33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #22358
    dohányzási tilalom
  • Vaxi
    #22357
    10. Testépítés - Testformálás :D
  • MaRee
    #22356
    Ha nem vagy vesebeteg akkor ne szedd. Vegyél egy sciteces calciumot 1500-ért kb.
  • berto17
    #22355
    Megmaradt ismerősömnek CALcicarb nevu kálcium vtaminja, szerintetek szedhetem? Dializises vesebetegeknek irják fel.
  • Különc
    #22354
    Pörög a topik, jön a strandszezon
  • tigeroo
    #22353
    nekem mindegy az íz, főleg télen sok gyógynövényes teát szoktam lefőzni, a csalán ízének megszokása után már egy erdei gyümölcsös langyos vizes fehérje adag már semmiség :D
  • Retsu
    #22352
    Nyugodtan lentebb is lehet menni ismétlésben. Lehet csinálni 5X5öt, 3X3akat, piramisozni 5,4 3,stb. Csúcsnyomásoknak, 1ezéseknek csak akkor kezdj neki ha hozzá vagy vmennyire szokva! Én pl. még vagy 3 hónapig nem is tervezek maxolni(fő a biztonság), de szvsz a triplák, duplák is eléggé fejleszthetik az erőt.
  • Vaxi
    #22351
    mint a power protein. nekem egyébként abból a csokis kifejezetten bejön, a citromos túrós pedig sütihez valami isteni :D
  • Panzermeyer
    #22350
    Ha még nem próbáltad, akkor a fahéjasat ajánlom. Max 2 dl hideg vízzel nagyon finom. A banánosat még nem próbáltam... merjem?
  • tigeroo
    #22349
    fehérje témához:


    az egyik debreceni bioboltban szoktam power track (908g ~ 2700Ft) proteint venni, szója, tejsavó, kazein, 80/100gé fehérje

    ízre (nomeg valszeg minőségre) sem egy scitec cucc valóban, de le lehet önteni simán.
  • Rage47
    #22348
    szóval ezért tűntél el :p
    várunk vissza
  • Neoncsoves
    #22347
    aki SC2zik az nem igazi testépítő


























  • jazzy
    #22346
    Sokan kérdezitek, mi történik, ha a fehérjét meleg ételekhez keveritek, esetleg főzéshez vagy sütédshez használjátok. Hatástalanná, haszontalanná válik így a fehérje, vagy nem lesz semmi baja?

    Nos, ha a fehérjét simán egy meleg italba vagy ételbe kevered, az nem elég hőhatás ahhoz, hogy bármiféle változást okozzon a fehérje szerkezetében. De ha még okozna is ilyet, a tápértékét ez akkor sem befolyásolná.

    Táplálkozástanilag nincs olyan fogalom, hogy "hatástalan fehérje". Ez akkor lenne helytálló megfogalmazás, ha az adott fehérje a szervezetünkben nem tudná ellátni a feladatát. Azonban egyetlen ilyen "feladata" van a fehérjéknek - ellátni szervezetünket aminosavakkal, melyeket aztán testünk sejtjei újra összeállítanak különféle fehérjékké.

    Az ételekben a fehérjék hőhatásra, savak hatására és bizonyos sók hatására denaturálódhatnak. Azonban ez a fehérje beltartalmi értékét nem befolyásolja. Csupán az alakja alakul át. Mikor tojást sütünk, az átlátszó fehérje átalakul szilárd, fehér anyaggá, de a fehérjetartalma mindeközben nem változik. Csupán denaturálódik.

    Ebből következik, hogy ha tejsavóból vagy tojásfehérjéből fehérjeport készítenek, nyilvánvalóan sok alaki átváltozás történik, de ettől függetlenül a megemésztésekor az összes fehérje aminosavakra bomlik, mindegy, milyen forrásból vitted be. A nyers és a főtt tojásfehérje is ugyanannyi fehérjét tartalmaz, és az aminoprofiljuk is ugyanolyan.

    Akadnak kutatások, melyek alapján az állati fehérjék minőségét még javíthatja is a főzés, más analízisek szerint a fehérjék cukrokkal történő főzése olyan kémiai kötések kialakulását segíti elő, melyek egyes aminosavakat nehezebben elérhetővé tesznek. Azonban a valós életben ennek valószínűleg vajmi kevés érezhető hatása van.

    Forrás: http://body.builder.hu/cikkek.htm4?id=370


    Tessék ma is tanultam valamit.
  • Panzermeyer
    #22345
    Hm... akkor keverje hozzá, amikor már befejezte a főzőcskézést, és kezd kihűlni az anyag. Így árt neki a legkevesebbet, ha árt. Menjünk biztosra.
  • jazzy
    #22344
    Nem emlékszem, szvszel arra céloztam, hogy csak gondolom, lehet nincs igazam. De tudomásom szerint a fehérje erős hő hatására valamennyit veszít az értékéből, nem?
  • Panzermeyer
    #22343
    Jazzy, gondolj arra amikor a BB.TV-ben testépítős palacsintát csinálnak a nagyok. Nem emlegette Bunny sem, hogy na ezt nem kellene.
  • Panzermeyer
    #22342
    Elméletileg nem kellene neki. Csak arra kell vigyázni, hogy oda ne koxold, mert ezek a porok bizony szeretnek hamar odakapni az edény aljára.
  • jazzy
    #22341
    Nem tesz neki annyira jót szvsz.
  • MaRee
    #22340
    Egyébként ha a zabkását fehérje poros vízben/tejben(tudom,tudom) főzöm meg attól a fehérjének nem lesz baja, hogy felforralom? Lehet hülye kérdés, de na.
  • MaRee
    #22339
    Ránézek, köszcsi
  • csuszi
    #22338
    bbtv korai adasaban van egy ilyen video, egy eroemelo edzes van benne.
    masnak is erdemes, igen szepen edz a srac. mondhatni tokeletesen.
  • MaRee
    #22337
    Megköszönném.
  • Vaxi
    #22336
    van egy erőemelő munkatársam, ha gondolod megkérdezem tőle.
  • MaRee
    #22335
    Valaki aki foglalkozik/zott erőemeléssel tudna néhány tippet adni, esetleg edzésterv? Valami olyasmit hallottam, hogy 6x6-okat kell nyomni meg ilyenek, de én ehez nem értek, mióta edzem csak a testépítő edzéssel foglalkoztam, szinte csak erről olvastam. Most viszont 1-2 hónapig rá akarok menni az erőemelésre, kiváncsi vagyok.
  • csuszi
    #22334
    mert kulfoldon vagyok te okos, hazamegyek kateterezem magam es nonstop game amit csak a kemeny heti egy gyuras szakit meg egy honapig, majd teged is jol elkalapallak...netes bari
  • Különc
    #22333
    Ám ne hazudj kokszos, múltkor láttam ám nálad hogy last login: 1 month, szóval vagy banoltak 1 hónapja a 'csába téged, gondolom becheatelted magad a bronz liga top 100ba és ment a ban vagy hazudsz vagy más az accountod már
  • csuszi
    #22332
    :D:D:D

    haboruban, szerelemben mindent szabad :)
  • Különc
    #22331
    Velem nem is játszottál, megígértettem veled hogy nem fogsz lereaperezni 2 perc alatt, de te csak megcsináltad, azok után a tökömnek van kedve bohóckodni veled
  • csuszi
    #22330
    de te gyogyeger, a rizs mellett ott allsz kavargatni, mert en felrakom oszt elmegyek flemelni az sg gyuros topikjaba vagy nezek egy sorozatot vagy stb.
    csirke kivesz a zacseszbol,. befuszerez, forro olajba becuppan, rizs mellette fo, otthagyom arakba, 4-5 perc mulva vissza, megfordit, 3-4 perc otthagyoma a rakba, leveszem, rizst leveszem 10 perc vagy tobb mulva, nem meregetem. de ha ezt lestopperezem amit a fozopult mellett toltok, nem jon ossze 2-3 pecnel tobb. azt meg minek szamolnam bele, amit film vagy sorozat vagy sc zessel toltok vagy hogy eppen veled baszkodok sc kupaban mert bena vagy? koze nincs a fozeshez, mellekes hogy eppen fo valami a konyhaban amire ra se kell nezni.
  • Különc
    #22329
    Ám ja, direkt nem túrót írtam de az is jó, bár attól függ milyen
  • Különc
    #22328
    Max 5 perc? Egy csésze espresso és egy cigi

    Nekem azért több, 1 zacskó dobozos rizs (nem mindig van kedvem kuktázni) és egy kiló csirkemellet megfőzök wokban, kb 30-40 perc és megvan egész napra a kaja, minden adagra öntök lenmagolajat (íze miatt ill. ha kicsit száraz már akkor azért) + ha vettem, akkor valami zöldséget és ennyi
    Nem vatera sufni tejsavó meg a faszom
  • csuszi
    #22327
    de baszdmeg a turo nem egyenlo a cottage cheese-el
  • bakkerman
    #22326
    EU-ban vagyunk bazzeg,olyan mint túró nincs!!!!!4négy
  • Különc
    #22325
    Attól féltem hogy ha leírom a túrót akkor meg azon fogunk röhögni, balul sült el
  • csuszi
    #22324
    amiket linkeltem kepeket a kajamrol az mind max 7-8 perces verziok. de inkabb 5.
  • csuszi
    #22323
    mert sokan vagy lustak, vagy nem tudnak fozni, vagy bedolnek a marketingnek.
    velemenyem szerint a "normal" kaja finomabb.
    nem velemenyem szerint hanem teny, hogy olcsobb es jobb.
    es azt hiszem ilyenkor az szokott jonni hogy ido.
    egyszer bizisten lekamerazom, ahogy fozok, es kb 3-4 percet toltok a konyhaban effektive - talan amikor gurmet jatszok, akkor tolok olyan 10-15 percet, de tobbet sose, elvi kerdes, ruhellek fozni es lusta kocsog is vagyok :) ja es alapelv, hogy mosogatas se legyen belole sok, max 2-3 darabra vagyok hitelesitve :). de a sarga oldfalon is vannak ilyen videok. azt meg ne mondja nekem senki, hogy hidegen szar, mert nem igaz.
  • sapkafej
    #22322
    a túró szó már nem menő?
  • Különc
    #22321
    De én ezt nem értem, miért pont a tápkiegen kell spórolni?

    Megtudod venni a napi fehérje adagodat csirkemellben, cottage cheeseben, halban stb?

    Igen: nincs szükséged táplálék kiegészítőre
    Nem: ne vegyél táplálékkiegészítőt

    Van pénzed táplálékkiegészítőre?

    Igen: vegyél normális, ellenőrzött terméket
    Nem: vegyél helyette csirkét, halat stb

    Megfelelő az étrended egyáltalán?

    Igen: vegyél normális, ellenőrzött terméket megfelelő forrásból
    Nem: miről beszélünk?
  • Panzermeyer
    #22320
    Látam van itt egy vita arról, hogy igazi tejsavó-e vagy pedig nem, mert ennyire nagyon olcsó.

    Nézzünk egy Scitec terméket. Collagen Liquid - hatóanyaga: hidrozilált kollagén. Vagyis zselatin (nem zselé, zseléfix, stb. hanem zselatin). Egy 1 literes flakonban 40 adag van, adagonként 10 g zselatinnal, összesen 400 g hatóanyag egy flakonban. Ára: 5130.-

    Horváth Rozi zselatin. Kiszerelés 25 g, ez 100% tiszta "hatóanyag". Ára tasakonként 136.-

    És akkor most számoljunk! 400 g / 25 g = 16. Ez 16 zacskó H.R.-s zselatint jelent. 16 * 136.- = 2176.-

    Tehát a Scitec cucc ára több, mint a duplája a kisker áron vehető H.R.-s cuccnak, pedig ők nagyker áron kapják a zselatint. És ez csak egy olyan dolog volt, aminek utána tudtam járni :) De, ha Kazaróczy Tibiéknek a sportikánál megérte 40%-os és 45%-os akciókat tartani (amin gondolom még mindig nyertek egy kicsit, hiszen ki az a hülye, aki 0-ra vagy mínuszba akarja kihozni az üzletét), akkor itt valami gond van az árképzéssel. Igen... a szabadkőművesek!!!44négy

    De! Azt a cuccot, amit a Vaterán mutogattak én sem venném meg. Akármit beletölthetnek, aminek nem tudok utánajárni. Ha már annyira akarsz olcsó fehérjeport, akkor menj el a www.tejpor.hu-ra. Ők elméletileg gyártók, és nem érdekük felhígítani a saját terméküket. Valamennyi idővel ezelőtt 10 kiló 25.000 Ft volt kisker áron.
  • sapkafej
    #22319
    előzmény, de ezt adják másodikként. tehát azoknak szól, akik már látták a másikat
    utolsó rész végét ne nézd meg :)