33479
12316971501353788406.png
  • szekrény
    #22598
    köztudott hogy ha az embernek nincs ideje külön időpontban aerob-ozni akkor súlyzós edzés után kell!!! DE csak úgy hogy a kimerült glikogénraktárat visszatöltöd L-glutaminnal a te esetedben elég 10g utána mehet akár egy óra aerob is és ezután mehet az edzés utáni fehérje , ami tényleg legyen dupla adag, most hogy már tudjuk hogy még aerob is megy utána ! de CH nem !!!
  • MaRee
    #22597
    Alapismereteket ugye végig olvastad?
  • Mik
    #22596
    Természetesen. Ch belőve és minden egyéb. Eddig csak kajával elég szépen sikerült leadnom, sajnos izomból is, ezért van most az edzés plusz futás, kerékpározás, mikor hogy esik jól. De MaRee tanácsára átgondoljuk akkor, hogy is legyen a továbbiakban.
  • Tyler1
    #22595
    diéta játszik? mert a mindenkori futás kevés lesz a zsírleadáshoz.
  • MaRee
    #22594
    Jól mondja az előttem szóló, edzés után nem futkározunk. Ha ti bírtok 30-40 percet futni edzés után, akkor picsa edzést csináltok, én örülök ha haza bírok vezetni :D De ha mindenképp ragaszkodtok hozzá akkor futás után szerintem, de mondom nem ajánliott.


    Szerk.:

    Attól hogy nem akarsz testépítő fizikumot elérni(amit kb az emberek 1%-a tud), nem kell edzés után futni. Amúgy is areob gyakorlatok jönnek be inkább a zsírégetésnél, tehát pl biciklizés. De aerobot sem csinálunk edzés után, max előtte, de inkább külön napon.
  • Mik
    #22593
    Köszi, de nekem mások a céljaim, nem akarok és nem is tudnék testépítő fizikumot elérni, egyszerűen kis izmot és a jelenlegi zsírból minél többet leadni, ez a cél, ezért van futás is a programom végén.
  • Különc
    #22592
    Először is nem ajánlok futást edzés után, ha tényleg csak akkor tudod megoldani, akkor alatt, de nem ezen fog múlni a Mr. Olympia címed
  • Mik
    #22591
    Ugyan részlet kérdés, de edzés után szoktunk 30-40eprc futópadozni is. Fehérjét futás előtt-alatt-után ajánlott vagy teljesen mindegy?
  • szekrény
    #22590
    áhhhá, ezekszerint igaz a rólad keringő pletyi, a dream teams öltözőjével kapcsolatban ...
  • Különc
    #22589
    Nézegetnéd a sukár niggák hosszú combjait, mi schrank?
  • szekrény
    #22588
    a kosárnár miért térdig ér a gatya ? tudom hogy niggersport de nem hiszem hogy ekkora gettó style behatás érvényesülne, és ne villognának a romszálka 80-as combjaikkal ...
  • szekrény
    #22587
    térdzoknihoz spártai térdszandál dukál ...
  • szekrény
    #22586
    imádom ezeket a " úgy akarok kinézni mint az a színész abbana filmben nekem az elég" hsz-t, de tudtok arról hogy az egy ideiglenes állapotuk amire 6 hónapig méregdrága edzőkkel meg "dolgokkal" készítik fel őket egy többmillió dolláros munkára ? a filmpremieren már nem úgy néz ki egyik se ...
  • MaRee
    #22585
    Papuccsal mi?
  • szekrény
    #22584
    térdzokni ...
  • csuszi
    #22583
    az ujjaim olyan acelosan izmosak...
  • Különc
    #22582
    Marathoni Starcraft 2
  • csuszi
    #22581
    teniszeztem, kosaraztam, evek ota kerozok evi tobb ezret. de erre irtam, hogy nem lehet tavolbol megitelni kinek mit kell edzeni, raadasul akkor meg ott van hogy nem biztos hogy mindenkinek ugyanaz a celja. nekem frank zane az isten, meg az olyan fizikum. ha tom platz lenne, akkor ejjel is guggolnek :)
  • IXEMGabeo
    #22580

    +1 :) azért vicces volt 1-1 beszólás
  • MaRee
    #22579
    Azt azért tedd már hozzá csuszi hogy te biciklizel/tél már százmillió km-t, tehát még mielőtt valami troll megragadja az alkalmat, nem a gép előtt üléstől izmos a lábad.
  • jazzy
    #22578
  • csuszi
    #22577
    en is kosaraztam :) tesom ugy csufolt hogy olyan alabam mint egy murakozi lonak...akkor faszert guggoljon az ember, ha igy is azzal kuzd hogy a szimmetrikus gorog tipuis fele szerencsetlenkedje ossze a felsotestet. raadasul olyan genetikaja van a labamnak, hogy kettot guggolok sajat testsullyal es ketszeresere dagad...:D
  • csuszi
    #22576
    en is leirtam hogy nem labazok - tobbszor is. jo lenne ha nem tekintenenek ram itt az emberek valami totemre, nekem is be lehet szolni. nem csak ha valaki mas mondja.

    ha egy ertelmes ember elmegy edzeni, akkor ha van esze tukorbe nez, es a sajat maga altal felallitot ideal fele probalja hajtani magat. ha neki az ronnbie coleman, akkor guggol, edz, zabal stb. ha valakinek a szokasos ryan reynolds, akkor mashogy lat hozza stb. de annak nem sok ertelme van, hogy az ujsagbol kiollozott edzestervek szerint edz, vagy amit mondanak neki szajhagyomany utjan. mindenkinek mas jon be, mindnekinek mas a celja, mas a genetikaja, mas a serules, sportmultja. ezeket mind be kell kalkulalnio, es eszerint kell edzeni.
    teszem azt en 11 eve kuzdok azert, hogy a labammal egszintre hozzam a felsotestem. azt alairom, hogy 100bol 1 ember kuzd ilyen problemaval, a tobbi nyafogos, vagy strandgyuros, jogos. de nem mindenki, es fenykepek nelkul kar az ilyet megitelni a gep mogul - gondolok itt az elobbi delikvensre. biztos nem fogok ugy edzeni egy sracot, aki focista volt, vagy kerekparos, vagy sprinter, mint azt aki eleteben eloszor sportol. es akkor nem beszeltunk serulesekrol a multbol, vagy hogy az illetonek az a fixa ideaja, hogy a nagy lab gaz. szive joga, izlesek es pofonok.

    elettani szempontbol valoban jo a guggolas. mint masik szaz labedzes, kezdve az erdei futastol, a kerozastol, a kosarazastol, a teniszezestol a masik 100ig bezarolag.
  • MaRee
    #22575
    Ha a lábad nem nő guggolástól sem egyáltalán akkor ott valami edzéstechnikai gond lehet. A genetika meg igenis eléggé bele tud szólni pár dologba, nekem pl a bicepszem nem nagyon akar nőni sehogy, pedig próbáltam már sok ismétléssel, kevéssel, kis súllyal, naggyal, vetkőző sorozatokkal, égető ismétlésekkel, szuperszettel, szuper lassú technikával.. Egyszerűen nem nő, anyámnak ugyan ilyen alakú és tapadású a bicepsze, gondolom tőle örököltem. Mondjuk én nem is nagyon karozok már, csak ha rám jön néha 2-3 hetente.
  • sapkafej
    #22574
    most mé? egy kosarasnak kb olyan lába van, mint neked a törzsed
    én is egy ropilábú fos vagyok, meg hosszú a kezem, de ez a gén szöveg egy gyíkság, ne mondd már, hogy bármit csinálsz, nem nő a lábad.
  • sapkafej
    #22573
    túl szálkás, érted? nem túl vékony, vagy vmi.
  • sapkafej
    #22572
    ki tudok akadni, amikor az egyik jóbarátom heti 5x lejár edzeni hónapok óta, de ezer éve nem láttam úgy, hogy nem volt bebaszva. viszont az edzés csak egy eszköz, faszért néznék le bárkit is, mert béna/hülye hozzá? inkább sajnálom

    én pl életformaként tekintek a zenélésre, de miért nézném le azt, aki csak azért vesz gitárt, hogy megtanulja a börtönablakábant és néha faszkodjon rajta egy kicsit? bár igaz, nem csak a testépítésnél létezik ez a lenézés a "kicsik felé", ugyanezek a modoros köcsögök gitárosok, akik napokat vitatkoznak a fórumon, hogy neked csak 600ezres gitárod van, bebee

    nem sértésként, csak szar napom van :)
  • bakkerman
    #22571
    igen,ilyen hozzászólást vártam
  • IXEMGabeo
    #22570
    ja csak Sephirot tévesen ítélt meg... én speciel februárban kezdtem el és élvezem minden percét szóval rám ez a kifejezés nem vonatkozik, majd, ha a testem miatt nagy lesz a súlyom és a lábam hozzá képest túl szálkás esetleg akkor ráfekszem jobban a lábamra, ami egyelőre egyáltalán nem ropi:D
  • sapkafej
    #22569
    ilyeneket ne mondj, mert az emberek 70%-a abba fogja hagyni a gyúrást, mint az állat
  • sapkafej
    #22568
    majomevagy
  • MaRee
    #22567
    Szegény Jazzy. Átérzem a fájdalmad, erre már tényleg nem lehet mit mondani.

    A strandgyúrós kifejezést pedig, kedves együgyű, lábatnemkelledzenielégfutninéha barátaim, arra mondjuk, aki nyáron a strandszezon előtt kezd el edzeni,(és az esetek 90%-ában már koxolni is) hogy két hónapig jól nézzen ki három berugás között hétvégén, aztán hagyja a picsába. Ezzel persze nincs baj, mindenki úgy edz ahogy akar meg ahogy jól esik neki, csak aki komolyabban csinálja az úgy tekint az edzésre, mint életformára, és hajlamos lenézni az ilyeneket.
  • jazzy
    #22566
  • bakkerman
    #22565
    kettlebel gyilkos,nagybátyjám nyomja,úgy leszálkásította 6 hónap alatt nem ismerni rá
  • Tyler1
    #22564
    én is csak 2-3 hetente lábazok, azt is könnyűbe, valahogy nem derogál, hogy 1 hétig lábra se tudjak állni a fájdalomtól.
    de futok, focizok, tekerek, rúgom a zsákot, szóval lábammal van a legkevesebb problémám optikailag.

    megjegyzem 20 kilós kettlebell jobban hazavágta a lábam, mint akármilyen hárdkór guggolás, meg akármi.
  • Panzermeyer
    #22563
    3 ficam? Az kemény... nekem csak egy volt, de abból kb 4 hónap alatt épültem fel, az utóhatását azóta is sokszor érzem.
  • bakkerman
    #22562
    és előjött a strandgyúró jelző! kedvencem! én most ezennel megalkotom a "fagygyúrót",akik télen edzenek,hogy a kabát,3 pulóver,5 póló alatt jó testük legyen.
  • xxxpaulxxx
    #22561
    Hát igen... ha nem lenne szar a térdem (3 ficam... a 3. óta rendszeresen fáj és meg kell műttetnem a szalagokat) én is oly szívesen lábaznék:S No de azért valamennyire erősödik az aerob edzéssel is szerencsére:)
  • Sephirot T
    #22560
    kinek a pap kinek a paplan,ha te igy gondolod egészségedre,én attól még hadd engedjem meg magamnak hogy a testemmel arányos lábam legyen.strand meg azért jött szóba mert a hozzád hasonló nem lábazós emberkékre teszik rá azt a jelzőt hogy "strandgyúró"
  • IXEMGabeo
    #22559
    de azért a strandos megjegyzésed oltári baromság volt, emberek sem azt fogják figyelni, nagyívben szarnak rá h milyen a vádlid