33479
12316971501353788406.png
  • inter94
    #22518
    Anabol-5 Nutrex-ről mi a véleményetek ?vki szedett esetleg?
  • Különc
    #22517
    Miért akkor flameltek, mikor nem vagyok itthon?
  • Roger6
    #22516
    Te egy idióta vagy. Ez meg az én érvrendszerem szerint van.
  • Vaxi
    #22515
    21 új üzenet :O

    szerk: miért gondoltam bazdmeg, hogy flém volt :DDD
  • Panzermeyer
    #22514
    Na és a fekete fehér kép? Ott is látod a különbséget, szakértő úr? :) Nos, én már unom ezt, kiszálltam. Legyen a tiéd az utolsó poszt. Nem tudok mit kezdeni az érvelési rendszereddel.
  • jazzy
    #22513
    Csak a kedvedért az isten bassza meg az 5 éves érvelést
  • szekrény
    #22512
    olyan mértékű definiáltság és szárazság különbség van a két kép közt hogy egy laikus is felismerné a különbséget ...
  • Panzermeyer
    #22511
    Meg persze mindenki akkor legyen ezerrel vízmentesítve.
  • Panzermeyer
    #22510
    Pl az egyik színpadi világítás, a másik meg egy szobában van... Ennyire ne legyél már együgyű, mert ha ilyen érvrendszerre alapoztad az eddigi állításaidat, akkor az annyit is ér.
  • szekrény
    #22509
    má mé ne lennének ? a balos kép 98-as natural olympia a másik meg nemrégi magyar SB ...
    ennyit nem fejlődött a scitec ...
  • Panzermeyer
    #22508
    Na jó, ez a vita eléggé meddőnek tűnik. Az a baj az egésszel, hogy nincsenek azonos körülmények között. Úgy derülne csak ki az igazság.
  • szekrény
    #22507
    keskeny a magyarok vállöve amiről nem tehetnek , de a többi ...

  • Panzermeyer
    #22506
    Igen, láttam őket nem szárazon is. De méretre akkor sincsenek ekkorák :) Na akkor már mindenkit lehet növivel gyanúsítgatni szerintem. A növi az azért naturál, mert még nem tudják kimutatni... Bár kimutathatnák már valahogy.
  • szekrény
    #22505
    nézd meg a két kópé is mekkora ha nem száraz simán kinéznek így mint az usacsávó, meg aztán hallani ezt-azt a natural olímpiaról, a növi az még belefér nekik mi ...
  • Panzermeyer
    #22504
    Örülnél te, ha ennyire nagyon vizes lennél. Abban az időben még nem kellett magad a halálba vízmentesítened, mint most. Ha csak a szálkásságot nézzük, I.N. és L.L. a nyerők. Ha a méreteket, akkor veszítettek.

    Egyébként semmi bajom a két fentebb említett úriemberrel. A hazai testépítő sport kiválóságai.
  • szekrény
    #22503
    ilyen vizesen superbosy-n norbi és lajos után lenne ...
  • szekrény
    #22502
    2004 natural olympia top 3:

    2004 mr. olympia top 3:

  • Eisenherz
    #22501
    Egy régi idők bodisa: John Hansen
  • szekrény
    #22500
    linkejjé egyet
  • Eisenherz
    #22499
    Már hogy ne lenne naturál az, aki jobban néz ki, mint Illés Norbi vagy Lénárt Lajos? Csak attól függ milyen és mennyi tápkiegre van pénze, meg mennyi a szorgalma, és nem utolsó sorban milyen a genetikai és fizikai felépítése.
  • szekrény
    #22498
    nincs írva hogy natural topik, amit meg én írtam az eu-ba online vásárolható hivatalosan recept nélkül ...
  • Solt
    #22497
  • jazzy
    #22496
    Mellőzzük a kox témát innen, köszönöm.
  • szekrény
    #22495
    akkor mit linkeltek fake natural szarságokat ?
    te is koxolsz mert naponta megiszol 4-5 KV-t meg beb*szol 3 energiaitalt...
  • szekrény
    #22494
    nna az ilyen birka hsz-től rettegnek az emberek a kox-tól, még a világ élvonalban szereplők között is kevés az ilyen betegedés több évtizedes használat mellett, akkor majd a kishülye egy 8 -hetes kúra alatt biztos belehal ilyen mindenféle 30-40 éves lófasz kox-októl , max ha valami hamisított pancsot szúr, akkor lehetnek ilyen-olyan fertőzések meg stb. amúgy is a belsőszervi dolog a szájonát szedett szartól van , injekciótól max 2 herével kevesebb lesz a magas fehérjebevitel kox-szal megdobva talán jobban igénybe veszi a belsőségeket
    valaki próbálta már a magas hatóanyagú tabis wintrol-t ?
  • Különc
    #22493
    Szerintem sokkal durvább dolgokat is bevállalnak a tourosok, diszkószvetők, futók stb mint a testépítők, ez nem csak ebben a sportban van jelen, csak itt a leglátványosabb
  • bakkerman
    #22492
    1:04-nél lévő csávó,aki mellezik kb annyira natúr mint én légiutaskisérő :)
  • bakkerman
    #22491
    persze,van előnye a steroidnak,hamarabb/könnyebben érheti el az ember a kívánt testet,csak ha sokáig tolja magába a szarokat,akkor baszhatja a 45-ös kart meg a nagy hátát ha 10 év múlva meg művese kezelésre kell járnia,vagy jobb esetben nem tud pisálni,meg máj zsugora/nagyobbodása lesz :) persze minden azon múlik,hogy az ember megtalálja-e az egyensúlyt,de én maradok a zabánál
  • szekrény
    #22490
    ezt most velem írtad vagy ellenem ...
  • Tyler1
    #22489
    profi szinten semmivel nem különb a naturál, mint az igazi hardcore-os testépítők. mindegyik csoportnak más céljaik vannak. de azért ők tudják mit, hogyan, mennyit, miért, mivel, stb...
    nem román/ukrán szarokat vesznek az x. spanjuktól, aztán étkezés az nuku, edzés meg csak respektér'. hiába él ez a köztudatban, hogy a szteroid nem jó, meg csak a tudatlan majmok tolják, megfelelő használattal tud az pozitív hatású is lenni(kockázat meg mindenbe benne van).

    meg aztán meg bizonyítsa be vki, hogy a nagy "naturál" versenyzők is, csak a csirkemell-rizst tolják halomra.
  • szekrény
    #22488
    1. van két közismert liftyle natural bádisunk , tudjuk hogyan néznek és , hogy milyen eredményeik vannak nemzetközi szinten, amiből következik hogy a videon aki náluk sokkal vastagabb volt jó kondícióval az nem lehet natural

    2. nem nagyon voltak színesbőrűek a videón, pedig köztudottan nekik a legjobb a genetikájuk meg a struktúrájuk
    3.nem kell ám fikázni a kox-ot mert valószínüleg az emberek 99%-a kox-szal se nézne ki úgy , mint egy "tehetséges" versenyző naturálon ...
  • Vaxi
    #22487
    szerintem is ez az a videó amire
  • Roger6
    #22486
  • Vaxi
    #22485
  • Tyler1
    #22484
    kis faq a kettlebellről, akit érdekel
  • szekrény
    #22483
    jógához kifejezetten ajánljuk a jumbo-t mert a jógában szereplő gyakorlatok nagymértékben megnehezítik a különböző záróizmok feszesen tartását így az eddig gázosodásmentesnek ismert kiegészítők eme jótékony hatására is gyakorol némiképp ...
  • xxxpaulxxx
    #22482
    Én ilyen fagyiról hallottam múltkor... és HIÁNYCIKK volt:D
  • Különc
    #22481
    Börtönökben már az
  • tigeroo
    #22480
    a következő trend meg az apatej lesz?:D:D:D:D
  • Különc
    #22479
    Fehérjeforrásotok