33479
12316971501353788406.png
  • Vaxi
    #22478
    én ott döglenék meg a helyszínen, ha tejjel kéne innom, pláne ha dextróz is van benne.. :D
  • A Kaszas
    #22477
    troll
  • jazzy
    #22476
    Nem isszuk tejjel.
  • Különc
    #22475
    MR. Olympia cím dölhet el rajta hogy mivel isszuk
  • Vaxi
    #22474
    tejben szerintem már ihatatlanul édes lenne (nekem 100%) + igaz, hogy rontja a felszívódást is. De ha tejjel szeretnéd inni, nyugodtan ihatod azzal, nem akkora probléma. Ám azt biztosan mondhatom, hogy a scitec whey profok nagyon finomak vízzel is!
  • shaba23 #22473
    köszi
  • MaRee
    #22472
    A 100% whey pro professional tökéletes erre a célra.

    Van, a tej lassítja a felszívódást és rontja az emészthetőséget, vízbe keverd.
  • shaba23 #22471
    hali!

    Ha diéta mellé keresek fehérjét, akkor a scitec protein professional jó lehet, vagy esetleg tudtok mást ajánlani?
    Elolvastam amit a gyártó ír, de tapasztalat kéne, nem reklámszöveg.
    Cél természetesen a meglévő zsír csökkentése és az izom növelése.
    Ja és még 1 kérdés, lehet leugattok érte...
    Hatásában lehet különbség, ha vízben, vagy ha tejben keverem el?
  • MaRee
    #22470
    Ja hülye vagyko félre olvastam! Akkor a fogyáshoz a hízást képzeljétek be :D
  • Vaxi
    #22469
    tömegnövelés a cél, nem fogyás :)
  • MaRee
    #22468
    Hülyeséget kérdeztél, a jóga arra jó hogy a közérzeted rendben legyen és hajlékony legyél, én is jógázom. Semmi köze a fogyáshoz, a jógátol nem fogsz lefogyni, Jumbot meg edzés nélkül szedni hülyeség, ennyi erővel ehetnél egy kanál kristálycukrot szalonnával minden nap :D
  • Vaxi
    #22467
    a jóga nagyon jó dolog, de ha kizárólag jóga mellett fogyasztod a jumbo-t, akkor nagy valószínűséggel csak zsírosodni fogsz :)
    jóga mellett kellene valami kis edzés is, és természetesen törekedni kellene a helyes kajálásra is :)
  • ravensoul
    #22466
    Üdv!
    Nemrég kezdtem el jógázni, egyébként nehezen hízó típus vagyok. Viszont nagyon szeretnék már felszedni jópár kilót. Szerintetek érdemes lenne tömegnövelőt (Jumbo!) szedni a jóga mellett?
    Ha hülyeséget kérdeztem, akkor se ordítsátok le a fejemet! :D
    Előre is köszi!
  • MaRee
    #22465
    Haverjai ők a halálnak, csak ismerősök szerencsére :D De hát minden teremben vannak ilyen csodabogarak, multkor azt hallgattuk végig az öltözőben, hogy a "dana" meg a "stana" az gyerekeknek való vitamin, keményebbet kell szúrni
  • xxxpaulxxx
    #22464
    Fasza haverjaid vannak:D:D
  • szekrény
    #22463
    crea-bomb, nekem atóól sosem volt izomláz csak teltségérzet, pedig szájon át szedtem
  • Különc
    #22462
    Egyik ismerősöm unokatestvérének és annak munkatársának az egyetemi szobatársa volt, aki...

    már nem tudom mi
  • MaRee
    #22461
    Arról meséltem már aki HALTÁPOT akart venni, hogy attól majd hízik?
  • Vaxi
    #22460
    kedves egészségére, legközelebb még üljön bele egy lófaszba is, az is hatásos lehet :D
  • MaRee
    #22459
    Van faszfej ismerősöm aki bespeedezve ment el edzeni, mert úgy jobban bírja
  • IXEMGabeo
    #22458
    xDDD
  • A Kaszas
    #22457
    lol
  • Vaxi
    #22456
  • iko
    #22455
    76 kg, kezd megállni a fogyás, de úgy érzem tovább szálkásodom. Nem tudom mi lehet. Lehet, hogy a bcaa és glutamin miatt van. Mondjuk van még felesleg. A derék bőségem még kb 3-4 cm-el nagyobb mint máskor diéta végén. De azért add egy lökést, hogy alakul a forma :).
  • xxxpaulxxx
    #22454
    Nekem meg (szerencsére) még mindig nem jó a térdem és ezzel elkerültem a lábazás kérdést... edzem én azt az elliptikus trénerrel:D
  • csuszi
    #22453
    en meg 5 evente egyszer 10 percet, hogy rajojjek mennyire szar barataim elete, akik hetente guggolnak, kegyetlen kemeny egy gyakorlat :)
    bar a multkor tarogatas utan majdnem elajultam, rendesen szedultem, valszeg a guggolast is megszoknam, hala isten nem kell.
    de minden elismeresem a kemenyen labedzok fele.
  • iko
    #22452
    Esetleg:
    Mental Focus
  • Roger6
    #22451
    Én kéthetente lábazok csak, így a probléma kiküszöbölve.
  • MaRee
    #22450
    Hát igen, csak akkor itt jön képbe a kérdés hogy megéri-e ez annyira, hogy cserébe minden héten úgy járkálok mint nagyapám :)
  • Roger6
    #22449
    Szerintem ez természetes. Minden guggolás után ez van nekem is a mai napig.
  • MaRee
    #22448
    Izomlázra nem tudtok valamit? Tudom én, hogy no pain no gain meg hasonlók, de ez így annyira nem adja, hogy guggolás után 5 nappal is úgy fáj a lábam hogy alig bírok felállni :D
  • Panzermeyer
    #22447
    Zöldségek (különösen a zöld színűek, mint a brokkoli), gyümölcsök. Csirkehús helyett pulyka, vagy tengeri hal.
  • Solt
    #22446
    Engem meglepett ez az infó, de nekem azt mondták, hogy a citrom lúgosít. :)
  • SeanJRRussel
    #22445
    Srácok,lúgosítani mivel lehetne jól a szervezetet?Régebben írtam h kijött egy ekcéma jobb kézfejemen és most pár hónapra rá egy kicsi a balon.A turmixom az 1 adag edzés után,nem tom hogy alergiás vagyok e vmi mesterséges kemikáliára vayg hogy mitől lehet.
  • MaRee
    #22444
    Valaki nem tudja egyébként hol lehet még Ben-Gayt kapni esetleg netről rendelni? Mert a gyógyszertárban azt mondták hogy már nem árulnak, shopbuilderen sincs már :\
  • Panzermeyer
    #22443
    Ja és azt elfelejtettem, hogy a szója csökkenti a koleszterin szintet... csakhogy pont a jó koleszterin szintet.
  • Panzermeyer
    #22442
    Amikor felfedezték a szójaproteint, akkor nagy mértékben sztárolták, mert csökkenti a szívbetegségek kockázatát. Az elején jelentek meg olyan kutatási eredményekről hírek, amelyek szerint növeli az anabolikus hormonok és a tiroid (anyagcserefokozó) hormon szintjét. Azonban a szója rossz a benne található genistein és daidzein izoflavonok miatt. Ezek az alfa ösztrogénreceptorokhoz tudnak kapcsolódni. Az alfa ösztrogénreceptor tehető felelőssé a mellrákért, a megnövekedett testzsírért, és a vízvisszatartásért.

    De akkor ez jó is lenne, ha lekötik és így nem aktiválódik. Azonban a helyzet a valóságban pont fordítva van. Azzal, hogy hozzákapcsolódnak, jelentős mértékben megnövelik a receptor felületét (?), ezzel fokozva a szövetnövekedést (rákos sejt, zsírsejt).

    Egy kutatás kimutatta, hogy a szójafehérje fogyasztás tesztoszteronszint csökkenést okozott férfiakban. Ugyancsak megfigyelhető volt ez a jelenség az egérkísérletek során is. Azon vemhes egereknek, amelyek szójafehérjét fogyasztottak, az utódjaik kisebb súllyal születtek. Azon fiatal hím egereknél, amelyek genisteint kaptak, csökkent a spermatermelés, kisebbek lettek a herék, csökkent a testsúly, és később indult meg a késztetés arra, hogy párosodjanak.

    A genistein csökkenti a fehérjeszintézist és gátolja az izomsejt fejlődését, már a legkisebb mennyiségben is, de ez a hatás az elfogyasztott mennyiséggel arányosan növekszik. Ha prohormont fogyasztunk, akkor azok sem tudják teljesen kifejteni a hatásukat, mert beleavatkozhat a 4-androstenediol tesztoszteronná alakulásába.

    Úgy nagyjából ennyi a lényeg.
  • Panzermeyer
    #22441
    Pár nap alatt ki fog derülni a dolog. Ha izomláz, akkor elmúlik a masszírozástól, és valamilyen izomlazító krémtől. Ha izület, akkor aligha.
  • MaRee
    #22440
    Azt miből tudom megállapítani hogy a vállizületem fáj-e, vagy csak izomláz van az első vállamba? Mert fájdogál most kicsit a vállam, de nem tudom hogy most ez gáz-e.
  • tigeroo
    #22439
    zanzásítva letudod írni a cikk lényegét?