szexből, drogokból, pucér nőkből sem
  • Különc
    #22311
    SG bajnokság óta nem léptem be, sok dolgod lenne velem
  • Lazarus
    #22310
    Oks, jön majd egy diszperzites review :P
  • Tyler1
    #22309
    ilyeneket vesznek amúgy a cukrászatok/pékségek előszeretettel, csak gondolom vki meglátta benne a testépítésben is kitaposható ösvényeket.
    persze, én sem ajánlom(főleg nem vatera-féle oldalakról), inkább vegyen olcsó, de normális, megbízható fehérjét, ezt mindössze azért írtam, h felesleges a nagyzoló mellénykedés, nem kell megjátszani a ronikólment a topikban, ahelyett hogy normális választ adjon a kérdésre :)
  • Vaxi
    #22308
    ha kipróbálod, akkor majd beszámolót kérnék
  • MaRee
    #22307
    Akkor vegyél ilyet nyugodtan, én biztos nem vennék semmi pénzért.
  • Vaxi
    #22306
    osztom. bár továbbra is fenntartom a véleményem, hogy én ilyet nem vennék. inkább spórolnék egy cytogenre, vagy még tovább spórolnék a scitec / btu valamelyikére.
    persze lehet, hogy én vagyok a picsa :D
  • Solt
    #22305
    Basszus... én tuti nem vennék meg ilyeneket... látom magam előtt ahogy valami meg nem értett vegyész zseni otthon kotyvaszt... :D
  • Tyler1
    #22304
    na, azért nem kell ennyire drasztikusra venni a figurát.

    ez egy magyar gyárban előállított, sima, natúr, ízesítetlen tejsavófehérje, nem laborban fejlesztett, így nem olyan tisztaságú, mint egy xy cég által forgalmazott termék, de az alapanyag nem murva, meg nem homok, hanem tejsavó.
    igazából sztem az íze ocsmány lehet, meg nem egy Scitec minőség, de fehérje.
  • Vaxi
    #22303
    nem tudom, lehet én vagyok a paranoiás, de nem nagyon vennék meg ilyeneket :D
    tekintve, hogy ez 1 kilós tejsavót kínál 1800-ért, a power protein, ami főleg szója fehérje kevesebb kazein és még kevesebb tejsavó, 3000 forint a kilója :D

    lehet, hogy ezeknél a termékeknél nem fizeted meg a reklám költséget és a nevet, de szerintem még így is gyanúsan olcsók :D
  • Lazarus
    #22302
    Akkor ez?
    Bár ez még gyanúsabb :P
    Amúgy a kiskert és az áfát megkerülve nem olyan nehéz megfelezni az árat
  • Solt
    #22301
    Nem, de ez inkább bók! :)) Mi így szeressük... :))
  • csuszi
    #22300
    bar regen jobb volt, amikor meg haziallatunk/kabalaallatunk is volt...de megdoglott. :(
  • Vaxi
    #22299
    egy olcsónak mondható 3 kilós tejsavó is 12k környékén kezdődik.
  • csuszi
    #22298
    en igy szeretem :)
  • csuszi
    #22297
    naaaa
    hadd legyek mar a netes barid naaaa
    igerem megtanitalak starcraftozniiiii
    naaaaaa
  • Vaxi
    #22296
    ejjj, nem hiszem, hogy ez túl jó lenne. a tejsavó drága, ami olcsó az szar. ráadásul ezek a javaslatok no comment:
    "5 kanál terméket (47g) keverjen el 500ml zsírszegény tejben..."
    "Fogyassza kakaóval, ízesítse nesquick kakaóporral, cappuccino porral, vagy vaníliás cukorral"

    szerintem nem érdemes ilyet venni. :)
  • MaRee
    #22295
    Az tényleg nem, de az új kérdezők intelligenciája sem sokat.
  • franc0
    #22294
    Mondok én neked valamit.
    Azok akik megsértődnek és sírnak, hogy "jaj a szemét gyúrósok nem segítenek", azok nem is akarják igazán. Várják, hogy mások dolgozzanak helyettük, a sültgalamb a szájába repüljön. Semmi akarat, kitartás, tenniakarás. A mai generációnak egyébként ez egy általános problémája, mindent akarnak azonnal, persze dolgozni érte semmit.
    Az ilyen emberek nem hogy a testépítésben, de az életben is kudarcra vannak ítélve.
  • Lazarus
    #22293
    Látom a topik színvonala nem sokat változott :)
  • MaRee
    #22292
    Persze. Szórjál bele egy-két lapát homokot is, azt rázd össze és király.
  • Lazarus
    #22291
    Hi!
    Szerintetek ez jó vétel lenne?
  • jazzy
    #22290
    Hidd el sokkal több szenvedés vár rád, mint az, hogy elküldtek a rossz gonosz emberek olvasni.
  • jazzy
    #22289
    Egy kezdő testépítő első dolga megtanulni, hogy ne legyen sértődős picsa, mert ez nem a kislányok sportja.
    Ha elküldünk a picsába mert akkora marhaságot kérdezel, hogy a fejemre szakad a plafon, általános iskola biológia órán tanítják, és megsértődsz és elszaladsz, hogy a gyúrosok gonoszok, akkor bizony téged ez az egész nem érdekelt eléggé, nem vagy elég elszánt és jobb is ha nem csinálod.
  • Solt
    #22288
    Ennyi. Minden más csak lustaságból, vagy figyelmetlenségből fakadó egoista hiszti.
  • bakkerman
    #22287
    ha meg hízik egy ötöst,akkor az implantátum se fog látszani,nem hogy az igazi izom...az ilyet basznám fejbe,meg a synthol huszárokat
  • xxxpaulxxx
    #22286
  • Vaxi
    #22285
    én is azzal kezdtem, hogy elolvastam mindent (kb. azokat, amiket összeszedtem az alapismeretekben).
    kicsit ahhoz tudnám hasonlítani a forrófejűséget, mintha egy bölcsész beírna a programozó topicba, hogy "Sziasztok! Hogy kell programozni?"

    ráadásul a banner alatt ott is van szépen pirosan, hogy olvasd el, mielőtt kérdezel. ahogy mondtam, más topicokban olyan kérdésért, amire a válasz a faq-ban van, csúnyán elküldenek a kurva anyádra.

    nem kell megsértődni, meg durcizni, ez nem az emo topic. Úgy kellene csinálni, ahogy neoncsoves, rászánta magát, és elolvasta amit kellett, majd a kérdéssel, amire nem kapott választ ott, visszajött a topicba. ennyi.
  • Neoncsoves
    #22284
    nálam is elkezdődött már kialakulni az egész... :) kevesebbet eszek mint anno, de ha eszek akkor olyat és annyit amennyi kell a szervezetnek. eddig 4-5 kiló lement. :D
  • Panzermeyer
    #22283
    Amikor én elkezdtem, akkor nálam pont fordítva volt. Előbb találtam meg a sárga oldalt. Két hét alatt elolvastam ott sok dolgot, majd suta módon hozzákezdtem, és közben folyamatosan tanultam a saját testemről és annak reakcióiról, a gyakorlatokról, és a táplálkozásról. Emlékszem először még kolbászt ettem rizzsel :D Majd szép lassan kialakult minden. Nem tudom... más miért nem képes erre? :)
  • Neoncsoves
    #22282
    annyit hozzászólnék hogy egy kezdő testépítőnek elég demoralizáló ám amikor elkülditek hogy mennyé' olvasni :) amikor anno én is segítségért jöttem nem azt vártam hogy kisnovellát írjatok, hanem vázlatosan tapasztalatokat... de úgy vagyok vele hogy visszább vettem a kajálást, itthon kondizok, járok futni. természetesen itthon meg olvasgatom is az alapismereteket, de erre azért el kellett szánnom magamat. és egy kezdő általában nem elszánt, hanem forrófejjel nekivág és itt megkapja a magáét és el is megy a kedve az egésztől :)
  • Retsu
    #22281
    Kellemes húsvéti ünnepeket!
    Nem kell novella, de aki komolyan veszi és érdeklődik pl. edzés tekintetében, azért annak lehet tippeket adni. Annál is inkább, mert hiába mondjuk ugye h nagyrészt kajáláson múlik a dolog. Aki nem tud úgy kaját/kieget venni mondjuk amennyi a nagy könyvben meg van írva, ott mégiscsak a hatékony, kemény edzés az ami jobban számít, és pozitív oldalra billentheti a mérleget.
  • dragon11
    #22280
    Jaja. Valszeg minden jött-mentnek fogunk kis novellát írni, kiszámoljuk a dolgokat neki, sőőt edzéstervet is írunk. Annyian megfordultak már ebbe a topikban. (3,5éve látogatom) Aztán jön a nyár, mindenki 3hét alatt akar strandfazon lenni és nem veszik komolyan az egészet..

    Túlragozod az egészet.. aki elolvasta és felfogta a leírtakat, de még úgy van benne kérdés bátran felteheti annak szívesen válaszolok/válaszolunk..
  • Retsu
    #22279
    Vagy akkor gyerünk, mondj vmi frankót te is, amit még pl. én nem hallottam, és ami érdemben a témához tartozik. Szeretném hogy okíts, mester...

    Személy szerint továbbra is úgy állok hozzá a témához, hogy hozzám bárki fordulhat tanácsért, a tőlem telhető maximális részletességgel válaszolok. Nem akarom magasztalni magam az egekbe, de pl. a "mesterrel" ellentétben én itt ingyen segítek, nem kérek sms-t, meg fa** tudja mit... Ez az igazi különbség 1 számító, önös érdekből vmit végző vki, meg 1 olyasvalaki közt, akinek a jutalma a sporttárs előbbre jutása. ENNYI!