33479
12316971501353788406.png
  • Sephirot T
    #22558
    ti nagyon el vagytok tévedve,szerintetek tényleg csak azért kell lábat edzeni hogy éppenséggel ezen a testrészen is legyen 1 kis izom? szerintem a lábedzés minden szempontból fontos,jó nem akarod hogy bazinagy "quadzilláid" legyenek akkor ne használj nagy súlyokat,csak laza lábedzéseket tarts.de csináld! és itt legfőbbképpen a gugolásra gondolok mert ez egy olyan komplex gyakorlat hogy a teljes testednek jót tesz ha csinálod nem csak a lábad fog tőle fejlődni.a szokásos dumával meg ne jöjjön senki hogy jaj nem guggolok mert tönkremegy a derekam meg a térdem stb stb. ha szarul csinálod talán,azt meg hadd ne mondjam hogy pont ha sokat gugolsz az elképesztő módon segit a test stabilizáló izmainak fejlesztésében. szóval shut up and squat :D
  • IXEMGabeo
    #22557
    Frédi a Flintstone-ból
  • bakkerman
    #22556
    kemény
  • Különc
    #22555
  • bakkerman
    #22554
    én a "strandgyúrós" jelzőn mosolygok mindig...bazmeg az ember nem télen akar jól kinézni,hanem nyáron,persze ez túlzás,de nyáron azért jobban szem előtt van az ember teste(póló,rövidgatya)
  • IXEMGabeo
    #22553
    jót nevettem ezen a strandos dumán:D tudod ki megy a külvárosi strandokra ahol hemzsegnek a cigányok, meg a drága Palatinusra...
  • IXEMGabeo
    #22552
    túloztam picit ezzel a láb dologgal, az egyáltalán szót módosítom annyival, hogy a futás mindig megvan, és 1 héten egyszer a vádligép használata is. Csak nem olyan mértékben csinálom, mint itt ezekszerint egyesek, később majd, ha szükség lesz rá nagyobb mértékben majd rámegyek arra is egyelőre szeretném behozni a felső test lemaradást, mert a lábam a biciklitől a focitől alapból megvan erősödve és a combjaim se vékonyak...
  • poruljartal
    #22551
    Szerintem is elég a futás, élettani szempontból nem indokolt a nagyobb igénybevétel.
    Viszont egykét fórumozó társ igazán össze szedhetné magát, gondolok itt a különcre főleg.
    Eddig nem szóltam hozzá, de ez ami itt megy ez nevetséges.
  • bakkerman
    #22550
    nekemis ropi a lábam,de nekem gének miatt,muternak,faterom testvérének,nekik az anyukájának is vékony lába van,vagyis inkább hosszú :S nekem kurva hosszú a kezem is, meg a lábaim is,sajnos ezekkel mást nem tudok kezdeni...amolyan kosaras lábunk van :D
  • IXEMGabeo
    #22549
    nem küldök neked képet, de alapból a lábam vastag lett, nem azt mondom, hogy izmos, de normális, átlagos.

    mellesleg nem tudom egy szóval nem mondtam, hogy járok strandra:D
  • IXEMGabeo
    #22548
    ? és? futás nekem elég, néha a vádligépet használom és annyi elég is...

    majd idővel lehet rámegyek egyelőre nincs rá szükség
  • UltraZord
    #22547
    ezt kiemelném:
    "akárhányszor megmondjuk egy hülyének hogy hülye"

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • UltraZord
    #22546
    bugyog a tesztoszteron mi? rövid a hajad mi? :D
  • MaRee
    #22545
    Aki nem lábazik az kislány és nem bír

  • Különc
    #22544
    Egyszer jöhetnél ide a main regeddel is trollkodni kocsis, unalmas már hogy akárhányszor megmondjuk egy hülyének hogy hülye, te idespawnolsz és lököd a szokásos "de bunkók vagytok" szöveged, nem vagyunk mi se "hc testépítők", de aki azt mondja hogy nem lábazik, mert... [insert random idiótaság, kivéve betegség vagy baleset] az

    EGY
    I
    DI
    Ó
    TA

    hogy megértsed...
  • MaRee
    #22543
    Tehát aki nem lusta egy héten egyszer guggolni párat az hc testépítő?
  • UltraZord
    #22542
    én sem edzem a lábam néha lemegyek futni és annyi...
    nem testépítő vagyok, hanem egészségesen akarok élni és az meg csak egy plusz ha jobban is nézek ki.
    De ez meg nevetséges, hogy kinevettek valakit emiatt holott nem nagyon hiszem, hogy itt van 100 ból 1 nél több hc testépítő.
    képeket várok
  • MaRee
    #22541
    Én erőemelő vagyok, tehát kell lábaznom. Vádlim viszont genetikailag SZAR mint a bicepszem, és engem igen is idegesít, ez van. :D

    Hát igen idegesítő, hogy 7000 forintért lusták bekapcsolni a légkondit, és ez a város egyik legjobb terme.De nyáron hátha be fogják.

    Amúgy meg a felsőtest jobban fejlődik ha az alsót is megedzed, tehát ezért is érdemes rászánni azt a pár percet.
  • Sephirot T
    #22540
    jah,derékig érő vizbe be aztán estig ott pózol amig az utolsó ember is elhagyja a strandot,utána már bátran kimehet mert nincs ki lássa a nádszál lábait
  • Roger6
    #22539
    "elégedett vok vele" - óbazmeg...
  • MEdievil
    #22538
    Strandra az minek :D
  • Sephirot T
    #22537
    úristen komolyan mondod hogy nem lábazol? n/c...
  • IXEMGabeo
    #22536
    pipaszár vádli? én egyáltalán nem edzek lábra mégis elégedett vok vele:D leszarom ki mit gondol ilyen téren, én inkább csak a felső testre megyek mindenféleképpen.

    Ja jön a nyár, ha nincs légkondi abban a teremben ahova jársz akkor sztem még átváltasz majd félmeztelen öltözékre
  • Tyler1
    #22535
    régen rossz, ha egy teremben még a kondicionálás sincs megoldva.
  • MaRee
    #22534
    Mert hosszúba jobban szeretek, idegesít a pipaszár vádlim :D Meg máskor megy a légkondi, most zsidók voltak bekapcsolni. De mostmár rövidbe fogok menni, mert így nembírom.
  • IXEMGabeo
    #22533
    miért nem mentél rövid nadrágba?
  • MaRee
    #22532
    Életem legszarabb edzése volt a mai Kb 25 fok volt a teremben, én meg persze fekete hosszúnadrágban leálltam guggolni meg stb... Három gyakorlatot bírtam, utána majd elájultam olyan melegem volt meg hányingerem. Nem tudom hogy fogom bírni a nyarat, már most rohadok meg
  • Mik
    #22531
    Így van, 73-75kg körül mozgom. Carnitin is azért van, hogy fogyjak. A reggeli fehérje el lesz törölve, ha a carnitinnel együtt hashajtó hatású lesz. Alap felállás a reggel, edzés után és este, az adagokat majd megvariálom, kösz.
  • szekrény
    #22530
    1. hány kiló vagy ? ha legalább 70 kg körül akkor edzés után legyen 2 adag , reggel 1 adag, pihenőnapon reggel másfél adag, lefekvés előtt másfél adag ! jjja , hogy egy adag, akkor az reggel ...
    2. l-karnitin ? fogyózó ? mér csak edzés előtt ? tudsz róla hogy napi 4000mg (4g) alatt felesleges szedned ?
  • MaRee
    #22529
    Edzés után a fehérjéből mindenképpen menjen két adag. A harmadik adag mehet lefekvés előtt, vagy amikor jólesik.
  • Különc
    #22528
    Akkor mikor szükség van rá, felkeléskor, edzés után, éjszaka (ha fel tudsz kelni)
  • Mik
    #22527
    Szevasztok,

    Adott a délelőtti edzés. L-carnitin és a sciteces 100% whey protein pro is.
    A carnitin-t edzés előtt fél órával, de a fehérjét mikor érdemes inni, ha napi 2-3 adagot számolok? Edzés előtt vagy után, illetve inkább igazítsam a táplálkozáshoz? Pihenőnapokon egy adag lesz belőle.
  • szekrény
    #22526
    én is vettem anno de annyira nincs íze hogy drágább ízesíteni ezt az "olcsót" mint ha vennél gyári ízesítettet...
    hasmenéses tüneteket nem okozott ...
  • Solt
    #22525
    Bezony ám... :))
  • Vaxi
    #22524
    hatalmas respect érte egyébként! :)
  • jazzy
    #22523
    Legalább bevallod:)
  • Vaxi
    #22522
    :DDDDDD
  • Solt
    #22521
    :D:D
  • Lazarus
    #22520
    Na, ígértem hogy írok reviewt vaterás tejsavóról... tömören és velősen: Színtiszta hashajtó, már fáj a seggem sok wc papírtól. Vödrös wpc80-at nem ajánlom senkinek... jó, ti megmondtátok előre, de saját tapasztalatból tanul az ember igazán :P
  • Panzermeyer
    #22519
    Nekem saját tapasztalaton alapuló véleményem nincs, de itt van hasonló kérdés, amire válaszoltak.

    Anabol-5